Activ Plătitor TVA

RECOLCOM S.R.L.

CUI: 901610
CIF: RO901610
Reg. Com.: J15/1883/1992
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:19

Despre RECOLCOM S.R.L.

RECOLCOM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Iedera de Jos Com. Iedera, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RECOLCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.175.184 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.4%). Profitul net inregistrat a fost de 18.839 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 779.331 RON in 2008 la 2.175.184 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.175.184 RON
Venituri totale
2.175.567 RON
Cheltuieli totale
2.153.762 RON
Profit brut
21.805 RON
Profit net
18.839 RON
Marja profit net
0,87%
Active imobilizate
102.477 RON
Active circulante
182.952 RON
Stocuri
167.512 RON
Creanțe
7.532 RON
Casa & conturi bănci
7.908 RON
Capital propriu
246.343 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Iedera de Jos Com. Iedera, IEDERA, 137263
Telefon045662188

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Iedera de Jos Com. Iedera, IEDERA, 137263
Cod poștal: 137263
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Iedera de Jos Com. Iedera, IEDERA, 137263
Cod postal
137263
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.11.1992
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 septembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.175.184 RON
Rezultat net
18.839 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.175.184 RON 1.791.004 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.175.567 RON 2.037.616 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.153.762 RON 2.003.628 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 21.805 RON 33.988 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.839 RON 29.311 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 102.477 RON 131.286 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 182.952 RON 124.036 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 285.429 RON 255.322 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 167.512 RON 39.426 RON
CreanțeSume de încasat 7.532 RON 76.064 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.908 RON 8.546 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 39.086 RON 27.818 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 246.343 RON 227.504 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active285.429RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale285.429 RON
Datorii totale39.086 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,6 %Profit net / active totale
ROE
7,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.175.184 +21,5% față de anul precedent 2.175.567 2.153.762 21.805 -35,9% față de anul precedent 18.839 -35,7% față de anul precedent 0 0
2023 1.791.004 +26,1% față de anul precedent 2.037.616 2.003.628 33.988 +58,3% față de anul precedent 29.311 +57,9% față de anul precedent 0 0
2022 1.420.846 +21,6% față de anul precedent 1.431.995 1.410.518 21.477 +66,2% față de anul precedent 18.569 +69,2% față de anul precedent 0 0
2021 1.168.559 -11,1% față de anul precedent 1.182.862 1.169.937 12.925 -59,7% față de anul precedent 10.973 -59,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.314.976 +1,2% față de anul precedent 1.334.273 1.302.172 32.101 +14,2% față de anul precedent 27.330 +17,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.299.176 +18,2% față de anul precedent 1.316.894 1.288.787 28.107 +14,5% față de anul precedent 23.326 +32,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.098.816 +14,8% față de anul precedent 1.107.740 1.083.199 24.541 +162,0% față de anul precedent 17.629 +127,9% față de anul precedent 0 0
2017 956.797 +7,5% față de anul precedent 967.101 957.734 9.367 7.737 0 0
2016 890.121 +23,6% față de anul precedent 899.781 903.118 0 0 3.337 3.441
2015 720.361 +12,0% față de anul precedent 730.248 765.058 0 0 Neraportat 34.810
2014 643.121 -8,3% față de anul precedent 653.180 668.624 0 0 15.444 15.444
2012 701.380 -0,9% față de anul precedent 727.379 732.974 0 0 5.595 5.595
2011 707.510 -13,4% față de anul precedent 730.309 731.364 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.055 2.286
2010 816.813 -2,2% față de anul precedent 825.520 820.499 5.021 -78,4% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.595
2009 834.888 +7,1% față de anul precedent 840.400 817.191 23.209 -37,0% față de anul precedent 16.971 -44,0% față de anul precedent 0 0
2008 779.331 805.591 768.770 36.821 30.323 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 102.477 182.952 285.429 167.512 7.532 7.908
2023 131.286 124.036 255.322 39.426 76.064 8.546
2022 140.246 285.653 425.899 272.672 3.762 9.219
2021 130.251 232.285 362.536 212.025 1.103 19.157
2020 138.433 221.804 360.237 201.926 1.088 18.790
2019 146.502 176.341 322.843 157.407 14.930 4.004
2018 157.372 170.281 327.653 136.211 33.016 1.054
2017 88.952 180.626 269.578 157.822 20.278 2.526
2016 81.684 143.903 225.587 123.337 20.285 281
2015 84.734 142.710 227.444 122.354 19.546 810
2014 86.668 178.385 265.053 149.128 25.696 3.561
2012 79.218 153.613 232.831 113.298 18.362 21.953
2011 70.842 137.922 208.764 118.732 17.056 2.134
2010 62.468 128.984 191.452 109.079 16.489 3.416
2009 57.216 97.758 154.974 95.580 0 2.178
2008 60.230 80.344 140.574 79.114 0 1.230

