Alte servicii de cazare
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 15:16
Despre DELAKTY SRL
DELAKTY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Blejoi Com. Blejoi, judetul PRAHOVA, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte servicii de cazare" (cod CAEN 5590), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DELAKTY SRL a raportat o cifra de afaceri de 249.655 RON, in crestere fata de anul precedent (+25.6%). Profitul net inregistrat a fost de 45.454 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.577 RON in 2008 la 249.655 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 249.655 RON
- Venituri totale
- 253.578 RON
- Cheltuieli totale
- 201.009 RON
- Profit brut
- 52.569 RON
- Profit net
- 45.454 RON
- Marja profit net
- 18,21%
- Active imobilizate
- 251.799 RON
- Active circulante
- 224.412 RON
- Stocuri
- 68.230 RON
- Creanțe
- 44.432 RON
- Casa & conturi bănci
- 111.750 RON
- Capital propriu
- 358.373 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi, Str. SCOLII nr. 599, 107070
- Cod postal
- 107070
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.07.1997
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 iulie 2022)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 249.655 RON
- Rezultat net
- 45.454 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 249.655 RON | 198.779 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 253.578 RON | 216.129 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 201.009 RON | 157.175 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 52.569 RON | 58.954 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 45.454 RON | 57.065 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 251.799 RON | 251.799 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 224.412 RON | 172.890 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 476.211 RON | 424.689 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 68.230 RON | 52.019 RON |
| CreanțeSume de încasat | 44.432 RON | 10.204 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 111.750 RON | 110.667 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 117.838 RON | 81.771 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 358.373 RON | 342.918 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 3 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 9,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 12,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,90 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 75,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 249.655 +25,6% față de anul precedent | 253.578 | 201.009 | 52.569 -10,8% față de anul precedent | 45.454 -20,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 198.779 +6,1% față de anul precedent | 216.129 | 157.175 | 58.954 +15,4% față de anul precedent | 57.065 +15,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 187.413 +40,7% față de anul precedent | 187.414 | 136.322 | 51.092 -40,1% față de anul precedent | 49.312 -41,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 133.224 +10,7% față de anul precedent | 206.486 | 121.175 | 85.311 +154,3% față de anul precedent | 83.979 +159,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 120.380 +11,0% față de anul precedent | 123.840 | 90.291 | 33.549 +0,5% față de anul precedent | 32.404 +0,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 108.416 +48,3% față de anul precedent | 108.417 | 75.030 | 33.387 -7,0% față de anul precedent | 32.303 -8,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 73.115 +4,9% față de anul precedent | 100.355 | 64.442 | 35.913 +162,6% față de anul precedent | 35.182 +171,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 69.682 +52,4% față de anul precedent | 69.682 | 56.007 | 13.675 -4,8% față de anul precedent | 12.979 -0,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 45.716 +50,8% față de anul precedent | 45.716 | 31.356 | 14.360 +752,2% față de anul precedent | 12.988 +1.573,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 30.317 +35,5% față de anul precedent | 30.317 | 28.632 | 1.685 -63,2% față de anul precedent | 776 -80,2% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 22.382 -31,1% față de anul precedent | 22.387 | 17.805 | 4.582 -57,6% față de anul precedent | 3.911 -60,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 32.490 +28,2% față de anul precedent | 32.495 | 21.687 | 10.808 +184,3% față de anul precedent | 9.834 +158,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 25.342 -44,6% față de anul precedent | 25.343 | 21.541 | 3.802 -86,3% față de anul precedent | 3.802 -86,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 45.713 +51,8% față de anul precedent | 45.713 | 18.053 | 27.660 +168,9% față de anul precedent | 27.660 +227,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 30.122 +180,7% față de anul precedent | 30.160 | 19.875 | 10.285 +280,8% față de anul precedent | 8.447 +584,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 10.730 +92,4% față de anul precedent | 10.732 | 8.031 | 2.701 | 1.234 | 0 | 0 |
