Activ Plătitor TVAe‑Factură

PROMED M.T. SRL

CUI: 9241010
CIF: RO9241010
Reg. Com.: J1997000305053
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 martie 1997 · 29 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 12:19

Despre PROMED M.T. SRL

PROMED M.T. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROMED M.T. SRL a raportat o cifra de afaceri de 474.483 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+54.9%). Profitul net inregistrat a fost de 260.374 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 203.479 RON in 2008 la 474.483 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
474.483 RON
Venituri totale
695.658 RON
Cheltuieli totale
416.378 RON
Profit brut
279.280 RON
Profit net
260.374 RON
Marja profit net
54,88%
Active imobilizate
734.836 RON
Active circulante
160.395 RON
Stocuri
8.403 RON
Creanțe
90.816 RON
Casa & conturi bănci
61.176 RON
Capital propriu
679.877 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ştefan Simion nr. 1, 410195
Detalii adresaPARTER. SP. COM. 5

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ştefan Simion nr. 1, 410195
Cod poștal: 410195
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ştefan Simion nr. 1, 410195
Detalii
PARTER. SP. COM. 5
Cod postal
410195
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.03.1997
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
474.483 RON
Rezultat net
260.374 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 474.483 RON 306.386 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 695.658 RON 341.247 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 416.378 RON 342.944 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 279.280 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 260.374 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 1.697 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4.597 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 734.836 RON 811.219 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 160.395 RON 142.469 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 895.231 RON 953.688 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.403 RON 8.403 RON
CreanțeSume de încasat 90.816 RON 74.508 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 61.176 RON 59.558 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 215.354 RON 534.185 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 679.877 RON 419.503 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active895.231RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

24,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale895.231 RON
Datorii totale215.354 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
29,1 %Profit net / active totale
ROE
38,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,74 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
75,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 474.483 +54,9% față de anul precedent 695.658 416.378 279.280 260.374 0 0
2023 306.386 -23,6% față de anul precedent 341.247 342.944 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.697 4.597
2022 401.051 +170,1% față de anul precedent 404.209 216.223 187.986 184.427 0 0
2021 148.497 -49,2% față de anul precedent 148.698 189.498 0 0 40.800 41.966
2020 292.220 +52,4% față de anul precedent 301.792 330.263 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.471 30.886
2019 191.715 -9,0% față de anul precedent 194.022 162.217 31.805 -72,8% față de anul precedent 30.066 -73,8% față de anul precedent 0 0
2018 210.705 +53,4% față de anul precedent 211.268 94.446 116.822 +168,4% față de anul precedent 114.709 +172,1% față de anul precedent 0 0
2017 137.378 +2,3% față de anul precedent 137.388 93.860 43.528 +8,9% față de anul precedent 42.154 +9,1% față de anul precedent 0 0
2016 134.352 -25,5% față de anul precedent 134.365 94.389 39.976 -26,1% față de anul precedent 38.632 -20,6% față de anul precedent 0 0
2015 180.264 -6,6% față de anul precedent 180.290 126.212 54.078 48.668 Neraportat 0
2014 193.039 +37,5% față de anul precedent 193.103 201.984 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.881 14.674
2013 140.349 +16,8% față de anul precedent 140.388 102.284 38.104 +170,5% față de anul precedent 33.892 +223,4% față de anul precedent 0 0
2012 120.127 -23,8% față de anul precedent 138.324 124.239 14.085 10.481 0 0
2011 157.727 -2,5% față de anul precedent 158.559 199.911 0 0 41.352 46.108
2010 161.808 -42,3% față de anul precedent 166.618 217.323 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 50.705 55.580
2009 280.270 +37,7% față de anul precedent 283.345 205.368 77.977 +117,1% față de anul precedent 69.450 +125,3% față de anul precedent 0 0
2008 203.479 203.526 167.614 35.912 30.823 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 734.836 160.395 895.231 8.403 90.816 61.176
2023 811.219 142.469 953.688 8.403 74.508 59.558
2022 873.836 235.754 1.109.590 14.814 199.166 21.774
2021 749.798 208.940 958.738 8.403 146.908 53.629
2020 493.274 247.916 741.190 8.403 146.677 92.836
2019 320.409 262.670 583.079 18.403 205.327 38.940
2018 234.495 239.166 473.661 0 121.975 117.191
2017 192.309 194.929 387.238 0 100.380 94.549
2016 193.935 200.960 394.895 0 123.201 77.759
2015 199.300 217.897 417.197 0 90.794 127.103
2014 207.405 167.088 374.493 0 62.265 104.823
2013 218.545 152.705 371.250 2.034 62.847 87.824
2012 225.647 59.109 284.756 0 47.145 11.964
2011 253.974 193.720 447.694 0 143.999 49.721
2010 308.620 162.192 470.812 3.860 82.977 75.355
2009 374.793 185.591 560.384 3.860 132.946 48.785
2008 343.893 85.173 429.066 3.860 56.065 25.248

