Activ Plătitor TVAe‑Factură

NELMAR NETY SRL

CUI: 9158684
CIF: RO9158684
Reg. Com.: J1997000030384
CAEN: 4755
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 februarie 1997 · 29 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al altor articole de uz casnic n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:52

Despre NELMAR NETY SRL

NELMAR NETY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Drăgăşani, judetul VÂLCEA, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al altor articole de uz casnic n.c.a." (cod CAEN 4755), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NELMAR NETY SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.575.829 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.5%). Profitul net inregistrat a fost de 279.191 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 983.464 RON in 2008 la 4.575.829 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.575.829 RON
Venituri totale
4.629.653 RON
Cheltuieli totale
4.301.771 RON
Profit brut
327.882 RON
Profit net
279.191 RON
Marja profit net
6,10%
Active imobilizate
291.712 RON
Active circulante
3.837.524 RON
Stocuri
3.163.590 RON
Creanțe
483.821 RON
Casa & conturi bănci
190.113 RON
Capital propriu
1.790.223 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Str. DECEBAL, 245700

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Str. DECEBAL, 245700
Cod poștal: 245700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Str. DECEBAL, 245700
Cod postal
245700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.02.1997
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.575.829 RON
Rezultat net
279.191 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.575.829 RON 3.860.831 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.629.653 RON 3.958.560 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.301.771 RON 3.601.944 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 327.882 RON 356.616 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 279.191 RON 301.782 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 291.712 RON 316.698 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.837.524 RON 3.495.679 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.129.236 RON 3.812.377 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.163.590 RON 3.324.961 RON
CreanțeSume de încasat 483.821 RON 390.823 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 190.113 RON -220.105 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.339.013 RON 2.301.345 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.790.223 RON 1.511.032 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 11 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.129.236RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.129.236 RON
Datorii totale2.339.013 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,8 %Profit net / active totale
ROE
15,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.575.829 +18,5% față de anul precedent 4.629.653 4.301.771 327.882 -8,1% față de anul precedent 279.191 -7,5% față de anul precedent 0 0
2023 3.860.831 -15,4% față de anul precedent 3.958.560 3.601.944 356.616 +56,8% față de anul precedent 301.782 +65,3% față de anul precedent 0 0
2022 4.563.080 +203,0% față de anul precedent 4.576.811 4.349.387 227.424 182.572 0 0
2021 1.505.887 -32,4% față de anul precedent 1.514.288 1.997.634 0 0 483.346 498.185
2020 2.226.855 +15,8% față de anul precedent 2.504.217 2.568.460 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 64.243 88.196
2019 1.922.454 +33,8% față de anul precedent 2.122.644 2.027.830 94.814 74.678 0 0
2018 1.436.870 +0,4% față de anul precedent 1.571.624 2.047.088 0 0 475.464 490.115
2017 1.431.135 -35,6% față de anul precedent 1.605.988 1.970.444 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 364.456 374.726
2016 2.223.006 +18,5% față de anul precedent 2.343.736 2.186.741 156.995 128.710 0 0
2015 1.876.707 +32,7% față de anul precedent 1.928.231 1.965.486 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 37.255 37.255
2014 1.414.260 +16,0% față de anul precedent 1.439.867 1.380.939 58.928 58.928 0 0
2013 1.218.981 -1,1% față de anul precedent 1.257.056 1.352.551 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 95.495 95.495
2012 1.233.051 +10,9% față de anul precedent 1.284.023 1.282.873 1.150 563 0 0
2011 1.112.210 -10,3% față de anul precedent 1.149.992 1.157.298 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.306 7.306
2010 1.239.503 +63,0% față de anul precedent 1.276.170 1.171.652 104.518 89.451 0 0
2009 760.441 -22,7% față de anul precedent 802.783 850.969 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 48.186 54.742
2008 983.464 1.020.962 962.307 58.655 47.997 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 291.712 3.837.524 4.129.236 3.163.590 483.821 190.113
2023 316.698 3.495.679 3.812.377 3.324.961 390.823 -220.105
2022 538.691 4.665.099 5.203.790 3.142.449 616.331 906.319
2021 691.744 4.113.067 4.804.811 3.609.807 441.063 62.197
2020 691.781 3.645.544 4.337.325 3.073.582 531.557 40.405
2019 331.012 2.488.927 2.819.939 1.915.090 493.424 80.413
2018 184.876 1.808.546 1.993.422 1.390.490 497.507 -79.451
2017 243.913 1.567.576 1.811.489 1.237.682 328.681 1.213
2016 211.973 1.876.789 2.088.762 1.531.175 296.120 49.494
2015 221.474 1.837.408 2.058.882 1.502.068 306.842 28.498
2014 299.323 1.581.954 1.881.277 1.264.176 255.096 62.682
2013 143.935 1.162.050 1.305.985 913.808 226.236 22.006
2012 181.137 615.510 796.647 537.233 59.317 18.960
2011 134.404 438.710 573.114 421.466 14.531 2.713
2010 35.100 619.765 654.865 422.638 195.033 2.094
2009 60.756 749.490 810.246 518.158 209.698 21.634
2008 63.633 456.666 520.299 366.351 56.135 34.180

