Activ Plătitor TVA

TIENDA MODAFAN SRL

CUI: 27932448
CIF: RO27932448
Reg. Com.: J2011000035286
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 ianuarie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:47

Despre TIENDA MODAFAN SRL

TIENDA MODAFAN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Slatina, judetul OLT, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TIENDA MODAFAN SRL a raportat o cifra de afaceri de 133.582 RON, in scadere fata de anul precedent (-19.8%). Profitul net inregistrat a fost de 19.011 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 44.377 RON in 2011 la 133.582 RON in 2024. Datoriile raportate (159.601 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
133.582 RON
Venituri totale
135.216 RON
Cheltuieli totale
114.853 RON
Profit brut
20.363 RON
Profit net
19.011 RON
Marja profit net
14,23%
Active imobilizate
309.654 RON
Active circulante
79.368 RON
Stocuri
3.766 RON
Creanțe
27.499 RON
Casa & conturi bănci
48.103 RON
Capital propriu
229.421 RON

Contact

AdresaRomania, OLT, Mun. Slatina, Str. Milcov nr. 8
Detalii adresaCORP C1
Telefon0767598651

Adresă sediu social

Romania, OLT, Mun. Slatina, Str. Milcov nr. 8
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Mun. Slatina, Str. Milcov nr. 8
Detalii
CORP C1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.01.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 iunie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
133.582 RON
Rezultat net
19.011 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 133.582 RON 166.589 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 135.216 RON 269.275 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 114.853 RON 105.797 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 20.363 RON 163.478 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 19.011 RON 160.786 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 309.654 RON 322.078 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 79.368 RON 50.025 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 389.022 RON 372.103 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.766 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 27.499 RON 7.433 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 48.103 RON 42.592 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 159.601 RON 161.692 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 229.421 RON 210.411 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active389.022RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

41,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale389.022 RON
Datorii totale159.601 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,9 %Profit net / active totale
ROE
8,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
59,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 133.582 -19,8% față de anul precedent 135.216 114.853 20.363 -87,5% față de anul precedent 19.011 -88,2% față de anul precedent 0 0
2023 166.589 +14,1% față de anul precedent 269.275 105.797 163.478 +247,6% față de anul precedent 160.786 +252,9% față de anul precedent 0 0
2022 146.058 +51,0% față de anul precedent 146.058 99.030 47.028 +456,3% față de anul precedent 45.567 +521,2% față de anul precedent 0 0
2021 96.750 -54,5% față de anul precedent 111.751 103.297 8.454 7.335 0 0
2020 212.655 -67,3% față de anul precedent 212.655 291.390 0 0 78.735 80.863
2019 650.575 +1,8% față de anul precedent 650.575 710.194 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 59.619 65.877
2018 639.372 +40,0% față de anul precedent 686.297 536.703 149.594 +166,0% față de anul precedent 143.223 +187,4% față de anul precedent 0 0
2017 456.763 -43,2% față de anul precedent 484.838 428.603 56.235 -78,5% față de anul precedent 49.830 -77,2% față de anul precedent 0 0
2016 804.576 +39,3% față de anul precedent 851.718 590.367 261.351 +38,8% față de anul precedent 218.893 +38,4% față de anul precedent 0 0
2015 577.684 +174,3% față de anul precedent 578.001 389.724 188.277 +94,4% față de anul precedent 158.153 +74,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 210.623 -3,8% față de anul precedent 210.709 113.849 96.860 -43,7% față de anul precedent 90.539 -45,3% față de anul precedent 0 0
2013 218.856 218.865 46.915 171.950 165.384 0 0
2012 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2011 44.377 44.377 89.228 0 0 44.851 44.851

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 309.654 79.368 389.022 3.766 27.499 48.103
2023 322.078 50.025 372.103 0 7.433 42.592
2022 330.555 14.800 345.355 0 6.118 8.682
2021 351.078 27.024 378.102 0 17.774 9.250
2020 380.212 12.968 393.180 0 6.862 6.106
2019 330.377 76.439 406.816 0 56.581 19.858
2018 301.456 246.043 547.499 0 17.203 228.840
2017 257.187 330.492 587.679 0 16.475 314.017
2016 181.162 344.811 525.973 0 26.102 318.709
2015 26.447 419.745 446.192 0 0 419.745
2014 23.806 198.611 222.417 740 27.310 170.561
2013 1.980 129.266 131.246 0 52.066 77.200
2012 0 0 0 0 0 0
2011 1.099 15.143 16.242 13.572 0 1.571

