Activ

VASIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI: 9950837
CIF: 9950837
Reg. Com.: F1992000315202
CAEN: 1082
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 19 noiembrie 1997 · 28 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:53

Despre VASIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

VASIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o intreprindere familiala cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 1997 (28 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase" (cod CAEN 1082), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.11.1997
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1082, Hunedoara

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VASIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul VASIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 9950837.

Cand a fost infiintata VASIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

VASIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ a fost infiintata in anul 1997 (28 ani de activitate).

Ce activitate are VASIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

VASIU GHEORGHE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul CAEN principal 1082 (Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.