Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 20:03
Despre MAGIC INVEST SRL
MAGIC INVEST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MAGIC INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.600 RON. Profitul net inregistrat a fost de 2.515 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 434 RON in 2008 la 3.600 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 3.600 RON
- Venituri totale
- 3.600 RON
- Cheltuieli totale
- 606 RON
- Profit brut
- 2.994 RON
- Profit net
- 2.515 RON
- Marja profit net
- 69,86%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 34.343 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 14 RON
- Casa & conturi bănci
- 34.329 RON
- Capital propriu
- 34.258 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea CAPIDAVEI nr. 5
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 17.06.1997
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 aprilie 2026)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 3.600 RON
- Rezultat net
- 2.515 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 3.600 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.600 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 606 RON | 0 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 2.994 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 2.515 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 34.343 RON | 31.743 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 34.343 RON | 31.743 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 14 RON | 22 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 34.329 RON | 31.721 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 85 RON | 0 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 34.258 RON | 31.743 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 7,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 7,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 404,04 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 99,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.600 | 3.600 | 606 | 2.994 | 2.515 | 0 | 0 |
| 2023 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.900 | 1.900 | 867 | 1.033 | 976 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 700 +73,3% față de anul precedent | 700 | 519 | 181 | 160 | 0 | 0 |
| 2019 | 404 -74,8% față de anul precedent | 404 | 2.980 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.576 | 2.588 |
| 2018 | 1.600 -33,3% față de anul precedent | 1.600 | 845 | 755 -63,4% față de anul precedent | 755 -62,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 2.400 +20,0% față de anul precedent | 2.400 | 336 | 2.064 +26,8% față de anul precedent | 1.992 +27,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 2.000 -33,3% față de anul precedent | 2.000 | 372 | 1.628 -37,7% față de anul precedent | 1.568 -37,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 3.000 -25,9% față de anul precedent | 3.000 | 386 | 2.614 -22,9% față de anul precedent | 2.524 -22,7% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 4.050 +44,6% față de anul precedent | 4.050 | 662 | 3.388 +48,5% față de anul precedent | 3.266 +48,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 2.800 +460,0% față de anul precedent | 2.800 | 519 | 2.281 | 2.197 | 0 | 0 |
| 2012 | 500 -79,9% față de anul precedent | 500 | 511 | 0 | 0 | 11 | 11 |
| 2011 | 2.482 +136,4% față de anul precedent | 2.482 | 2.586 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 104 | 104 |
| 2010 | 1.050 -54,0% față de anul precedent | 1.050 | 537 | 513 -46,6% față de anul precedent | 0 | 0 | 1.137 |
| 2009 | 2.280 +425,4% față de anul precedent | 2.280 | 1.320 | 960 | 0 | 0 | 507 |
| 2008 | 434 | 434 | 1.569 | 0 | 0 | 1.135 | 1.135 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 34.343 | 34.343 | 0 | 14 | 34.329 |
| 2023 | 0 | 31.743 | 31.743 | 0 | 22 | 31.721 |
| 2022 | 0 | 31.743 | 31.743 | 0 | 22 | 31.721 |
| 2021 | 0 | 30.767 | 30.767 | 0 | 14 | 30.753 |
| 2020 | 0 | 30.767 | 30.767 | 0 | 14 | 30.753 |
| 2019 | 0 | 30.608 | 30.608 | 0 | 14 | 30.594 |
| 2018 | 0 | 33.936 | 33.936 | 0 | 14 | 33.922 |
| 2017 | 0 | 33.660 | 33.660 | 0 | 14 | 33.646 |
| 2016 | 0 | 31.435 | 31.435 | 0 | 14 | 31.421 |
| 2015 | 0 | 31.243 | 31.243 | 0 | 14 | 31.229 |
| 2014 | 0 | 27.653 | 27.653 | 0 | 14 | 27.639 |
| 2013 | 0 | 25.274 | 25.274 | 0 | 15 | 25.259 |
| 2012 | 0 | 22.993 | 22.993 | 0 | 15 | 22.978 |
| 2011 | 0 | 23.004 | 23.004 | 0 | 14 | 22.990 |
| 2010 | 0 | 22.107 | 22.107 | 0 | 14 | 22.093 |
| 2009 | 0 | 23.607 | 23.607 | 0 | 14 | 23.593 |
| 2008 | 0 | 22.652 | 22.652 | 0 | 19 | 22.633 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 85 | 34.258 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 0 | 31.743 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 0 | 31.743 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 0 | 30.767 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 0 | 30.767 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 30.608 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 740 -39,3% față de anul precedent | 33.196 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 1.220 +23,6% față de anul precedent | 32.440 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 987 -58,2% față de anul precedent | 30.448 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 2.363 +82,2% față de anul precedent | 28.880 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.297 -40,6% față de anul precedent | 26.356 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 2.184 +4,0% față de anul precedent | 23.090 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 2.100 0,0% față de anul precedent | 20.893 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 2.100 +91,1% față de anul precedent | 20.904 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 1.099 -24,8% față de anul precedent | 21.008 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 1.462 | 22.145 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 0 | 22.652 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 1997 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.600 RON. Profit: 2.515 RON
