Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 20:03
Despre BRAHA EMY SRL
BRAHA EMY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4676). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BRAHA EMY SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.428.931 RON, in crestere fata de anul precedent (+39.5%). Profitul net inregistrat a fost de 866.621 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.759.380 RON in 2008 la 3.428.931 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 3.428.931 RON
- Venituri totale
- 3.429.423 RON
- Cheltuieli totale
- 2.439.367 RON
- Profit brut
- 990.056 RON
- Profit net
- 866.621 RON
- Marja profit net
- 25,27%
- Active imobilizate
- 3.252.773 RON
- Active circulante
- 4.743.191 RON
- Stocuri
- 3.302.015 RON
- Creanțe
- 1.228.277 RON
- Casa & conturi bănci
- 92.899 RON
- Capital propriu
- 7.147.417 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. George Coşbuc nr. 204, 800506
- Cod postal
- 800506
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 31.03.1997
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 martie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 3.428.931 RON
- Rezultat net
- 866.621 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 3.428.931 RON | 2.458.375 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.429.423 RON | 2.459.842 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.439.367 RON | 1.804.369 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 990.056 RON | 655.473 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 866.621 RON | 633.110 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 3.252.773 RON | 3.343.990 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 4.743.191 RON | 3.864.063 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 7.995.964 RON | 7.208.053 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 3.302.015 RON | 3.172.091 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.228.277 RON | 490.559 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 92.899 RON | 201.413 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 854.903 RON | 648.932 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 7.147.417 RON | 6.566.123 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 4 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 10,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 12,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 5,55 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 89,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.428.931 +39,5% față de anul precedent | 3.429.423 | 2.439.367 | 990.056 +51,0% față de anul precedent | 866.621 +36,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 2.458.375 +1,7% față de anul precedent | 2.459.842 | 1.804.369 | 655.473 +12,5% față de anul precedent | 633.110 +12,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 2.417.484 -2,2% față de anul precedent | 2.426.935 | 1.844.513 | 582.422 -59,7% față de anul precedent | 561.725 -60,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 2.472.369 -9,9% față de anul precedent | 3.345.671 | 1.900.181 | 1.445.490 +110,4% față de anul precedent | 1.417.254 +114,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 2.743.245 +6,0% față de anul precedent | 2.747.894 | 2.060.823 | 687.071 -3,5% față de anul precedent | 661.982 -3,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 2.588.425 +4,0% față de anul precedent | 2.602.693 | 1.890.866 | 711.827 +11,0% față de anul precedent | 686.975 +11,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 2.488.773 +17,9% față de anul precedent | 2.517.724 | 1.876.160 | 641.564 +77,6% față de anul precedent | 616.475 +97,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 2.111.870 -19,0% față de anul precedent | 2.122.295 | 1.761.012 | 361.283 -33,1% față de anul precedent | 312.907 -32,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 2.607.875 -7,2% față de anul precedent | 2.707.064 | 2.167.392 | 539.672 -28,7% față de anul precedent | 462.273 -28,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 2.808.652 -6,8% față de anul precedent | 2.990.997 | 2.234.610 | 756.387 +43,6% față de anul precedent | 642.472 +41,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 3.012.526 +8,4% față de anul precedent | 3.040.066 | 2.513.196 | 526.870 -1,0% față de anul precedent | 454.248 -0,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 2.780.196 +2,6% față de anul precedent | 2.822.448 | 2.290.504 | 531.944 -9,5% față de anul precedent | 458.127 -9,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 2.709.694 +24,4% față de anul precedent | 2.722.034 | 2.134.185 | 587.849 +81,4% față de anul precedent | 505.592 +83,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 2.177.979 +28,4% față de anul precedent | 2.188.775 | 1.864.766 | 324.009 +34,2% față de anul precedent | 275.678 +33,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.696.939 +17,3% față de anul precedent | 1.715.407 | 1.474.013 | 241.394 -1,5% față de anul precedent | 206.653 -0,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 1.446.679 -17,8% față de anul precedent | 1.513.264 | 1.268.146 | 245.118 -35,8% față de anul precedent | 208.393 -35,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 1.759.380 | 1.868.001 | 1.486.307 | 381.694 | 324.705 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.252.773 | 4.743.191 | 7.995.964 | 3.302.015 | 1.228.277 | 92.899 |