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 215.354 -59,7% față de anul precedent 679.877 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 534.185 -17,8% față de anul precedent 419.503 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 649.490 -4,9% față de anul precedent 460.100 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 683.064 +61,3% față de anul precedent 275.674 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 423.550 +80,6% față de anul precedent 317.640 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 234.553 +46,3% față de anul precedent 348.526 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 160.290 -12,6% față de anul precedent 318.461 Neraportat 3
2017 183.487 -5,1% față de anul precedent 203.751 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 193.298 -9,8% față de anul precedent 201.597 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 214.232 -2,7% față de anul precedent 202.965 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2014 220.196 -0,5% față de anul precedent 154.297 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 221.201 +31,2% față de anul precedent 168.810 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2012 168.599 -49,2% față de anul precedent 134.918 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2011 331.617 +4,3% față de anul precedent 124.438 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 318.011 -9,9% față de anul precedent 170.546 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 352.864 +22,2% față de anul precedent 226.126 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 288.750 156.677 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1997 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1997 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 474.483 RON. Profit: 260.374 RON

Cifra de afaceri: 474.483 RON. Profit: 260.374 RON

Cifra de afaceri
474.483 RON +54.86% față de anul precedent
Profit net
260.374 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
215.354 RON -59.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 306.386 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 306.386 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
306.386 RON -23.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.597 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
534.185 RON -17.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 401.051 RON. Profit: 184.427 RON

Cifra de afaceri: 401.051 RON. Profit: 184.427 RON

Cifra de afaceri
401.051 RON +170.07% față de anul precedent
Profit net
184.427 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
649.490 RON -4.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 148.497 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 148.497 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
148.497 RON -49.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.966 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
683.064 RON +61.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 292.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 292.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
292.220 RON +52.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.886 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
423.550 RON +80.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 191.715 RON. Profit: 30.066 RON

Cifra de afaceri: 191.715 RON. Profit: 30.066 RON

Cifra de afaceri
191.715 RON -9.01% față de anul precedent
Profit net
30.066 RON -73.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
234.553 RON +46.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 210.705 RON. Profit: 114.709 RON

Cifra de afaceri: 210.705 RON. Profit: 114.709 RON

Cifra de afaceri
210.705 RON +53.38% față de anul precedent
Profit net
114.709 RON +172.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
160.290 RON -12.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 137.378 RON. Profit: 42.154 RON

Cifra de afaceri: 137.378 RON. Profit: 42.154 RON

Cifra de afaceri
137.378 RON +2.25% față de anul precedent
Profit net
42.154 RON +9.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
183.487 RON -5.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 134.352 RON. Profit: 38.632 RON

Cifra de afaceri: 134.352 RON. Profit: 38.632 RON

Cifra de afaceri
134.352 RON -25.47% față de anul precedent
Profit net
38.632 RON -20.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
193.298 RON -9.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 180.264 RON. Profit: 48.668 RON

Cifra de afaceri: 180.264 RON. Profit: 48.668 RON

Cifra de afaceri
180.264 RON -6.62% față de anul precedent
Profit net
48.668 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
214.232 RON -2.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 193.039 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 193.039 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
193.039 RON +37.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.674 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
220.196 RON -0.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 140.349 RON. Profit: 33.892 RON

Cifra de afaceri: 140.349 RON. Profit: 33.892 RON

Cifra de afaceri
140.349 RON +16.83% față de anul precedent
Profit net
33.892 RON +223.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
221.201 RON +31.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 120.127 RON. Profit: 10.481 RON

