Activ e‑Factură

ORLANDO COMPANY SRL

CUI: 15999584
CIF: 15999584
Reg. Com.: J30/1137/2003
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 decembrie 2003 · 22 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:43

Despre ORLANDO COMPANY SRL

ORLANDO COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2003 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ORLANDO COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 57.613 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.0%). Profitul net inregistrat a fost de 7.098 RON (in scadere).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
57.613 RON
Venituri totale
57.613 RON
Cheltuieli totale
49.195 RON
Profit brut
8.418 RON
Profit net
7.098 RON
Marja profit net
12,32%
Active imobilizate
30.222 RON
Active circulante
10.283 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
868 RON
Casa & conturi bănci
9.415 RON
Capital propriu
38.995 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Aleea Gladiolei
Telefon0742750754

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Aleea Gladiolei
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Aleea Gladiolei
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 19.03.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 9 ianuarie 2013

Stare inactivitate

Data inactivare
30 mai 2011
Data reactivare
21 iunie 2012

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
57.613 RON
Rezultat net
7.098 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 57.613 RON 61.946 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 57.613 RON 61.946 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 49.195 RON 50.182 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.418 RON 11.764 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.098 RON 9.920 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 30.222 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.283 RON 54.498 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 40.505 RON 54.498 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 868 RON 1.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.415 RON 53.498 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.510 RON 4.123 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 38.995 RON 50.375 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active40.505RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale40.505 RON
Datorii totale1.510 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,5 %Profit net / active totale
ROE
18,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 57.613 -7,0% față de anul precedent 57.613 49.195 8.418 -28,4% față de anul precedent 7.098 -28,5% față de anul precedent 0 0
2023 61.946 +17,6% față de anul precedent 61.946 50.182 11.764 -50,5% față de anul precedent 9.920 -55,3% față de anul precedent 0 0
2022 52.691 +16,2% față de anul precedent 52.691 28.932 23.759 +92,9% față de anul precedent 22.178 +102,4% față de anul precedent 0 0
2021 45.342 +15,6% față de anul precedent 45.342 33.026 12.316 -42,5% față de anul precedent 10.956 -45,8% față de anul precedent 0 0
2020 39.210 -7,2% față de anul precedent 39.710 18.293 21.417 -8,0% față de anul precedent 20.226 -8,2% față de anul precedent 0 0
2019 42.232 +320,5% față de anul precedent 42.232 18.942 23.290 22.023 0 0
2018 10.043 -46,1% față de anul precedent 10.543 11.810 0 0 1.267 1.903
2017 18.623 -37,3% față de anul precedent 18.623 28.787 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.164 10.670
2016 29.698 -30,5% față de anul precedent 29.698 28.682 1.016 -83,6% față de anul precedent 125 -97,5% față de anul precedent 0 0
2015 42.713 -48,0% față de anul precedent 42.749 36.567 6.182 -82,6% față de anul precedent 5.021 -84,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 82.157 -28,1% față de anul precedent 82.157 46.605 35.552 -18,5% față de anul precedent 33.087 -17,9% față de anul precedent 0 0
2013 114.319 +163,5% față de anul precedent 114.319 70.715 43.604 +869,8% față de anul precedent 40.277 +966,4% față de anul precedent 0 0
2012 43.389 47.369 42.873 4.496 3.777 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 0 0 0 0 0
2009 0 0 0 0 0 0 0
2008 0 0 8.354 0 0 8.354 8.354

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 30.222 10.283 40.505 0 868 9.415
2023 0 54.498 54.498 0 1.000 53.498
2022 0 80.492 80.492 0 0 80.492
2021 500 77.738 78.238 0 0 77.738
2020 2.500 65.684 68.184 0 0 65.684
2019 4.500 43.164 47.664 0 982 42.182
2018 6.500 17.874 24.374 0 7 17.867
2017 0 17.109 17.109 0 358 16.751
2016 0 58.573 58.573 0 718 57.855
2015 0 59.462 59.462 0 0 59.462
2014 277 53.858 54.135 0 0 53.858
2013 944 22.479 23.423 0 1.221 21.258
2012 1.611 548 2.159 0 55 493
2011 0 36 36 0 0 36
2010 0 36 36 0 0 36
2009 0 36 36 0 0 36
2008 0 36 36 0 0 36

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.510 -63,4% față de anul precedent 38.995 Neraportat 0
2023 4.123 +107,0% față de anul precedent 50.375 Neraportat 0
2022 1.992 +130,6% față de anul precedent 78.500 Neraportat 0
2021 864 -51,1% față de anul precedent 77.374 Neraportat 0
2020 1.766 +20,0% față de anul precedent 66.418 Neraportat 0
2019 1.472 +614,6% față de anul precedent 46.192 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 206 -87,9% față de anul precedent 24.168 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.708 -31,7% față de anul precedent 15.401 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 2.501 -28,9% față de anul precedent 56.072 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 3.515 +0,7% față de anul precedent 55.947 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 3.490 -38,7% față de anul precedent 50.645 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2013 5.693 -77,0% față de anul precedent 17.730 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2012 24.706 -6,3% față de anul precedent -22.547 Neraportat 2
2011 26.360 0,0% față de anul precedent -26.324 Neraportat 0
2010 26.360 0,0% față de anul precedent -26.324 Neraportat 0
2009 26.360 0,0% față de anul precedent -26.324 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 26.360 -26.324 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 57.613 RON. Profit: 7.098 RON

Cifra de afaceri: 57.613 RON. Profit: 7.098 RON

Cifra de afaceri
57.613 RON -6.99% față de anul precedent
Profit net
7.098 RON -28.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.510 RON -63.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 61.946 RON. Profit: 9.920 RON

