Activ Plătitor TVAe‑Factură

PETAX IMPEX SRL

CUI: 8917360
CIF: RO8917360
Reg. Com.: J21/399/1996
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 noiembrie 1996 · 29 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:47

Despre PETAX IMPEX SRL

PETAX IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Feteşti, judetul IALOMIŢA, infiintata in 1996 (29 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PETAX IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 14.749 RON, in scadere fata de anul precedent (-35.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 403.397 RON in 2008 la 14.749 RON in 2024. Datoriile raportate (113.167 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
14.749 RON
Venituri totale
19.502 RON
Cheltuieli totale
22.785 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
90.148 RON
Active circulante
9.368 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
9.202 RON
Casa & conturi bănci
166 RON
Capital propriu
-13.651 RON

Contact

AdresaRomania, IALOMIŢA, Mun. Feteşti, Str. Călăraşi nr. 573B, 925100

Adresă sediu social

Romania, IALOMIŢA, Mun. Feteşti, Str. Călăraşi nr. 573B, 925100
Cod poștal: 925100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IALOMIŢA, Mun. Feteşti, Str. Pieţii nr. -, 925100
Cod postal
925100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.11.1996
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Feteşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 iulie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
14.749 RON
Rezultat net
-3.283 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 14.749 RON 22.907 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 19.502 RON 22.907 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 22.785 RON 22.442 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 465 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.283 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.283 RON 263 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 90.148 RON 93.430 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.368 RON 3.722 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 99.516 RON 97.152 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 9.202 RON 3.621 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 166 RON 101 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 113.167 RON 102.767 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -13.651 RON -5.615 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active99.516RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

113,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale99.516 RON
Datorii totale113.167 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-13,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 14.749 -35,6% față de anul precedent 19.502 22.785 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.283 3.283
2023 22.907 +281,8% față de anul precedent 22.907 22.442 465 0 0 263
2022 6.000 -37,6% față de anul precedent 6.000 29.406 0 0 23.406 23.586
2021 9.611 -39,5% față de anul precedent 9.611 12.819 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.208 3.371
2020 15.882 +215,0% față de anul precedent 15.882 12.811 3.071 +6,4% față de anul precedent 2.594 -5,2% față de anul precedent 0 0
2019 5.042 -64,1% față de anul precedent 5.042 2.155 2.887 -88,3% față de anul precedent 2.735 -88,1% față de anul precedent 0 0
2018 14.042 -8,7% față de anul precedent 72.866 48.165 24.701 22.939 0 0
2017 15.372 +105,0% față de anul precedent 15.372 17.443 0 0 2.071 2.532
2016 7.500 -75,2% față de anul precedent 9.720 10.963 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.243 1.536
2015 30.242 +618,2% față de anul precedent 30.242 13.558 16.684 +151,9% față de anul precedent 15.777 +226,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 4.211 -95,7% față de anul precedent 69.846 63.222 6.624 4.833 0 0
2013 97.293 -57,0% față de anul precedent 106.282 143.943 0 0 37.661 40.850
2012 226.366 -26,4% față de anul precedent 228.750 251.574 0 0 22.824 22.824
2011 307.360 +26,9% față de anul precedent 307.833 352.981 0 0 45.148 48.793
2010 242.154 -28,3% față de anul precedent 245.648 282.950 0 0 37.302 42.177
2009 337.577 -16,3% față de anul precedent 338.901 349.597 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.696 15.029
2008 403.397 405.416 398.244 7.172 4.880 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 90.148 9.368 99.516 0 9.202 166
2023 93.430 3.722 97.152 0 3.621 101
2022 96.711 8.439 105.150 0 2.561 5.878
2021 96.711 2.347 99.058 0 1 2.346
2020 96.711 3.127 99.838 0 1 3.126
2019 96.711 3.209 99.920 0 0 3.209
2018 96.711 2.946 99.657 0 0 2.946
2017 134.711 4.119 138.830 0 184 3.935
2016 140.237 2.931 143.168 0 2.617 314
2015 140.237 7.663 147.900 0 1.570 6.093
2014 108.985 3.818 112.803 0 3.662 156
2013 101.312 12.129 113.441 0 12.025 104
2012 113.831 30.527 144.358 8.602 16.359 5.566
2011 103.879 39.218 143.097 11.642 27.462 114
2010 78.704 88.559 167.263 79.269 8.801 489
2009 89.535 119.637 209.172 95.254 20.106 4.277
2008 102.510 121.941 224.451 116.718 5.215 8

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 113.167 +10,1% față de anul precedent -13.651 Neraportat 0
2023 102.767 -8,5% față de anul precedent -5.615 Neraportat 0
2022 112.294 +35,9% față de anul precedent -7.144 Neraportat 0
2021 82.615 +3,2% față de anul precedent 16.443 Neraportat 0
2020 80.025 -3,5% față de anul precedent 19.813 Neraportat 0
2019 82.948 -2,9% față de anul precedent 16.972 Neraportat 0
2018 85.420 -42,1% față de anul precedent 14.237 Neraportat 0
2017 147.532 -1,2% față de anul precedent -8.702 Neraportat 0
2016 149.338 -2,1% față de anul precedent -6.170 Neraportat 0
2015 152.535 -10,9% față de anul precedent -4.635 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 171.215 -24,8% față de anul precedent -58.412 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2013 227.804 +4,0% față de anul precedent -114.363 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2012 219.005 +13,8% față de anul precedent -73.513 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2011 192.394 +1,5% față de anul precedent -48.163 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2010 189.517 -1,0% față de anul precedent -21.120 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2009 191.418 +2,1% față de anul precedent 21.057 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2008 187.417 40.965 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1996 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1996 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 14.749 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.749 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.749 RON -35.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.283 RON
Angajati
0
Datorii
113.167 RON +10.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 22.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.907 RON +281.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
263 RON
Angajati
0
Datorii
102.767 RON -8.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.000 RON -37.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.586 RON
Angajati
0
Datorii
112.294 RON +35.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.611 RON -39.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.371 RON
Angajati
0
Datorii
82.615 RON +3.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 15.882 RON. Profit: 2.594 RON