Cifra de afaceri: 120.127 RON. Profit: 10.481 RON

Cifra de afaceri
120.127 RON -23.84% față de anul precedent
Profit net
10.481 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
168.599 RON -49.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 157.727 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 157.727 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
157.727 RON -2.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.108 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
331.617 RON +4.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 161.808 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 161.808 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
161.808 RON -42.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
55.580 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
318.011 RON -9.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 280.270 RON. Profit: 69.450 RON

Cifra de afaceri: 280.270 RON. Profit: 69.450 RON

Cifra de afaceri
280.270 RON +37.74% față de anul precedent
Profit net
69.450 RON +125.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
352.864 RON +22.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 203.479 RON. Profit: 30.823 RON

Cifra de afaceri: 203.479 RON. Profit: 30.823 RON

Cifra de afaceri
203.479 RON
Profit net
30.823 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
288.750 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1997 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROMED M.T. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Oradea (BIHOR)

PROMED M.T. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Oradea (BIHOR)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Bihor

GLOBAL SERV S.R.L.
CUI: 60592CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.387 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
IZ AUTOMATION PREST S.R.L.
CUI: 41231550CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.264 RON
Profit
266.039 RON
Angajati
1
PROINSTAL&SERV SRL
CUI: 11774660CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1999-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.750 RON
Profit
205.294 RON
Angajati
2
CANALPIN SRL
CUI: 18150884CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2005-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
468.218 RON
Profit
61.171 RON
Angajati
1
SOLARSOURCE ONE S.R.L.
CUI: 44995810CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Cetariu Com. Cetariu2021-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.678 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CONCAVO S.R.L.
CUI: 49689103CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.335 RON
Profit
241.601 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Bihor

IZOCONSTRUCT PROD COM SRL
CUI: 8794160CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Paleu Com. Paleu1996-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TERM SRL
CUI: 9569400CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1997-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.844.582 RON
Profit
4.762.421 RON
Angajati
10
PROASCON SRL
CUI: 8694323CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1996-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.346 RON
Profit
2.700 RON
Angajati
1
EXPERT CONS S.R.L.
CUI: 9569418CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1997-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.650 RON
Profit
1.781 RON
Angajati
0

Alte firme din Bihor

VULCANIZARE SRL
CUI: 9221650CAEN: 9531
Activ
BIHOR, Sat Sălard Com. Sălard1997-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
883.088 RON
Profit
64.836 RON
Angajati
2
SALCONSTRUCT SRL
CUI: 9241100CAEN: 4778
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1997-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.515.503 RON
Profit
26.946 RON
Angajati
13
COSMISA COM SRL
CUI: 9204845CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1997-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.633 RON
Profit
17.277 RON
Angajati
1
BELMONDO IMPEX SRL
CUI: 8728256CAEN: 4931
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1996-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.155.604 RON
Profit
18.688 RON
Angajati
7
VIOLUX PREST S.R.L.
CUI: 9579659CAEN: 5630
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş1997-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.474 RON
Profit
12.202 RON
Angajati
2
METALSIM S.R.L.
CUI: 6158108CAEN: 2511
Activ
BIHOR, Sat Groşi Com. Auşeu1994-09-12
fara e-Factura
ECHIPOT SRL
CUI: 14002931CAEN: 4664
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2001-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.433.061 RON
Profit
36.646 RON
Angajati
4
GHERDAN ANA SRL
CUI: 33998552CAEN: 9630
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2015-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.930 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROMED M.T. SRL?

CUI-ul PROMED M.T. SRL este 9241010.

Unde este sediul PROMED M.T. SRL?

PROMED M.T. SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ştefan Simion nr. 1, 410195, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata PROMED M.T. SRL?

PROMED M.T. SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROMED M.T. SRL in 2024?

In 2024, PROMED M.T. SRL a raportat o cifra de afaceri de 474.483 RON.

Cati angajati are PROMED M.T. SRL?

PROMED M.T. SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are PROMED M.T. SRL?

PROMED M.T. SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat PROMED M.T. SRL in 2024?

PROMED M.T. SRL a inregistrat un profit net de 260.374 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.