Activ Plătitor TVA

MIRALI COM SRL

CUI: 92659
CIF: RO92659
Reg. Com.: J1991002685050
CAEN: 4754
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al articolelor şi aparatelor electrocasnice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:35

Despre MIRALI COM SRL

MIRALI COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Salonta, judetul BIHOR, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al articolelor şi aparatelor electrocasnice" (cod CAEN 4754), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MIRALI COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 197.214 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.1%). Profitul net inregistrat a fost de 45.946 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 518.436 RON in 2008 la 197.214 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
197.214 RON
Venituri totale
197.434 RON
Cheltuieli totale
143.457 RON
Profit brut
53.977 RON
Profit net
45.946 RON
Marja profit net
23,30%
Active imobilizate
84.293 RON
Active circulante
130.670 RON
Stocuri
123.484 RON
Creanțe
3.596 RON
Casa & conturi bănci
3.590 RON
Capital propriu
195.161 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Salonta, Str. Republicii nr. 27-29
Telefon0745656482

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Salonta, Str. Republicii nr. 27-29
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Salonta, Str. Republicii nr. 27-29
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.11.1992
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
197.214 RON
Rezultat net
45.946 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 197.214 RON 197.065 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 197.434 RON 199.575 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 143.457 RON 148.403 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 53.977 RON 51.172 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 45.946 RON 44.027 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 84.293 RON 87.971 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 130.670 RON 124.173 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 214.963 RON 212.144 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 123.484 RON 111.938 RON
CreanțeSume de încasat 3.596 RON 3.693 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.590 RON 8.542 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.802 RON 23.929 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 195.161 RON 188.215 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active214.963RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale214.963 RON
Datorii totale19.802 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,4 %Profit net / active totale
ROE
23,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,60 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
90,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 197.214 +0,1% față de anul precedent 197.434 143.457 53.977 +5,5% față de anul precedent 45.946 +4,4% față de anul precedent 0 0
2023 197.065 -20,0% față de anul precedent 199.575 148.403 51.172 +29,0% față de anul precedent 44.027 +29,1% față de anul precedent 0 0
2022 246.189 +2,3% față de anul precedent 246.536 206.854 39.682 34.107 0 0
2021 240.671 -28,3% față de anul precedent 240.894 247.544 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.650 8.890
2020 335.570 -13,3% față de anul precedent 338.188 330.286 7.902 -62,2% față de anul precedent 4.519 -73,4% față de anul precedent 0 0
2019 386.876 -30,1% față de anul precedent 392.851 371.932 20.919 -42,3% față de anul precedent 17.009 -44,6% față de anul precedent 0 0
2018 553.484 +13,6% față de anul precedent 555.287 519.020 36.267 +130,1% față de anul precedent 30.714 +176,2% față de anul precedent 0 0
2017 487.091 +6,5% față de anul precedent 489.870 474.107 15.763 -2,7% față de anul precedent 11.119 -18,8% față de anul precedent 0 0
2016 457.583 +0,7% față de anul precedent 459.594 443.388 16.206 +7,1% față de anul precedent 13.700 +7,8% față de anul precedent 0 0
2015 454.423 +13,4% față de anul precedent 461.874 446.748 15.126 +156,2% față de anul precedent 12.706 +157,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 400.893 +0,9% față de anul precedent 403.854 397.951 5.903 -56,3% față de anul precedent 4.929 -55,7% față de anul precedent 0 0
2013 397.273 -15,5% față de anul precedent 403.649 390.151 13.498 -33,3% față de anul precedent 11.116 -34,2% față de anul precedent 0 0
2012 470.238 +3,3% față de anul precedent 473.671 453.444 20.227 +63,3% față de anul precedent 16.885 +70,8% față de anul precedent 0 0
2011 455.311 +5,8% față de anul precedent 466.934 454.549 12.385 +62,8% față de anul precedent 9.884 +282,2% față de anul precedent 0 0
2010 430.505 +10,6% față de anul precedent 436.378 428.770 7.608 +325,5% față de anul precedent 2.586 0 0
2009 389.383 -24,9% față de anul precedent 403.487 401.699 1.788 -84,3% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.953
2008 518.436 525.961 514.544 11.417 9.571 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 84.293 130.670 214.963 123.484 3.596 3.590
2023 87.971 124.173 212.144 111.938 3.693 8.542
2022 95.271 130.375 225.646 120.932 5.558 3.885
2021 98.949 150.288 249.237 138.707 9.157 2.424
2020 102.628 196.633 299.261 169.057 19.159 8.417
2019 106.440 191.987 298.427 182.475 8.099 1.413
2018 110.253 200.784 311.037 187.989 8.929 3.866
2017 114.066 217.932 331.998 204.543 7.307 6.082
2016 117.879 190.122 308.001 179.808 5.006 5.308
2015 121.692 190.659 312.351 180.034 5.386 5.239
2014 0 163.041 163.041 159.808 693 2.540
2013 5.605 145.727 151.332 135.563 10.004 160
2012 19.727 140.469 160.196 138.820 1.331 318
2011 33.849 114.920 148.769 106.929 2.263 5.728
2010 47.971 107.166 155.137 99.795 6.755 616
2009 55.032 81.812 136.844 78.712 1.465 1.635
2008 55.032 93.732 148.764 88.110 269 5.353

