Activ Furnizor SEAP

RINA TOURS&TRAVELS S.R.L.

CUI: 9804521
CIF: 9804521
Reg. Com.: J40/7455/1997
CAEN: 7912
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 octombrie 1997 · 29 ani
Distribuie:

Activități ale tur-operatorilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:33

Despre RINA TOURS&TRAVELS S.R.L.

RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1997 (29 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale tur-operatorilor" (cod CAEN 7912), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
320 RON
Cheltuieli totale
2.725 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
253.965 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
253.931 RON
Casa & conturi bănci
34 RON
Capital propriu
-314.131 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Spl. UNIRII - TRONSON 3 nr. 4
Telefon01

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Spl. UNIRII - TRONSON 3 nr. 4
Cod poștal: 40031
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Spl. UNIRII - TRONSON 3 nr. 4, 40031
Cod postal
40031
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 21.05.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.405 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 320 RON 69 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.725 RON 1.077 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.405 RON 1.008 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.405 RON 1.008 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 253.965 RON 254.009 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 253.965 RON 254.009 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 253.931 RON 253.931 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34 RON 78 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 550.990 RON 548.629 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -314.131 RON -311.726 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active253.965RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

217,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale253.965 RON
Datorii totale550.990 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-123,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 0 320 2.725 0 0 2.405 2.405
2024 0 69 1.077 0 0 1.008 1.008
2023 0 410 541 0 0 131 131
2022 0 655 1.234 0 0 579 579
2021 0 -100,0% față de anul precedent 57 2.560 0 0 2.503 2.503
2020 3.469 -58,0% față de anul precedent 3.572 6.660 0 0 3.088 3.189
2019 8.259 +12,1% față de anul precedent 8.777 13.334 0 0 4.557 4.805
2018 7.369 +20,5% față de anul precedent 7.726 8.470 0 0 744 965
2017 6.118 -54,6% față de anul precedent 8.133 26.265 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.132 18.316
2016 13.487 -91,2% față de anul precedent 51.307 24.745 26.562 -57,8% față de anul precedent 22.312 -57,8% față de anul precedent 0 0
2015 153.315 -58,0% față de anul precedent 155.897 92.898 62.999 +227,0% față de anul precedent 52.905 +244,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 364.570 -66,2% față de anul precedent 398.960 379.692 19.268 -92,1% față de anul precedent 15.345 -92,5% față de anul precedent 0 0
2013 1.078.419 +27,8% față de anul precedent 1.137.159 892.288 244.871 +26,8% față de anul precedent 203.950 +24,7% față de anul precedent 0 0
2012 843.942 -79,5% față de anul precedent 1.106.778 913.639 193.139 +21,7% față de anul precedent 163.598 +7,4% față de anul precedent 0 0
2011 4.117.433 +628,9% față de anul precedent 4.330.443 4.171.686 158.757 152.395 0 0
2010 564.907 764.512 853.187 0 0 88.675 90.875
2009 0 0 33.352 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 33.352 34.819
2008 0 22.195 1.475 20.720 17.565 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 0 253.965 253.965 0 253.931 34
2024 0 254.009 254.009 0 253.931 78
2023 0 254.056 254.056 0 253.931 125
2022 0 254.056 254.056 0 253.931 125
2021 0 254.404 254.404 0 253.931 473
2020 0 356.935 356.935 0 356.784 151
2019 0 356.641 356.641 0 356.468 173
2018 0 357.117 357.117 60 356.521 536
2017 145 357.199 357.344 0 356.526 673
2016 6.456 366.958 373.414 0 363.328 3.630
2015 20.460 386.537 406.997 0 378.337 8.200
2014 39.018 500.898 539.916 0 432.620 68.278
2013 56.302 1.583.115 1.639.417 1.210 1.411.195 170.710
2012 82.769 989.292 1.072.061 0 862.047 127.245
2011 60.456 405.638 466.094 0 358.382 47.256
2010 1.378 145.367 146.745 0 118.185 27.182
2009 0 100.983 100.983 0 100.957 26
2008 1.331 105.903 107.234 0 105.877 26

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 550.990 +0,4% față de anul precedent -314.131 Neraportat 0
2024 548.629 +0,2% față de anul precedent -311.726 Neraportat 0
2023 547.668 +0,0% față de anul precedent -310.718 Neraportat 0
2022 547.537 +0,0% față de anul precedent -310.587 Neraportat 0
2021 547.306 -15,5% față de anul precedent -310.008 Neraportat 0
2020 647.334 +0,5% față de anul precedent -307.505 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 643.852 +0,7% față de anul precedent -304.317 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 639.523 +0,1% față de anul precedent -299.512 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 638.785 +0,4% față de anul precedent -298.547 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 636.539 -8,1% față de anul precedent -280.231 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2015 692.434 -19,8% față de anul precedent -302.543 Neraportat 3 -62,5% față de anul precedent
2014 863.627 -51,4% față de anul precedent -355.448 Neraportat 8 -33,3% față de anul precedent
2013 1.777.843 +17,0% față de anul precedent -370.793 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2012 1.519.887 +26,5% față de anul precedent -574.743 Neraportat 11 +120,0% față de anul precedent
2011 1.201.554 +15,8% față de anul precedent -738.341 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2010 1.037.695 +15,2% față de anul precedent -890.735 Neraportat 1
2009 900.843 +3,3% față de anul precedent -799.860 Neraportat 0
2008 872.276 -765.042 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1997 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

