Activ

IMPACT IMEX SRL

CUI: 18904619
CIF: 18904619
Reg. Com.: J27/875/2006
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 august 2006 · 20 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:47

Despre IMPACT IMEX SRL

IMPACT IMEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IMPACT IMEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
71 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
8.000 RON
Active circulante
1.880.220 RON
Stocuri
4.198 RON
Creanțe
1.875.743 RON
Casa & conturi bănci
279 RON
Capital propriu
1.510.187 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Cozlei nr. 44, 610102
Telefon0233221000
Fax0233221000

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Cozlei nr. 44, 610102
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. DIMITRIE LEONIDA nr. 44
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.08.2006
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
26 iunie 2024 - 1 mai 2025

Stare inactivitate

Data inactivare
5 mai 2021
Data reactivare
9 iunie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-71 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 71 RON 3.792 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 71 RON 3.792 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 71 RON 3.792 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.000 RON 8.000 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.880.220 RON 1.880.291 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.888.220 RON 1.888.291 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.198 RON 4.198 RON
CreanțeSume de încasat 1.875.743 RON 1.875.730 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 279 RON 363 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 378.033 RON 378.033 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.510.187 RON 1.510.258 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.888.220RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.888.220 RON
Datorii totale378.033 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 71 0 0 71 71
2023 0 0 3.792 0 0 3.792 3.792
2022 0 0 3.226 0 0 3.226 3.226
2021 0 1.000 5.397 0 0 4.397 4.427
2020 0 0 7.271 0 0 7.271 7.271
2019 0 0 10.379 0 0 10.379 10.379
2018 0 0 5.785 0 0 5.785 5.785
2017 0 0 22.240 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22.240 22.240
2016 0 1.831.902 427.499 1.404.403 1.349.446 0 0
2015 0 4 7.471 0 0 Neraportat 7.467
2014 0 0 15.245 0 0 15.245 15.245
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 141.456 0 0 141.456 141.456
2012 8.898 -55,4% față de anul precedent 8.899 27.333 0 0 18.434 18.434
2011 19.940 -97,2% față de anul precedent 19.946 38.430 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.484 18.484
2010 722.290 +774,1% față de anul precedent 739.254 642.806 96.448 +47,1% față de anul precedent 81.829 +36,8% față de anul precedent 0 0
2009 82.635 -89,2% față de anul precedent 135.312 69.749 65.563 59.830 0 0
2008 761.916 800.180 837.702 0 0 37.522 37.522

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.000 1.880.220 1.888.220 4.198 1.875.743 279
2023 8.000 1.880.291 1.888.291 4.198 1.875.730 363
2022 8.000 1.880.083 1.888.083 4.198 1.875.204 681
2021 8.000 1.882.309 1.890.309 4.198 1.874.711 3.400
2020 8.000 1.878.736 1.886.736 4.198 1.874.330 208
2019 8.000 1.882.008 1.890.008 4.198 1.873.502 4.308
2018 8.000 1.911.386 1.919.386 4.198 1.873.380 33.808
2017 8.000 1.914.181 1.922.181 4.198 1.872.449 37.534
2016 0 1.999.702 1.999.702 0 1.867.873 131.829
2015 401.586 19.396 420.982 14.068 4.260 1.068
2014 405.650 15.417 421.067 11.235 4.162 20
2013 411.491 19.469 430.960 14.571 3.895 1.003
2012 412.812 34.089 446.901 13.051 17.183 3.855
2011 420.487 40.898 461.385 19.616 18.980 2.302
2010 428.162 70.817 498.979 25.142 32.204 13.471
2009 403.672 128.322 531.994 49.450 57.132 21.740
2008 453.134 74.713 527.847 24.149 35.947 14.617