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 159.601 -1,3% față de anul precedent 229.421 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 161.692 -45,3% față de anul precedent 210.411 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 295.730 -20,9% față de anul precedent 49.625 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 374.044 -5,7% față de anul precedent 4.058 Neraportat 1 -80,0% față de anul precedent
2020 396.457 +20,4% față de anul precedent -3.277 Neraportat 5 -68,8% față de anul precedent
2019 329.230 -18,5% față de anul precedent 77.586 Neraportat 16 +14,3% față de anul precedent
2018 404.036 +8,8% față de anul precedent 143.463 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2017 371.258 +52,2% față de anul precedent 169.496 Neraportat 12 -20,0% față de anul precedent
2016 243.947 +196,0% față de anul precedent 219.667 Neraportat 15 -6,3% față de anul precedent
2015 82.419 +390,7% față de anul precedent 363.773 Neraportat 16 +220,0% față de anul precedent
2014 16.797 +59,8% față de anul precedent 205.620 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2013 10.513 120.733 Neraportat 5
2012 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 60.893 -44.651 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CICORINA- IULIANA VOICUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27341/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 133.582 RON. Profit: 19.011 RON

Cifra de afaceri: 133.582 RON. Profit: 19.011 RON

Cifra de afaceri
133.582 RON -19.81% față de anul precedent
Profit net
19.011 RON -88.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
159.601 RON -1.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 166.589 RON. Profit: 160.786 RON

Cifra de afaceri: 166.589 RON. Profit: 160.786 RON

Cifra de afaceri
166.589 RON +14.06% față de anul precedent
Profit net
160.786 RON +252.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
161.692 RON -45.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 146.058 RON. Profit: 45.567 RON

Cifra de afaceri: 146.058 RON. Profit: 45.567 RON

Cifra de afaceri
146.058 RON +50.96% față de anul precedent
Profit net
45.567 RON +521.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
295.730 RON -20.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 96.750 RON. Profit: 7.335 RON

Cifra de afaceri: 96.750 RON. Profit: 7.335 RON

Cifra de afaceri
96.750 RON -54.5% față de anul precedent
Profit net
7.335 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -80% față de anul precedent
Datorii
374.044 RON -5.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 212.655 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 212.655 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
212.655 RON -67.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
80.863 RON
Angajati
5 -68.75% față de anul precedent
Datorii
396.457 RON +20.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 650.575 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 650.575 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
650.575 RON +1.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65.877 RON
Angajati
16 +14.29% față de anul precedent
Datorii
329.230 RON -18.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 639.372 RON. Profit: 143.223 RON

Cifra de afaceri: 639.372 RON. Profit: 143.223 RON

Cifra de afaceri
639.372 RON +39.98% față de anul precedent
Profit net
143.223 RON +187.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
404.036 RON +8.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 456.763 RON. Profit: 49.830 RON

Cifra de afaceri: 456.763 RON. Profit: 49.830 RON

Cifra de afaceri
456.763 RON -43.23% față de anul precedent
Profit net
49.830 RON -77.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -20% față de anul precedent
Datorii
371.258 RON +52.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 804.576 RON. Profit: 218.893 RON

Cifra de afaceri: 804.576 RON. Profit: 218.893 RON

Cifra de afaceri
804.576 RON +39.28% față de anul precedent
Profit net
218.893 RON +38.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -6.25% față de anul precedent
Datorii
243.947 RON +195.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 577.684 RON. Profit: 158.153 RON

Cifra de afaceri: 577.684 RON. Profit: 158.153 RON

Cifra de afaceri
577.684 RON +174.27% față de anul precedent
Profit net
158.153 RON +74.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +220% față de anul precedent
Datorii
82.419 RON +390.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 210.623 RON. Profit: 90.539 RON

Cifra de afaceri: 210.623 RON. Profit: 90.539 RON

Cifra de afaceri
210.623 RON -3.76% față de anul precedent
Profit net
90.539 RON -45.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
16.797 RON +59.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 218.856 RON. Profit: 165.384 RON

Cifra de afaceri: 218.856 RON. Profit: 165.384 RON

Cifra de afaceri
218.856 RON
Profit net
165.384 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
10.513 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 44.377 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.377 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.377 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.851 RON
Angajati
3
Datorii
60.893 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTIENDA MODAFAN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Slatina (OLT)

