Activ Plătitor TVA

SYA EXIM SRL

CUI: 9627519
CIF: RO9627519
Reg. Com.: J1997001123120
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 iulie 1997 · 29 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:31

Despre SYA EXIM SRL

SYA EXIM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Dej, judetul CLUJ, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SYA EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 229.080 RON, in scadere fata de anul precedent (-10.3%). Profitul net inregistrat a fost de 57.300 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 49.252 RON in 2008 la 229.080 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
229.080 RON
Venituri totale
236.512 RON
Cheltuieli totale
176.894 RON
Profit brut
59.618 RON
Profit net
57.300 RON
Marja profit net
25,01%
Active imobilizate
2.881 RON
Active circulante
220.087 RON
Stocuri
208.258 RON
Creanțe
2.275 RON
Casa & conturi bănci
9.554 RON
Capital propriu
3.998 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Dej, Str. Mioriţei nr. 11
Telefon0744365968

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Dej, Str. Mioriţei nr. 11
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Dej, Str. Mioriţei nr. 11
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.07.1997
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
229.080 RON
Rezultat net
57.300 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 229.080 RON 255.344 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 236.512 RON 259.152 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 176.894 RON 179.037 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 59.618 RON 80.115 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 57.300 RON 77.537 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.881 RON 4.215 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 220.087 RON 285.383 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 222.968 RON 289.598 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 208.258 RON 228.596 RON
CreanțeSume de încasat 2.275 RON 36.234 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.554 RON 20.553 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 218.970 RON 342.900 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.998 RON -53.302 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active222.968RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

98,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale222.968 RON
Datorii totale218.970 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,7 %Profit net / active totale
ROE
1.433,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
1,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 229.080 -10,3% față de anul precedent 236.512 176.894 59.618 -25,6% față de anul precedent 57.300 -26,1% față de anul precedent 0 0
2023 255.344 +24,5% față de anul precedent 259.152 179.037 80.115 +102,9% față de anul precedent 77.537 +107,2% față de anul precedent 0 0
2022 205.024 +20,4% față de anul precedent 205.173 165.695 39.478 -11,1% față de anul precedent 37.428 -13,9% față de anul precedent 0 0
2021 170.245 +123,4% față de anul precedent 192.814 148.398 44.416 43.456 0 0
2020 76.207 -55,9% față de anul precedent 93.324 112.730 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.406 19.884
2019 172.663 +36,1% față de anul precedent 180.693 171.731 8.962 +72,4% față de anul precedent 7.235 +83,5% față de anul precedent 0 0
2018 126.843 +5,0% față de anul precedent 129.764 124.565 5.199 3.942 0 0
2017 120.805 +31,3% față de anul precedent 120.805 122.018 0 0 1.213 2.421
2016 92.028 -8,8% față de anul precedent 92.028 102.057 0 0 10.029 10.949
2015 100.899 -15,9% față de anul precedent 100.899 107.938 0 0 Neraportat 10.066
2014 120.025 +1,0% față de anul precedent 120.025 158.018 0 0 37.993 41.594
2013 118.890 +9,7% față de anul precedent 118.891 163.278 0 0 44.387 47.791
2012 108.389 -5,0% față de anul precedent 108.391 126.887 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.496 18.496
2011 114.080 +210,5% față de anul precedent 115.694 115.592 102 102 0 0
2010 36.739 -34,8% față de anul precedent 36.739 79.792 0 0 43.053 46.278
2009 56.371 +14,5% față de anul precedent 56.373 71.684 0 0 15.311 16.778
2008 49.252 49.253 57.597 0 0 8.344 8.344

