Lucrări de instalaţii electrice
Surse și actualizareActualizat: 15 octombrie 2026 la 02:07
Despre VILOTOP INVEST SRL
VILOTOP INVEST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, VILOTOP INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.037.082 RON, in crestere fata de anul precedent (+32.7%). Profitul net inregistrat a fost de 884.822 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 86.206 RON in 2008 la 2.037.082 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.037.082 RON
- Venituri totale
- 2.043.337 RON
- Cheltuieli totale
- 1.101.437 RON
- Profit brut
- 941.900 RON
- Profit net
- 884.822 RON
- Marja profit net
- 43,44%
- Active imobilizate
- 133.281 RON
- Active circulante
- 2.270.132 RON
- Stocuri
- 28.247 RON
- Creanțe
- 682.005 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.559.880 RON
- Capital propriu
- 922.219 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Gheorghe Ionescu Siseşti nr. 146-156
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 12.03.2020
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 aprilie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.037.082 RON
- Rezultat net
- 884.822 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.037.082 RON | 1.535.605 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.043.337 RON | 1.550.981 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.101.437 RON | 1.020.248 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 941.900 RON | 530.733 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 884.822 RON | 515.155 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 133.281 RON | 153.536 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.270.132 RON | 1.154.295 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.403.413 RON | 1.307.831 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 28.247 RON | 2.328 RON |
| CreanțeSume de încasat | 682.005 RON | 348.828 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.559.880 RON | 803.139 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.487.575 RON | 518.100 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 922.219 RON | 792.358 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 11 persoane | 11 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 36,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 95,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,53 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 38,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.037.082 +32,7% față de anul precedent | 2.043.337 | 1.101.437 | 941.900 +77,5% față de anul precedent | 884.822 +71,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.535.605 -6,7% față de anul precedent | 1.550.981 | 1.020.248 | 530.733 -19,7% față de anul precedent | 515.155 -20,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.646.400 -12,9% față de anul precedent | 1.647.689 | 987.170 | 660.519 -9,5% față de anul precedent | 645.358 -8,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.890.669 -15,3% față de anul precedent | 2.377.334 | 1.647.185 | 730.149 -17,0% față de anul precedent | 706.764 -17,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 2.231.052 +18,9% față de anul precedent | 2.231.264 | 1.351.121 | 880.143 +48,1% față de anul precedent | 859.402 +49,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.876.785 +17,9% față de anul precedent | 1.876.828 | 1.282.708 | 594.120 -12,5% față de anul precedent | 575.352 -13,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.591.734 +34,8% față de anul precedent | 1.591.826 | 913.127 | 678.699 +44,4% față de anul precedent | 662.781 +44,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.181.140 +51,7% față de anul precedent | 1.181.292 | 711.105 | 470.187 +118,3% față de anul precedent | 458.477 +157,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 778.594 -53,8% față de anul precedent | 779.367 | 563.998 | 215.369 -64,1% față de anul precedent | 178.124 -64,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.685.345 +154,0% față de anul precedent | 1.686.103 | 1.086.005 | 600.098 +413,6% față de anul precedent | 502.448 +412,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 663.613 +190,7% față de anul precedent | 664.165 | 547.319 | 116.846 +17,4% față de anul precedent | 97.960 +5,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 228.278 +103,5% față de anul precedent | 241.026 | 141.464 | 99.562 +258,6% față de anul precedent | 92.686 +279,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 112.168 +9,7% față de anul precedent | 112.353 | 84.585 | 27.768 -29,9% față de anul precedent | 24.398 -32,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 102.224 -24,8% față de anul precedent | 125.282 | 85.677 | 39.605 -20,6% față de anul precedent | 35.919 -14,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 135.975 +34,4% față de anul precedent | 136.003 | 86.153 | 49.850 +60,8% față de anul precedent | 41.819 +52,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 101.168 +17,4% față de anul precedent | 101.209 | 70.199 | 31.010 +671,2% față de anul precedent | 27.346 +1.366,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 86.206 | 86.233 | 82.212 | 4.021 | 1.865 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 133.281 | 2.270.132 | 2.403.413 | 28.247 | 682.005 | 1.559.880 |
