Activ Plătitor TVA

FARMACIA GALENUS SRL

CUI: 1541705
CIF: RO1541705
Reg. Com.: J28/318/1991
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:28

Despre FARMACIA GALENUS SRL

FARMACIA GALENUS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Slatina, judetul OLT, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FARMACIA GALENUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 127.997 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.7%). Profitul net inregistrat a fost de 24.432 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 1.989.649 RON in 2008 la 127.997 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
127.997 RON
Venituri totale
127.997 RON
Cheltuieli totale
102.285 RON
Profit brut
25.712 RON
Profit net
24.432 RON
Marja profit net
19,09%
Active imobilizate
23.338 RON
Active circulante
77.576 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
14.815 RON
Casa & conturi bănci
62.761 RON
Capital propriu
82.974 RON

Contact

AdresaRomania, OLT, Mun. Slatina, Str. Drăgăneşti
Telefon0249431329

Adresă sediu social

Romania, OLT, Mun. Slatina, Str. Drăgăneşti
Cod poștal: 230067
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Mun. Slatina, Str. Drăgăneşti, 230067
Cod postal
230067
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
127.997 RON
Rezultat net
24.432 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 127.997 RON 112.561 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 127.997 RON 120.967 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 102.285 RON 95.315 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 25.712 RON 25.652 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 24.432 RON 24.443 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 23.338 RON 19.259 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 77.576 RON 156.813 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 100.914 RON 176.072 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 14.815 RON 51.001 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 62.761 RON 105.812 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 17.940 RON 117.761 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 82.974 RON 58.311 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active100.914RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale100.914 RON
Datorii totale17.940 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
24,2 %Profit net / active totale
ROE
29,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 127.997 +13,7% față de anul precedent 127.997 102.285 25.712 +0,2% față de anul precedent 24.432 -0,1% față de anul precedent 0 0
2023 112.561 -89,9% față de anul precedent 120.967 95.315 25.652 -96,3% față de anul precedent 24.443 -96,4% față de anul precedent 0 0
2022 1.113.587 -32,3% față de anul precedent 2.100.961 1.409.228 691.733 +371,7% față de anul precedent 673.224 +403,7% față de anul precedent 0 0
2021 1.643.863 -16,8% față de anul precedent 1.664.853 1.518.207 146.646 -37,5% față de anul precedent 133.668 -39,2% față de anul precedent 0 0
2020 1.975.486 +18,0% față de anul precedent 2.013.458 1.778.905 234.553 +100,6% față de anul precedent 219.795 +115,6% față de anul precedent 0 0
2019 1.674.518 -7,7% față de anul precedent 1.710.695 1.593.743 116.952 -33,9% față de anul precedent 101.945 -35,5% față de anul precedent 0 0
2018 1.814.417 +2,1% față de anul precedent 1.875.088 1.698.232 176.856 -2,8% față de anul precedent 158.105 -3,2% față de anul precedent 0 0
2017 1.776.627 -2,0% față de anul precedent 1.850.576 1.668.680 181.896 +24,9% față de anul precedent 163.365 +32,7% față de anul precedent 0 0
2016 1.812.018 -14,4% față de anul precedent 1.909.781 1.764.114 145.667 -11,9% față de anul precedent 123.111 -10,8% față de anul precedent 0 0
2015 2.115.939 -13,9% față de anul precedent 2.308.201 2.142.957 165.244 -12,8% față de anul precedent 138.015 -15,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 2.458.231 +20,0% față de anul precedent 2.560.031 2.370.589 189.442 -26,0% față de anul precedent 162.682 -25,7% față de anul precedent 0 0
2013 2.048.971 +1,1% față de anul precedent 2.140.120 1.884.114 256.006 +14,0% față de anul precedent 218.883 +17,3% față de anul precedent 0 0
2012 2.027.029 +8,2% față de anul precedent 2.069.340 1.844.754 224.586 +7,7% față de anul precedent 186.654 +4,1% față de anul precedent 0 0
2011 1.873.484 -0,1% față de anul precedent 1.897.093 1.688.571 208.522 -28,1% față de anul precedent 179.232 -27,1% față de anul precedent 0 0
2010 1.876.037 -5,3% față de anul precedent 2.095.111 1.804.994 290.117 +188,5% față de anul precedent 245.946 +191,7% față de anul precedent 0 0
2009 1.981.837 -0,4% față de anul precedent 2.021.514 1.920.959 100.555 +47,5% față de anul precedent 84.306 +47,9% față de anul precedent 0 0
2008 1.989.649 2.015.669 1.947.512 68.157 57.003 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 23.338 77.576 100.914 0 14.815 62.761
2023 19.259 156.813 176.072 0 51.001 105.812
2022 19.781 1.373.393 1.393.174 0 558.180 815.213
2021 24.141 802.550 826.691 586.672 108.814 107.064
2020 30.252 897.876 928.128 619.666 149.531 128.679
2019 46.953 792.766 839.719 606.661 133.890 52.215
2018 81.179 815.332 896.511 600.577 163.037 51.718
2017 42.480 787.887 830.367 605.221 157.777 24.889
2016 86.158 812.313 898.471 624.139 95.676 92.498
2015 130.315 1.299.014 1.429.329 650.011 628.397 20.606
2014 140.936 1.662.920 1.803.856 912.211 619.953 130.756
2013 127.135 2.121.648 2.248.783 1.197.059 870.798 53.791
2012 161.405 2.017.369 2.178.774 1.019.964 941.508 55.897
2011 228.202 1.820.584 2.048.786 930.217 818.309 72.058
2010 268.830 1.613.366 1.882.196 858.625 750.724 4.017
2009 115.764 1.248.959 1.364.723 792.147 447.548 9.264
2008 225.301 877.563 1.102.864 706.040 141.258 30.265