1997 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.405 RON
Angajati
0
Datorii
550.990 RON +0.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.008 RON
Angajati
0
Datorii
548.629 RON +0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
131 RON
Angajati
0
Datorii
547.668 RON +0.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
579 RON
Angajati
0
Datorii
547.537 RON +0.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.503 RON
Angajati
0
Datorii
547.306 RON -15.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.469 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.469 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.469 RON -58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.189 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
647.334 RON +0.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.259 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.259 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.259 RON +12.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.805 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
643.852 RON +0.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 7.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.369 RON +20.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
965 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
639.523 RON +0.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 6.118 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.118 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.118 RON -54.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.316 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
638.785 RON +0.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 13.487 RON. Profit: 22.312 RON

Cifra de afaceri: 13.487 RON. Profit: 22.312 RON

Cifra de afaceri
13.487 RON -91.2% față de anul precedent
Profit net
22.312 RON -57.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
636.539 RON -8.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 153.315 RON. Profit: 52.905 RON

Cifra de afaceri: 153.315 RON. Profit: 52.905 RON

Cifra de afaceri
153.315 RON -57.95% față de anul precedent
Profit net
52.905 RON +244.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -62.5% față de anul precedent
Datorii
692.434 RON -19.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 364.570 RON. Profit: 15.345 RON

Cifra de afaceri: 364.570 RON. Profit: 15.345 RON

Cifra de afaceri
364.570 RON -66.19% față de anul precedent
Profit net
15.345 RON -92.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -33.33% față de anul precedent
Datorii
863.627 RON -51.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.078.419 RON. Profit: 203.950 RON

Cifra de afaceri: 1.078.419 RON. Profit: 203.950 RON

Cifra de afaceri
1.078.419 RON +27.78% față de anul precedent
Profit net
203.950 RON +24.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
1.777.843 RON +16.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 843.942 RON. Profit: 163.598 RON

Cifra de afaceri: 843.942 RON. Profit: 163.598 RON

Cifra de afaceri
843.942 RON -79.5% față de anul precedent
Profit net
163.598 RON +7.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +120% față de anul precedent
Datorii
1.519.887 RON +26.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.117.433 RON. Profit: 152.395 RON

Cifra de afaceri: 4.117.433 RON. Profit: 152.395 RON

Cifra de afaceri
4.117.433 RON +628.87% față de anul precedent
Profit net
152.395 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
1.201.554 RON +15.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 564.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 564.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
564.907 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
90.875 RON
Angajati
1
Datorii
1.037.695 RON +15.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
34.819 RON
Angajati
0
Datorii
900.843 RON +3.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 17.565 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 17.565 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
17.565 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
872.276 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1997 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRINA TOURS&TRAVELS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7912 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7912 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
14 mai 2012
Reprezentant legal
PUTINTEI RUXANDRA MIHAELA

Catalog electronic

Produse publicate
0
Valide
0
Neexpirate
0
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 0000000
Participant 0000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
90218
CUI
9804521
Denumire în SEAP
SC RINA TOURS&TRAVELS SRL
Persoană de contact
PUTINTEI RUXANDRA MIHAELA
Adresă
SPLAIUL UNIRII NR4,BLB3,SC3,ET7,AP 74C
Localitate
Bucuresti
Județ
Bucuresti
Cod poștal
031404
Telefon
+40 213186164
Fax
+40 213186239
Date preluate la
13 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 13 octombrie 2026

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7912, Municipiul Bucureşti

CHRISTIAN76 TOUR S.A.
CUI: 9617078CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1997-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
601.503.622 RON
Profit
25.348.496 RON
Angajati
205
DANTE TRAVEL S.R.L.
CUI: 9833632CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1997-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
160 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DACROSS TOURING SRL
CUI: 9483235CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1997-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.095 RON
Profit
10.141 RON
Angajati
0
WORLD TRAVEL SRL
CUI: 9875158CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1997-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.762.089 RON
Profit
355.151 RON
Angajati
22

Alte firme din Municipiul Bucureşti

GERARO COMIMPEX S.R.L.
CUI: 9804548CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1997-10-02
fara e-Factura
METAL PROD COM S.R.L.
CUI: 9791707CAEN: 2562
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1997-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
905.355 RON
Profit
350.483 RON
Angajati
2
ROFERSPED SA
CUI: 9825567CAEN: 5231
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1997-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.770.167 RON
Profit
0 RON
Angajati
18
MENEM IMPEX SRL
CUI: 9676317CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1997-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.252 RON
Angajati
0
DO.IT ARHITECTURA S.R.L.
CUI: 9915066CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1997-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.658 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
P.H. HIDRO PNEUMATIC SRL
CUI: 8708127CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1996-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.742.061 RON
Profit
204.116 RON
Angajati
9
SIKO ROMANIA S.R.L.
CUI: 10960737CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1998-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
597.835 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
UDRICOM SRL
CUI: 2081273CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.472.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
VIVALEX CONSULT TEAM SRL
CUI: 15664104CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.731.359 RON
Profit
1.737.541 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RINA TOURS&TRAVELS S.R.L.?

CUI-ul RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. este 9804521.

Unde este sediul RINA TOURS&TRAVELS S.R.L.?

RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Spl. UNIRII - TRONSON 3 nr. 4, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata RINA TOURS&TRAVELS S.R.L.?

RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. a fost infiintata in anul 1997 (29 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. in 2025?

In 2025, RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are RINA TOURS&TRAVELS S.R.L.?

RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. are codul CAEN principal 7912 (Activități ale tur-operatorilor).

Ce profit a inregistrat RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. in 2025?

RINA TOURS&TRAVELS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.405 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.