Activ Plătitor TVA

SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL

CUI: 15566297
CIF: RO15566297
Reg. Com.: J40/9143/2003
CAEN: 4643
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iulie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:58

Despre SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL

SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor" (cod CAEN 4643), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL a raportat o cifra de afaceri de 447.640 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+73.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 62.647 RON in 2008 la 447.640 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
447.640 RON
Venituri totale
447.731 RON
Cheltuieli totale
457.365 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.059 RON
Active circulante
324.250 RON
Stocuri
153.882 RON
Creanțe
38.467 RON
Casa & conturi bănci
131.901 RON
Capital propriu
159.977 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Podul Giurgiului nr. 2, 50365
Telefon3404907

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Podul Giurgiului nr. 2, 50365
Cod poștal: 50365
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Podul Giurgiului nr. 2, 50365
Cod postal
50365
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.07.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
447.640 RON
Rezultat net
-20.232 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 447.640 RON 257.654 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 447.731 RON 257.743 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 457.365 RON 246.739 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 11.004 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 8.480 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 9.634 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.232 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.059 RON 6.232 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 324.250 RON 224.713 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 329.309 RON 230.945 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 153.882 RON 37.107 RON
CreanțeSume de încasat 38.467 RON 70.987 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 131.901 RON 116.619 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 169.839 RON 50.736 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 159.977 RON 180.209 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active329.309RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

51,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale329.309 RON
Datorii totale169.839 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,91 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 447.640 +73,7% față de anul precedent 447.731 457.365 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.634 20.232
2023 257.654 +134,7% față de anul precedent 257.743 246.739 11.004 8.480 0 0
2022 109.797 -53,3% față de anul precedent 109.908 235.634 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 125.726 126.737
2021 235.248 +22,2% față de anul precedent 235.868 210.657 25.211 22.903 0 0
2020 192.529 -84,3% față de anul precedent 193.188 282.450 0 0 89.262 91.191
2019 1.227.198 -12,3% față de anul precedent 1.238.302 1.673.776 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 435.474 447.844
2018 1.399.953 +209,2% față de anul precedent 1.400.292 237.078 1.163.214 +1.817,0% față de anul precedent 1.149.213 +1.948,2% față de anul precedent 0 0
2017 452.841 +689,1% față de anul precedent 453.011 392.331 60.680 56.108 0 0
2016 57.388 -88,8% față de anul precedent 59.295 115.182 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 55.887 55.887
2015 511.549 +534,8% față de anul precedent 511.935 491.736 20.199 20.199 Neraportat 0
2014 80.586 -83,7% față de anul precedent 83.693 120.920 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 37.227 37.227
2013 493.128 +572,3% față de anul precedent 493.622 459.983 33.639 33.639 0 0
2012 73.352 +1.632,0% față de anul precedent 73.580 152.697 0 0 79.117 79.117
2011 4.235 -99,6% față de anul precedent 4.491 284.704 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 280.213 280.213
2010 1.033.628 +2.041,6% față de anul precedent 1.033.767 449.297 584.470 490.648 0 0
2009 48.264 -23,0% față de anul precedent 48.279 59.739 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.460 15.346
2008 62.647 62.695 33.683 29.012 27.445 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.059 324.250 329.309 153.882 38.467 131.901
2023 6.232 224.713 230.945 37.107 70.987 116.619
2022 5.785 204.170 209.955 15.423 82.812 105.935
2021 14.230 314.920 329.150 14.636 40.643 259.641
2020 14.913 359.257 374.170 18.946 26.783 313.528
2019 11.700 804.221 815.921 173.860 22.124 608.237
2018 13.559 1.592.974 1.606.533 302.345 20.194 1.270.435
2017 8.525 280.432 288.957 16.317 8.228 255.887
2016 2.957 32.442 35.399 1.772 9.572 21.098
2015 0 157.544 157.544 0 71.926 85.618
2014 0 131.499 131.499 38.747 55.402 37.350
2013 20.598 181.527 202.125 35.666 22.974 122.887
2012 45.608 96.241 141.849 41.285 33.323 21.633
2011 70.617 142.794 213.411 41.285 49.179 52.330
2010 84.464 560.607 645.071 41.285 89.228 430.094
2009 828 16.632 17.460 0 8.202 8.430
2008 2.142 26.679 28.821 0 4.542 22.137

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 169.839 +234,8% față de anul precedent 159.977 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 50.736 +177,2% față de anul precedent 180.209 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 18.301 +67,4% față de anul precedent 191.729 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 10.936 -41,8% față de anul precedent 318.467 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 18.786 -92,7% față de anul precedent 355.563 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 258.196 -35,6% față de anul precedent 558.098 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 400.970 +72,7% față de anul precedent 1.205.942 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 232.228 +1.249,4% față de anul precedent 56.729 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 17.210 -49,4% față de anul precedent 18.221 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 34.019 +18,5% față de anul precedent 123.581 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 28.720 -27,3% față de anul precedent 103.383 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 39.516 +206,1% față de anul precedent 162.609 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 12.910 +142,5% față de anul precedent 128.971 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 5.323 -96,3% față de anul precedent 208.088 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 144.865 +1.733,3% față de anul precedent 500.206 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 7.902 +101,7% față de anul precedent 9.558 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 3.917 24.904 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 447.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 447.640 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
447.640 RON +73.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.232 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
169.839 RON +234.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 257.654 RON. Profit: 8.480 RON