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 378.033 0,0% față de anul precedent 1.510.187 Neraportat 0
2023 378.033 +1,1% față de anul precedent 1.510.258 Neraportat 0
2022 374.033 +0,3% față de anul precedent 1.514.050 Neraportat 0
2021 373.033 +2,2% față de anul precedent 1.517.276 Neraportat 0
2020 365.033 +1,1% față de anul precedent 1.521.703 Neraportat 0
2019 361.033 -5,0% față de anul precedent 1.528.975 Neraportat 0
2018 380.033 +0,8% față de anul precedent 1.539.353 Neraportat 0
2017 377.043 -12,8% față de anul precedent 1.545.138 Neraportat 0
2016 432.324 +112,9% față de anul precedent 1.567.378 Neraportat 0
2015 203.050 +3,8% față de anul precedent 217.932 Neraportat 0
2014 195.668 +2,8% față de anul precedent 225.399 Neraportat 0
2013 190.316 +194,9% față de anul precedent 240.644 Neraportat 0
2012 64.545 +6,5% față de anul precedent 382.356 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 60.595 -24,0% față de anul precedent 400.790 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 79.705 -59,1% față de anul precedent 419.274 Neraportat 1
2009 194.805 -22,2% față de anul precedent 337.189 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 250.488 277.359 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
71 RON
Angajati
0
Datorii
378.033 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.792 RON
Angajati
0
Datorii
378.033 RON +1.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.226 RON
Angajati
0
Datorii
374.033 RON +0.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.427 RON
Angajati
0
Datorii
373.033 RON +2.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.271 RON
Angajati
0
Datorii
365.033 RON +1.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.379 RON
Angajati
0
Datorii
361.033 RON -5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.785 RON
Angajati
0
Datorii
380.033 RON +0.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
22.240 RON
Angajati
0
Datorii
377.043 RON -12.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.349.446 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.349.446 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
1.349.446 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
432.324 RON +112.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.467 RON
Angajati
0
Datorii
203.050 RON +3.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.245 RON
Angajati
0
Datorii
195.668 RON +2.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
141.456 RON
Angajati
0
Datorii
190.316 RON +194.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.898 RON -55.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.434 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
64.545 RON +6.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 19.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.940 RON -97.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.484 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.595 RON -23.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 722.290 RON. Profit: 81.829 RON

Cifra de afaceri: 722.290 RON. Profit: 81.829 RON

Cifra de afaceri
722.290 RON +774.07% față de anul precedent
Profit net
81.829 RON +36.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
79.705 RON -59.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 82.635 RON. Profit: 59.830 RON

Cifra de afaceri: 82.635 RON. Profit: 59.830 RON

Cifra de afaceri
82.635 RON -89.15% față de anul precedent
Profit net
59.830 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
194.805 RON -22.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Neamţ

TERMOVENT INSTALAŢII SRL
CUI: 18692249CAEN: 4322
Activ
NEAMŢ, Sat Tămăşeni Com. Tămăşeni2006-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.234.762 RON
Profit
1.847.841 RON
Angajati
2
GREEN CARPATH SRL
CUI: 19030355CAEN: 4322
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2006-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.959 RON
Profit
50.380 RON
Angajati
1
INOVA FACILITY MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 18335246CAEN: 4322
Activ
NEAMŢ, Sat Viişoara Com. Alexandru cel Bun2006-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LAURTERM S.R.L.
CUI: 19093191CAEN: 4322
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2006-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
796.855 RON
Profit
0 RON
Angajati
7

Alte firme din Neamţ

SIGNPRO S.R.L.
CUI: 18899903CAEN: 6392
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2006-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.819 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FINDESIGN SRL
CUI: 18904635CAEN: 7112
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2006-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.077.579 RON
Profit
864.754 RON
Angajati
1
EXPRES DANI SRL
CUI: 18873849CAEN: 4683
Activ
NEAMŢ, Sat Soci Com. Borca2006-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.612.150 RON
Profit
213.421 RON
Angajati
8
CASA VICKY S.R.L.
CUI: 18575990CAEN: 4771
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2006-04-12
fara e-Factura
DACIEN CONTEXPERT SRL
CUI: 19161105CAEN: 6920
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2006-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.500 RON
Profit
6.323 RON
Angajati
1
MYHALEX S.R.L.
CUI: 15939671CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Budeşti Com. Făurei2003-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.509 RON
Profit
2.586 RON
Angajati
1
AXA GARDEN S.R.L.
CUI: 25813734CAEN: 5520
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2009-07-24
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IMPACT IMEX SRL?

CUI-ul IMPACT IMEX SRL este 18904619.

Unde este sediul IMPACT IMEX SRL?

IMPACT IMEX SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Cozlei nr. 44, 610102, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata IMPACT IMEX SRL?

IMPACT IMEX SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IMPACT IMEX SRL in 2024?

In 2024, IMPACT IMEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are IMPACT IMEX SRL?

IMPACT IMEX SRL are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat IMPACT IMEX SRL in 2024?

IMPACT IMEX SRL a inregistrat o pierdere neta de 71 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.