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 19.802 -17,3% față de anul precedent 195.161 Neraportat 0
2023 23.929 -61,1% față de anul precedent 188.215 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 61.458 -48,4% față de anul precedent 164.188 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 119.156 -25,7% față de anul precedent 130.081 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 160.290 -2,3% față de anul precedent 138.971 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 163.975 -15,3% față de anul precedent 134.452 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 193.593 -21,1% față de anul precedent 117.444 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 245.268 +5,5% față de anul precedent 86.730 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 232.390 -7,2% față de anul precedent 75.611 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 250.440 +120,0% față de anul precedent 61.911 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 113.836 +6,3% față de anul precedent 49.205 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 107.056 -15,7% față de anul precedent 44.276 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 127.037 -4,1% față de anul precedent 33.159 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 132.494 -10,9% față de anul precedent 16.275 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 148.746 +11,1% față de anul precedent 6.391 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 133.912 +7,1% față de anul precedent 3.806 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 125.005 23.759 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 197.214 RON. Profit: 45.946 RON

Cifra de afaceri: 197.214 RON. Profit: 45.946 RON

Cifra de afaceri
197.214 RON +0.08% față de anul precedent
Profit net
45.946 RON +4.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.802 RON -17.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 197.065 RON. Profit: 44.027 RON

Cifra de afaceri: 197.065 RON. Profit: 44.027 RON

Cifra de afaceri
197.065 RON -19.95% față de anul precedent
Profit net
44.027 RON +29.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
23.929 RON -61.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 246.189 RON. Profit: 34.107 RON

Cifra de afaceri: 246.189 RON. Profit: 34.107 RON

Cifra de afaceri
246.189 RON +2.29% față de anul precedent
Profit net
34.107 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
61.458 RON -48.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 240.671 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 240.671 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
240.671 RON -28.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.890 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
119.156 RON -25.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 335.570 RON. Profit: 4.519 RON

Cifra de afaceri: 335.570 RON. Profit: 4.519 RON

Cifra de afaceri
335.570 RON -13.26% față de anul precedent
Profit net
4.519 RON -73.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
160.290 RON -2.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 386.876 RON. Profit: 17.009 RON

Cifra de afaceri: 386.876 RON. Profit: 17.009 RON

Cifra de afaceri
386.876 RON -30.1% față de anul precedent
Profit net
17.009 RON -44.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
163.975 RON -15.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 553.484 RON. Profit: 30.714 RON

Cifra de afaceri: 553.484 RON. Profit: 30.714 RON

Cifra de afaceri
553.484 RON +13.63% față de anul precedent
Profit net
30.714 RON +176.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
193.593 RON -21.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 487.091 RON. Profit: 11.119 RON

Cifra de afaceri: 487.091 RON. Profit: 11.119 RON

Cifra de afaceri
487.091 RON +6.45% față de anul precedent
Profit net
11.119 RON -18.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
245.268 RON +5.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 457.583 RON. Profit: 13.700 RON

Cifra de afaceri: 457.583 RON. Profit: 13.700 RON

Cifra de afaceri
457.583 RON +0.7% față de anul precedent
Profit net
13.700 RON +7.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
232.390 RON -7.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 454.423 RON. Profit: 12.706 RON

Cifra de afaceri: 454.423 RON. Profit: 12.706 RON

Cifra de afaceri
454.423 RON +13.35% față de anul precedent
Profit net
12.706 RON +157.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
250.440 RON +120% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 400.893 RON. Profit: 4.929 RON