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.881 220.087 222.968 208.258 2.275 9.554
2023 4.215 285.383 289.598 228.596 36.234 20.553
2022 5.549 168.053 173.602 151.361 6.406 10.286
2021 324 189.350 189.674 173.357 6.840 9.153
2020 324 217.097 217.421 199.152 8.867 9.078
2019 324 215.545 215.869 191.307 11.171 13.067
2018 324 185.798 186.122 163.009 8.288 14.501
2017 162 167.446 167.608 149.296 12.004 6.146
2016 0 57.400 57.400 53.836 1.244 2.320
2015 0 46.317 46.317 31.656 4.753 9.908
2014 0 16.934 16.934 11.080 665 5.189
2013 0 64.926 64.926 44.521 5.066 15.339
2012 17.769 98.770 116.539 94.633 578 3.559
2011 15.958 75.870 91.828 66.627 0 9.243
2010 581 107.052 107.633 101.399 4.981 672
2009 8.432 96.636 105.068 94.215 1.526 895
2008 11.901 79.914 91.815 74.028 45 5.841

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 218.970 -36,1% față de anul precedent 3.998 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 342.900 +12,6% față de anul precedent -53.302 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 304.441 -15,0% față de anul precedent -130.839 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 357.940 -16,6% față de anul precedent -168.266 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2020 429.142 +5,3% față de anul precedent -211.721 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 407.706 +5,8% față de anul precedent -191.837 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 385.194 +3,9% față de anul precedent -199.072 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 370.822 +43,6% față de anul precedent -203.214 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 258.193 +9,3% față de anul precedent -200.793 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 236.161 +20,1% față de anul precedent -189.844 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2014 196.713 -3,2% față de anul precedent -179.779 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 203.111 -1,9% față de anul precedent -138.185 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 206.932 +26,4% față de anul precedent -90.393 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2011 163.725 -8,9% față de anul precedent -71.897 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 179.633 +37,4% față de anul precedent -72.000 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 130.789 +29,8% față de anul precedent -25.721 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 100.757 -8.942 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ATANISIA TRIFANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1997 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1997 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4092/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 229.080 RON. Profit: 57.300 RON

Cifra de afaceri: 229.080 RON. Profit: 57.300 RON

Cifra de afaceri
229.080 RON -10.29% față de anul precedent
Profit net
57.300 RON -26.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
218.970 RON -36.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 255.344 RON. Profit: 77.537 RON

Cifra de afaceri: 255.344 RON. Profit: 77.537 RON

Cifra de afaceri
255.344 RON +24.54% față de anul precedent
Profit net
77.537 RON +107.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
342.900 RON +12.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 205.024 RON. Profit: 37.428 RON

Cifra de afaceri: 205.024 RON. Profit: 37.428 RON

Cifra de afaceri
205.024 RON +20.43% față de anul precedent
Profit net
37.428 RON -13.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
304.441 RON -14.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 170.245 RON. Profit: 43.456 RON

Cifra de afaceri: 170.245 RON. Profit: 43.456 RON

Cifra de afaceri
170.245 RON +123.4% față de anul precedent
Profit net
43.456 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
357.940 RON -16.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 76.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 76.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
76.207 RON -55.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.884 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
429.142 RON +5.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 172.663 RON. Profit: 7.235 RON

Cifra de afaceri: 172.663 RON. Profit: 7.235 RON

Cifra de afaceri
172.663 RON +36.12% față de anul precedent
Profit net
7.235 RON +83.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
407.706 RON +5.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 126.843 RON. Profit: 3.942 RON

Cifra de afaceri: 126.843 RON. Profit: 3.942 RON

Cifra de afaceri
126.843 RON +5% față de anul precedent
Profit net
3.942 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
385.194 RON +3.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 120.805 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 120.805 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
120.805 RON +31.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.421 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
370.822 RON +43.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 92.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 92.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
92.028 RON -8.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.949 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
258.193 RON +9.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 100.899 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.899 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.899 RON -15.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.066 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
236.161 RON +20.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 120.025 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 120.025 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
120.025 RON +0.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.594 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
196.713 RON -3.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 118.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 118.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
118.890 RON +9.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.791 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
203.111 RON -1.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 108.389 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 108.389 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
108.389 RON -4.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.496 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
206.932 RON +26.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 114.080 RON. Profit: 102 RON