| 2023 | 153.536 | 1.154.295 | 1.307.831 | 2.328 | 348.828 | 803.139 |
| 2022 | 188.143 | 1.590.243 | 1.778.386 | 558 | 663.680 | 926.005 |
| 2021 | 28.780 | 1.252.780 | 1.281.560 | 0 | 178.598 | 1.074.182 |
| 2020 | 477.991 | 948.787 | 1.426.778 | 0 | 273.819 | 674.968 |
| 2019 | 532.982 | 893.251 | 1.426.233 | 349 | 328.132 | 564.770 |
| 2018 | 125.604 | 745.096 | 870.700 | 0 | 92.356 | 652.740 |
| 2017 | 57.424 | 538.207 | 595.631 | 0 | 242.714 | 295.493 |
| 2016 | 50.912 | 345.068 | 395.980 | 2.222 | 122.575 | 220.271 |
| 2015 | 69.352 | 559.192 | 628.544 | 0 | 132.703 | 426.489 |
| 2014 | 20.899 | 176.085 | 196.984 | 0 | 20.392 | 155.693 |
| 2013 | 47.688 | 128.309 | 175.997 | 1.338 | 71.069 | 55.902 |
| 2012 | 82.643 | 71.794 | 154.437 | 0 | 26.840 | 44.954 |
| 2011 | 108.457 | 72.977 | 181.434 | 0 | 27.736 | 45.241 |
| 2010 | 42.050 | 68.427 | 110.477 | 0 | 29.470 | 38.957 |
| 2009 | 53.552 | 59.957 | 113.509 | 932 | 23.764 | 35.261 |
| 2008 | 60.672 | 48.809 | 109.481 | 9.092 | 7.618 | 32.099 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.487.575 +187,1% față de anul precedent | 922.219 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 518.100 -52,0% față de anul precedent | 792.358 | Neraportat | 11 +10,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.078.328 +471,6% față de anul precedent | 700.211 | Neraportat | 10 -9,1% față de anul precedent |
| 2021 | 188.643 +99,4% față de anul precedent | 1.093.300 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 94.588 -68,6% față de anul precedent | 1.333.061 | Neraportat | 11 -8,3% față de anul precedent |
| 2019 | 300.844 +486,1% față de anul precedent | 1.126.291 | Neraportat | 12 +9,1% față de anul precedent |
| 2018 | 51.334 -63,0% față de anul precedent | 821.499 | Neraportat | 11 +10,0% față de anul precedent |
| 2017 | 138.661 -36,3% față de anul precedent | 458.719 | Neraportat | 10 +25,0% față de anul precedent |
| 2016 | 217.616 +72,9% față de anul precedent | 178.364 | Neraportat | 8 +33,3% față de anul precedent |
| 2015 | 125.856 +27,4% față de anul precedent | 502.688 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2014 | 98.783 +228,4% față de anul precedent | 98.201 | Neraportat | 5 +150,0% față de anul precedent |
| 2013 | 30.077 +183,0% față de anul precedent | 145.920 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 10.627 -56,6% față de anul precedent | 143.810 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2011 | 24.486 +332,1% față de anul precedent | 156.948 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | -10.551 -130,8% față de anul precedent | 121.028 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2009 | 34.299 -40,5% față de anul precedent | 79.210 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 57.618 | 51.863 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| S-SANDU - VIOREL GHITA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23337/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.037.082 RON. Profit: 884.822 RON
Cifra de afaceri: 2.037.082 RON. Profit: 884.822 RON
- Cifra de afaceri
- 2.037.082 RON +32.66% față de anul precedent
- Profit net
- 884.822 RON +71.76% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.487.575 RON +187.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.535.605 RON. Profit: 515.155 RON
Cifra de afaceri: 1.535.605 RON. Profit: 515.155 RON
- Cifra de afaceri
- 1.535.605 RON -6.73% față de anul precedent
- Profit net
- 515.155 RON -20.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 +10% față de anul precedent
- Datorii
- 518.100 RON -51.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.646.400 RON. Profit: 645.358 RON
Cifra de afaceri: 1.646.400 RON. Profit: 645.358 RON
- Cifra de afaceri
- 1.646.400 RON -12.92% față de anul precedent
- Profit net
- 645.358 RON -8.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 -9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 1.078.328 RON +471.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.890.669 RON. Profit: 706.764 RON
Cifra de afaceri: 1.890.669 RON. Profit: 706.764 RON
- Cifra de afaceri
- 1.890.669 RON -15.26% față de anul precedent
- Profit net
- 706.764 RON -17.76% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 188.643 RON +99.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.231.052 RON. Profit: 859.402 RON
Cifra de afaceri: 2.231.052 RON. Profit: 859.402 RON
- Cifra de afaceri
- 2.231.052 RON +18.88% față de anul precedent
- Profit net
- 859.402 RON +49.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 -8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 94.588 RON -68.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.876.785 RON. Profit: 575.352 RON
Cifra de afaceri: 1.876.785 RON. Profit: 575.352 RON
- Cifra de afaceri
- 1.876.785 RON +17.91% față de anul precedent
- Profit net