Cifra de afaceri: 400.893 RON. Profit: 4.929 RON

Cifra de afaceri
400.893 RON +0.91% față de anul precedent
Profit net
4.929 RON -55.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
113.836 RON +6.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 397.273 RON. Profit: 11.116 RON

Cifra de afaceri: 397.273 RON. Profit: 11.116 RON

Cifra de afaceri
397.273 RON -15.52% față de anul precedent
Profit net
11.116 RON -34.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
107.056 RON -15.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 470.238 RON. Profit: 16.885 RON

Cifra de afaceri: 470.238 RON. Profit: 16.885 RON

Cifra de afaceri
470.238 RON +3.28% față de anul precedent
Profit net
16.885 RON +70.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
127.037 RON -4.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 455.311 RON. Profit: 9.884 RON

Cifra de afaceri: 455.311 RON. Profit: 9.884 RON

Cifra de afaceri
455.311 RON +5.76% față de anul precedent
Profit net
9.884 RON +282.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
132.494 RON -10.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 430.505 RON. Profit: 2.586 RON

Cifra de afaceri: 430.505 RON. Profit: 2.586 RON

Cifra de afaceri
430.505 RON +10.56% față de anul precedent
Profit net
2.586 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
148.746 RON +11.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 389.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 389.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
389.383 RON -24.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.953 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
133.912 RON +7.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 518.436 RON. Profit: 9.571 RON

Cifra de afaceri: 518.436 RON. Profit: 9.571 RON

Cifra de afaceri
518.436 RON
Profit net
9.571 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
125.005 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIRALI COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4754 in Mun. Salonta (BIHOR)

MIRALI COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4754 in Mun. Salonta (BIHOR)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4754, Bihor

MADEDUMO S.R.L.
CUI: 48107665CAEN: 4754
Activ
BIHOR, Sat Alparea Com. Oşorhei2023-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.939 RON
Profit
47.316 RON
Angajati
1
NEW ELECTROWORLD S.R.L.
CUI: 50883870CAEN: 4754
Activ
BIHOR, Orş. Aleşd2024-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.633 RON
Profit
12.247 RON
Angajati
1
META ELECTRONICS S.R.L.
CUI: 48988476CAEN: 4754
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş2023-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.314 RON
Profit
94.027 RON
Angajati
1
CLIMA CREATIVE TEHNOLOGY S.R.L.
CUI: 41263799CAEN: 4754
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2019-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.544 RON
Profit
52.857 RON
Angajati
0
CLIMA CENTER SRL
CUI: 24080619CAEN: 4754
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.403.433 RON
Profit
10.740 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4754, Bihor

TUTTI COMERT SERVICII SRL
CUI: 93719CAEN: 4754
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.840.624 RON
Profit
136.484 RON
Angajati
5
DOI LUPI PREST SRL
CUI: 8060318CAEN: 4754
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş1996-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.597.388 RON
Profit
439.972 RON
Angajati
6

Alte firme din Bihor

ARDEALUL COMIMPEX SRL
CUI: 92535CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.909.638 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
TRANSCOM TOURS UNIVERS SRL
CUI: 92705CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.813 RON
Profit
3.609 RON
Angajati
0
MARCONST SRL
CUI: 90119CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Marghita1992-11-26
fara e-Factura
NOMIYA SRL
CUI: 93115CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.209 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PREMAGRO SA
CUI: 73711CAEN: 2540
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.711.626 RON
Profit
608.829 RON
Angajati
115
PROMAT SRL
CUI: 2718539CAEN: 6920
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.699 RON
Profit
7.012 RON
Angajati
0
TICHY TRADING SRL
CUI: 5397522CAEN: 8211
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
314.621 RON
Profit
181.278 RON
Angajati
1
CONQUEST MEDIA SRL
CUI: 30037338CAEN: 8220
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIRALI COM SRL?

CUI-ul MIRALI COM SRL este 92659.

Unde este sediul MIRALI COM SRL?

MIRALI COM SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Salonta, Str. Republicii nr. 27-29, Mun. Salonta, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata MIRALI COM SRL?

MIRALI COM SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MIRALI COM SRL in 2024?

In 2024, MIRALI COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 197.214 RON.

Ce activitate are MIRALI COM SRL?

MIRALI COM SRL are codul CAEN principal 4754 (Comerţ cu amănuntul al articolelor şi aparatelor electrocasnice).

Ce profit a inregistrat MIRALI COM SRL in 2024?

MIRALI COM SRL a inregistrat un profit net de 45.946 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.