Activ Plătitor TVA

FARMACIA PRO SANA SRL

CUI: 15646329
CIF: RO15646329
Reg. Com.: J2003000649301
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 august 2003 · 23 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:44

Despre FARMACIA PRO SANA SRL

FARMACIA PRO SANA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FARMACIA PRO SANA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.565.903 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.2%). Profitul net inregistrat a fost de 36.174 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 441.311 RON in 2008 la 1.565.903 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.565.903 RON
Venituri totale
1.581.058 RON
Cheltuieli totale
1.537.808 RON
Profit brut
43.250 RON
Profit net
36.174 RON
Marja profit net
2,31%
Active imobilizate
218.945 RON
Active circulante
928.590 RON
Stocuri
587.422 RON
Creanțe
289.430 RON
Casa & conturi bănci
51.738 RON
Capital propriu
469.961 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare, 447363
Telefon0751051577

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare, 447363
Cod poștal: 447363
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare, 447363
Cod postal
447363
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.08.2003
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.565.903 RON
Rezultat net
36.174 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.565.903 RON 1.532.040 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.581.058 RON 1.570.283 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.537.808 RON 1.466.388 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 43.250 RON 103.895 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 36.174 RON 90.484 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 218.945 RON 231.608 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 928.590 RON 802.214 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.147.535 RON 1.033.822 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 587.422 RON 514.562 RON
CreanțeSume de încasat 289.430 RON 256.030 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 51.738 RON 31.622 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 684.110 RON 645.035 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 469.961 RON 388.787 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.147.535RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

59,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.147.535 RON
Datorii totale684.110 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,2 %Profit net / active totale
ROE
7,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
41,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.565.903 +2,2% față de anul precedent 1.581.058 1.537.808 43.250 -58,4% față de anul precedent 36.174 -60,0% față de anul precedent 0 0
2023 1.532.040 +14,1% față de anul precedent 1.570.283 1.466.388 103.895 -34,6% față de anul precedent 90.484 -38,7% față de anul precedent 0 0
2022 1.342.213 +6,3% față de anul precedent 1.372.318 1.213.563 158.755 +140,3% față de anul precedent 147.548 +170,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.262.756 -0,1% față de anul precedent 1.264.156 1.198.101 66.055 -53,9% față de anul precedent 54.554 -58,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.263.966 +21,5% față de anul precedent 1.266.757 1.123.410 143.347 +6,0% față de anul precedent 131.679 +5,1% față de anul precedent 0 0
2019 1.040.650 -3,2% față de anul precedent 1.048.804 913.558 135.246 +25,9% față de anul precedent 125.263 +29,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.075.352 -11,2% față de anul precedent 1.083.508 976.059 107.449 +105,7% față de anul precedent 96.914 +141,7% față de anul precedent 0 0
2017 1.210.384 +29,4% față de anul precedent 1.217.844 1.165.619 52.225 -53,4% față de anul precedent 40.104 -58,3% față de anul precedent 0 0
2013 935.101 -4,0% față de anul precedent 1.243.311 1.131.202 112.109 -53,4% față de anul precedent 96.181 -52,5% față de anul precedent 0 0
2012 973.517 -7,2% față de anul precedent 1.140.906 900.598 240.308 +262,3% față de anul precedent 202.456 +251,9% față de anul precedent 0 0
2011 1.048.864 +11,7% față de anul precedent 1.112.340 1.046.003 66.337 -21,8% față de anul precedent 57.529 -19,3% față de anul precedent 0 0
2010 939.204 +36,8% față de anul precedent 981.973 897.161 84.812 +111,5% față de anul precedent 71.242 +111,5% față de anul precedent 0 0
2009 686.671 +55,6% față de anul precedent 713.741 673.647 40.094 +448,5% față de anul precedent 33.679 +448,5% față de anul precedent 0 0
2008 441.311 451.399 444.089 7.310 6.140 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 218.945 928.590 1.147.535 587.422 289.430 51.738
2023 231.608 802.214 1.033.822 514.562 256.030 31.622
2022 249.667 697.408 947.075 447.791 241.067 8.550
2021 271.742 639.769 911.511 399.848 230.288 9.633
2020 289.581 616.770 906.351 355.024 225.324 36.422
2019 301.610 543.512 845.122 336.368 179.614 27.530
2018 316.531 571.100 887.631 316.549 240.335 14.216
2017 355.827 591.853 947.680 398.149 171.055 22.649
2013 515.921 989.582 1.505.503 583.025 205.693 200.864
2012 450.281 893.752 1.344.033 272.893 529.003 91.856
2011 266.140 585.310 851.450 131.284 330.593 123.433
2010 129.932 410.400 540.332 107.417 221.378 81.605
2009 130.239 449.793 580.032 151.491 287.849 4.198
2008 17.734 190.755 208.489 117.583 14.279 58.893

