Activ Plătitor TVAe‑Factură

PEST GOLD SRL

CUI: 9542692
CIF: RO9542692
Reg. Com.: J08/707/1997
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 iunie 1997 · 29 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:54

Despre PEST GOLD SRL

PEST GOLD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Făgăraş, judetul BRAŞOV, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PEST GOLD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.954.710 RON, in scadere fata de anul precedent (-17.1%). Profitul net inregistrat a fost de 223.182 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 764.579 RON in 2008 la 1.954.710 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.954.710 RON
Venituri totale
1.954.988 RON
Cheltuieli totale
1.682.874 RON
Profit brut
272.114 RON
Profit net
223.182 RON
Marja profit net
11,42%
Active imobilizate
1.184 RON
Active circulante
251.381 RON
Stocuri
115.720 RON
Creanțe
39.197 RON
Casa & conturi bănci
96.464 RON
Capital propriu
223.422 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Făgăraş, Str. ION CREANGA nr. 1, 505200
Telefon0744332834
Fax0268214051

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Făgăraş, Str. ION CREANGA nr. 1, 505200
Cod poștal: 505200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Făgăraş, Str. ION CREANGA nr. 1, 505200
Cod postal
505200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.06.1997
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 iulie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.954.710 RON
Rezultat net
223.182 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.954.710 RON 2.359.442 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.954.988 RON 2.359.967 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.682.874 RON 2.105.799 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 272.114 RON 254.168 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 223.182 RON 231.039 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.184 RON 1.643 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 251.381 RON 301.727 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 252.565 RON 303.370 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 115.720 RON 131.012 RON
CreanțeSume de încasat 39.197 RON 55.862 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 96.464 RON 114.853 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 29.143 RON 72.091 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 223.422 RON 231.279 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active252.565RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale252.565 RON
Datorii totale29.143 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
88,4 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.954.710 -17,2% față de anul precedent 1.954.988 1.682.874 272.114 +7,1% față de anul precedent 223.182 -3,4% față de anul precedent 0 0
2023 2.359.442 +11,8% față de anul precedent 2.359.967 2.105.799 254.168 -3,2% față de anul precedent 231.039 -4,5% față de anul precedent 0 0
2022 2.110.673 +23,7% față de anul precedent 2.110.673 1.848.016 262.657 +23,4% față de anul precedent 241.972 +23,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.706.092 -11,4% față de anul precedent 1.706.092 1.493.200 212.892 -21,6% față de anul precedent 196.173 -22,8% față de anul precedent 0 0
2020 1.925.661 +13,1% față de anul precedent 1.925.663 1.654.088 271.575 +11,8% față de anul precedent 254.167 +12,6% față de anul precedent 0 0
2019 1.702.360 +5,1% față de anul precedent 1.706.360 1.463.463 242.897 -4,4% față de anul precedent 225.833 -5,6% față de anul precedent 0 0
2018 1.620.271 -14,1% față de anul precedent 1.637.271 1.383.197 254.074 -7,6% față de anul precedent 239.311 -6,6% față de anul precedent 0 0
2017 1.885.901 +17,5% față de anul precedent 1.885.901 1.610.916 274.985 +32,6% față de anul precedent 256.270 +44,5% față de anul precedent 0 0
2016 1.604.592 +22,0% față de anul precedent 1.612.008 1.404.551 207.457 +36,7% față de anul precedent 177.367 +39,2% față de anul precedent 0 0
2015 1.315.114 -0,9% față de anul precedent 1.333.452 1.181.639 151.813 -13,9% față de anul precedent 127.399 -15,9% față de anul precedent 0 0
2014 1.327.406 +27,1% față de anul precedent 1.364.323 1.187.946 176.377 +33,7% față de anul precedent 151.393 +33,9% față de anul precedent 0 0
2013 1.044.110 +0,2% față de anul precedent 1.071.315 939.381 131.934 +0,9% față de anul precedent 113.053 +1,0% față de anul precedent 0 0
2012 1.042.303 -28,6% față de anul precedent 1.096.091 965.371 130.720 -39,9% față de anul precedent 111.962 -39,6% față de anul precedent 0 0
2011 1.459.267 +68,5% față de anul precedent 1.543.795 1.326.454 217.341 +98,4% față de anul precedent 185.437 +98,5% față de anul precedent 0 0
2010 866.022 +12,2% față de anul precedent 947.135 837.599 109.536 +10,6% față de anul precedent 93.429 +11,8% față de anul precedent 0 0
2009 772.146 +1,0% față de anul precedent 813.992 714.967 99.025 +76,2% față de anul precedent 83.544 +78,7% față de anul precedent 0 0
2008 764.579 774.680 718.484 56.196 46.748 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.184 251.381 252.565 115.720 39.197 96.464
2023 1.643 301.727 303.370 131.012 55.862 114.853
2022 2.101 287.833 289.934 149.298 18.973 119.562
2021 2.560 232.263 234.823 92.915 41.095 98.253
2020 3.083 262.332 265.415 67.944 26.337 168.051
2019 3.850 227.537 231.387 36.070 52.699 138.768
2018 960 244.576 245.536 26.831 137.967 79.778
2017 1.547 260.575 262.122 32.772 178.532 49.271
2016 2.079 210.123 212.202 67.153 134.123 8.847
2015 1.333 303.946 305.279 74.378 224.194 5.374
2014 1.587 342.734 344.321 24.457 308.118 10.159
2013 6.228 265.765 271.993 118.825 105.012 41.928
2012 21.934 204.273 226.207 37.091 160.851 6.331
2011 39.481 303.771 343.252 25.699 169.136 108.936
2010 58.264 130.642 188.906 39.377 28.875 62.390
2009 18.268 181.179 199.447 57.932 35.157 88.090
2008 27.035 176.416 203.451 48.612 116.125 11.679

