Activ Plătitor TVA

ANEL-CO FARM S.R.L.

CUI: 935477
CIF: RO935477
Reg. Com.: J2024001411290
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 15:56

Despre ANEL-CO FARM S.R.L.

ANEL-CO FARM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Băicoi, judetul PRAHOVA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, ANEL-CO FARM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 45.000 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-98.3%). Profitul net inregistrat a fost de 9.480 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.581.963 RON in 2008 la 45.000 RON in 2025. Datoriile raportate (1.443.596 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
45.000 RON
Venituri totale
45.004 RON
Cheltuieli totale
33.761 RON
Profit brut
11.243 RON
Profit net
9.480 RON
Marja profit net
21,07%
Active imobilizate
1.387.720 RON
Active circulante
65.596 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
54.738 RON
Casa & conturi bănci
10.858 RON
Capital propriu
9.720 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Băicoi, Str. Nuferilor nr. 9, 105200
Detalii adresaBIROUL NR. 3
Telefon0245665560

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Băicoi, Str. Nuferilor nr. 9, 105200
Cod poștal: 105200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Băicoi, Str. Nuferilor nr. 9, 105200
Detalii
BIROUL NR. 3
Cod postal
105200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 10.06.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
45.000 RON
Rezultat net
9.480 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 45.000 RON 2.595.044 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 45.004 RON 2.892.615 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 33.761 RON 2.675.053 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.243 RON 217.562 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.480 RON 184.859 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.387.720 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.596 RON 188.346 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.453.316 RON 188.346 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 54.738 RON 167.043 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.858 RON 21.303 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.443.596 RON 3.247 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.720 RON 185.099 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active1.453.316RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

99,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.453.316 RON
Datorii totale1.443.596 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,7 %Profit net / active totale
ROE
97,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 45.000 -98,3% față de anul precedent 45.004 33.761 11.243 -94,8% față de anul precedent 9.480 -94,9% față de anul precedent 0 0
2024 2.595.044 -40,0% față de anul precedent 2.892.615 2.675.053 217.562 +101,9% față de anul precedent 184.859 +120,1% față de anul precedent 0 0
2023 4.321.616 +9,0% față de anul precedent 4.321.910 4.214.128 107.782 -8,3% față de anul precedent 83.991 +2,2% față de anul precedent 0 0
2022 3.965.509 +70,4% față de anul precedent 3.966.627 3.849.113 117.514 82.172 0 0
2021 2.326.686 -17,5% față de anul precedent 2.326.856 2.334.914 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.058 27.007
2020 2.821.408 +31,2% față de anul precedent 2.827.325 2.669.061 158.264 +36,3% față de anul precedent 137.222 +45,9% față de anul precedent 0 0
2019 2.150.915 +5,6% față de anul precedent 2.167.717 2.051.572 116.145 -17,1% față de anul precedent 94.026 -21,2% față de anul precedent 0 0
2018 2.037.581 -9,8% față de anul precedent 2.079.648 1.939.583 140.065 -19,0% față de anul precedent 119.268 -12,3% față de anul precedent 0 0
2017 2.259.020 -8,2% față de anul precedent 2.265.126 2.092.165 172.961 -17,2% față de anul precedent 135.959 -19,9% față de anul precedent 0 0
2016 2.460.521 -1,6% față de anul precedent 2.465.911 2.256.917 208.994 -2,9% față de anul precedent 169.632 -0,7% față de anul precedent 0 0
2015 2.500.158 -1,0% față de anul precedent 2.515.203 2.299.975 215.228 -4,2% față de anul precedent 170.798 -4,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 2.524.850 +8,6% față de anul precedent 2.562.555 2.337.980 224.575 +5,5% față de anul precedent 178.959 +4,0% față de anul precedent 0 0
2013 2.324.487 -0,6% față de anul precedent 2.394.841 2.181.878 212.963 -28,1% față de anul precedent 172.060 -31,9% față de anul precedent 0 0
2012 2.337.470 -7,6% față de anul precedent 2.404.938 2.108.908 296.030 -15,9% față de anul precedent 252.812 -15,2% față de anul precedent 0 0
2011 2.528.515 +7,6% față de anul precedent 2.558.144 2.206.018 352.126 -1,8% față de anul precedent 298.097 -2,1% față de anul precedent 0 0
2010 2.350.217 -8,5% față de anul precedent 2.366.183 2.007.632 358.551 +0,0% față de anul precedent 304.587 -0,6% față de anul precedent 0 0
2009 2.568.394 -0,5% față de anul precedent 2.572.055 2.213.547 358.508 +5,2% față de anul precedent 306.504 +5,1% față de anul precedent 0 0
2008 2.581.963 2.584.880 2.243.931 340.949 291.702 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 1.387.720 65.596 1.453.316 0 54.738 10.858
2024 0 188.346 188.346 0 167.043 21.303
2023 148.160 992.023 1.140.183 400.460 522.061 69.502
2022 209.866 916.410 1.126.276 346.360 524.504 45.546
2021 282.082 816.828 1.098.910 417.620 359.918 39.290
2020 62.239 666.702 728.941 246.947 264.173 155.582
2019 4.467 668.412 672.879 264.720 284.599 119.093
2018 3.253 606.569 609.822 101.278 349.783 155.508
2017 62.694 1.397.718 1.460.412 148.322 218.040 1.031.356
2016 92.909 1.416.573 1.509.482 120.954 57.417 1.238.202
2015 126.249 1.429.508 1.555.757 151.171 203.288 1.075.049
2014 166.423 1.338.339 1.504.762 161.122 331.611 845.606
2013 30.389 1.474.395 1.504.784 149.745 441.838 882.812
2012 54.563 2.219.360 2.273.923 175.201 909.432 1.134.727
2011 81.828 2.600.425 2.682.253 134.751 986.082 1.479.592
2010 126.072 1.877.717 2.003.789 110.901 885.168 881.648
2009 55.867 1.519.606 1.575.473 91.666 546.813 881.127
2008 87.892 1.193.130 1.281.022 115.818 60.415 1.016.897

