Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 03:23
Despre EST CARD ELECTRONICS SRL
EST CARD ELECTRONICS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, EST CARD ELECTRONICS SRL a raportat o cifra de afaceri de 570.744 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.1%). Profitul net inregistrat a fost de 363.101 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 439.097 RON in 2008 la 570.744 RON in 2024. Datoriile raportate (1.191.337 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 570.744 RON
- Venituri totale
- 688.912 RON
- Cheltuieli totale
- 309.581 RON
- Profit brut
- 379.331 RON
- Profit net
- 363.101 RON
- Marja profit net
- 63,62%
- Active imobilizate
- 1.301.901 RON
- Active circulante
- 4.277.196 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 567.817 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.209.379 RON
- Capital propriu
- 4.387.760 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Porolissum nr. 13, 450076
- Cod postal
- 450076
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 01.10.1997
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 ianuarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 iulie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 570.744 RON
- Rezultat net
- 363.101 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 570.744 RON | 672.285 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 688.912 RON | 761.425 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 309.581 RON | 322.077 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 379.331 RON | 439.348 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 363.101 RON | 432.648 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 1.301.901 RON | 1.447.591 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 4.277.196 RON | 3.856.091 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 5.579.097 RON | 5.303.682 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 567.817 RON | 567.556 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.209.379 RON | 1.888.535 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.191.337 RON | 1.279.023 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 4.387.760 RON | 4.024.659 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 6,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 8,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,59 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 78,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 570.744 -15,1% față de anul precedent | 688.912 | 309.581 | 379.331 -13,7% față de anul precedent | 363.101 -16,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 672.285 +9,3% față de anul precedent | 761.425 | 322.077 | 439.348 +32,3% față de anul precedent | 432.648 +32,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 615.181 +13,0% față de anul precedent | 656.327 | 324.332 | 331.995 +46,6% față de anul precedent | 326.154 +47,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 544.400 +42,4% față de anul precedent | 552.659 | 326.216 | 226.443 | 221.027 | 0 | 0 |
| 2020 | 382.283 -33,5% față de anul precedent | 421.156 | 445.610 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 24.454 | 28.330 |
| 2019 | 574.828 +2,6% față de anul precedent | 590.879 | 343.010 | 247.869 +31,2% față de anul precedent | 241.960 +32,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 560.386 +2,8% față de anul precedent | 581.585 | 392.671 | 188.914 +103,0% față de anul precedent | 183.098 +109,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 544.893 +40,5% față de anul precedent | 583.726 | 490.658 | 93.068 | 87.231 | 0 | 0 |
| 2016 | 387.972 -96,2% față de anul precedent | 459.537 | 993.492 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 533.955 | 533.955 |
| 2015 | 10.246.561 +25,7% față de anul precedent | 10.289.974 | 6.504.107 | 3.785.867 +36,2% față de anul precedent | 3.167.948 +36,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 8.148.795 +28,0% față de anul precedent | 8.161.659 | 5.382.289 | 2.779.370 +39,4% față de anul precedent | 2.319.725 +39,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 6.366.054 +64,3% față de anul precedent | 6.366.314 | 4.372.669 | 1.993.645 +88,6% față de anul precedent | 1.663.726 +87,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 3.874.227 +62,3% față de anul precedent | 3.874.387 | 2.817.343 | 1.057.044 +90,1% față de anul precedent | 888.357 +92,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 2.387.385 +72,1% față de anul precedent | 2.387.461 | 1.831.281 | 556.180 +575,1% față de anul precedent | 460.881 +566,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.386.855 +215,8% față de anul precedent | 1.386.884 | 1.304.503 | 82.381 +4,7% față de anul precedent | 69.145 +3,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 439.097 | 439.098 | 360.388 | 78.710 | 66.536 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.301.901 | 4.277.196 | 5.579.097 | 0 | 567.817 | 1.209.379 |