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 684.110 +6,1% față de anul precedent 469.961 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 645.035 -0,6% față de anul precedent 388.787 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 648.772 +4,0% față de anul precedent 298.303 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 623.756 +3,4% față de anul precedent 287.755 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 603.150 +11,5% față de anul precedent 303.201 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 540.969 -23,7% față de anul precedent 304.153 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 708.740 -18,1% față de anul precedent 178.891 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 865.703 -15,7% față de anul precedent 81.977 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 1.026.578 +6,3% față de anul precedent 478.925 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 965.819 +42,9% față de anul precedent 378.214 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 675.692 +60,1% față de anul precedent 175.758 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2010 422.103 -20,8% față de anul precedent 118.229 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2009 533.045 +173,2% față de anul precedent 46.987 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2008 195.141 13.348 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CMCAMELIA MIRELA BRADfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32287/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.565.903 RON. Profit: 36.174 RON

Cifra de afaceri: 1.565.903 RON. Profit: 36.174 RON

Cifra de afaceri
1.565.903 RON +2.21% față de anul precedent
Profit net
36.174 RON -60.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
684.110 RON +6.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.532.040 RON. Profit: 90.484 RON

Cifra de afaceri: 1.532.040 RON. Profit: 90.484 RON

Cifra de afaceri
1.532.040 RON +14.14% față de anul precedent
Profit net
90.484 RON -38.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
645.035 RON -0.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.342.213 RON. Profit: 147.548 RON

Cifra de afaceri: 1.342.213 RON. Profit: 147.548 RON

Cifra de afaceri
1.342.213 RON +6.29% față de anul precedent
Profit net
147.548 RON +170.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
648.772 RON +4.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.262.756 RON. Profit: 54.554 RON

Cifra de afaceri: 1.262.756 RON. Profit: 54.554 RON

Cifra de afaceri
1.262.756 RON -0.1% față de anul precedent
Profit net
54.554 RON -58.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
623.756 RON +3.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.263.966 RON. Profit: 131.679 RON

Cifra de afaceri: 1.263.966 RON. Profit: 131.679 RON

Cifra de afaceri
1.263.966 RON +21.46% față de anul precedent
Profit net
131.679 RON +5.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
603.150 RON +11.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.040.650 RON. Profit: 125.263 RON

Cifra de afaceri: 1.040.650 RON. Profit: 125.263 RON

Cifra de afaceri
1.040.650 RON -3.23% față de anul precedent
Profit net
125.263 RON +29.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
540.969 RON -23.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.075.352 RON. Profit: 96.914 RON

Cifra de afaceri: 1.075.352 RON. Profit: 96.914 RON

Cifra de afaceri
1.075.352 RON -11.16% față de anul precedent
Profit net
96.914 RON +141.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
708.740 RON -18.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.210.384 RON. Profit: 40.104 RON

Cifra de afaceri: 1.210.384 RON. Profit: 40.104 RON

Cifra de afaceri
1.210.384 RON +29.44% față de anul precedent
Profit net
40.104 RON -58.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
865.703 RON -15.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2014 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 935.101 RON. Profit: 96.181 RON

Cifra de afaceri: 935.101 RON. Profit: 96.181 RON

Cifra de afaceri
935.101 RON -3.95% față de anul precedent
Profit net
96.181 RON -52.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.026.578 RON +6.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 973.517 RON. Profit: 202.456 RON

Cifra de afaceri: 973.517 RON. Profit: 202.456 RON

Cifra de afaceri
973.517 RON -7.18% față de anul precedent
Profit net
202.456 RON +251.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
965.819 RON +42.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.048.864 RON. Profit: 57.529 RON

Cifra de afaceri: 1.048.864 RON. Profit: 57.529 RON

Cifra de afaceri
1.048.864 RON +11.68% față de anul precedent
Profit net
57.529 RON -19.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
675.692 RON +60.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 939.204 RON. Profit: 71.242 RON

Cifra de afaceri: 939.204 RON. Profit: 71.242 RON

Cifra de afaceri
939.204 RON +36.78% față de anul precedent
Profit net
71.242 RON +111.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
422.103 RON -20.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 686.671 RON. Profit: 33.679 RON

