Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 07:39
Despre RELOMAR SRL
RELOMAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Roman, judetul NEAMŢ, infiintata in 2003 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, RELOMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 144.469 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.9%). Profitul net inregistrat a fost de 27.640 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 269.245 RON in 2008 la 144.469 RON in 2024.
In ultimele 12 luni au fost publicate 3 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 144.469 RON
- Venituri totale
- 250.156 RON
- Cheltuieli totale
- 220.005 RON
- Profit brut
- 30.151 RON
- Profit net
- 27.640 RON
- Marja profit net
- 19,13%
- Active imobilizate
- 2.195 RON
- Active circulante
- 32.157 RON
- Stocuri
- 31.078 RON
- Creanțe
- 402 RON
- Casa & conturi bănci
- 677 RON
- Capital propriu
- -14.816 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, NEAMŢ, Mun. Roman, Str. Mihai Viteazu
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 26.11.2003
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 144.469 RON
- Rezultat net
- 27.640 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 144.469 RON | 125.740 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 250.156 RON | 362.869 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 220.005 RON | 174.078 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 30.151 RON | 188.791 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 27.640 RON | 185.153 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.195 RON | 2.657 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 32.157 RON | 103.387 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 34.352 RON | 106.044 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 31.078 RON | 82.869 RON |
| CreanțeSume de încasat | 402 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 677 RON | 20.518 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 49.280 RON | 143.309 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -14.816 RON | -37.265 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 80,5 %Profit net / active totale
- ROE
- -186,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,65 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -43,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 144.469 +14,9% față de anul precedent | 250.156 | 220.005 | 30.151 -84,0% față de anul precedent | 27.640 -85,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 125.740 +9,0% față de anul precedent | 362.869 | 174.078 | 188.791 -11,0% față de anul precedent | 185.153 -10,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 115.323 -20,8% față de anul precedent | 436.738 | 224.694 | 212.044 | 207.671 | 0 | 0 |
| 2021 | 145.563 +28,5% față de anul precedent | 145.563 | 201.479 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 55.916 | 57.590 |
| 2020 | 113.269 +57,7% față de anul precedent | 270.969 | 189.629 | 81.340 | 78.630 | 0 | 0 |
| 2019 | 71.840 +4,6% față de anul precedent | 71.840 | 155.952 | 0 | 0 | 84.112 | 84.832 |
| 2018 | 68.659 -71,8% față de anul precedent | 68.659 | 152.891 | 0 | 0 | 84.232 | 84.924 |
| 2017 | 243.819 -32,6% față de anul precedent | 248.775 | 386.874 | 0 | 0 | 138.099 | 140.538 |
| 2016 | 361.564 +70,7% față de anul precedent | 368.608 | 466.327 | 0 | 0 | 97.719 | 101.335 |
| 2015 | 211.803 +19,1% față de anul precedent | 213.903 | 299.738 | 0 | 0 | Neraportat | 92.189 |
| 2014 | 177.811 +10,6% față de anul precedent | 177.811 | 258.306 | 0 | 0 | 80.495 | 85.829 |
| 2013 | 160.730 -35,2% față de anul precedent | 160.730 | 272.978 | 0 | 0 | 112.248 | 116.703 |
| 2012 | 247.958 -31,8% față de anul precedent | 247.958 | 385.993 | 0 | 0 | 138.035 | 138.035 |
| 2011 | 363.602 +81,6% față de anul precedent | 363.602 | 455.645 | 0 | 0 | 92.043 | 92.043 |
| 2010 | 200.208 -4,8% față de anul precedent | 200.208 | 299.998 | 0 | 0 | 99.790 | 103.015 |
| 2009 | 210.374 -21,9% față de anul precedent | 210.374 | 300.675 | 0 | 0 | 90.301 | 94.634 |
| 2008 | 269.245 | 269.249 | 339.925 | 0 | 0 | 70.676 | 70.676 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.195 | 32.157 | 34.352 | 31.078 | 402 | 677 |
| 2023 | 2.657 | 103.387 | 106.044 | 82.869 | 0 | 20.518 |
| 2022 | 0 | 122.354 | 122.354 | 118.448 | 0 | 3.906 |
| 2021 | 0 | 152.407 | 152.407 | 146.233 | 0 | 6.174 |
| 2020 | 394 | 233.749 | 234.143 | 228.033 | 4.590 | 1.126 |
| 2019 | 4.232 | 221.256 | 225.488 | 212.480 | 8.720 | 56 |
| 2018 | 4.555 | 162.222 | 166.777 | 158.847 | 3.324 | 51 |
| 2017 | 6.559 | 118.869 | 125.428 | 106.953 | 11.742 | 174 |
| 2016 | 8.563 | 51.989 | 60.552 | 44.950 | 4.331 | 2.708 |
| 2015 | 4.306 | 45.885 | 50.191 | 41.208 | 4.572 | 105 |
| 2014 | 6.953 | 40.338 | 47.291 | 35.522 | 4.685 | 131 |
| 2013 | 10.205 | 70.318 | 80.523 | 58.161 | 12.092 | 65 |
| 2012 | 133.932 | 36.681 | 170.613 | 30.496 | 6.095 | 90 |
| 2011 | 32.012 | 53.468 | 85.480 | 49.240 | 4.026 | 202 |
| 2010 | 9.382 | 30.226 | 39.608 | 30.127 | 0 | 99 |
| 2009 | 11.998 | 57.349 | 69.347 | 57.196 | 0 | 153 |
| 2008 | 14.614 | 63.938 | 78.552 | 63.092 | 0 | 846 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 49.280 -65,6% față de anul precedent | -14.816 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 143.309 -58,3% față de anul precedent | -37.265 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 343.699 -37,7% față de anul precedent | -221.345 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 552.079 -4,2% față de anul precedent | -399.672 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 576.225 -10,8% față de anul precedent | -342.082 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 646.200 +28,6% față de anul precedent | -420.712 | Neraportat | 2 |
