Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 09:01
Despre ANGEL DOR COM EXIM SRL
ANGEL DOR COM EXIM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, ANGEL DOR COM EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 7.950 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 101.651 RON
- Stocuri
- 11.605 RON
- Creanțe
- 90.046 RON
- Casa & conturi bănci
- 0 RON
- Capital propriu
- -454.776 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Prahova nr. 57
- Detalii
- CAMERA 2
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 11.06.1997
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -7.950 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 7.950 RON | 6.646 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 7.950 RON | 6.646 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 7.950 RON | 6.646 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 101.651 RON | 100.885 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 101.651 RON | 100.885 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 11.605 RON | 11.605 RON |
| CreanțeSume de încasat | 90.046 RON | 89.280 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 556.496 RON | 547.711 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -454.776 RON | -446.826 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,18 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -447,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 7.950 | 0 | 0 | 7.950 | 7.950 |
| 2024 | 0 | 0 | 6.646 | 0 | 0 | 6.646 | 6.646 |
| 2023 | 0 | 0 | 26.007 | 0 | 0 | 26.007 | 26.007 |
| 2022 | 0 | 0 | 36.220 | 0 | 0 | 36.220 | 36.220 |
| 2021 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 41.165 | 0 | 0 | 41.165 | 41.165 |
| 2020 | 188.820 -67,5% față de anul precedent | 203.377 | 290.140 | 0 | 0 | 86.763 | 88.621 |
| 2019 | 581.080 -28,1% față de anul precedent | 581.112 | 675.115 | 0 | 0 | 94.003 | 99.860 |
| 2018 | 808.651 -9,1% față de anul precedent | 810.640 | 902.247 | 0 | 0 | 91.607 | 99.693 |
| 2017 | 889.723 +3,4% față de anul precedent | 889.129 | 972.288 | 0 | 0 | 83.159 | 92.027 |
| 2016 | 860.650 -6,2% față de anul precedent | 846.200 | 894.831 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 48.631 | 48.631 |
| 2015 | 917.525 +11,5% față de anul precedent | 938.440 | 876.073 | 62.367 +17,8% față de anul precedent | 48.593 +12,5% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 822.722 +10,6% față de anul precedent | 830.152 | 777.216 | 52.936 +73,7% față de anul precedent | 43.210 +71,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 743.650 +30,6% față de anul precedent | 743.969 | 713.491 | 30.478 | 25.246 | 0 | 0 |
| 2012 | 569.485 -7,2% față de anul precedent | 568.094 | 572.435 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 4.341 | 4.341 |
| 2011 | 613.475 +13,5% față de anul precedent | 612.497 | 584.355 | 28.142 +8,9% față de anul precedent | 23.409 +41,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 540.514 -2,1% față de anul precedent | 532.835 | 507.003 | 25.832 +194,7% față de anul precedent | 16.591 +143,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 552.165 | 559.390 | 550.624 | 8.766 | 6.826 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 101.651 | 101.651 | 11.605 | 90.046 | 0 |
| 2024 | 0 | 100.885 | 100.885 | 11.605 | 89.280 | 0 |
| 2023 | 0 | 100.185 | 100.185 | 11.605 | 88.580 | 0 |
| 2022 | 0 | 118.502 | 118.502 | 26.090 | 92.143 | 269 |
| 2021 | 0 | 164.916 | 164.916 | 49.439 | 109.231 | 6.246 |
| 2020 | 0 | 211.111 | 211.111 | 74.859 | 124.460 | 11.792 |
| 2019 | 0 | 281.012 | 281.012 | 108.064 | 167.740 | 5.208 |
| 2018 | 9.315 | 287.804 | 297.119 | 106.962 | 180.201 | 641 |
| 2017 | 25.283 | 371.358 | 396.641 | 217.831 | 147.567 | 5.960 |
| 2016 | 41.251 | 380.069 | 421.320 | 121.855 | 214.651 | 43.563 |
| 2015 | 57.219 | 343.313 | 400.532 | 116.437 | 216.852 | 17.745 |
| 2014 | 0 | 401.458 | 401.458 | 99.389 | 293.292 | 8.777 |
| 2013 | 30 | 373.495 | 373.525 | 81.891 | 259.598 | 32.006 |
| 2012 | 1.196 | 292.862 | 294.058 | 97.499 | 191.882 | 3.481 |
| 2011 | 2.606 | 382.560 | 385.166 | 73.111 | 304.055 | 5.394 |
| 2010 | 4.014 | 369.726 | 373.740 | 51.844 | 315.534 | 2.348 |
| 2008 | 24.751 | 356.190 | 380.941 | 85.635 | 254.088 | 16.467 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 556.496 +1,6% față de anul precedent | -454.776 | Neraportat | 0 |
| 2024 | 547.711 +1,4% față de anul precedent | -446.826 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 540.365 +1,4% față de anul precedent | -440.180 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 532.675 -1,9% față de anul precedent | -414.173 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 542.932 -0,9% față de anul precedent | -377.954 | Neraportat | 1 -80,0% față de anul precedent |
| 2020 | 547.954 +3,5% față de anul precedent | -336.789 | Neraportat | 5 -54,6% față de anul precedent |
| 2019 | 529.252 +18,8% față de anul precedent | -248.168 | Neraportat | 11 -21,4% față de anul precedent |
| 2018 | 445.492 +0,0% față de anul precedent | -148.308 | Neraportat | 14 -6,7% față de anul precedent |
| 2017 | 445.325 +17,8% față de anul precedent | -48.615 | Neraportat | 15 +7,1% față de anul precedent |
| 2016 | 378.008 +22,5% față de anul precedent | 43.413 | Neraportat | 14 +16,7% față de anul precedent |
| 2015 | 308.489 -13,9% față de anul precedent | 92.043 | Neraportat | 12 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 358.330 +1,7% față de anul precedent | 43.450 | Neraportat | 12 +9,1% față de anul precedent |
| 2013 | 352.511 +17,9% față de anul precedent | 21.014 | Neraportat | 11 +22,2% față de anul precedent |
| 2012 | 299.111 -17,6% față de anul precedent | -4.233 | Neraportat | 9 -10,0% față de anul precedent |
| 2011 | 362.867 -3,1% față de anul precedent | 23.517 | Neraportat | 10 -9,1% față de anul precedent |