| 2008 | 5.577 | 5.580 | 6.292 | 0 | 0 | 712 | 712 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 251.799 | 224.412 | 476.211 | 68.230 | 44.432 | 111.750 |
| 2023 | 251.799 | 172.890 | 424.689 | 52.019 | 10.204 | 110.667 |
| 2022 | 251.799 | 109.284 | 361.083 | 24.466 | 16.022 | 68.796 |
| 2021 | 251.799 | 105.146 | 356.945 | 1.586 | 13.514 | 90.046 |
| 2020 | 118.060 | 131.544 | 249.604 | 60.317 | 5.926 | 65.301 |
| 2019 | 118.060 | 91.656 | 209.716 | 44.123 | 3.259 | 44.274 |
| 2018 | 118.060 | 31.081 | 149.141 | 16.974 | 1.532 | 12.575 |
| 2017 | 0 | 113.188 | 113.188 | 81.601 | 3.607 | 27.980 |
| 2016 | 66.537 | 105.394 | 171.931 | 72.818 | 23.036 | 9.540 |
| 2015 | 66.537 | 96.440 | 162.977 | 70.414 | 22.991 | 3.035 |
| 2014 | 66.537 | 92.364 | 158.901 | 66.604 | 21.758 | 4.002 |
| 2013 | 66.537 | 75.648 | 142.185 | 35.676 | 14.730 | 25.242 |
| 2012 | 66.677 | 36.072 | 102.749 | 15.782 | 10.970 | 9.320 |
| 2011 | 67.481 | 27.811 | 95.292 | 6.447 | 7.909 | 13.455 |
| 2010 | 7.722 | 11.345 | 19.067 | 1.520 | 7.065 | 2.760 |
| 2009 | 9.407 | 17.512 | 26.919 | 6.866 | 8.352 | 2.294 |
| 2008 | 9.407 | 10.540 | 19.947 | 0 | 7.188 | 3.352 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 117.838 +44,1% față de anul precedent | 358.373 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 81.771 +8,7% față de anul precedent | 342.918 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 75.230 -26,1% față de anul precedent | 285.853 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 101.775 +13,7% față de anul precedent | 236.541 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 89.492 -7,4% față de anul precedent | 152.562 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 96.649 +31,6% față de anul precedent | 108.023 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 73.454 +1,1% față de anul precedent | 75.720 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 72.654 -49,7% față de anul precedent | 40.538 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 144.376 -2,6% față de anul precedent | 27.559 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 148.265 +2,3% față de anul precedent | 14.712 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 144.965 +9,7% față de anul precedent | 13.936 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 132.160 +28,9% față de anul precedent | 10.025 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 102.558 +3,7% față de anul precedent | 191 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 98.903 +96,3% față de anul precedent | -3.611 | Neraportat | 1 |
| 2010 | 50.381 -24,4% față de anul precedent | -31.314 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 66.679 +9,4% față de anul precedent | -39.760 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2008 | 60.942 | -40.995 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1997 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 249.655 RON. Profit: 45.454 RON
Cifra de afaceri: 249.655 RON. Profit: 45.454 RON
- Cifra de afaceri
- 249.655 RON +25.59% față de anul precedent
- Profit net
- 45.454 RON -20.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 117.838 RON +44.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 198.779 RON. Profit: 57.065 RON
Cifra de afaceri: 198.779 RON. Profit: 57.065 RON
- Cifra de afaceri
- 198.779 RON +6.06% față de anul precedent
- Profit net
- 57.065 RON +15.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 81.771 RON +8.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 187.413 RON. Profit: 49.312 RON
Cifra de afaceri: 187.413 RON. Profit: 49.312 RON
- Cifra de afaceri
- 187.413 RON +40.68% față de anul precedent
- Profit net
- 49.312 RON -41.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 75.230 RON -26.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 133.224 RON. Profit: 83.979 RON
Cifra de afaceri: 133.224 RON. Profit: 83.979 RON
- Cifra de afaceri
- 133.224 RON +10.67% față de anul precedent
- Profit net
- 83.979 RON +159.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 101.775 RON +13.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 120.380 RON. Profit: 32.404 RON
Cifra de afaceri: 120.380 RON. Profit: 32.404 RON
- Cifra de afaceri
- 120.380 RON +11.04% față de anul precedent
- Profit net
- 32.404 RON +0.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 89.492 RON -7.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 108.416 RON. Profit: 32.303 RON