Cifra de afaceri: 686.671 RON. Profit: 33.679 RON

Cifra de afaceri
686.671 RON +55.6% față de anul precedent
Profit net
33.679 RON +448.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
533.045 RON +173.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 441.311 RON. Profit: 6.140 RON

Cifra de afaceri: 441.311 RON. Profit: 6.140 RON

Cifra de afaceri
441.311 RON
Profit net
6.140 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
195.141 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2003 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFARMACIA PRO SANA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare (SATU MARE)

FARMACIA PRO SANA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare (SATU MARE)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.082026Mentiune · Buletin 32287/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 13.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FARMACIA PRO SANA SRL
CUI
15646329
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.08.2026
Registrul Comerțului
J30/649/2003
EUID
ROONRC.J30/649/2003
Sediu
Sat Tătăreşti, Comuna Viile Satu Mare, Jud. Satu Mare, Nr. 278/A
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
681280
Data încheierii
28.08.2026
Număr dosar
3210318
Data dosarului
14.08.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Maria Geamanu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3210318 din 14.08.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 13.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 14.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32287/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Satu Mare

HEPITES SRL
CUI: 4184410CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Mun. Carei1993-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.626.569 RON
Profit
97.393 RON
Angajati
0
FARMACIA RAUL & RIANA S.R.L.
CUI: 35136146CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Sat Racşa Com. Racşa2015-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.563.523 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MENSURA S.R.L.
CUI: 20552115CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2007-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.632.435 RON
Profit
65.992 RON
Angajati
3
ROM FARM SRL
CUI: 10614350CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş1998-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.485.821 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARINA FARM SRL
CUI: 21098581CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Sat Botiz Com. Botiz2007-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.290.603 RON
Profit
15.529 RON
Angajati
7
FARMA PREST SRL
CUI: 666646CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Sat Halmeu Com. Halmeu1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
837.991 RON
Profit
22.801 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Satu Mare

FARMA CONT SRL
CUI: 15376500CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2003-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.619.958 RON
Profit
35.496 RON
Angajati
5
GERANIUM S.R.L.
CUI: 16235410CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2004-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
769.200 RON
Profit
1.437 RON
Angajati
4
ALTHEA SRL
CUI: 14744566CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2002-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.799.444 RON
Profit
80.753 RON
Angajati
3
PHARMAGEEA SRL
CUI: 16550213CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2004-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.606.833 RON
Profit
211.521 RON
Angajati
26

Alte firme din Satu Mare

RICREATA SRL
CUI: 15642688CAEN: 3299
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2003-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.173 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OCOT CAREI SRL
CUI: 15646370CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2003-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.500 RON
Profit
13.522 RON
Angajati
0
PROMISE 2003 S.R.L.
CUI: 15616158CAEN: 4771
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2003-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.281 RON
Profit
43.324 RON
Angajati
0
PAGA SEB SRL
CUI: 15659841CAEN: 4312
Activ
SATU MARE, Sat Călineşti-Oaş Com. Călineşti-Oaş2003-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.826.701 RON
Profit
87.300 RON
Angajati
6
ALI PREST COM SRL
CUI: 15300006CAEN: 9522
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2003-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
655.180 RON
Profit
245.079 RON
Angajati
2
AIRMETIC SRL
CUI: 15999568CAEN: 4322
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2003-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEUAUER SRL
CUI: 6763184CAEN: 4683
Activ
SATU MARE, Sat Botiz Com. Botiz1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.662.203 RON
Profit
12.757 RON
Angajati
4
STUDIO BB S.R.L.
CUI: 21012458CAEN: 7111
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2007-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.826 RON
Profit
39.852 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FARMACIA PRO SANA SRL?

CUI-ul FARMACIA PRO SANA SRL este 15646329.

Unde este sediul FARMACIA PRO SANA SRL?

FARMACIA PRO SANA SRL are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare, 447363, Sat Tătăreşti Com. Viile Satu Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata FARMACIA PRO SANA SRL?

FARMACIA PRO SANA SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FARMACIA PRO SANA SRL in 2024?

In 2024, FARMACIA PRO SANA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.565.903 RON.

Cati angajati are FARMACIA PRO SANA SRL?

FARMACIA PRO SANA SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FARMACIA PRO SANA SRL?

FARMACIA PRO SANA SRL are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat FARMACIA PRO SANA SRL in 2024?

FARMACIA PRO SANA SRL a inregistrat un profit net de 36.174 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.