| 2023 | 3.343.990 | 3.864.063 | 7.208.053 | 3.172.091 | 490.559 | 201.413 |
| 2022 | 2.705.467 | 4.206.021 | 6.911.488 | 3.612.009 | 284.357 | 309.655 |
| 2021 | 2.746.286 | 4.865.628 | 7.611.914 | 3.407.717 | 589.812 | 868.099 |
| 2020 | 2.939.890 | 3.785.028 | 6.724.918 | 3.187.054 | 477.552 | 120.422 |
| 2019 | 601.543 | 4.455.136 | 5.056.679 | 2.996.385 | 750.046 | 708.705 |
| 2018 | 671.454 | 4.034.038 | 4.705.492 | 2.823.876 | 664.855 | 545.307 |
| 2017 | 749.856 | 3.708.104 | 4.457.960 | 2.899.581 | 543.274 | 265.249 |
| 2016 | 783.109 | 3.401.707 | 4.184.816 | 2.815.840 | 488.418 | 97.449 |
| 2015 | 540.976 | 3.366.587 | 3.907.563 | 2.667.634 | 632.532 | 66.421 |
| 2014 | 470.999 | 2.900.357 | 3.371.356 | 2.096.868 | 590.110 | 213.379 |
| 2013 | 248.026 | 2.691.154 | 2.939.180 | 1.880.534 | 555.916 | 254.704 |
| 2012 | 239.771 | 2.243.167 | 2.482.938 | 1.703.844 | 366.966 | 172.357 |
| 2011 | 271.876 | 1.678.026 | 1.949.902 | 1.151.961 | 392.069 | 133.996 |
| 2010 | 349.653 | 1.296.964 | 1.646.617 | 812.386 | 363.342 | 121.236 |
| 2009 | 364.500 | 1.202.564 | 1.567.064 | 757.176 | 357.482 | 87.906 |
| 2008 | 287.234 | 1.140.724 | 1.427.958 | 625.805 | 512.373 | 2.546 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 854.903 +31,7% față de anul precedent | 7.147.417 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 648.932 -33,8% față de anul precedent | 6.566.123 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2022 | 980.490 +41,2% față de anul precedent | 5.933.013 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2021 | 694.207 -42,2% față de anul precedent | 6.920.236 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2020 | 1.200.884 +847,9% față de anul precedent | 5.524.034 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 126.684 -2,8% față de anul precedent | 4.933.187 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2018 | 130.321 -49,2% față de anul precedent | 4.580.214 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 256.552 -14,3% față de anul precedent | 4.208.863 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2016 | 299.395 +58,6% față de anul precedent | 3.895.956 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2015 | 188.781 -42,8% față de anul precedent | 3.723.682 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2014 | 330.099 -8,4% față de anul precedent | 3.043.452 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2013 | 360.522 -0,9% față de anul precedent | 2.580.766 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 363.691 +9,2% față de anul precedent | 2.122.639 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 333.015 +30,5% față de anul precedent | 1.617.047 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 255.143 -23,2% față de anul precedent | 1.391.728 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 332.240 +10,2% față de anul precedent | 1.235.075 | Neraportat | 6 +50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 301.444 | 1.126.682 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| EMEMIL MIHAILA | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1997 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33119/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.428.931 RON. Profit: 866.621 RON
Cifra de afaceri: 3.428.931 RON. Profit: 866.621 RON
- Cifra de afaceri
- 3.428.931 RON +39.48% față de anul precedent
- Profit net
- 866.621 RON +36.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 854.903 RON +31.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.458.375 RON. Profit: 633.110 RON
Cifra de afaceri: 2.458.375 RON. Profit: 633.110 RON
- Cifra de afaceri
- 2.458.375 RON +1.69% față de anul precedent
- Profit net
- 633.110 RON +12.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 648.932 RON -33.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.417.484 RON. Profit: 561.725 RON
Cifra de afaceri: 2.417.484 RON. Profit: 561.725 RON
- Cifra de afaceri
- 2.417.484 RON -2.22% față de anul precedent
- Profit net
- 561.725 RON -60.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 980.490 RON +41.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.472.369 RON. Profit: 1.417.254 RON
Cifra de afaceri: 2.472.369 RON. Profit: 1.417.254 RON
- Cifra de afaceri
- 2.472.369 RON -9.87% față de anul precedent
- Profit net
- 1.417.254 RON +114.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 694.207 RON -42.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.743.245 RON. Profit: 661.982 RON
Cifra de afaceri: 2.743.245 RON. Profit: 661.982 RON
- Cifra de afaceri
- 2.743.245 RON +5.98% față de anul precedent
- Profit net
- 661.982 RON -3.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.200.884 RON +847.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.588.425 RON. Profit: 686.975 RON
Cifra de afaceri: 2.588.425 RON. Profit: 686.975 RON
- Cifra de afaceri
- 2.588.425 RON +4% față de anul precedent
- Profit net