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 39.086 +40,5% față de anul precedent 246.343 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 27.818 -87,8% față de anul precedent 227.504 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 227.706 +24,5% față de anul precedent 198.193 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 182.912 +2,7% față de anul precedent 179.624 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 178.086 +21,9% față de anul precedent 182.151 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 146.112 -7,4% față de anul precedent 176.731 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2018 157.847 -11,3% față de anul precedent 169.806 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2017 177.946 -11,7% față de anul precedent 91.632 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2016 201.492 +0,8% față de anul precedent 24.095 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2015 199.909 -1,4% față de anul precedent 27.535 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2014 202.708 +36,6% față de anul precedent 62.345 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 148.380 +23,9% față de anul precedent 84.451 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 119.746 +19,6% față de anul precedent 89.018 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2010 100.148 +56,3% față de anul precedent 91.304 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2009 64.075 -3,9% față de anul precedent 90.899 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2008 66.647 73.927 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.175.184 RON. Profit: 18.839 RON

Cifra de afaceri: 2.175.184 RON. Profit: 18.839 RON

Cifra de afaceri
2.175.184 RON +21.45% față de anul precedent
Profit net
18.839 RON -35.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
39.086 RON +40.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.791.004 RON. Profit: 29.311 RON

Cifra de afaceri: 1.791.004 RON. Profit: 29.311 RON

Cifra de afaceri
1.791.004 RON +26.05% față de anul precedent
Profit net
29.311 RON +57.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
27.818 RON -87.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.420.846 RON. Profit: 18.569 RON

Cifra de afaceri: 1.420.846 RON. Profit: 18.569 RON

Cifra de afaceri
1.420.846 RON +21.59% față de anul precedent
Profit net
18.569 RON +69.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
227.706 RON +24.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.168.559 RON. Profit: 10.973 RON

Cifra de afaceri: 1.168.559 RON. Profit: 10.973 RON

Cifra de afaceri
1.168.559 RON -11.13% față de anul precedent
Profit net
10.973 RON -59.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
182.912 RON +2.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.314.976 RON. Profit: 27.330 RON

Cifra de afaceri: 1.314.976 RON. Profit: 27.330 RON

Cifra de afaceri
1.314.976 RON +1.22% față de anul precedent
Profit net
27.330 RON +17.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
178.086 RON +21.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.299.176 RON. Profit: 23.326 RON

Cifra de afaceri: 1.299.176 RON. Profit: 23.326 RON

Cifra de afaceri
1.299.176 RON +18.23% față de anul precedent
Profit net
23.326 RON +32.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
146.112 RON -7.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.098.816 RON. Profit: 17.629 RON

Cifra de afaceri: 1.098.816 RON. Profit: 17.629 RON

Cifra de afaceri
1.098.816 RON +14.84% față de anul precedent
Profit net
17.629 RON +127.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
157.847 RON -11.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 956.797 RON. Profit: 7.737 RON

