Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 10:26
Despre LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L.
LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1413). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.090 RON, in crestere fata de anul precedent (+36.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 1.536.804 RON in 2008 la 4.090 RON in 2024. Datoriile raportate (268.947 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 4.090 RON
- Venituri totale
- 4.105 RON
- Cheltuieli totale
- 12.002 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 4.491 RON
- Active circulante
- 99.633 RON
- Stocuri
- 39.891 RON
- Creanțe
- 59.535 RON
- Casa & conturi bănci
- 207 RON
- Capital propriu
- -146.079 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Câmpina nr. 62-64, 400635
- Cod postal
- 400635
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 27.09.2005
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 4.090 RON
- Rezultat net
- -7.906 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 4.090 RON | 3.000 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 4.105 RON | 3.062 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 12.002 RON | 11.280 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 7.897 RON | 8.218 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 7.906 RON | 8.218 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.491 RON | 5.716 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 99.633 RON | 200.046 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 104.124 RON | 205.762 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 39.891 RON | 40.910 RON |
| CreanțeSume de încasat | 59.535 RON | 158.939 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 207 RON | 197 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 268.947 RON | 370.770 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -146.079 RON | -138.172 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,37 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -140,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.090 +36,3% față de anul precedent | 4.105 | 12.002 | 0 | 0 | 7.897 | 7.906 |
| 2023 | 3.000 +5.900,0% față de anul precedent | 3.062 | 11.280 | 0 | 0 | 8.218 | 8.218 |
| 2022 | 50 0,0% față de anul precedent | 3.313 | 9.120 | 0 | 0 | 5.807 | 5.889 |
| 2021 | 50 -5,7% față de anul precedent | 1.950 | 4.381 | 0 | 0 | 2.431 | 2.490 |
| 2020 | 53 | -9.249 | -8.276 | 0 | 0 | 973 | 973 |
| 2019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 387 | 2.308 | 0 | 0 | 1.921 | 1.927 |
| 2018 | 19.791 -94,6% față de anul precedent | 84.495 | 101.525 | 0 | 0 | 17.030 | 19.565 |
| 2017 | 366.658 -62,0% față de anul precedent | 368.367 | 525.711 | 0 | 0 | 157.344 | 157.344 |
| 2016 | 965.951 +30,9% față de anul precedent | 1.044.004 | 1.063.495 | 0 | 0 | 19.491 | 19.491 |
| 2015 | 738.132 -16,7% față de anul precedent | 842.762 | 895.137 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 52.375 |
| 2014 | 886.015 -29,4% față de anul precedent | 991.166 | 903.601 | 87.565 -1,0% față de anul precedent | 87.565 -1,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 1.254.498 -6,0% față de anul precedent | 1.548.364 | 1.459.883 | 88.481 | 88.481 | 0 | 0 |
| 2012 | 1.335.123 -36,8% față de anul precedent | 1.388.565 | 2.034.518 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 645.953 | 645.953 |
| 2011 | 2.111.381 +11,3% față de anul precedent | 2.131.091 | 2.057.584 | 73.507 +251,8% față de anul precedent | 59.507 +405,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.897.084 +9,7% față de anul precedent | 1.913.155 | 1.892.263 | 20.892 -85,7% față de anul precedent | 11.777 -90,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 1.729.494 +12,5% față de anul precedent | 1.797.733 | 1.651.233 | 146.500 +34,5% față de anul precedent | 125.372 +15,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 1.536.804 | 1.586.182 | 1.477.295 | 108.887 | 108.887 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.491 | 99.633 | 104.124 | 39.891 | 59.535 | 207 |
| 2023 | 5.716 | 200.046 | 205.762 | 40.910 | 158.939 | 197 |
| 2022 | 6.941 | 218.194 | 225.135 | 41.811 | 176.344 | 39 |
| 2021 | 8.166 | 222.080 | 230.246 | 41.811 | 178.759 | 1.510 |
| 2020 | 0 | 231.146 | 231.146 | 51.695 | 179.406 | 45 |
| 2019 | 0 | 224.319 | 224.319 | 41.896 | 182.099 | 324 |
| 2018 | 0 | 223.694 | 223.694 | 41.842 | 181.755 | 97 |
| 2017 | 8.909 | 300.686 | 309.595 | 41.842 | 258.841 | 3 |
| 2016 | 21.881 | 509.327 | 531.208 | 0 | 483.632 | 25.695 |
| 2015 | 36.601 | 697.926 | 734.527 | 0 | 668.886 | 29.040 |
| 2014 | 56.412 | 707.676 | 764.088 | 0 | 707.055 | 621 |
| 2013 | 83.824 | 810.282 | 894.106 | 0 | 794.801 | 15.481 |
| 2012 | 116.564 | 833.640 | 950.204 | 1.223 | 831.916 | 501 |
| 2011 | 161.395 | 1.213.252 | 1.374.647 | 2.154 | 1.211.098 | 0 |
| 2010 | 209.402 | 827.650 | 1.037.052 | 4.281 | 822.555 | 814 |
| 2009 | 229.572 | 766.169 | 995.741 | 1.648 | 758.524 | 5.997 |
| 2008 | 241.143 | 536.274 | 777.417 | 1.893 | 522.607 | 11.774 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 268.947 -27,5% față de anul precedent | -146.079 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 370.770 -4,7% față de anul precedent | -138.172 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 389.239 -1,2% față de anul precedent | -128.809 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 393.756 +12,3% față de anul precedent | -122.827 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 350.668 +0,3% față de anul precedent | -119.522 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 349.464 +0,7% față de anul precedent | -125.145 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 346.912 -16,1% față de anul precedent | -123.218 | Neraportat | 1 -96,0% față de anul precedent |
| 2017 | 413.247 -13,7% față de anul precedent | -103.652 | Neraportat | 25 -30,6% față de anul precedent |
| 2016 | 478.547 -27,8% față de anul precedent | 52.661 | Neraportat | 36 -7,7% față de anul precedent |
| 2015 | 662.375 +3,6% față de anul precedent | 72.152 | Neraportat | 39 -18,8% față de anul precedent |
| 2014 | 639.561 -25,4% față de anul precedent | 124.527 | Neraportat | 48 -2,0% față de anul precedent |
| 2013 | 857.144 -14,4% față de anul precedent | 36.962 | Neraportat | 49 -33,8% față de anul precedent |
| 2012 | 1.001.722 +25,5% față de anul precedent | -51.518 | Neraportat | 74 -8,6% față de anul precedent |
| 2011 | 798.180 +51,9% față de anul precedent | 576.467 | Neraportat | 81 +1,3% față de anul precedent |