| 2023 | 1.447.591 | 3.856.091 | 5.303.682 | 0 | 567.556 | 1.888.535 |
| 2022 | 1.609.578 | 3.316.317 | 4.925.895 | 0 | 502.962 | 1.813.355 |
| 2021 | 1.769.788 | 2.990.136 | 4.759.924 | 0 | 493.851 | 2.496.285 |
| 2020 | 1.926.368 | 2.721.677 | 4.648.045 | 0 | 496.962 | 2.224.715 |
| 2019 | 1.970.990 | 2.925.800 | 4.896.790 | 0 | 486.618 | 2.439.182 |
| 2018 | 2.113.018 | 2.540.415 | 4.653.433 | 24.965 | 510.294 | 2.005.156 |
| 2017 | 2.264.379 | 2.206.151 | 4.470.530 | 24.965 | 484.339 | 1.696.847 |
| 2016 | 2.512.250 | 2.064.147 | 4.576.397 | 25.038 | 495.533 | 1.543.576 |
| 2015 | 3.014.717 | 5.324.595 | 8.339.312 | 34.057 | 1.352.252 | 3.938.286 |
| 2014 | 3.013.046 | 2.435.145 | 5.448.191 | 36.208 | 29.443 | 2.369.494 |
| 2013 | 2.873.739 | 815.978 | 3.689.717 | 16.564 | 83.615 | 715.799 |
| 2012 | 1.759.137 | 428.104 | 2.187.241 | 12.195 | 88.510 | 327.399 |
| 2011 | 885.612 | 344.529 | 1.230.141 | 7.115 | 50.806 | 286.608 |
| 2010 | 656.287 | 118.682 | 774.969 | 6.057 | 17.460 | 95.165 |
| 2008 | 382.287 | 9.536 | 391.823 | 2.643 | 4.137 | 2.756 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.191.337 -6,9% față de anul precedent | 4.387.760 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.279.023 -4,1% față de anul precedent | 4.024.659 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.333.884 -10,7% față de anul precedent | 3.592.011 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.494.067 -6,8% față de anul precedent | 3.265.857 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 1.603.215 -12,1% față de anul precedent | 3.044.830 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 1.823.630 +0,1% față de anul precedent | 3.073.160 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 1.822.233 -0,0% față de anul precedent | 2.831.200 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.822.428 -9,6% față de anul precedent | 2.648.102 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 2.015.525 +2.533,4% față de anul precedent | 2.560.872 | Neraportat | 2 -96,2% față de anul precedent |
| 2015 | 76.537 -69,3% față de anul precedent | 8.262.775 | Neraportat | 52 -16,1% față de anul precedent |
| 2014 | 249.087 -41,1% față de anul precedent | 5.230.113 | Neraportat | 62 +19,2% față de anul precedent |
| 2013 | 422.718 -27,6% față de anul precedent | 3.266.999 | Neraportat | 52 +67,7% față de anul precedent |
| 2012 | 583.968 +13,3% față de anul precedent | 1.603.273 | Neraportat | 31 +34,8% față de anul precedent |
| 2011 | 515.225 -3,2% față de anul precedent | 714.916 | Neraportat | 23 +27,8% față de anul precedent |
| 2010 | 531.955 +85,1% față de anul precedent | 243.014 | Neraportat | 18 +157,1% față de anul precedent |
| 2008 | 287.380 | 104.443 | Neraportat | 7 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| RORADU OVIDIU CIASCAI | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1997 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20761/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 570.744 RON. Profit: 363.101 RON
Cifra de afaceri: 570.744 RON. Profit: 363.101 RON
- Cifra de afaceri
- 570.744 RON -15.1% față de anul precedent
- Profit net
- 363.101 RON -16.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.191.337 RON -6.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 672.285 RON. Profit: 432.648 RON
Cifra de afaceri: 672.285 RON. Profit: 432.648 RON
- Cifra de afaceri
- 672.285 RON +9.28% față de anul precedent
- Profit net
- 432.648 RON +32.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.279.023 RON -4.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 615.181 RON. Profit: 326.154 RON
Cifra de afaceri: 615.181 RON. Profit: 326.154 RON
- Cifra de afaceri
- 615.181 RON +13% față de anul precedent
- Profit net
- 326.154 RON +47.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.333.884 RON -10.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 544.400 RON. Profit: 221.027 RON
Cifra de afaceri: 544.400 RON. Profit: 221.027 RON
- Cifra de afaceri
- 544.400 RON +42.41% față de anul precedent
- Profit net
- 221.027 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.494.067 RON -6.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 382.283 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 382.283 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 382.283 RON -33.5% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 28.330 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.603.215 RON -12.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 574.828 RON. Profit: 241.960 RON
Cifra de afaceri: 574.828 RON. Profit: 241.960 RON
- Cifra de afaceri
- 574.828 RON +2.58% față de anul precedent
- Profit net
- 241.960 RON +32.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.823.630 RON +0.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 560.386 RON. Profit: 183.098 RON
Cifra de afaceri: 560.386 RON. Profit: 183.098 RON
- Cifra de afaceri