Cifra de afaceri: 15.882 RON. Profit: 2.594 RON

Cifra de afaceri
15.882 RON +214.99% față de anul precedent
Profit net
2.594 RON -5.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
80.025 RON -3.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.042 RON. Profit: 2.735 RON

Cifra de afaceri: 5.042 RON. Profit: 2.735 RON

Cifra de afaceri
5.042 RON -64.09% față de anul precedent
Profit net
2.735 RON -88.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
82.948 RON -2.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 14.042 RON. Profit: 22.939 RON

Cifra de afaceri: 14.042 RON. Profit: 22.939 RON

Cifra de afaceri
14.042 RON -8.65% față de anul precedent
Profit net
22.939 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85.420 RON -42.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 15.372 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.372 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.372 RON +104.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.532 RON
Angajati
0
Datorii
147.532 RON -1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 7.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.500 RON -75.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.536 RON
Angajati
0
Datorii
149.338 RON -2.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 30.242 RON. Profit: 15.777 RON

Cifra de afaceri: 30.242 RON. Profit: 15.777 RON

Cifra de afaceri
30.242 RON +618.17% față de anul precedent
Profit net
15.777 RON +226.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
152.535 RON -10.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.211 RON. Profit: 4.833 RON

Cifra de afaceri: 4.211 RON. Profit: 4.833 RON

Cifra de afaceri
4.211 RON -95.67% față de anul precedent
Profit net
4.833 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
171.215 RON -24.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 97.293 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 97.293 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
97.293 RON -57.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.850 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
227.804 RON +4.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 226.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 226.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
226.366 RON -26.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.824 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
219.005 RON +13.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 307.360 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 307.360 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
307.360 RON +26.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
48.793 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
192.394 RON +1.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 242.154 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 242.154 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
242.154 RON -28.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.177 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
189.517 RON -0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 337.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 337.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
337.577 RON -16.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.029 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
191.418 RON +2.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 403.397 RON. Profit: 4.880 RON

Cifra de afaceri: 403.397 RON. Profit: 4.880 RON

Cifra de afaceri
403.397 RON
Profit net
4.880 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
187.417 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5610, Ialomiţa

STAN RĂZVAN ADRIAN S.R.L.
CUI: 46596883CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Sat Jilavele Com. Jilavele2022-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.391 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SPRING TREI S.R.L.
CUI: 46086272CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2022-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.470 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HAMBURGER GLADIATOR S.R.L.
CUI: 50284049CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.887 RON
Profit
4.853 RON
Angajati
0
AV 43 FOOD S.R.L.
CUI: 50127656CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Sat Scânteia Com. Scânteia2024-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.508 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAVID FAST-FOOD S.R.L.
CUI: 42197693CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Sat Gimbăşani Com. Cosâmbeşti2020-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.387 RON
Profit
10.345 RON
Angajati
2
SYNTAX VISION S.R.L.
CUI: 35902413CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti2016-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
275 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Ialomiţa

S.V. COM S.R.L.
CUI: 6625920CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.653.537 RON
Profit
62.262 RON
Angajati
4
LATINO RING SRL
CUI: 13233229CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Sat Giurgeni Com. Giurgeni2000-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.137 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
T.G.M PROD COM SRL
CUI: 6543103CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Sat Giurgeni Com. Giurgeni1994-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.432 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RACMAN S.R.L.
CUI: 14029384CAEN: 5610
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2001-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
865.852 RON
Profit
0 RON
Angajati
10

Alte firme din Ialomiţa

AGROJET SRL
CUI: 8917336CAEN: 4782
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti1996-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
337.906 RON
Profit
20.810 RON
Angajati
0
ANICA SERV S.R.L.
CUI: 8917433CAEN: 4711
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni1996-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.900.605 RON
Profit
161.673 RON
Angajati
6
EL CASIO COM SRL
CUI: 9064636CAEN: 4690
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1997-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.041.829 RON
Profit
525.046 RON
Angajati
85
MALPROD SRL
CUI: 7375237CAEN: 0111
Activ
IALOMIŢA, Sat Grindu Com. Grindu1995-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.032.744 RON
Profit
19.769 RON
Angajati
30
Activ
IALOMIŢA, Sat Lilieci Com. Sineşti1998-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.629.605 RON
Profit
10.447.212 RON
Angajati
60
RED KITCHEN SRL
CUI: 22431209CAEN: 4711
Activ
IALOMIŢA, Loc. Feteşti-Gara Mun. Feteşti2007-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.241.059 RON
Profit
152.916 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PETAX IMPEX SRL?

CUI-ul PETAX IMPEX SRL este 8917360.

Unde este sediul PETAX IMPEX SRL?

PETAX IMPEX SRL are sediul in Romania, IALOMIŢA, Mun. Feteşti, Str. Călăraşi nr. 573B, 925100, Mun. Feteşti, judetul IALOMIŢA.

Cand a fost infiintata PETAX IMPEX SRL?

PETAX IMPEX SRL a fost infiintata in anul 1996 (29 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PETAX IMPEX SRL in 2024?

In 2024, PETAX IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 14.749 RON.

Ce activitate are PETAX IMPEX SRL?

PETAX IMPEX SRL are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat PETAX IMPEX SRL in 2024?

PETAX IMPEX SRL a inregistrat o pierdere neta de 3.283 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.