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 1.443.596 +44.359,4% față de anul precedent 9.720 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2024 3.247 -99,7% față de anul precedent 185.099 Neraportat 3 -57,1% față de anul precedent
2023 1.044.914 +0,0% față de anul precedent 166.403 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2022 1.044.514 +18,1% față de anul precedent 82.412 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2021 884.705 +81,4% față de anul precedent 214.695 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2020 487.652 -14,2% față de anul precedent 241.702 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2019 568.514 +15,9% față de anul precedent 104.480 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2018 490.370 -60,2% față de anul precedent 119.508 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2017 1.231.900 -1,3% față de anul precedent 229.562 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2016 1.247.502 -3,5% față de anul precedent 263.235 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2015 1.292.656 +4,7% față de anul precedent 264.401 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2014 1.234.303 -0,6% față de anul precedent 272.562 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2013 1.241.174 -35,7% față de anul precedent 265.663 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2012 1.930.837 -15,9% față de anul precedent 346.415 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2011 2.294.877 +42,4% față de anul precedent 391.700 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2010 1.611.536 +37,1% față de anul precedent 398.190 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2009 1.175.366 +31,2% față de anul precedent 400.107 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2008 895.717 385.305 Neraportat 8

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RŞRĂZVAN ŞTEFAN MUNTEANUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2804/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 45.000 RON. Profit: 9.480 RON

Cifra de afaceri: 45.000 RON. Profit: 9.480 RON

Cifra de afaceri
45.000 RON -98.27% față de anul precedent
Profit net
9.480 RON -94.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
1.443.596 RON +44359.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.595.044 RON. Profit: 184.859 RON

Cifra de afaceri: 2.595.044 RON. Profit: 184.859 RON

Cifra de afaceri
2.595.044 RON -39.95% față de anul precedent
Profit net
184.859 RON +120.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -57.14% față de anul precedent
Datorii
3.247 RON -99.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.321.616 RON. Profit: 83.991 RON