| 2018 | 502.657 +33,6% față de anul precedent | -335.880 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 376.384 +120,2% față de anul precedent | -250.956 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2016 | 170.970 -80,5% față de anul precedent | -110.418 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2015 | 878.089 +12,1% față de anul precedent | -827.898 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 783.000 +7,2% față de anul precedent | -735.709 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 730.403 +3,8% față de anul precedent | -649.880 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 703.790 +46,4% față de anul precedent | -533.177 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2011 | 480.623 +40,2% față de anul precedent | -395.143 | Neraportat | 6 +50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 342.707 +27,2% față de anul precedent | -303.099 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 269.430 +46,4% față de anul precedent | -200.083 | Neraportat | 4 -42,9% față de anul precedent |
| 2008 | 184.001 | -105.449 | Neraportat | 7 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| VBValerică Bangău | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
25 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 5 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10482/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9196/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7933/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5622/2026capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4289/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 144.469 RON. Profit: 27.640 RON
Cifra de afaceri: 144.469 RON. Profit: 27.640 RON
- Cifra de afaceri
- 144.469 RON +14.9% față de anul precedent
- Profit net
- 27.640 RON -85.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 49.280 RON -65.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 125.740 RON. Profit: 185.153 RON
Cifra de afaceri: 125.740 RON. Profit: 185.153 RON
- Cifra de afaceri
- 125.740 RON +9.03% față de anul precedent
- Profit net
- 185.153 RON -10.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 143.309 RON -58.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 115.323 RON. Profit: 207.671 RON
Cifra de afaceri: 115.323 RON. Profit: 207.671 RON
- Cifra de afaceri
- 115.323 RON -20.77% față de anul precedent
- Profit net
- 207.671 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 343.699 RON -37.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 145.563 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 145.563 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 145.563 RON +28.51% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 57.590 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 552.079 RON -4.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 113.269 RON. Profit: 78.630 RON
Cifra de afaceri: 113.269 RON. Profit: 78.630 RON
- Cifra de afaceri
- 113.269 RON +57.67% față de anul precedent
- Profit net
- 78.630 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 576.225 RON -10.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 71.840 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 71.840 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 71.840 RON +4.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 84.832 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 646.200 RON +28.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 68.659 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 68.659 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 68.659 RON -71.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 84.924 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 502.657 RON +33.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 243.819 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 243.819 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 243.819 RON -32.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 140.538 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 376.384 RON +120.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 361.564 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 361.564 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 361.564 RON +70.71% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 101.335 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 170.970 RON -80.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 211.803 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 211.803 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 211.803 RON +19.12% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 92.189 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 878.089 RON +12.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 177.811 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 177.811 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 177.811 RON +10.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 85.829 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 783.000 RON +7.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 160.730 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 160.730 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 160.730 RON -35.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 116.703 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 730.403 RON +3.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 247.958 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 247.958 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 247.958 RON -31.81% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 138.035 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 703.790 RON +46.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