Cifra de afaceri: 114.080 RON. Profit: 102 RON

Cifra de afaceri
114.080 RON +210.51% față de anul precedent
Profit net
102 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
163.725 RON -8.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 36.739 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.739 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.739 RON -34.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.278 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
179.633 RON +37.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 56.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.371 RON +14.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.778 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
130.789 RON +29.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 49.252 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.252 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.252 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.344 RON
Angajati
2
Datorii
100.757 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1997 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSYA EXIM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Dej (CLUJ)

SYA EXIM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Dej (CLUJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.022026Mentiune · Buletin 4092/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
SYA EXIM SRL
CUI
9627519
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.02.2026
Registrul Comerțului
J12/1123/1997
EUID
ROONRC.J12/1123/1997
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Dej, Strada MIORIŢEI, Nr. 11
Județ
Cluj
Număr încheiere
84922
Data încheierii
03.02.2026
Număr dosar
456879
Data dosarului
02.02.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Raluca-Ana Cetean

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 456879 din 02.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4092/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Cluj

MRG & AYDA S.R.L.
CUI: 35435385CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Sat Copăceni Com. Sănduleşti2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.584 RON
Profit
1.401 RON
Angajati
1
ROMI SILVER SRL
CUI: 13842442CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.930 RON
Profit
22.715 RON
Angajati
3
NATURA SATURN S.R.L.
CUI: 30196309CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu2012-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.324 RON
Profit
2.497 RON
Angajati
3
ANJOLIE STIL SRL
CUI: 30694419CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2012-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SUZMAR DOR S.R.L.
CUI: 40163406CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Dej2018-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.695 RON
Profit
22.017 RON
Angajati
1
ANACOM MIXT SRL
CUI: 18688175CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Dej2006-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.874 RON
Profit
1.810 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Cluj

DEAS IMPEX SRL
CUI: 9407777CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1997-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.604 RON
Profit
3.458 RON
Angajati
0
GANTEMA IMPEX SRL
CUI: 9725606CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Turda1997-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.388 RON
Profit
10.046 RON
Angajati
1
TOKES SANDOR IMPEX SRL
CUI: 9169187CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1997-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.758 RON
Profit
5.978 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

MANCONSTRUCT SRL
CUI: 9627438CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1997-07-28
fara e-Factura
AGRONOVA IMPEX SRL
CUI: 9650830CAEN: 0141
Activ
CLUJ, Sat Copăceni Com. Sănduleşti1997-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.467.253 RON
Profit
660.867 RON
Angajati
18
ROMMEDIA EXIM SRL
CUI: 9612682CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu1997-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.306.717 RON
Profit
434.504 RON
Angajati
10
MINAV COM S.R.L.
CUI: 9653542CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Săcel Com. Băişoara1997-08-06
fara e-Factura
ASUS SRL
CUI: 9343819CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1997-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.510 RON
Profit
58.190 RON
Angajati
0
FAVIT SERVCOM S.R.L.
CUI: 9959399CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Sat Săvădisla Com. Săvădisla1997-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.211 RON
Profit
66.819 RON
Angajati
1
MIKEL PROD S.R.L.
CUI: 6588849CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.546 RON
Profit
52.160 RON
Angajati
2
CESPED ROMANIA SRL
CUI: 13301951CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2000-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.650.494 RON
Profit
0 RON
Angajati
28

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SYA EXIM SRL?

CUI-ul SYA EXIM SRL este 9627519.

Unde este sediul SYA EXIM SRL?

SYA EXIM SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Dej, Str. Mioriţei nr. 11, Mun. Dej, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SYA EXIM SRL?

SYA EXIM SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SYA EXIM SRL in 2024?

In 2024, SYA EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 229.080 RON.

Cati angajati are SYA EXIM SRL?

SYA EXIM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SYA EXIM SRL?

SYA EXIM SRL are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat SYA EXIM SRL in 2024?

SYA EXIM SRL a inregistrat un profit net de 57.300 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.