Cifra de afaceri: 108.416 RON. Profit: 32.303 RON
- Cifra de afaceri
- 108.416 RON +48.28% față de anul precedent
- Profit net
- 32.303 RON -8.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 96.649 RON +31.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 73.115 RON. Profit: 35.182 RON
Cifra de afaceri: 73.115 RON. Profit: 35.182 RON
- Cifra de afaceri
- 73.115 RON +4.93% față de anul precedent
- Profit net
- 35.182 RON +171.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 73.454 RON +1.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 69.682 RON. Profit: 12.979 RON
Cifra de afaceri: 69.682 RON. Profit: 12.979 RON
- Cifra de afaceri
- 69.682 RON +52.42% față de anul precedent
- Profit net
- 12.979 RON -0.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 72.654 RON -49.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 45.716 RON. Profit: 12.988 RON
Cifra de afaceri: 45.716 RON. Profit: 12.988 RON
- Cifra de afaceri
- 45.716 RON +50.79% față de anul precedent
- Profit net
- 12.988 RON +1573.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 144.376 RON -2.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 30.317 RON. Profit: 776 RON
Cifra de afaceri: 30.317 RON. Profit: 776 RON
- Cifra de afaceri
- 30.317 RON +35.45% față de anul precedent
- Profit net
- 776 RON -80.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 148.265 RON +2.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 22.382 RON. Profit: 3.911 RON
Cifra de afaceri: 22.382 RON. Profit: 3.911 RON
- Cifra de afaceri
- 22.382 RON -31.11% față de anul precedent
- Profit net
- 3.911 RON -60.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 144.965 RON +9.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 32.490 RON. Profit: 9.834 RON
Cifra de afaceri: 32.490 RON. Profit: 9.834 RON
- Cifra de afaceri
- 32.490 RON +28.21% față de anul precedent
- Profit net
- 9.834 RON +158.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 132.160 RON +28.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 25.342 RON. Profit: 3.802 RON
Cifra de afaceri: 25.342 RON. Profit: 3.802 RON
- Cifra de afaceri
- 25.342 RON -44.56% față de anul precedent
- Profit net
- 3.802 RON -86.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 102.558 RON +3.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 45.713 RON. Profit: 27.660 RON
Cifra de afaceri: 45.713 RON. Profit: 27.660 RON
- Cifra de afaceri
- 45.713 RON +51.76% față de anul precedent
- Profit net
- 27.660 RON +227.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 98.903 RON +96.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 30.122 RON. Profit: 8.447 RON
Cifra de afaceri: 30.122 RON. Profit: 8.447 RON
- Cifra de afaceri
- 30.122 RON +180.73% față de anul precedent
- Profit net
- 8.447 RON +584.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 50.381 RON -24.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 10.730 RON. Profit: 1.234 RON
Cifra de afaceri: 10.730 RON. Profit: 1.234 RON
- Cifra de afaceri
- 10.730 RON +92.4% față de anul precedent
- Profit net
- 1.234 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 66.679 RON +9.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 5.577 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.577 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.577 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 712 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 60.942 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081997 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDELAKTY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5590 in Sat Blejoi Com. Blejoi (PRAHOVA)
DELAKTY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5590 in Sat Blejoi Com. Blejoi (PRAHOVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5590, Prahova
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5590, Prahova
Alte firme din Prahova
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DELAKTY SRL?
CUI-ul DELAKTY SRL este 9559767.
Unde este sediul DELAKTY SRL?
DELAKTY SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi, Str. ŞCOLII nr. 599, 107070, Sat Blejoi Com. Blejoi, judetul PRAHOVA.
Cand a fost infiintata DELAKTY SRL?
DELAKTY SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DELAKTY SRL in 2024?
In 2024, DELAKTY SRL a raportat o cifra de afaceri de 249.655 RON.
Cati angajati are DELAKTY SRL?
DELAKTY SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.
Ce activitate are DELAKTY SRL?
DELAKTY SRL are codul CAEN principal 5590 (Alte servicii de cazare).
Ce profit a inregistrat DELAKTY SRL in 2024?
DELAKTY SRL a inregistrat un profit net de 45.454 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.