Cifra de afaceri: 4.321.616 RON. Profit: 83.991 RON

Cifra de afaceri
4.321.616 RON +8.98% față de anul precedent
Profit net
83.991 RON +2.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
1.044.914 RON +0.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.965.509 RON. Profit: 82.172 RON

Cifra de afaceri: 3.965.509 RON. Profit: 82.172 RON

Cifra de afaceri
3.965.509 RON +70.44% față de anul precedent
Profit net
82.172 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.044.514 RON +18.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.326.686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.326.686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.326.686 RON -17.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
27.007 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
884.705 RON +81.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.821.408 RON. Profit: 137.222 RON

Cifra de afaceri: 2.821.408 RON. Profit: 137.222 RON

Cifra de afaceri
2.821.408 RON +31.17% față de anul precedent
Profit net
137.222 RON +45.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
487.652 RON -14.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.150.915 RON. Profit: 94.026 RON

Cifra de afaceri: 2.150.915 RON. Profit: 94.026 RON

Cifra de afaceri
2.150.915 RON +5.56% față de anul precedent
Profit net
94.026 RON -21.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
568.514 RON +15.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.037.581 RON. Profit: 119.268 RON

Cifra de afaceri: 2.037.581 RON. Profit: 119.268 RON

Cifra de afaceri
2.037.581 RON -9.8% față de anul precedent
Profit net
119.268 RON -12.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
490.370 RON -60.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.259.020 RON. Profit: 135.959 RON

Cifra de afaceri: 2.259.020 RON. Profit: 135.959 RON

Cifra de afaceri
2.259.020 RON -8.19% față de anul precedent
Profit net
135.959 RON -19.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
1.231.900 RON -1.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.460.521 RON. Profit: 169.632 RON

Cifra de afaceri: 2.460.521 RON. Profit: 169.632 RON

Cifra de afaceri
2.460.521 RON -1.59% față de anul precedent
Profit net
169.632 RON -0.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
1.247.502 RON -3.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.500.158 RON. Profit: 170.798 RON

Cifra de afaceri: 2.500.158 RON. Profit: 170.798 RON

Cifra de afaceri
2.500.158 RON -0.98% față de anul precedent
Profit net
170.798 RON -4.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
1.292.656 RON +4.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.524.850 RON. Profit: 178.959 RON

Cifra de afaceri: 2.524.850 RON. Profit: 178.959 RON

Cifra de afaceri
2.524.850 RON +8.62% față de anul precedent
Profit net
178.959 RON +4.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.234.303 RON -0.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.324.487 RON. Profit: 172.060 RON

Cifra de afaceri: 2.324.487 RON. Profit: 172.060 RON

Cifra de afaceri
2.324.487 RON -0.56% față de anul precedent
Profit net
172.060 RON -31.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.241.174 RON -35.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.337.470 RON. Profit: 252.812 RON

Cifra de afaceri: 2.337.470 RON. Profit: 252.812 RON

Cifra de afaceri
2.337.470 RON -7.56% față de anul precedent
Profit net
252.812 RON -15.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
1.930.837 RON -15.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.528.515 RON. Profit: 298.097 RON

Cifra de afaceri: 2.528.515 RON. Profit: 298.097 RON

Cifra de afaceri
2.528.515 RON +7.59% față de anul precedent
Profit net
298.097 RON -2.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
2.294.877 RON +42.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.350.217 RON. Profit: 304.587 RON

Cifra de afaceri: 2.350.217 RON. Profit: 304.587 RON

Cifra de afaceri
2.350.217 RON -8.49% față de anul precedent
Profit net
304.587 RON -0.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.611.536 RON +37.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.568.394 RON. Profit: 306.504 RON

Cifra de afaceri: 2.568.394 RON. Profit: 306.504 RON

Cifra de afaceri
2.568.394 RON -0.53% față de anul precedent
Profit net
306.504 RON +5.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.175.366 RON +31.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.581.963 RON. Profit: 291.702 RON

