Activ Plătitor TVAe‑Factură

DARLING IMPEX SRL

CUI: 9303156
CIF: RO9303156
Reg. Com.: J1997000572127
CAEN: 4781
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 martie 1997 · 29 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:15

Despre DARLING IMPEX SRL

DARLING IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Gherla, judetul CLUJ, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DARLING IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.693.514 RON, in crestere fata de anul precedent (+47.0%). Profitul net inregistrat a fost de 162.719 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 580 RON in 2008 la 1.693.514 RON in 2024. Datoriile raportate (3.764.916 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.693.514 RON
Venituri totale
1.698.978 RON
Cheltuieli totale
1.502.240 RON
Profit brut
196.738 RON
Profit net
162.719 RON
Marja profit net
9,61%
Active imobilizate
115.186 RON
Active circulante
1.854.172 RON
Stocuri
1.331.260 RON
Creanțe
416.027 RON
Casa & conturi bănci
106.885 RON
Capital propriu
-1.795.558 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Romană nr. 52, 405300
Telefon0744555637

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Romană nr. 52, 405300
Cod poștal: 405300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Romană nr. 52, 405300
Cod postal
405300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 03.12.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2023)
TVA la incasare
3 decembrie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.693.514 RON
Rezultat net
162.719 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.693.514 RON 1.151.971 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.698.978 RON 1.171.471 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.502.240 RON 1.414.617 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 196.738 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 162.719 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 243.146 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 254.861 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 115.186 RON 64.612 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.854.172 RON 961.992 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.969.358 RON 1.026.604 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.331.260 RON 764.353 RON
CreanțeSume de încasat 416.027 RON 121.509 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 106.885 RON 76.130 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.764.916 RON 2.984.881 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.795.558 RON -1.958.277 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.969.358RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

191,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.969.358 RON
Datorii totale3.764.916 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,3 %Profit net / active totale
ROE
-9,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-91,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.693.514 +47,0% față de anul precedent 1.698.978 1.502.240 196.738 162.719 0 0
2023 1.151.971 -13,3% față de anul precedent 1.171.471 1.414.617 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 243.146 254.861
2022 1.328.131 +23,3% față de anul precedent 1.328.250 1.305.730 22.520 12.972 0 0
2021 1.077.583 -6,5% față de anul precedent 1.089.322 1.492.180 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 402.858 413.751
2020 1.152.194 +11,5% față de anul precedent 1.185.255 1.169.952 15.303 3.450 0 0
2019 1.033.600 +12,0% față de anul precedent 1.045.323 1.386.854 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 341.531 351.985
2018 922.865 +3,6% față de anul precedent 929.982 884.467 45.515 +283,6% față de anul precedent 36.215 +660,5% față de anul precedent 0 0
2017 891.241 +62,7% față de anul precedent 891.953 880.089 11.864 +34,5% față de anul precedent 4.762 +5,6% față de anul precedent 0 0
2016 547.949 +41,0% față de anul precedent 547.950 539.130 8.820 -70,1% față de anul precedent 4.509 -81,8% față de anul precedent 0 0
2015 388.648 +86,1% față de anul precedent 388.649 359.204 29.445 -12,1% față de anul precedent 24.734 -2,2% față de anul precedent 0 0
2014 208.801 273.589 240.085 33.504 25.296 0 0
2013 0 0 4.278 0 0 4.278 4.278
2012 0 0 0 0 0 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 0 0 0 0 0
2009 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 734
2008 580 580 2.873 0 0 2.293 2.293

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 115.186 1.854.172 1.969.358 1.331.260 416.027 106.885
2023 64.612 961.992 1.026.604 764.353 121.509 76.130
2022 135.275 2.740.376 2.875.651 2.026.420 702.873 11.083
2021 91.123 2.375.907 2.467.030 1.876.333 483.441 16.133
2020 106.492 2.318.030 2.424.522 1.749.875 524.435 43.720
2019 107.864 1.893.587 2.001.451 1.334.271 533.552 25.764
2018 94.097 1.506.030 1.600.127 1.150.078 338.152 17.800
2017 93.232 951.793 1.045.025 719.615 229.086 3.092
2016 93.746 594.660 688.406 458.171 131.691 4.798
2015 17.118 404.269 421.387 295.280 87.826 21.163
2014 15.902 208.704 224.606 149.362 57.710 1.632
2013 27.492 24.331 51.823 1.119 23.205 7
2012 27.492 30.694 58.186 1.119 29.574 1
2011 27.492 30.694 58.186 1.119 29.574 1
2010 27.492 30.694 58.186 1.119 29.574 1
2009 27.492 30.939 58.431 1.119 29.574 246
2008 27.492 30.939 58.431 1.119 29.574 246

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.764.916 +26,1% față de anul precedent -1.795.558 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2023 2.984.881 -13,9% față de anul precedent -1.958.277 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2022 3.465.001 +10,9% față de anul precedent -589.350 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2021 3.124.641 +17,1% față de anul precedent -657.611 Neraportat 10
2020 2.668.382 +18,7% față de anul precedent -243.860 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 2.248.762 +50,4% față de anul precedent -247.311 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2018 1.495.454 +53,1% față de anul precedent 104.673 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2017 977.067 +46,5% față de anul precedent 67.958 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2016 666.881 +64,9% față de anul precedent 21.525 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2015 404.371 +74,1% față de anul precedent 17.016 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2014 232.324 +173,9% față de anul precedent -7.718 Neraportat 2
2013 84.837 -2,4% față de anul precedent -33.014 Neraportat 0
2012 86.922 0,0% față de anul precedent -28.736 Neraportat 0
2011 86.922 0,0% față de anul precedent -28.736 Neraportat 0
2010 86.922 -0,3% față de anul precedent -28.736 Neraportat 0
2009 87.167 +0,9% față de anul precedent -28.736 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 86.433 -28.002 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1997 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1997 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.693.514 RON. Profit: 162.719 RON