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 29.143 -59,6% față de anul precedent 223.422 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 72.091 +51,1% față de anul precedent 231.279 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 47.722 +24,2% față de anul precedent 242.212 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 38.410 +248,9% față de anul precedent 196.413 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 11.008 +107,2% față de anul precedent 254.407 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 5.314 -11,2% față de anul precedent 226.073 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 5.985 +6,7% față de anul precedent 239.551 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 5.612 -83,8% față de anul precedent 256.510 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 34.595 -88,7% față de anul precedent 177.607 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 305.039 -11,4% față de anul precedent 240 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 344.081 +26,6% față de anul precedent 240 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 271.753 +20,3% față de anul precedent 240 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 225.967 -34,1% față de anul precedent 240 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 343.012 +81,8% față de anul precedent 240 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 188.666 -5,3% față de anul precedent 240 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 199.207 -2,0% față de anul precedent 240 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 203.211 240 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1997 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1997 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.954.710 RON. Profit: 223.182 RON

Cifra de afaceri: 1.954.710 RON. Profit: 223.182 RON

Cifra de afaceri
1.954.710 RON -17.15% față de anul precedent
Profit net
223.182 RON -3.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
29.143 RON -59.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.359.442 RON. Profit: 231.039 RON

Cifra de afaceri: 2.359.442 RON. Profit: 231.039 RON

Cifra de afaceri
2.359.442 RON +11.79% față de anul precedent
Profit net
231.039 RON -4.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
72.091 RON +51.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.110.673 RON. Profit: 241.972 RON

Cifra de afaceri: 2.110.673 RON. Profit: 241.972 RON

Cifra de afaceri
2.110.673 RON +23.71% față de anul precedent
Profit net
241.972 RON +23.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
47.722 RON +24.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.706.092 RON. Profit: 196.173 RON

Cifra de afaceri: 1.706.092 RON. Profit: 196.173 RON

Cifra de afaceri
1.706.092 RON -11.4% față de anul precedent
Profit net
196.173 RON -22.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.410 RON +248.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.925.661 RON. Profit: 254.167 RON

Cifra de afaceri: 1.925.661 RON. Profit: 254.167 RON

Cifra de afaceri
1.925.661 RON +13.12% față de anul precedent
Profit net
254.167 RON +12.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.008 RON +107.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.702.360 RON. Profit: 225.833 RON

Cifra de afaceri: 1.702.360 RON. Profit: 225.833 RON

Cifra de afaceri
1.702.360 RON +5.07% față de anul precedent
Profit net
225.833 RON -5.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.314 RON -11.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.620.271 RON. Profit: 239.311 RON

Cifra de afaceri: 1.620.271 RON. Profit: 239.311 RON

Cifra de afaceri
1.620.271 RON -14.09% față de anul precedent
Profit net
239.311 RON -6.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
5.985 RON +6.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.885.901 RON. Profit: 256.270 RON

Cifra de afaceri: 1.885.901 RON. Profit: 256.270 RON

Cifra de afaceri
1.885.901 RON +17.53% față de anul precedent
Profit net
256.270 RON +44.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
5.612 RON -83.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.604.592 RON. Profit: 177.367 RON

Cifra de afaceri: 1.604.592 RON. Profit: 177.367 RON

Cifra de afaceri
1.604.592 RON +22.01% față de anul precedent
Profit net
177.367 RON +39.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
34.595 RON -88.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.315.114 RON. Profit: 127.399 RON

Cifra de afaceri: 1.315.114 RON. Profit: 127.399 RON

Cifra de afaceri
1.315.114 RON -0.93% față de anul precedent
Profit net
127.399 RON -15.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
305.039 RON -11.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.327.406 RON. Profit: 151.393 RON