Cifra de afaceri: 2.581.963 RON. Profit: 291.702 RON

Cifra de afaceri
2.581.963 RON
Profit net
291.702 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8
Datorii
895.717 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANEL-CO FARM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Orş. Băicoi (PRAHOVA)

ANEL-CO FARM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Orş. Băicoi (PRAHOVA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.012026Mentiune · Buletin 2804/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.12.2025, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ANEL-CO FARM S.R.L.
CUI
935477
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.01.2026
Registrul Comerțului
J29/1411/2024
EUID
ROONRC.J29/1411/2024
Sediu
Jud. Prahova, Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Strada NUFERILOR, Nr. 9, BIROUL NR. 3
Județ
Prahova
Număr încheiere
59252
Data încheierii
26.01.2026
Număr dosar
5033688
Data dosarului
30.12.2025
Tribunal
Prahova
Registrator
Irina-Simona Nasulea

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 15.12.2025
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 5033688 din 30.12.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 2804/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Prahova

RODIMA FARM SRL
CUI: 7993270CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1995-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.941.893 RON
Profit
22.723 RON
Angajati
9
VALINEL SRL
CUI: 15867206CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Orş. Mizil2003-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.235.570 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
OKPETS PETSHOP S.R.L.
CUI: 42140859CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2020-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.952.132 RON
Profit
91.363 RON
Angajati
1
DOMIVET DMK S.R.L.
CUI: 44962287CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.157.208 RON
Profit
209.795 RON
Angajati
3
FARMACIA LILIANA SRL
CUI: 1349689CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1993-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.416.784 RON
Profit
1.105.492 RON
Angajati
5
DELVET FARM DELLY S.R.L.
CUI: 46964195CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.748.624 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Prahova

TRI FARM SRL
CUI: 1357231CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.883.717 RON
Profit
11.111.115 RON
Angajati
321
ROGER INTERNATIONAL SRL
CUI: 2703490CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.040.257 RON
Profit
20.210 RON
Angajati
2
MARSHAL COME SRL
CUI: 1355915CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
DINOFARM SRL
CUI: 2709239CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.461.147 RON
Profit
2.283.152 RON
Angajati
22

Alte firme din Prahova

DISTILERIILE SABER 1789 S.A.
CUI: 737852CAEN: 2014
Activ
PRAHOVA, Sat Pleaşa Com. Bucov1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
IRENE SRL
CUI: 945250CAEN: 5611
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni1992-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.134.786 RON
Profit
85.456 RON
Angajati
22
LEOSTAR EXIM SRL
CUI: 1365633CAEN: 3100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.014 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ELECTRO VOX SRL
CUI: 1355788CAEN: 4712
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.236 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
COSTACHE IMPEX SRL
CUI: 2992410CAEN: 9521
Activ
PRAHOVA, Orş. Mizil1993-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
929 RON
Profit
487 RON
Angajati
0
DANTEMA PROD SRL
CUI: 6611399CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1994-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.451 RON
Profit
33.414 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANEL-CO FARM S.R.L.?

CUI-ul ANEL-CO FARM S.R.L. este 935477.

Unde este sediul ANEL-CO FARM S.R.L.?

ANEL-CO FARM S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Băicoi, Str. Nuferilor nr. 9, 105200, Orş. Băicoi, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata ANEL-CO FARM S.R.L.?

ANEL-CO FARM S.R.L. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANEL-CO FARM S.R.L. in 2025?

In 2025, ANEL-CO FARM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 45.000 RON.

Cati angajati are ANEL-CO FARM S.R.L.?

ANEL-CO FARM S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are ANEL-CO FARM S.R.L.?

ANEL-CO FARM S.R.L. are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat ANEL-CO FARM S.R.L. in 2025?

ANEL-CO FARM S.R.L. a inregistrat un profit net de 9.480 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.