| 2010 | 374.425 -0,0% față de anul precedent | 108 | Neraportat | 11 -15,4% față de anul precedent |
| 2008 | 374.494 | 7.066 | Neraportat | 13 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 1997 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.950 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 556.496 RON +1.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20252024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.646 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 547.711 RON +1.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 26.007 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 540.365 RON +1.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 36.220 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 532.675 RON -1.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 41.165 RON
- Angajati
- 1 -80% față de anul precedent
- Datorii
- 542.932 RON -0.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 188.820 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 188.820 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 188.820 RON -67.51% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 88.621 RON
- Angajati
- 5 -54.55% față de anul precedent
- Datorii
- 547.954 RON +3.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 581.080 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 581.080 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 581.080 RON -28.14% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 99.860 RON
- Angajati
- 11 -21.43% față de anul precedent
- Datorii
- 529.252 RON +18.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 808.651 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 808.651 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 808.651 RON -9.11% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 99.693 RON
- Angajati
- 14 -6.67% față de anul precedent
- Datorii
- 445.492 RON +0.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 889.723 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 889.723 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 889.723 RON +3.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 92.027 RON
- Angajati
- 15 +7.14% față de anul precedent
- Datorii
- 445.325 RON +17.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 860.650 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 860.650 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 860.650 RON -6.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 48.631 RON
- Angajati
- 14 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 378.008 RON +22.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 917.525 RON. Profit: 48.593 RON
Cifra de afaceri: 917.525 RON. Profit: 48.593 RON
- Cifra de afaceri
- 917.525 RON +11.52% față de anul precedent
- Profit net
- 48.593 RON +12.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 0% față de anul precedent
- Datorii
- 308.489 RON -13.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 822.722 RON. Profit: 43.210 RON
Cifra de afaceri: 822.722 RON. Profit: 43.210 RON
- Cifra de afaceri
- 822.722 RON +10.63% față de anul precedent
- Profit net
- 43.210 RON +71.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 358.330 RON +1.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 743.650 RON. Profit: 25.246 RON
Cifra de afaceri: 743.650 RON. Profit: 25.246 RON
- Cifra de afaceri
- 743.650 RON +30.58% față de anul precedent
- Profit net
- 25.246 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 +22.22% față de anul precedent
- Datorii
- 352.511 RON +17.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 569.485 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 569.485 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 569.485 RON -7.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.341 RON
- Angajati
- 9 -10% față de anul precedent
- Datorii
- 299.111 RON -17.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 613.475 RON. Profit: 23.409 RON
Cifra de afaceri: 613.475 RON. Profit: 23.409 RON
- Cifra de afaceri
- 613.475 RON +13.5% față de anul precedent
- Profit net
- 23.409 RON +41.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 -9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 362.867 RON -3.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 540.514 RON. Profit: 16.591 RON
Cifra de afaceri: 540.514 RON. Profit: 16.591 RON
- Cifra de afaceri
- 540.514 RON -2.11% față de anul precedent
- Profit net
- 16.591 RON +143.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 -15.38% față de anul precedent
- Datorii
- 374.425 RON -0.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 552.165 RON. Profit: 6.826 RON
Cifra de afaceri: 552.165 RON. Profit: 6.826 RON
- Cifra de afaceri
- 552.165 RON
- Profit net
- 6.826 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13
- Datorii
- 374.494 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081997 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANGEL DOR COM EXIM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
ANGEL DOR COM EXIM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4642, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ANGEL DOR COM EXIM SRL?
CUI-ul ANGEL DOR COM EXIM SRL este 9517699.
Unde este sediul ANGEL DOR COM EXIM SRL?
ANGEL DOR COM EXIM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Prahova nr. 57, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata ANGEL DOR COM EXIM SRL?
ANGEL DOR COM EXIM SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ANGEL DOR COM EXIM SRL in 2025?
In 2025, ANGEL DOR COM EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are ANGEL DOR COM EXIM SRL?
ANGEL DOR COM EXIM SRL are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).
Ce profit a inregistrat ANGEL DOR COM EXIM SRL in 2025?
ANGEL DOR COM EXIM SRL a inregistrat o pierdere neta de 7.950 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.