Activ Plătitor TVAe‑Factură

ABIS TRADING SRL

CUI: 9413213
CIF: RO9413213
Reg. Com.: J1996002946134
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 mai 1997 · 29 ani
Distribuie:

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:01

Despre ABIS TRADING SRL

ABIS TRADING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat 2 Mai Com. Limanu, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ABIS TRADING SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.492.756 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-3.6%). Profitul net inregistrat a fost de 316.569 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 287.985 RON in 2008 la 1.492.756 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.492.756 RON
Venituri totale
1.495.429 RON
Cheltuieli totale
1.133.969 RON
Profit brut
361.460 RON
Profit net
316.569 RON
Marja profit net
21,21%
Active imobilizate
297.697 RON
Active circulante
416.717 RON
Stocuri
20.000 RON
Creanțe
168.890 RON
Casa & conturi bănci
227.827 RON
Capital propriu
316.927 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat 2 Mai Com. Limanu, Str. MIHAIL KOGĂLNICEANU nr. 436, 907161
Telefon0241759253

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat 2 Mai Com. Limanu, Str. MIHAIL KOGĂLNICEANU nr. 436, 907161
Cod poștal: 907161
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat 2 Mai Com. Limanu, Str. MIHAIL KOGĂLNICEANU nr. 436, 907161
Cod postal
907161
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.05.1997
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.492.756 RON
Rezultat net
316.569 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.492.756 RON 1.548.383 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.495.429 RON 1.549.463 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.133.969 RON 1.090.242 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 361.460 RON 459.221 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 316.569 RON 443.717 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 297.697 RON 338.102 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 416.717 RON 419.140 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 714.414 RON 757.242 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 20.000 RON 41.972 RON
CreanțeSume de încasat 168.890 RON 291.735 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 227.827 RON 85.433 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 397.487 RON 313.167 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 316.927 RON 444.075 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active714.414RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale714.414 RON
Datorii totale397.487 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
44,3 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.492.756 -3,6% față de anul precedent 1.495.429 1.133.969 361.460 -21,3% față de anul precedent 316.569 -28,7% față de anul precedent 0 0
2023 1.548.383 +11,7% față de anul precedent 1.549.463 1.090.242 459.221 +16,9% față de anul precedent 443.717 +17,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.386.874 +6,6% față de anul precedent 1.669.152 1.276.216 392.936 +41,3% față de anul precedent 379.067 +43,1% față de anul precedent 0 0
2021 1.301.585 +14,8% față de anul precedent 1.311.169 1.033.123 278.046 -11,6% față de anul precedent 264.933 -12,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.134.183 -18,5% față de anul precedent 1.143.156 828.638 314.518 -44,0% față de anul precedent 303.187 -44,6% față de anul precedent 0 0
2019 1.392.180 +20,6% față de anul precedent 1.392.918 830.893 562.025 +33,1% față de anul precedent 547.507 +33,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.154.575 +16,7% față de anul precedent 1.154.633 732.212 422.421 +75,6% față de anul precedent 410.875 +77,1% față de anul precedent 0 0
2017 989.654 +6,3% față de anul precedent 993.992 753.391 240.601 +91,1% față de anul precedent 232.063 +119,9% față de anul precedent 0 0
2016 930.724 -10,7% față de anul precedent 930.726 804.813 125.913 -63,4% față de anul precedent 105.532 -63,5% față de anul precedent 0 0
2015 1.041.911 +113,3% față de anul precedent 1.042.003 697.746 344.257 +785,8% față de anul precedent 288.770 +827,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 488.470 +129,2% față de anul precedent 488.652 449.787 38.865 31.121 0 0
2013 213.089 -14,1% față de anul precedent 213.636 346.400 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 132.764 139.173
2012 248.040 -3,2% față de anul precedent 375.267 367.312 7.955 -80,9% față de anul precedent 7.955 -80,9% față de anul precedent 0 0
2011 256.279 +31,2% față de anul precedent 398.348 356.779 41.569 -4,8% față de anul precedent 41.569 +2,8% față de anul precedent 0 0
2010 195.330 +4,7% față de anul precedent 242.198 198.540 43.658 40.433 0 0
2009 186.515 -35,2% față de anul precedent 186.529 256.304 0 0 69.775 74.108
2008 287.985 287.998 318.862 0 0 30.864 30.864