Cifra de afaceri: 1.327.406 RON. Profit: 151.393 RON

Cifra de afaceri
1.327.406 RON +27.13% față de anul precedent
Profit net
151.393 RON +33.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
344.081 RON +26.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.044.110 RON. Profit: 113.053 RON

Cifra de afaceri: 1.044.110 RON. Profit: 113.053 RON

Cifra de afaceri
1.044.110 RON +0.17% față de anul precedent
Profit net
113.053 RON +0.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
271.753 RON +20.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.042.303 RON. Profit: 111.962 RON

Cifra de afaceri: 1.042.303 RON. Profit: 111.962 RON

Cifra de afaceri
1.042.303 RON -28.57% față de anul precedent
Profit net
111.962 RON -39.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
225.967 RON -34.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.459.267 RON. Profit: 185.437 RON

Cifra de afaceri: 1.459.267 RON. Profit: 185.437 RON

Cifra de afaceri
1.459.267 RON +68.5% față de anul precedent
Profit net
185.437 RON +98.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
343.012 RON +81.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 866.022 RON. Profit: 93.429 RON

Cifra de afaceri: 866.022 RON. Profit: 93.429 RON

Cifra de afaceri
866.022 RON +12.16% față de anul precedent
Profit net
93.429 RON +11.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
188.666 RON -5.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 772.146 RON. Profit: 83.544 RON

Cifra de afaceri: 772.146 RON. Profit: 83.544 RON

Cifra de afaceri
772.146 RON +0.99% față de anul precedent
Profit net
83.544 RON +78.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
199.207 RON -1.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 764.579 RON. Profit: 46.748 RON

Cifra de afaceri: 764.579 RON. Profit: 46.748 RON

Cifra de afaceri
764.579 RON
Profit net
46.748 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
203.211 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Braşov

PEBS ART SRL
CUI: 32258807CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.053.192 RON
Profit
106.871 RON
Angajati
7
WIND DECOR SRL
CUI: 20694985CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2007-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.700.619 RON
Profit
270.072 RON
Angajati
2
RELITA AGRO SRL
CUI: 13679788CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2001-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.309.944 RON
Profit
59.459 RON
Angajati
6
CONFORTEC SRL
CUI: 16863466CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.671.686 RON
Profit
36.118 RON
Angajati
3
FITOMAG SRL
CUI: 30712485CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2012-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.994.924 RON
Profit
1.755.095 RON
Angajati
8
ROGO AGROPEST S.R.L.
CUI: 46201410CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Orş. Victoria2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
761.324 RON
Profit
82.711 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Braşov

HOGAL TRADE S.R.L.
CUI: 9513115CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1997-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.256 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PETRUS COM SRL
CUI: 9638895CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Com. Sânpetru1997-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
707.118 RON
Profit
23.619 RON
Angajati
1
CASA VERDE SRL
CUI: 9049393CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Sat Prejmer Com. Prejmer1997-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.370.447 RON
Profit
29.608 RON
Angajati
10
VILADES S.R.L.
CUI: 13077324CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2000-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.734 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Braşov

ENTIAN COMSERV SRL
CUI: 9542420CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman1997-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.117.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
IST-NIC IMPEX SRL
CUI: 9542706CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov1997-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.497.556 RON
Profit
88.982 RON
Angajati
5
OBSTETRIX S.R.L.
CUI: 9484001CAEN: 8622
Activ
BRAŞOV, Sat Simon Com. Bran1997-06-05
fara e-Factura
AVEIRO-EXIM SRL
CUI: 9109215CAEN: 4932
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea1997-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.205 RON
Profit
38.708 RON
Angajati
1
MANCOR SRL
CUI: 10010095CAEN: 0146
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea1997-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.969.538 RON
Profit
92.139 RON
Angajati
13
DATINFO IND. SRL
CUI: 5766557CAEN: 8553
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele1994-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.082 RON
Profit
246 RON
Angajati
3
MIGAR TOUR SRL
CUI: 14158311CAEN: 5630
Activ
BRAŞOV, Orş. Predeal2001-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.787.150 RON
Profit
728.833 RON
Angajati
17

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PEST GOLD SRL?

CUI-ul PEST GOLD SRL este 9542692.

Unde este sediul PEST GOLD SRL?

PEST GOLD SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Făgăraş, Str. ION CREANGA nr. 1, 505200, Mun. Făgăraş, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata PEST GOLD SRL?

PEST GOLD SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PEST GOLD SRL in 2024?

In 2024, PEST GOLD SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.954.710 RON.

Ce activitate are PEST GOLD SRL?

PEST GOLD SRL are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat PEST GOLD SRL in 2024?

PEST GOLD SRL a inregistrat un profit net de 223.182 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.