Cifra de afaceri: 257.654 RON. Profit: 8.480 RON

Cifra de afaceri
257.654 RON +134.66% față de anul precedent
Profit net
8.480 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
50.736 RON +177.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 109.797 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 109.797 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
109.797 RON -53.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
126.737 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
18.301 RON +67.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 235.248 RON. Profit: 22.903 RON

Cifra de afaceri: 235.248 RON. Profit: 22.903 RON

Cifra de afaceri
235.248 RON +22.19% față de anul precedent
Profit net
22.903 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
10.936 RON -41.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 192.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 192.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
192.529 RON -84.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
91.191 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
18.786 RON -92.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.227.198 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.227.198 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.227.198 RON -12.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
447.844 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
258.196 RON -35.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.399.953 RON. Profit: 1.149.213 RON

Cifra de afaceri: 1.399.953 RON. Profit: 1.149.213 RON

Cifra de afaceri
1.399.953 RON +209.15% față de anul precedent
Profit net
1.149.213 RON +1948.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
400.970 RON +72.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 452.841 RON. Profit: 56.108 RON

Cifra de afaceri: 452.841 RON. Profit: 56.108 RON

Cifra de afaceri
452.841 RON +689.09% față de anul precedent
Profit net
56.108 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
232.228 RON +1249.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 57.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.388 RON -88.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
55.887 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
17.210 RON -49.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 511.549 RON. Profit: 20.199 RON

Cifra de afaceri: 511.549 RON. Profit: 20.199 RON

Cifra de afaceri
511.549 RON +534.79% față de anul precedent
Profit net
20.199 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.019 RON +18.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 80.586 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.586 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.586 RON -83.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
37.227 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
28.720 RON -27.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 493.128 RON. Profit: 33.639 RON

Cifra de afaceri: 493.128 RON. Profit: 33.639 RON

Cifra de afaceri
493.128 RON +572.28% față de anul precedent
Profit net
33.639 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
39.516 RON +206.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 73.352 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.352 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.352 RON +1632.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
79.117 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
12.910 RON +142.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.235 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.235 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.235 RON -99.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
280.213 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
5.323 RON -96.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.033.628 RON. Profit: 490.648 RON

Cifra de afaceri: 1.033.628 RON. Profit: 490.648 RON

Cifra de afaceri
1.033.628 RON +2041.61% față de anul precedent
Profit net
490.648 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
144.865 RON +1733.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 48.264 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.264 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.264 RON -22.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.346 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.902 RON +101.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 62.647 RON. Profit: 27.445 RON

Cifra de afaceri: 62.647 RON. Profit: 27.445 RON

Cifra de afaceri
62.647 RON
Profit net
27.445 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.917 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4643 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4643 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4643, Municipiul Bucureşti

ISABELLE CRISTINE IMPEX SRL
CUI: 20403806CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
448.808 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ON-OFF EXPERTS S.R.L.
CUI: 46053119CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.554 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELECTRIC INSTAL SRL
CUI: 15872784CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.237 RON
Profit
143.095 RON
Angajati
1
SMART LIGHT SOLUTIONS SRL
CUI: 33105151CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
407.097 RON
Profit
137.180 RON
Angajati
2
ELATIM INDUSTRIAL SRL
CUI: 23231918CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
638.020 RON
Profit
139.202 RON
Angajati
1
EUROTEH TRADING S.R.L.
CUI: 14746419CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
362.872 RON
Profit
3.606 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4643, Municipiul Bucureşti

GZK COMPANY COM SRL
CUI: 15530595CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.081.989 RON
Profit
500.565 RON
Angajati
2
ELECTROSTAR TRADE SRL
CUI: 15275492CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-03-10
fara e-Factura
RUDEXIM GENERAL COM SRL
CUI: 15585361CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-07-11
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

IGNIS PUBLICITATE SRL
CUI: 15566270CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
546.273 RON
Profit
300.631 RON
Angajati
4
EDISON FILM SRL
CUI: 15566319CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.310 RON
Profit
63.871 RON
Angajati
1
AQUAROM ELITE DISTRIBUTIONS SRL
CUI: 15565631CAEN: 0322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
779.324 RON
Profit
5.744 RON
Angajati
14
GAMIS CONSULT S.R.L.
CUI: 15574036CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-07-09
fara e-Factura
TAMCO CONSULT SRL
CUI: 15540378CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.278 RON
Profit
40.304 RON
Angajati
1
EURO EXPERT OFFICE SRL
CUI: 15600950CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.822 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRACTICAL DMS SRL
CUI: 15307446CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.323 RON
Profit
19.348 RON
Angajati
0
FIN EXPERT Accounting S.R.L.
CUI: 15861165CAEN: 6203
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.551 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EUROCLINIC 2002 SRL
CUI: 9450050CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1997-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.558.245 RON
Profit
1.753.781 RON
Angajati
1
CONSTRUCT DESIGN SRL
CUI: 18392616CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.981.671 RON
Profit
20.646.129 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL?

CUI-ul SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL este 15566297.

Unde este sediul SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL?

SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Aleea Podul Giurgiului nr. 2, 50365, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL?

SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL in 2024?

In 2024, SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL a raportat o cifra de afaceri de 447.640 RON.

Cati angajati are SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL?

SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL?

SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL are codul CAEN principal 4643 (Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor).

Ce profit a inregistrat SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL in 2024?

SCHWARTZ INTERNATIONAL CO. SRL a inregistrat o pierdere neta de 20.232 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.