Cifra de afaceri: 3.600 RON. Profit: 2.515 RON
- Cifra de afaceri
- 3.600 RON
- Profit net
- 2.515 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 85 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.900 RON. Profit: 976 RON
Cifra de afaceri: 1.900 RON. Profit: 976 RON
- Cifra de afaceri
- 1.900 RON
- Profit net
- 976 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 160 RON
Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 160 RON
- Cifra de afaceri
- 700 RON +73.27% față de anul precedent
- Profit net
- 160 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 404 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 404 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 404 RON -74.75% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.588 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.600 RON. Profit: 755 RON
Cifra de afaceri: 1.600 RON. Profit: 755 RON
- Cifra de afaceri
- 1.600 RON -33.33% față de anul precedent
- Profit net
- 755 RON -62.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 740 RON -39.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.400 RON. Profit: 1.992 RON
Cifra de afaceri: 2.400 RON. Profit: 1.992 RON
- Cifra de afaceri
- 2.400 RON +20% față de anul precedent
- Profit net
- 1.992 RON +27.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.220 RON +23.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 1.568 RON
Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 1.568 RON
- Cifra de afaceri
- 2.000 RON -33.33% față de anul precedent
- Profit net
- 1.568 RON -37.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 987 RON -58.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.000 RON. Profit: 2.524 RON
Cifra de afaceri: 3.000 RON. Profit: 2.524 RON
- Cifra de afaceri
- 3.000 RON -25.93% față de anul precedent
- Profit net
- 2.524 RON -22.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.363 RON +82.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.050 RON. Profit: 3.266 RON
Cifra de afaceri: 4.050 RON. Profit: 3.266 RON
- Cifra de afaceri
- 4.050 RON +44.64% față de anul precedent
- Profit net
- 3.266 RON +48.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.297 RON -40.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.800 RON. Profit: 2.197 RON
Cifra de afaceri: 2.800 RON. Profit: 2.197 RON
- Cifra de afaceri
- 2.800 RON +460% față de anul precedent
- Profit net
- 2.197 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.184 RON +4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 500 RON -79.85% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.100 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.482 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.482 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.482 RON +136.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 104 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.100 RON +91.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.050 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.050 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.050 RON -53.95% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.137 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.099 RON -24.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.280 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.280 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.280 RON +425.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 507 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.462 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 434 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 434 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 434 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.135 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081997 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAGIC INVEST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)
MAGIC INVEST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MAGIC INVEST SRL?
CUI-ul MAGIC INVEST SRL este 9513581.
Unde este sediul MAGIC INVEST SRL?
MAGIC INVEST SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea CAPIDAVEI nr. 5, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata MAGIC INVEST SRL?
MAGIC INVEST SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MAGIC INVEST SRL in 2024?
In 2024, MAGIC INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.600 RON.
Ce activitate are MAGIC INVEST SRL?
MAGIC INVEST SRL are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).
Ce profit a inregistrat MAGIC INVEST SRL in 2024?
MAGIC INVEST SRL a inregistrat un profit net de 2.515 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.