- 575.352 RON -13.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 300.844 RON +486.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.591.734 RON. Profit: 662.781 RON
Cifra de afaceri: 1.591.734 RON. Profit: 662.781 RON
- Cifra de afaceri
- 1.591.734 RON +34.76% față de anul precedent
- Profit net
- 662.781 RON +44.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 +10% față de anul precedent
- Datorii
- 51.334 RON -62.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.181.140 RON. Profit: 458.477 RON
Cifra de afaceri: 1.181.140 RON. Profit: 458.477 RON
- Cifra de afaceri
- 1.181.140 RON +51.7% față de anul precedent
- Profit net
- 458.477 RON +157.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 138.661 RON -36.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 778.594 RON. Profit: 178.124 RON
Cifra de afaceri: 778.594 RON. Profit: 178.124 RON
- Cifra de afaceri
- 778.594 RON -53.8% față de anul precedent
- Profit net
- 178.124 RON -64.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 217.616 RON +72.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.685.345 RON. Profit: 502.448 RON
Cifra de afaceri: 1.685.345 RON. Profit: 502.448 RON
- Cifra de afaceri
- 1.685.345 RON +153.97% față de anul precedent
- Profit net
- 502.448 RON +412.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 125.856 RON +27.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 663.613 RON. Profit: 97.960 RON
Cifra de afaceri: 663.613 RON. Profit: 97.960 RON
- Cifra de afaceri
- 663.613 RON +190.7% față de anul precedent
- Profit net
- 97.960 RON +5.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +150% față de anul precedent
- Datorii
- 98.783 RON +228.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 228.278 RON. Profit: 92.686 RON
Cifra de afaceri: 228.278 RON. Profit: 92.686 RON
- Cifra de afaceri
- 228.278 RON +103.51% față de anul precedent
- Profit net
- 92.686 RON +279.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 30.077 RON +183.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 112.168 RON. Profit: 24.398 RON
Cifra de afaceri: 112.168 RON. Profit: 24.398 RON
- Cifra de afaceri
- 112.168 RON +9.73% față de anul precedent
- Profit net
- 24.398 RON -32.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 10.627 RON -56.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 102.224 RON. Profit: 35.919 RON
Cifra de afaceri: 102.224 RON. Profit: 35.919 RON
- Cifra de afaceri
- 102.224 RON -24.82% față de anul precedent
- Profit net
- 35.919 RON -14.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 24.486 RON +332.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 135.975 RON. Profit: 41.819 RON
Cifra de afaceri: 135.975 RON. Profit: 41.819 RON
- Cifra de afaceri
- 135.975 RON +34.41% față de anul precedent
- Profit net
- 41.819 RON +52.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- -10.551 RON -130.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 101.168 RON. Profit: 27.346 RON
Cifra de afaceri: 101.168 RON. Profit: 27.346 RON
- Cifra de afaceri
- 101.168 RON +17.36% față de anul precedent
- Profit net
- 27.346 RON +1366.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 34.299 RON -40.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 86.206 RON. Profit: 1.865 RON
Cifra de afaceri: 86.206 RON. Profit: 1.865 RON
- Cifra de afaceri
- 86.206 RON
- Profit net
- 1.865 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 57.618 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
18.062026Mentiune · Buletin 23337/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 12.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- VILOTOP INVEST SRL
- CUI
- 18399622
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 18.06.2026
- Registrul Comerțului
- J40/2733/2006
- EUID
- ROONRC.J40/2733/2006
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Şoseaua GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, Nr. 146-156, Bl. E, Etaj 2,
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 491565
- Data încheierii
- 18.06.2026
- Număr dosar
- 2400726
- Data dosarului
- 15.06.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Maria Frînco
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2400726 din 15.06.2026
- Hotărâre asociat unic din 12.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul VILOTOP INVEST SRL?
CUI-ul VILOTOP INVEST SRL este 18399622.
Unde este sediul VILOTOP INVEST SRL?
VILOTOP INVEST SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Gheorghe Ionescu Siseşti nr. 146-156, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata VILOTOP INVEST SRL?
VILOTOP INVEST SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a VILOTOP INVEST SRL in 2024?
In 2024, VILOTOP INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.037.082 RON.
Cati angajati are VILOTOP INVEST SRL?
VILOTOP INVEST SRL a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2024.
Ce activitate are VILOTOP INVEST SRL?
VILOTOP INVEST SRL are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).
Ce profit a inregistrat VILOTOP INVEST SRL in 2024?
VILOTOP INVEST SRL a inregistrat un profit net de 884.822 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.