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.339.013 +1,6% față de anul precedent 1.790.223 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2023 2.301.345 -53,0% față de anul precedent 1.511.032 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2022 4.898.458 +4,6% față de anul precedent 305.332 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2021 4.682.051 +26,2% față de anul precedent 122.760 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2020 3.710.256 +24,6% față de anul precedent 627.069 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2019 2.978.932 +33,8% față de anul precedent -158.993 Neraportat 11 +37,5% față de anul precedent
2018 2.227.093 +43,2% față de anul precedent -233.671 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2017 1.555.046 +4,1% față de anul precedent 256.443 Neraportat 8 -27,3% față de anul precedent
2016 1.494.534 -7,5% față de anul precedent 594.228 Neraportat 11 -26,7% față de anul precedent
2015 1.615.427 +15,3% față de anul precedent 443.455 Neraportat 15 +36,4% față de anul precedent
2014 1.400.567 +47,8% față de anul precedent 480.710 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2013 947.589 +63,4% față de anul precedent 358.396 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2012 579.807 +64,4% față de anul precedent 217.391 Neraportat 10 +42,9% față de anul precedent
2011 352.629 -24,6% față de anul precedent 220.485 Neraportat 7 -46,2% față de anul precedent
2010 467.757 -32,2% față de anul precedent 187.108 Neraportat 13 +18,2% față de anul precedent
2009 689.978 +99,8% față de anul precedent 120.268 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2008 345.289 175.010 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1997 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

1997 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.575.829 RON. Profit: 279.191 RON

Cifra de afaceri: 4.575.829 RON. Profit: 279.191 RON

Cifra de afaceri
4.575.829 RON +18.52% față de anul precedent
Profit net
279.191 RON -7.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
2.339.013 RON +1.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.860.831 RON. Profit: 301.782 RON

Cifra de afaceri: 3.860.831 RON. Profit: 301.782 RON

Cifra de afaceri
3.860.831 RON -15.39% față de anul precedent
Profit net
301.782 RON +65.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
2.301.345 RON -53.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.563.080 RON. Profit: 182.572 RON

Cifra de afaceri: 4.563.080 RON. Profit: 182.572 RON

Cifra de afaceri
4.563.080 RON +203.02% față de anul precedent
Profit net
182.572 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
4.898.458 RON +4.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.505.887 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.505.887 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.505.887 RON -32.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
498.185 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
4.682.051 RON +26.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.226.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.226.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.226.855 RON +15.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
88.196 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
3.710.256 RON +24.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.922.454 RON. Profit: 74.678 RON

Cifra de afaceri: 1.922.454 RON. Profit: 74.678 RON

Cifra de afaceri
1.922.454 RON +33.79% față de anul precedent
Profit net
74.678 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +37.5% față de anul precedent
Datorii
2.978.932 RON +33.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.436.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.436.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.436.870 RON +0.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
490.115 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
2.227.093 RON +43.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.431.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.431.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.431.135 RON -35.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
374.726 RON
Angajati
8 -27.27% față de anul precedent
Datorii
1.555.046 RON +4.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.223.006 RON. Profit: 128.710 RON

Cifra de afaceri: 2.223.006 RON. Profit: 128.710 RON

Cifra de afaceri
2.223.006 RON +18.45% față de anul precedent
Profit net
128.710 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -26.67% față de anul precedent
Datorii
1.494.534 RON -7.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.876.707 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.876.707 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.876.707 RON +32.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
37.255 RON
Angajati
15 +36.36% față de anul precedent
Datorii
1.615.427 RON +15.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.414.260 RON. Profit: 58.928 RON