- 560.386 RON +2.84% față de anul precedent
- Profit net
- 183.098 RON +109.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.822.233 RON -0.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 544.893 RON. Profit: 87.231 RON
Cifra de afaceri: 544.893 RON. Profit: 87.231 RON
- Cifra de afaceri
- 544.893 RON +40.45% față de anul precedent
- Profit net
- 87.231 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.822.428 RON -9.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 387.972 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 387.972 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 387.972 RON -96.21% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 533.955 RON
- Angajati
- 2 -96.15% față de anul precedent
- Datorii
- 2.015.525 RON +2533.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 10.246.561 RON. Profit: 3.167.948 RON
Cifra de afaceri: 10.246.561 RON. Profit: 3.167.948 RON
- Cifra de afaceri
- 10.246.561 RON +25.74% față de anul precedent
- Profit net
- 3.167.948 RON +36.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 52 -16.13% față de anul precedent
- Datorii
- 76.537 RON -69.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.148.795 RON. Profit: 2.319.725 RON
Cifra de afaceri: 8.148.795 RON. Profit: 2.319.725 RON
- Cifra de afaceri
- 8.148.795 RON +28% față de anul precedent
- Profit net
- 2.319.725 RON +39.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 62 +19.23% față de anul precedent
- Datorii
- 249.087 RON -41.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.366.054 RON. Profit: 1.663.726 RON
Cifra de afaceri: 6.366.054 RON. Profit: 1.663.726 RON
- Cifra de afaceri
- 6.366.054 RON +64.32% față de anul precedent
- Profit net
- 1.663.726 RON +87.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 52 +67.74% față de anul precedent
- Datorii
- 422.718 RON -27.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.874.227 RON. Profit: 888.357 RON
Cifra de afaceri: 3.874.227 RON. Profit: 888.357 RON
- Cifra de afaceri
- 3.874.227 RON +62.28% față de anul precedent
- Profit net
- 888.357 RON +92.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 31 +34.78% față de anul precedent
- Datorii
- 583.968 RON +13.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.387.385 RON. Profit: 460.881 RON
Cifra de afaceri: 2.387.385 RON. Profit: 460.881 RON
- Cifra de afaceri
- 2.387.385 RON +72.14% față de anul precedent
- Profit net
- 460.881 RON +566.54% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 +27.78% față de anul precedent
- Datorii
- 515.225 RON -3.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.386.855 RON. Profit: 69.145 RON
Cifra de afaceri: 1.386.855 RON. Profit: 69.145 RON
- Cifra de afaceri
- 1.386.855 RON +215.84% față de anul precedent
- Profit net
- 69.145 RON +3.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 +157.14% față de anul precedent
- Datorii
- 531.955 RON +85.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 439.097 RON. Profit: 66.536 RON
Cifra de afaceri: 439.097 RON. Profit: 66.536 RON
- Cifra de afaceri
- 439.097 RON
- Profit net
- 66.536 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7
- Datorii
- 287.380 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
29.052026Mentiune · Buletin 20761/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- EST CARD ELECTRONICS SRL
- CUI
- 9802105
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 29.05.2026
- Registrul Comerțului
- J31/187/1997
- EUID
- ROONRC.J31/187/1997
- Sediu
- Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, Str. POROLISSUM, Nr. 13, Bl. S3, Ap. 1
- Județ
- Sălaj
- Număr încheiere
- 438960
- Data încheierii
- 29.05.2026
- Număr dosar
- 2122356
- Data dosarului
- 26.05.2026
- Tribunal
- Sălaj
- Registrator
- Stefanita Adrian Cristache
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 2122356 din 26.05.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Sălaj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Sălaj
Alte firme din Sălaj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul EST CARD ELECTRONICS SRL?
CUI-ul EST CARD ELECTRONICS SRL este 9802105.
Unde este sediul EST CARD ELECTRONICS SRL?
EST CARD ELECTRONICS SRL are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Porolissum nr. 13, 450076, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.
Cand a fost infiintata EST CARD ELECTRONICS SRL?
EST CARD ELECTRONICS SRL a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a EST CARD ELECTRONICS SRL in 2024?
In 2024, EST CARD ELECTRONICS SRL a raportat o cifra de afaceri de 570.744 RON.
Cati angajati are EST CARD ELECTRONICS SRL?
EST CARD ELECTRONICS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are EST CARD ELECTRONICS SRL?
EST CARD ELECTRONICS SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).
Ce profit a inregistrat EST CARD ELECTRONICS SRL in 2024?
EST CARD ELECTRONICS SRL a inregistrat un profit net de 363.101 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.