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 297.697 416.717 714.414 20.000 168.890 227.827
2023 338.102 419.140 757.242 41.972 291.735 85.433
2022 49.393 556.280 605.673 22.424 335.193 198.663
2021 36.127 484.943 521.070 6.830 68.986 409.127
2020 30.725 522.133 552.858 3.078 316.170 202.885
2019 11.612 616.198 627.810 5.100 524.990 86.108
2018 7.942 491.296 499.238 4.592 420.018 66.686
2017 12.054 333.360 345.414 3.140 135.372 194.848
2016 12.061 442.033 454.094 2.543 295.911 143.579
2015 0 361.547 361.547 1.835 347.557 12.155
2014 0 39.462 39.462 2.125 16.009 21.328
2013 36.012 13.718 49.730 505 2.603 10.610
2012 26.918 115.779 142.697 93.673 3.723 18.383
2011 8.874 191.097 199.971 186.746 3.123 1.228
2010 446.004 176.875 622.879 168.463 2.100 6.312
2009 441.992 138.399 580.391 128.918 5.164 4.317
2008 442.037 107.604 549.641 96.273 7.187 4.144

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 397.487 +26,9% față de anul precedent 316.927 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2023 313.167 +38,4% față de anul precedent 444.075 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2022 226.248 +5,9% față de anul precedent 379.425 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2021 213.661 -14,3% față de anul precedent 265.291 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2020 249.313 +211,9% față de anul precedent 303.545 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2019 79.945 -9,2% față de anul precedent 547.865 Neraportat 10 -28,6% față de anul precedent
2018 88.005 -22,1% față de anul precedent 411.233 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2017 112.993 +299,1% față de anul precedent 232.421 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2016 28.313 -31,4% față de anul precedent 425.781 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2015 41.298 +417,3% față de anul precedent 320.249 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2014 7.983 -95,8% față de anul precedent 31.479 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2013 188.545 +30,0% față de anul precedent -138.815 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2012 145.066 -31,0% față de anul precedent -2.369 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2011 210.295 -29,2% față de anul precedent -10.324 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2010 297.149 +0,7% față de anul precedent 325.730 Neraportat 10 -23,1% față de anul precedent
2009 295.094 +55,1% față de anul precedent 285.297 Neraportat 13 +18,2% față de anul precedent
2008 190.236 359.405 Neraportat 11

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1997 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1997 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.492.756 RON. Profit: 316.569 RON

Cifra de afaceri: 1.492.756 RON. Profit: 316.569 RON

Cifra de afaceri
1.492.756 RON -3.59% față de anul precedent
Profit net
316.569 RON -28.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
397.487 RON +26.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.548.383 RON. Profit: 443.717 RON

Cifra de afaceri: 1.548.383 RON. Profit: 443.717 RON

Cifra de afaceri
1.548.383 RON +11.65% față de anul precedent
Profit net
443.717 RON +17.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
313.167 RON +38.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.386.874 RON. Profit: 379.067 RON

Cifra de afaceri: 1.386.874 RON. Profit: 379.067 RON

Cifra de afaceri
1.386.874 RON +6.55% față de anul precedent
Profit net
379.067 RON +43.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
226.248 RON +5.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.301.585 RON. Profit: 264.933 RON

Cifra de afaceri: 1.301.585 RON. Profit: 264.933 RON

Cifra de afaceri
1.301.585 RON +14.76% față de anul precedent
Profit net
264.933 RON -12.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
213.661 RON -14.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.134.183 RON. Profit: 303.187 RON

Cifra de afaceri: 1.134.183 RON. Profit: 303.187 RON

Cifra de afaceri
1.134.183 RON -18.53% față de anul precedent
Profit net
303.187 RON -44.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
249.313 RON +211.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.392.180 RON. Profit: 547.507 RON

Cifra de afaceri: 1.392.180 RON. Profit: 547.507 RON

Cifra de afaceri
1.392.180 RON +20.58% față de anul precedent
Profit net
547.507 RON +33.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -28.57% față de anul precedent
Datorii
79.945 RON -9.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.154.575 RON. Profit: 410.875 RON

Cifra de afaceri: 1.154.575 RON. Profit: 410.875 RON

Cifra de afaceri
1.154.575 RON +16.66% față de anul precedent
Profit net
410.875 RON +77.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
88.005 RON -22.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 989.654 RON. Profit: 232.063 RON

Cifra de afaceri: 989.654 RON. Profit: 232.063 RON

Cifra de afaceri
989.654 RON +6.33% față de anul precedent
Profit net
232.063 RON +119.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
112.993 RON +299.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 930.724 RON. Profit: 105.532 RON

Cifra de afaceri: 930.724 RON. Profit: 105.532 RON

Cifra de afaceri
930.724 RON -10.67% față de anul precedent
Profit net
105.532 RON -63.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
28.313 RON -31.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.041.911 RON. Profit: 288.770 RON