Cifra de afaceri: 1.414.260 RON. Profit: 58.928 RON

Cifra de afaceri
1.414.260 RON +16.02% față de anul precedent
Profit net
58.928 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
1.400.567 RON +47.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.218.981 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.218.981 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.218.981 RON -1.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
95.495 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
947.589 RON +63.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.233.051 RON. Profit: 563 RON

Cifra de afaceri: 1.233.051 RON. Profit: 563 RON

Cifra de afaceri
1.233.051 RON +10.86% față de anul precedent
Profit net
563 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +42.86% față de anul precedent
Datorii
579.807 RON +64.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.112.210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.112.210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.112.210 RON -10.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.306 RON
Angajati
7 -46.15% față de anul precedent
Datorii
352.629 RON -24.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.239.503 RON. Profit: 89.451 RON

Cifra de afaceri: 1.239.503 RON. Profit: 89.451 RON

Cifra de afaceri
1.239.503 RON +63% față de anul precedent
Profit net
89.451 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +18.18% față de anul precedent
Datorii
467.757 RON -32.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 760.441 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 760.441 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
760.441 RON -22.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
54.742 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
689.978 RON +99.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 983.464 RON. Profit: 47.997 RON

Cifra de afaceri: 983.464 RON. Profit: 47.997 RON

Cifra de afaceri
983.464 RON
Profit net
47.997 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
345.289 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4755, Vâlcea

INTERCONSTRUCT SRL
CUI: 12112385CAEN: 4755
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1999-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.083.723 RON
Profit
18.072 RON
Angajati
50
TARSPICE S.R.L.
CUI: 38947193CAEN: 4755
Activ
VÂLCEA, Sat Buleta Com. Mihăeşti2018-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.837.773 RON
Profit
12.213 RON
Angajati
2
MOBILEV STUDIO S.R.L.
CUI: 41544476CAEN: 4755
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.581.288 RON
Profit
163.901 RON
Angajati
3
LA MARCHEGIANA S.R.L.
CUI: 31595758CAEN: 4755
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2013-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.939 RON
Profit
70.632 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4755, Vâlcea

SIGRID SRL
CUI: 2536766CAEN: 4755
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.223.609 RON
Profit
221.049 RON
Angajati
3
RAMAS COM SRL
CUI: 15220276CAEN: 4755
Activ
VÂLCEA, Orş. Horezu2003-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
809.571 RON
Profit
1.950 RON
Angajati
3

Alte firme din Vâlcea

VERGEMARI SRL
CUI: 9158455CAEN: 4641
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1997-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.995 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TRUMARY S.R.L.
CUI: 9158706CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani1997-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.308 RON
Profit
63.403 RON
Angajati
1
CAT TRADING S.R.L.
CUI: 9057299CAEN: 4669
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1997-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
766.126 RON
Profit
38.034 RON
Angajati
1
POPESCU IMPEX SRL
CUI: 9204241CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Urşi Com. Popeşti1997-02-27
fara e-Factura
BICONMAR SRL
CUI: 8269161CAEN: 4752
Activ
VÂLCEA, Orş. Călimăneşti1996-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
349.931 RON
Profit
1.479 RON
Angajati
2
EXTINS SRL
CUI: 10064877CAEN: 6820
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1997-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
535.558 RON
Profit
108.130 RON
Angajati
2
MALIA S.R.L.
CUI: 1466697CAEN: 5590
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.765 RON
Profit
557.274 RON
Angajati
1
DUMALI SRL
CUI: 16606748CAEN: 5190
Activ
VÂLCEA, Sat Suteşti Com. Suteşti2004-07-16
fara e-Factura
DIA AUTO ESPRESS S.R.L.
CUI: 49335980CAEN: 4781
Activ
VÂLCEA, Sat Olteni Com. Bujoreni2023-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.208.667 RON
Profit
44.844 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NELMAR NETY SRL?

CUI-ul NELMAR NETY SRL este 9158684.

Unde este sediul NELMAR NETY SRL?

NELMAR NETY SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Str. DECEBAL, 245700, Mun. Drăgăşani, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata NELMAR NETY SRL?

NELMAR NETY SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NELMAR NETY SRL in 2024?

In 2024, NELMAR NETY SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.575.829 RON.

Cati angajati are NELMAR NETY SRL?

NELMAR NETY SRL a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2024.

Ce activitate are NELMAR NETY SRL?

NELMAR NETY SRL are codul CAEN principal 4755 (Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al altor articole de uz casnic n.c.a.).

Ce profit a inregistrat NELMAR NETY SRL in 2024?

NELMAR NETY SRL a inregistrat un profit net de 279.191 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.