5 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
18.032026Mentiune · Buletin 10482/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RELOMAR SRL
- CUI
- 15939680
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 18.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2003001757278
- EUID
- ROONRC.J2003001757278
- Sediu
- Jud. Neamţ, Municipiul Roman, Str. MIHAI VITEAZU, Bl. 10B, Ap. 42
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 224016
- Data încheierii
- 17.03.2026
- Număr dosar
- 1073055
- Data dosarului
- 11.03.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Ioana Catalina Florea
Subiecte
capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1073055 din 11.03.2026
- Copie carte identitate
- Decizie asociat unic nr. 8 din 11.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1073055 din 11.03.2026
09.032026Mentiune · Buletin 9196/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 21.02.2026 înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RELOMAR SRL
- CUI
- 15939680
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 09.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2003001757278
- EUID
- ROONRC.J2003001757278
- Sediu
- Jud. Neamţ, Municipiul Roman, Str. MIHAI VITEAZU, Bl. 10B, Ap. 42
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 197022
- Data încheierii
- 09.03.2026
- Număr dosar
- 799917
- Data dosarului
- 21.02.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Ioana Catalina Florea
Subiecte
capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 799917 din 21.02.2026
- Copie carte identitate
- Decizie asociat unic nr. 8 din 05.03.2026
27.022026Mentiune · Buletin 7933/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 06.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RELOMAR SRL
- CUI
- 15939680
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2003001757278
- EUID
- ROONRC.J2003001757278
- Sediu
- Jud. Neamţ, Municipiul Roman, Str. MIHAI VITEAZU, Bl. 10B, Ap. 42
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 167177
- Data încheierii
- 26.02.2026
- Număr dosar
- 572319
- Data dosarului
- 07.02.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Ioana Catalina Florea
Subiecte
capital social, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 572319 din 07.02.2026
- Decizie asociat unic nr. 4 din 06.02.2026
- Copie carte identitate
12.022026Mentiune · Buletin 5622/2026capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
capital social; actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 24.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RELOMAR SRL
- CUI
- 15939680
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 12.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2003001757278
- EUID
- ROONRC.J2003001757278
- Sediu
- Jud. Neamţ, Municipiul Roman, Str. MIHAI VITEAZU, Bl. 10B, Ap. 42
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 121019
- Data încheierii
- 12.02.2026
- Număr dosar
- 320877
- Data dosarului
- 24.01.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Ioana Catalina Florea
Subiecte
capital social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 320877 din 24.01.2026
- Copie act identitate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 320877 din 24.01.2026
- Decizie asociat unic nr. 4 din 24.01.2026
04.022026Mentiune · Buletin 4289/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- RELOMAR SRL
- CUI
- 15939680
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 04.02.2026
- Registrul Comerțului
- J27/1757/2003
- EUID
- ROONRC.J27/1757/2003
- Sediu
- Jud. Neamţ, Municipiul Roman, Str. MIHAI VITEAZU, Bl. 10B, Ap. 42
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 87718
- Data încheierii
- 03.02.2026
- Număr dosar
- 378659
- Data dosarului
- 27.01.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Ioana Catalina Florea
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 378659 din 27.01.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Neamţ
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Neamţ
Alte firme din Neamţ
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul RELOMAR SRL?
CUI-ul RELOMAR SRL este 15939680.
Unde este sediul RELOMAR SRL?
RELOMAR SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Roman, Str. Mihai Viteazu, Mun. Roman, judetul NEAMŢ.
Cand a fost infiintata RELOMAR SRL?
RELOMAR SRL a fost infiintata in anul 2003 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a RELOMAR SRL in 2024?
In 2024, RELOMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 144.469 RON.
Cati angajati are RELOMAR SRL?
RELOMAR SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are RELOMAR SRL?
RELOMAR SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat RELOMAR SRL in 2024?
RELOMAR SRL a inregistrat un profit net de 27.640 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 5 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.