Cifra de afaceri: 1.041.911 RON. Profit: 288.770 RON

Cifra de afaceri
1.041.911 RON +113.3% față de anul precedent
Profit net
288.770 RON +827.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
41.298 RON +417.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 488.470 RON. Profit: 31.121 RON

Cifra de afaceri: 488.470 RON. Profit: 31.121 RON

Cifra de afaceri
488.470 RON +129.23% față de anul precedent
Profit net
31.121 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
7.983 RON -95.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 213.089 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 213.089 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
213.089 RON -14.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
139.173 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
188.545 RON +29.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 248.040 RON. Profit: 7.955 RON

Cifra de afaceri: 248.040 RON. Profit: 7.955 RON

Cifra de afaceri
248.040 RON -3.21% față de anul precedent
Profit net
7.955 RON -80.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
145.066 RON -31.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 256.279 RON. Profit: 41.569 RON

Cifra de afaceri: 256.279 RON. Profit: 41.569 RON

Cifra de afaceri
256.279 RON +31.2% față de anul precedent
Profit net
41.569 RON +2.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
210.295 RON -29.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 195.330 RON. Profit: 40.433 RON

Cifra de afaceri: 195.330 RON. Profit: 40.433 RON

Cifra de afaceri
195.330 RON +4.73% față de anul precedent
Profit net
40.433 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -23.08% față de anul precedent
Datorii
297.149 RON +0.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 186.515 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 186.515 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
186.515 RON -35.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
74.108 RON
Angajati
13 +18.18% față de anul precedent
Datorii
295.094 RON +55.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 287.985 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 287.985 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
287.985 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.864 RON
Angajati
11
Datorii
190.236 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Constanţa

BLACK SEA TOP FOOD SRL
CUI: 38172801CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2017-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.499.309 RON
Profit
238.366 RON
Angajati
9
MARTACHE S.R.L.
CUI: 49594836CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Loc. Saturn Mun. Mangalia2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.485.016 RON
Profit
483.464 RON
Angajati
3
PATRIS AFTER 9AM S.R.L.
CUI: 42620482CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.506.613 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ACVAMARIN 2 MAI SRL
CUI: 34754980CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Sat 2 Mai Com. Limanu2015-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.481.805 RON
Profit
90.332 RON
Angajati
9
ORIZONT KEBAB S.R.L.
CUI: 44045578CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2021-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.675.373 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
VATOS RESTAURANT S.R.L.
CUI: 41349971CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2019-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.432.433 RON
Profit
0 RON
Angajati
10

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Constanţa

NUNTA ZAMFIREI S.R.L.
CUI: 9177473CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie1997-02-20
fara e-Factura
EXPONENTIAL SRL
CUI: 9435483CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Loc. Mamaia Mun. Constanţa1997-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.249.521 RON
Profit
409.828 RON
Angajati
9
ORIZONT C E M A SRL
CUI: 8901372CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Loc. Neptun Mun. Mangalia1996-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.936 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BIL G TRADING SRL
CUI: 9591911CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1997-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.138 RON
Profit
16.932 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

REINVENTING TRADE S.R.L.
CUI: 9403724CAEN: 4669
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1997-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.778 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROSERV SRV SRL
CUI: 9424476CAEN: 3314
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1997-05-14
fara e-Factura
PETROSERV SA
CUI: 9456303CAEN: 3315
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1997-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
149.306 RON
Angajati
1
ERHAN S.R.L.
CUI: 8981223CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu1996-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
581.677 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MARENA TRADING 2001 S.R.L.
CUI: 6018635CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
508.754 RON
Profit
387.264 RON
Angajati
1
MASTERS CONSULTING SRL
CUI: 13918478CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.630 RON
Profit
19.000 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ABIS TRADING SRL?

CUI-ul ABIS TRADING SRL este 9413213.

Unde este sediul ABIS TRADING SRL?

ABIS TRADING SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat 2 Mai Com. Limanu, Str. MIHAIL KOGĂLNICEANU nr. 436, 907161, Sat 2 Mai Com. Limanu, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata ABIS TRADING SRL?

ABIS TRADING SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ABIS TRADING SRL in 2024?

In 2024, ABIS TRADING SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.492.756 RON.

Cati angajati are ABIS TRADING SRL?

ABIS TRADING SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are ABIS TRADING SRL?

ABIS TRADING SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat ABIS TRADING SRL in 2024?

ABIS TRADING SRL a inregistrat un profit net de 316.569 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.