TIENDA MODAFAN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Slatina (OLT)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.072026Mentiune · Buletin 27341/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 14.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TIENDA MODAFAN SRL
CUI
27932448
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.07.2026
Registrul Comerțului
J28/35/2011
EUID
ROONRC.J28/35/2011
Sediu
Municipiul Slatina, Jud. Olt, Str. TRANDAFIRILOR, camera nr. 2, Bl. 2A, Scara B, Etaj P.,
Județ
Olt
Număr încheiere
576968
Data încheierii
20.07.2026
Număr dosar
2791514
Data dosarului
14.07.2026
Tribunal
Olt
Registrator
Emilia Ciocea

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie nr. 1 din 14.07.2026
  • Declaraţie privind beneficiarii reali nr. 2791514 din 14.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2791514 din 14.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27341/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Olt

SICMA TIA S.R.L.
CUI: 47031429CAEN: 6820
Activ
OLT, Sat Potlogeni Com. Tia Mare2022-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.552 RON
Profit
52.958 RON
Angajati
1
A & M SRL
CUI: 5591510CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina1994-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.982 RON
Profit
37.070 RON
Angajati
1
ECHINOX SRL
CUI: 16270582CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina2004-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.668 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FARMACIA GALENUS SRL
CUI: 1541705CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.997 RON
Profit
24.432 RON
Angajati
1
VENCO TOTAL S.R.L.
CUI: 18963917CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina2006-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.949 RON
Profit
21.442 RON
Angajati
0
GM-COMISION SRL
CUI: 1524020CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.636 RON
Profit
56.734 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Olt

RUSIMUN AGROINVEST S.R.L.
CUI: 28474853CAEN: 6820
Activ
OLT, Sat Colibaşi Com. Strejeşti2011-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.416 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
PRIMA PIAŢĂ 2000 SA
CUI: 24547308CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina2008-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.428.406 RON
Profit
1.116.427 RON
Angajati
18
VICTORIA TEAM SRL
CUI: 30307911CAEN: 6820
Activ
OLT, Mun. Slatina2012-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.976 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Olt

CONT CONTROL COREX SRL
CUI: 27932421CAEN: 6920
Activ
OLT, Orş. Corabia2011-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.000 RON
Profit
88.533 RON
Angajati
0
RELIA PANDEL AM SRL
CUI: 27950371CAEN: 4711
Activ
OLT, Sat Vlaici Com. Coloneşti2011-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.138.230 RON
Profit
24.221 RON
Angajati
3
SALPROTECT SRL
CUI: 27874215CAEN: 7499
Activ
OLT, Mun. Slatina2011-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.493 RON
Profit
35.225 RON
Angajati
0
FEREASTRA CORA SRL
CUI: 27985400CAEN: 4752
Activ
OLT, Orş. Corabia2011-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.609.515 RON
Profit
21.744 RON
Angajati
17
LUCI TRANS FOREST SRL
CUI: 27083865CAEN: 4671
Activ
OLT, Sat Redea Com. Redea2010-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
309.402 RON
Profit
74.154 RON
Angajati
2
GEOTOP CADING CONSULT SRL
CUI: 28523751CAEN: 7112
Activ
OLT, Mun. Caracal2011-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.208.971 RON
Profit
448.526 RON
Angajati
8
RAVIMAR SUPER SRL
CUI: 18959622CAEN: 4772
Activ
OLT, Mun. Slatina2006-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.419 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TIENDA MODAFAN SRL?

CUI-ul TIENDA MODAFAN SRL este 27932448.

Unde este sediul TIENDA MODAFAN SRL?

TIENDA MODAFAN SRL are sediul in Romania, OLT, Mun. Slatina, Str. Milcov nr. 8, Mun. Slatina, judetul OLT.

Cand a fost infiintata TIENDA MODAFAN SRL?

TIENDA MODAFAN SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TIENDA MODAFAN SRL in 2024?

In 2024, TIENDA MODAFAN SRL a raportat o cifra de afaceri de 133.582 RON.

Cati angajati are TIENDA MODAFAN SRL?

TIENDA MODAFAN SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TIENDA MODAFAN SRL?

TIENDA MODAFAN SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat TIENDA MODAFAN SRL in 2024?

TIENDA MODAFAN SRL a inregistrat un profit net de 19.011 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.