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 17.940 -84,8% față de anul precedent 82.974 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 117.761 -73,5% față de anul precedent 58.311 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2022 443.588 -19,4% față de anul precedent 949.586 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2021 550.329 -17,3% față de anul precedent 276.362 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2020 665.434 +11,5% față de anul precedent 262.694 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2019 596.820 -9,0% față de anul precedent 242.899 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2018 655.558 -0,9% față de anul precedent 240.953 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2017 661.720 -9,3% față de anul precedent 168.647 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2016 729.828 -34,1% față de anul precedent 168.643 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2015 1.107.226 +2,4% față de anul precedent 322.103 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2014 1.081.753 -24,2% față de anul precedent 722.103 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2013 1.426.680 -2,1% față de anul precedent 822.103 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2012 1.456.672 +2,9% față de anul precedent 722.102 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2011 1.416.338 +8,4% față de anul precedent 632.448 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2010 1.306.758 +26,2% față de anul precedent 575.438 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2009 1.035.099 +38,8% față de anul precedent 329.492 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2008 745.815 355.315 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 127.997 RON. Profit: 24.432 RON

Cifra de afaceri: 127.997 RON. Profit: 24.432 RON

Cifra de afaceri
127.997 RON +13.71% față de anul precedent
Profit net
24.432 RON -0.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.940 RON -84.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 112.561 RON. Profit: 24.443 RON

Cifra de afaceri: 112.561 RON. Profit: 24.443 RON

Cifra de afaceri
112.561 RON -89.89% față de anul precedent
Profit net
24.443 RON -96.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
117.761 RON -73.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.113.587 RON. Profit: 673.224 RON

Cifra de afaceri: 1.113.587 RON. Profit: 673.224 RON

Cifra de afaceri
1.113.587 RON -32.26% față de anul precedent
Profit net
673.224 RON +403.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
443.588 RON -19.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.643.863 RON. Profit: 133.668 RON

Cifra de afaceri: 1.643.863 RON. Profit: 133.668 RON

Cifra de afaceri
1.643.863 RON -16.79% față de anul precedent
Profit net
133.668 RON -39.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
550.329 RON -17.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.975.486 RON. Profit: 219.795 RON

Cifra de afaceri: 1.975.486 RON. Profit: 219.795 RON

Cifra de afaceri
1.975.486 RON +17.97% față de anul precedent
Profit net
219.795 RON +115.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
665.434 RON +11.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.674.518 RON. Profit: 101.945 RON

Cifra de afaceri: 1.674.518 RON. Profit: 101.945 RON

Cifra de afaceri
1.674.518 RON -7.71% față de anul precedent
Profit net
101.945 RON -35.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
596.820 RON -8.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.814.417 RON. Profit: 158.105 RON

Cifra de afaceri: 1.814.417 RON. Profit: 158.105 RON

Cifra de afaceri
1.814.417 RON +2.13% față de anul precedent
Profit net
158.105 RON -3.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
655.558 RON -0.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.776.627 RON. Profit: 163.365 RON

Cifra de afaceri: 1.776.627 RON. Profit: 163.365 RON

Cifra de afaceri
1.776.627 RON -1.95% față de anul precedent
Profit net
163.365 RON +32.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
661.720 RON -9.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.812.018 RON. Profit: 123.111 RON

Cifra de afaceri: 1.812.018 RON. Profit: 123.111 RON

Cifra de afaceri
1.812.018 RON -14.36% față de anul precedent
Profit net
123.111 RON -10.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
729.828 RON -34.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.115.939 RON. Profit: 138.015 RON

Cifra de afaceri: 2.115.939 RON. Profit: 138.015 RON

Cifra de afaceri
2.115.939 RON -13.92% față de anul precedent
Profit net
138.015 RON -15.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
1.107.226 RON +2.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.458.231 RON. Profit: 162.682 RON

Cifra de afaceri: 2.458.231 RON. Profit: 162.682 RON

Cifra de afaceri
2.458.231 RON +19.97% față de anul precedent
Profit net
162.682 RON -25.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
1.081.753 RON -24.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.048.971 RON. Profit: 218.883 RON