Cifra de afaceri: 61.946 RON. Profit: 9.920 RON

Cifra de afaceri
61.946 RON +17.56% față de anul precedent
Profit net
9.920 RON -55.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.123 RON +106.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 52.691 RON. Profit: 22.178 RON

Cifra de afaceri: 52.691 RON. Profit: 22.178 RON

Cifra de afaceri
52.691 RON +16.21% față de anul precedent
Profit net
22.178 RON +102.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.992 RON +130.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 45.342 RON. Profit: 10.956 RON

Cifra de afaceri: 45.342 RON. Profit: 10.956 RON

Cifra de afaceri
45.342 RON +15.64% față de anul precedent
Profit net
10.956 RON -45.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
864 RON -51.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 39.210 RON. Profit: 20.226 RON

Cifra de afaceri: 39.210 RON. Profit: 20.226 RON

Cifra de afaceri
39.210 RON -7.16% față de anul precedent
Profit net
20.226 RON -8.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.766 RON +19.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 42.232 RON. Profit: 22.023 RON

Cifra de afaceri: 42.232 RON. Profit: 22.023 RON

Cifra de afaceri
42.232 RON +320.51% față de anul precedent
Profit net
22.023 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.472 RON +614.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 10.043 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.043 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.043 RON -46.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.903 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
206 RON -87.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 18.623 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.623 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.623 RON -37.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.670 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.708 RON -31.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 29.698 RON. Profit: 125 RON

Cifra de afaceri: 29.698 RON. Profit: 125 RON

Cifra de afaceri
29.698 RON -30.47% față de anul precedent
Profit net
125 RON -97.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.501 RON -28.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 42.713 RON. Profit: 5.021 RON

Cifra de afaceri: 42.713 RON. Profit: 5.021 RON

Cifra de afaceri
42.713 RON -48.01% față de anul precedent
Profit net
5.021 RON -84.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.515 RON +0.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 82.157 RON. Profit: 33.087 RON

Cifra de afaceri: 82.157 RON. Profit: 33.087 RON

Cifra de afaceri
82.157 RON -28.13% față de anul precedent
Profit net
33.087 RON -17.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
3.490 RON -38.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 114.319 RON. Profit: 40.277 RON

Cifra de afaceri: 114.319 RON. Profit: 40.277 RON

Cifra de afaceri
114.319 RON +163.47% față de anul precedent
Profit net
40.277 RON +966.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
5.693 RON -76.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 43.389 RON. Profit: 3.777 RON

Cifra de afaceri: 43.389 RON. Profit: 3.777 RON

Cifra de afaceri
43.389 RON
Profit net
3.777 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
24.706 RON -6.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.360 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.360 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Satu Mare

DEAUVILLE CUSTOMER 2017 SRL
CUI: 37021150CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2017-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.907 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
VASY TAXI TLS S.R.L.
CUI: 46020472CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.798 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BYAEBY TAXI S.R.L.
CUI: 45170765CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2021-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.269 RON
Profit
1.149 RON
Angajati
1
CENTURION POWER S.R.L.
CUI: 43449420CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2020-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.103 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELECTRO PLANET TAXI S.R.L.-D.
CUI: 41740332CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.133 RON
Profit
29.390 RON
Angajati
1
NELU BALINT 58 S.R.L.
CUI: 38745283CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.711 RON
Profit
18.973 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Satu Mare

PAUL TAXI S.R.L.
CUI: 15970600CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2003-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.937 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
RAPID TAXI S.R.L.
CUI: 16126723CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2004-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.504 RON
Angajati
0
D&D STEFANIA S.R.L.
CUI: 15808730CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2003-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.207 RON
Profit
15.861 RON
Angajati
0
FRAN & CEZ SRL
CUI: 16151034CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Sat Micula Com. Micula2004-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
883.526 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Alte firme din Satu Mare

AIRMETIC SRL
CUI: 15999568CAEN: 4322
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2003-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BOTOS VM SRL
CUI: 15999622CAEN: 1413
Activ
SATU MARE, Sat Călineşti-Oaş Com. Călineşti-Oaş2003-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.282 RON
Profit
7.985 RON
Angajati
4
DEEA SILVER SRL
CUI: 15953293CAEN: 1071
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2003-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.398.897 RON
Profit
943.401 RON
Angajati
17
TEHNOSTEEL SRL
CUI: 16062549CAEN: 5510
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2004-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
833.375 RON
Profit
50.917 RON
Angajati
3
OCOT CAREI SRL
CUI: 15646370CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2003-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.500 RON
Profit
13.522 RON
Angajati
0
TIMS INTERNATIONAL SRL
CUI: 16338785CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2004-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.368 RON
Profit
10.244 RON
Angajati
1
OCEAN 2000 SRL
CUI: 7377661CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Orş. Tăşnad1995-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.993 RON
Profit
1.251 RON
Angajati
1
AGENŢIA OAŞ IMOB SRL
CUI: 21791277CAEN: 4755
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2007-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ORLANDO COMPANY SRL?

CUI-ul ORLANDO COMPANY SRL este 15999584.

Unde este sediul ORLANDO COMPANY SRL?

ORLANDO COMPANY SRL are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Aleea Gladiolei, Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata ORLANDO COMPANY SRL?

ORLANDO COMPANY SRL a fost infiintata in anul 2003 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ORLANDO COMPANY SRL in 2024?

In 2024, ORLANDO COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 57.613 RON.

Ce activitate are ORLANDO COMPANY SRL?

ORLANDO COMPANY SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat ORLANDO COMPANY SRL in 2024?

ORLANDO COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 7.098 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.