Cifra de afaceri: 956.797 RON. Profit: 7.737 RON

Cifra de afaceri
956.797 RON +7.49% față de anul precedent
Profit net
7.737 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
177.946 RON -11.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 890.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 890.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
890.121 RON +23.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.441 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
201.492 RON +0.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 720.361 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 720.361 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
720.361 RON +12.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.810 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
199.909 RON -1.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 643.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 643.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
643.121 RON -8.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.444 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
202.708 RON +36.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 701.380 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 701.380 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
701.380 RON -0.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.595 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
148.380 RON +23.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 707.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 707.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
707.510 RON -13.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.286 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
119.746 RON +19.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 816.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 816.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
816.813 RON -2.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.595 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
100.148 RON +56.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 834.888 RON. Profit: 16.971 RON

Cifra de afaceri: 834.888 RON. Profit: 16.971 RON

Cifra de afaceri
834.888 RON +7.13% față de anul precedent
Profit net
16.971 RON -44.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
64.075 RON -3.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 779.331 RON. Profit: 30.323 RON

Cifra de afaceri: 779.331 RON. Profit: 30.323 RON

Cifra de afaceri
779.331 RON
Profit net
30.323 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
66.647 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRECOLCOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Iedera de Jos Com. Iedera (DÂMBOVIŢA)

RECOLCOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Iedera de Jos Com. Iedera (DÂMBOVIŢA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Dâmboviţa

GIBOMAR SRL
CUI: 940252CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.175.212 RON
Profit
26.333 RON
Angajati
6
VICTOMIS SRL
CUI: 4279324CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mislea Com. Cobia1993-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.170.071 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
PAPILLON MAR-LI COM S.R.L.
CUI: 33697517CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Moroeni Com. Moroeni2014-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.179.237 RON
Profit
77.793 RON
Angajati
3
NIMAST IDEAL S.R.L.
CUI: 34172965CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2015-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.165.719 RON
Profit
405.197 RON
Angajati
7
VISINESCU COM SRL
CUI: 16906443CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Săveşti Com. Braniştea2004-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.322.093 RON
Profit
15.536 RON
Angajati
7
TEOFLOR INVEST S.R.L.
CUI: 49051937CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.971.646 RON
Profit
26.082 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Dâmboviţa

IOSIF SRL
CUI: 901563CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Comişani Com. Comişani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.536 RON
Profit
6.462 RON
Angajati
0
MATEIAS SRL
CUI: 902372CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Picior de Munte Com. Dragodana1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.671 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ADIGER S.R.L.
CUI: 901350CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Moţăieni Com. Moţăieni1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.387 RON
Profit
2.488 RON
Angajati
0
ENAMIL SRL
CUI: 913673CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bezdead Com. Bezdead1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.047.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Dâmboviţa

VIORELINA S.R.L.
CUI: 902062CAEN: 4789
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.068 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEDDY SRL
CUI: 900533CAEN: 4636
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Teiş Com. Şotânga1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.851.003 RON
Profit
15.971 RON
Angajati
7
MONDIAL S.R.L.
CUI: 908480CAEN: 1082
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.523.976 RON
Profit
645.997 RON
Angajati
26
NICOL IMPEX SRL
CUI: 857166CAEN: 4712
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Mare Com. Valea Mare1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.308 RON
Profit
6.913 RON
Angajati
0
VALAHIA SA
CUI: 920131CAEN: 5510
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.603.693 RON
Profit
269.047 RON
Angajati
41
CRISMARKET S.R.L.
CUI: 11439967CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Mare Com. Valea Mare1999-02-15
fara e-Factura
AGNIELEOS S.R.L.
CUI: 44938246CAEN: 8569
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2021-09-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RECOLCOM S.R.L.?

CUI-ul RECOLCOM S.R.L. este 901610.

Unde este sediul RECOLCOM S.R.L.?

RECOLCOM S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Iedera de Jos Com. Iedera, IEDERA, 137263, Sat Iedera de Jos Com. Iedera, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata RECOLCOM S.R.L.?

RECOLCOM S.R.L. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RECOLCOM S.R.L. in 2024?

In 2024, RECOLCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.175.184 RON.

Cati angajati are RECOLCOM S.R.L.?

RECOLCOM S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are RECOLCOM S.R.L.?

RECOLCOM S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat RECOLCOM S.R.L. in 2024?

RECOLCOM S.R.L. a inregistrat un profit net de 18.839 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.