| 2010 | 525.632 +7,2% față de anul precedent | 516.960 | Neraportat | 80 +23,1% față de anul precedent |
| 2009 | 490.557 +23,4% față de anul precedent | 505.184 | Neraportat | 65 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 397.605 | 379.812 | Neraportat | 65 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 1997 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.090 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.090 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.090 RON +36.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.906 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 268.947 RON -27.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.000 RON +5900% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.218 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 370.770 RON -4.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 50 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 50 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 50 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.889 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 389.239 RON -1.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 50 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 50 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 50 RON -5.66% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.490 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 393.756 RON +12.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 53 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 53 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 53 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 973 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 350.668 RON +0.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.927 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 349.464 RON +0.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 19.791 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 19.791 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 19.791 RON -94.6% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 19.565 RON
- Angajati
- 1 -96% față de anul precedent
- Datorii
- 346.912 RON -16.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 366.658 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 366.658 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 366.658 RON -62.04% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 157.344 RON
- Angajati
- 25 -30.56% față de anul precedent
- Datorii
- 413.247 RON -13.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 965.951 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 965.951 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 965.951 RON +30.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 19.491 RON
- Angajati
- 36 -7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 478.547 RON -27.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 738.132 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 738.132 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 738.132 RON -16.69% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 52.375 RON
- Angajati
- 39 -18.75% față de anul precedent
- Datorii
- 662.375 RON +3.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 886.015 RON. Profit: 87.565 RON
Cifra de afaceri: 886.015 RON. Profit: 87.565 RON
- Cifra de afaceri
- 886.015 RON -29.37% față de anul precedent
- Profit net
- 87.565 RON -1.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 48 -2.04% față de anul precedent
- Datorii
- 639.561 RON -25.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.254.498 RON. Profit: 88.481 RON
Cifra de afaceri: 1.254.498 RON. Profit: 88.481 RON
- Cifra de afaceri
- 1.254.498 RON -6.04% față de anul precedent
- Profit net
- 88.481 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 49 -33.78% față de anul precedent
- Datorii
- 857.144 RON -14.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.335.123 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.335.123 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.335.123 RON -36.77% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 645.953 RON
- Angajati
- 74 -8.64% față de anul precedent
- Datorii
- 1.001.722 RON +25.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.111.381 RON. Profit: 59.507 RON
Cifra de afaceri: 2.111.381 RON. Profit: 59.507 RON
- Cifra de afaceri
- 2.111.381 RON +11.3% față de anul precedent
- Profit net
- 59.507 RON +405.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 81 +1.25% față de anul precedent
- Datorii
- 798.180 RON +51.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.897.084 RON. Profit: 11.777 RON
Cifra de afaceri: 1.897.084 RON. Profit: 11.777 RON
- Cifra de afaceri
- 1.897.084 RON +9.69% față de anul precedent
- Profit net
- 11.777 RON -90.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 80 +23.08% față de anul precedent
- Datorii
- 525.632 RON +7.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.729.494 RON. Profit: 125.372 RON
Cifra de afaceri: 1.729.494 RON. Profit: 125.372 RON
- Cifra de afaceri
- 1.729.494 RON +12.54% față de anul precedent
- Profit net
- 125.372 RON +15.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 65 0% față de anul precedent
- Datorii
- 490.557 RON +23.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.536.804 RON. Profit: 108.887 RON
Cifra de afaceri: 1.536.804 RON. Profit: 108.887 RON
- Cifra de afaceri
- 1.536.804 RON
- Profit net
- 108.887 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 65
- Datorii
- 397.605 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081997 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1413, Cluj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1413, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L.?
CUI-ul LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. este 9258918.
Unde este sediul LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L.?
LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Câmpina nr. 62-64, 400635, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L.?
LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. in 2024?
In 2024, LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.090 RON.
Ce activitate are LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L.?
LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. are codul CAEN principal 1413.
Ce profit a inregistrat LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. in 2024?
LAGUNA FASHION IMPEX S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 7.906 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.