Cifra de afaceri: 1.693.514 RON. Profit: 162.719 RON

Cifra de afaceri
1.693.514 RON +47.01% față de anul precedent
Profit net
162.719 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
3.764.916 RON +26.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.151.971 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.151.971 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.151.971 RON -13.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
254.861 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
2.984.881 RON -13.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.328.131 RON. Profit: 12.972 RON

Cifra de afaceri: 1.328.131 RON. Profit: 12.972 RON

Cifra de afaceri
1.328.131 RON +23.25% față de anul precedent
Profit net
12.972 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
3.465.001 RON +10.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.077.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.077.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.077.583 RON -6.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
413.751 RON
Angajati
10
Datorii
3.124.641 RON +17.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.152.194 RON. Profit: 3.450 RON

Cifra de afaceri: 1.152.194 RON. Profit: 3.450 RON

Cifra de afaceri
1.152.194 RON +11.47% față de anul precedent
Profit net
3.450 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.668.382 RON +18.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.033.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.033.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.033.600 RON +12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
351.985 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
2.248.762 RON +50.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 922.865 RON. Profit: 36.215 RON

Cifra de afaceri: 922.865 RON. Profit: 36.215 RON

Cifra de afaceri
922.865 RON +3.55% față de anul precedent
Profit net
36.215 RON +660.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
1.495.454 RON +53.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 891.241 RON. Profit: 4.762 RON

Cifra de afaceri: 891.241 RON. Profit: 4.762 RON

Cifra de afaceri
891.241 RON +62.65% față de anul precedent
Profit net
4.762 RON +5.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
977.067 RON +46.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 547.949 RON. Profit: 4.509 RON

Cifra de afaceri: 547.949 RON. Profit: 4.509 RON

Cifra de afaceri
547.949 RON +40.99% față de anul precedent
Profit net
4.509 RON -81.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
666.881 RON +64.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 388.648 RON. Profit: 24.734 RON

Cifra de afaceri: 388.648 RON. Profit: 24.734 RON

Cifra de afaceri
388.648 RON +86.13% față de anul precedent
Profit net
24.734 RON -2.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
404.371 RON +74.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 208.801 RON. Profit: 25.296 RON

Cifra de afaceri: 208.801 RON. Profit: 25.296 RON

Cifra de afaceri
208.801 RON
Profit net
25.296 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
232.324 RON +173.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.278 RON
Angajati
0
Datorii
84.837 RON -2.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
86.922 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
86.922 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
86.922 RON -0.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
734 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
87.167 RON +0.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
580 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.293 RON
Angajati
1
Datorii
86.433 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1997 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDARLING IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Mun. Gherla (CLUJ)

DARLING IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Mun. Gherla (CLUJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4781, Cluj

INSIDE SERVCOM SRL
CUI: 232833CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Mun. Dej1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.767.627 RON
Profit
29.368 RON
Angajati
3
FLV AUTOMOBILE AF S.R.L.
CUI: 41049087CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.650.588 RON
Profit
45.718 RON
Angajati
2
NICO RUSH BARS S.R.L.
CUI: 45360107CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2021-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.875.796 RON
Profit
381.724 RON
Angajati
3
CARS HOSU S.R.L.
CUI: 45274898CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.456.606 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HLK AUTOMOBILE ACTIV S.R.L.
CUI: 46964713CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.359.629 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VERTICAL MOTORS S.R.L.
CUI: 49374695CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.058.575 RON
Profit
134.509 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4781, Cluj

TH TRUCKS S.R.L.
CUI: 9951956CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Com. Gilău1997-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
711.914.643 RON
Profit
13.845.351 RON
Angajati
370
COSMARI IMPEX SRL
CUI: 8155337CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1996-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
198.804 RON
Angajati
0
TOPCAR IMPEX SRL
CUI: 10805377CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1998-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.163.910 RON
Profit
1.462.249 RON
Angajati
12

Alte firme din Cluj

CORO TRANS IMPEX SRL
CUI: 9303148CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii1997-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.540.072 RON
Profit
203.369 RON
Angajati
23
APICOLA SRL
CUI: 9277383CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1997-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
736.468 RON
Profit
14.484 RON
Angajati
3
SPORTMAX COMSERV S.R.L.
CUI: 9321993CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1997-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.813 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
HANMAR IMPORT EXPORT SRL
CUI: 9010652CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1996-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.488.321 RON
Profit
933.986 RON
Angajati
18
SUPLIMENT SRL
CUI: 9590959CAEN: 0111
Activ
CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu1997-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.976.039 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
HD TEN SERV SRL
CUI: 6379354CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-11-11
fara e-Factura
EMONS ROMANIA S.R.L.
CUI: 24873509CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.005.424 RON
Profit
114.715 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DARLING IMPEX SRL?

CUI-ul DARLING IMPEX SRL este 9303156.

Unde este sediul DARLING IMPEX SRL?

DARLING IMPEX SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Romană nr. 52, 405300, Mun. Gherla, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata DARLING IMPEX SRL?

DARLING IMPEX SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DARLING IMPEX SRL in 2024?

In 2024, DARLING IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.693.514 RON.

Cati angajati are DARLING IMPEX SRL?

DARLING IMPEX SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are DARLING IMPEX SRL?

DARLING IMPEX SRL are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat DARLING IMPEX SRL in 2024?

DARLING IMPEX SRL a inregistrat un profit net de 162.719 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.