Cifra de afaceri: 2.048.971 RON. Profit: 218.883 RON

Cifra de afaceri
2.048.971 RON +1.08% față de anul precedent
Profit net
218.883 RON +17.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
1.426.680 RON -2.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.027.029 RON. Profit: 186.654 RON

Cifra de afaceri: 2.027.029 RON. Profit: 186.654 RON

Cifra de afaceri
2.027.029 RON +8.2% față de anul precedent
Profit net
186.654 RON +4.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
1.456.672 RON +2.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.873.484 RON. Profit: 179.232 RON

Cifra de afaceri: 1.873.484 RON. Profit: 179.232 RON

Cifra de afaceri
1.873.484 RON -0.14% față de anul precedent
Profit net
179.232 RON -27.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
1.416.338 RON +8.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.876.037 RON. Profit: 245.946 RON

Cifra de afaceri: 1.876.037 RON. Profit: 245.946 RON

Cifra de afaceri
1.876.037 RON -5.34% față de anul precedent
Profit net
245.946 RON +191.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.306.758 RON +26.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.981.837 RON. Profit: 84.306 RON

Cifra de afaceri: 1.981.837 RON. Profit: 84.306 RON

Cifra de afaceri
1.981.837 RON -0.39% față de anul precedent
Profit net
84.306 RON +47.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.035.099 RON +38.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.989.649 RON. Profit: 57.003 RON

Cifra de afaceri: 1.989.649 RON. Profit: 57.003 RON

Cifra de afaceri
1.989.649 RON
Profit net
57.003 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
745.815 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFARMACIA GALENUS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Slatina (OLT)

FARMACIA GALENUS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Slatina (OLT)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Olt

A & M SRL
CUI: 5591510CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina1994-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.982 RON
Profit
37.070 RON
Angajati
1
KARINA SRL
CUI: 3725119CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina1993-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.605 RON
Profit
45.931 RON
Angajati
1
TIENDA MODAFAN SRL
CUI: 27932448CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina2011-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.582 RON
Profit
19.011 RON
Angajati
1
DELUXE SRL
CUI: 14653514CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina2002-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.358 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ENDI SRL
CUI: 1533656CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Caracal1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.854 RON
Profit
95.881 RON
Angajati
1
DIPLOMAT SRL
CUI: 1536814CAEN: 6820
Activ
OLT, Sat Criva de Jos Orş. Piatra-Olt1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.640 RON
Profit
48.788 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Olt

CORAFARM SRL
CUI: 1540874CAEN: 6820
Activ
OLT, Orş. Corabia1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.374 RON
Profit
46.628 RON
Angajati
0
MERCOM SRL
CUI: 2568350CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina1992-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SCARLAT VLADU MERCUR S.R.L.
CUI: 1538963CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.706 RON
Profit
44.645 RON
Angajati
0
SUPER ALLPROD SRL
CUI: 3034091CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina1993-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.000 RON
Profit
23.786 RON
Angajati
0

Alte firme din Olt

VIITORUL S.R.L.
CUI: 1541381CAEN: 4711
Activ
OLT, Sat Vlădila Com. Vlădila1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.855 RON
Profit
59.576 RON
Angajati
1
DANIELA SRL
CUI: 1541802CAEN: 5630
Activ
OLT, Mun. Slatina1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
591.381 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MODERN SRL
CUI: 1540572CAEN: 9630
Activ
OLT, Orş. Corabia1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.444 RON
Profit
19.588 RON
Angajati
2
TUDORACHE CHIMICA SRL
CUI: 1543447CAEN: 5630
Activ
OLT, Sat Gura Căluiu Com. Călui1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.719 RON
Profit
27.283 RON
Angajati
0
ANDRUŞCA SRL
CUI: 1521864CAEN: 4682
Activ
OLT, Mun. Slatina1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.052 RON
Profit
31.550 RON
Angajati
1
ALTAMIRA IMPEX SRL
CUI: 14275451CAEN: 1421
Activ
OLT, Mun. Slatina2001-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.721.707 RON
Profit
457.293 RON
Angajati
5
NADOLU - CRISTIAN S.R.L.
CUI: 49396464CAEN: 4711
Activ
OLT, Sat Priseaca Com. Priseaca2024-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.488 RON
Profit
11.052 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FARMACIA GALENUS SRL?

CUI-ul FARMACIA GALENUS SRL este 1541705.

Unde este sediul FARMACIA GALENUS SRL?

FARMACIA GALENUS SRL are sediul in Romania, OLT, Mun. Slatina, Str. Drăgăneşti, Mun. Slatina, judetul OLT.

Cand a fost infiintata FARMACIA GALENUS SRL?

FARMACIA GALENUS SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FARMACIA GALENUS SRL in 2024?

In 2024, FARMACIA GALENUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 127.997 RON.

Cati angajati are FARMACIA GALENUS SRL?

FARMACIA GALENUS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FARMACIA GALENUS SRL?

FARMACIA GALENUS SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat FARMACIA GALENUS SRL in 2024?

FARMACIA GALENUS SRL a inregistrat un profit net de 24.432 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.