- 686.975 RON +11.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 126.684 RON -2.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.488.773 RON. Profit: 616.475 RON
Cifra de afaceri: 2.488.773 RON. Profit: 616.475 RON
- Cifra de afaceri
- 2.488.773 RON +17.85% față de anul precedent
- Profit net
- 616.475 RON +97.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 130.321 RON -49.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.111.870 RON. Profit: 312.907 RON
Cifra de afaceri: 2.111.870 RON. Profit: 312.907 RON
- Cifra de afaceri
- 2.111.870 RON -19.02% față de anul precedent
- Profit net
- 312.907 RON -32.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 256.552 RON -14.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.607.875 RON. Profit: 462.273 RON
Cifra de afaceri: 2.607.875 RON. Profit: 462.273 RON
- Cifra de afaceri
- 2.607.875 RON -7.15% față de anul precedent
- Profit net
- 462.273 RON -28.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 299.395 RON +58.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.808.652 RON. Profit: 642.472 RON
Cifra de afaceri: 2.808.652 RON. Profit: 642.472 RON
- Cifra de afaceri
- 2.808.652 RON -6.77% față de anul precedent
- Profit net
- 642.472 RON +41.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 188.781 RON -42.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.012.526 RON. Profit: 454.248 RON
Cifra de afaceri: 3.012.526 RON. Profit: 454.248 RON
- Cifra de afaceri
- 3.012.526 RON +8.36% față de anul precedent
- Profit net
- 454.248 RON -0.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 330.099 RON -8.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.780.196 RON. Profit: 458.127 RON
Cifra de afaceri: 2.780.196 RON. Profit: 458.127 RON
- Cifra de afaceri
- 2.780.196 RON +2.6% față de anul precedent
- Profit net
- 458.127 RON -9.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 360.522 RON -0.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.709.694 RON. Profit: 505.592 RON
Cifra de afaceri: 2.709.694 RON. Profit: 505.592 RON
- Cifra de afaceri
- 2.709.694 RON +24.41% față de anul precedent
- Profit net
- 505.592 RON +83.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 363.691 RON +9.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.177.979 RON. Profit: 275.678 RON
Cifra de afaceri: 2.177.979 RON. Profit: 275.678 RON
- Cifra de afaceri
- 2.177.979 RON +28.35% față de anul precedent
- Profit net
- 275.678 RON +33.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 333.015 RON +30.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.696.939 RON. Profit: 206.653 RON
Cifra de afaceri: 1.696.939 RON. Profit: 206.653 RON
- Cifra de afaceri
- 1.696.939 RON +17.3% față de anul precedent
- Profit net
- 206.653 RON -0.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 255.143 RON -23.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.446.679 RON. Profit: 208.393 RON
Cifra de afaceri: 1.446.679 RON. Profit: 208.393 RON
- Cifra de afaceri
- 1.446.679 RON -17.77% față de anul precedent
- Profit net
- 208.393 RON -35.82% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 332.240 RON +10.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.759.380 RON. Profit: 324.705 RON
Cifra de afaceri: 1.759.380 RON. Profit: 324.705 RON
- Cifra de afaceri
- 1.759.380 RON
- Profit net
- 324.705 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 301.444 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081997 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBRAHA EMY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4676 in Mun. Galaţi (GALAŢI)
BRAHA EMY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4676 in Mun. Galaţi (GALAŢI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
07.092026Mentiune · Buletin 33119/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- BRAHA EMY SRL
- CUI
- 9304801
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 07.09.2026
- Registrul Comerțului
- J17/308/1997
- EUID
- ROONRC.J17/308/1997
- Sediu
- Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, B-dul GEORGE COŞBUC, Nr. 204
- Județ
- Galaţi
- Număr încheiere
- 699959
- Data încheierii
- 07.09.2026
- Număr dosar
- 3286003
- Data dosarului
- 19.08.2026
- Tribunal
- Galati
- Registrator
- Adrian Nicolae Cosma
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3286003 din 19.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4676, Galaţi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4676, Galaţi
Alte firme din Galaţi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BRAHA EMY SRL?
CUI-ul BRAHA EMY SRL este 9304801.
Unde este sediul BRAHA EMY SRL?
BRAHA EMY SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Bld. George Coşbuc nr. 204, 800506, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.
Cand a fost infiintata BRAHA EMY SRL?
BRAHA EMY SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BRAHA EMY SRL in 2024?
In 2024, BRAHA EMY SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.428.931 RON.
Cati angajati are BRAHA EMY SRL?
BRAHA EMY SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are BRAHA EMY SRL?
BRAHA EMY SRL are codul CAEN principal 4676.
Ce profit a inregistrat BRAHA EMY SRL in 2024?
BRAHA EMY SRL a inregistrat un profit net de 866.621 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.