Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 18:48
Despre ASD CONSULTING SRL
ASD CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ASD CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 24.000 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+1100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 390.332 RON in 2008 la 24.000 RON in 2024. Datoriile raportate (353.006 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 24.000 RON
- Venituri totale
- 24.000 RON
- Cheltuieli totale
- 67.639 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 26.384 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 24.926 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.458 RON
- Capital propriu
- -326.077 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 158, 20883
- Detalii
- PARTER, MODUL P241
- Cod postal
- 20883
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Reluare activitate din 11.06.2012
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 martie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 24.000 RON
- Rezultat net
- -43.759 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 24.000 RON | 2.000 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 24.000 RON | 2.000 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 67.639 RON | 42.084 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 43.639 RON | 40.084 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 43.759 RON | 40.104 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 26.384 RON | 29.368 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 26.384 RON | 29.368 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 24.926 RON | 29.355 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.458 RON | 13 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 353.006 RON | 312.204 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -326.077 RON | -282.318 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,07 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -1.235,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24.000 +1.100,0% față de anul precedent | 24.000 | 67.639 | 0 | 0 | 43.639 | 43.759 |
| 2023 | 2.000 -98,4% față de anul precedent | 2.000 | 42.084 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 40.084 | 40.104 |
| 2022 | 121.650 +3,2% față de anul precedent | 121.650 | 55.011 | 66.639 | 65.422 | 0 | 0 |
| 2021 | 117.886 +9,9% față de anul precedent | 117.886 | 257.293 | 0 | 0 | 139.407 | 140.586 |
| 2020 | 107.227 +357,8% față de anul precedent | 107.227 | 274.191 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 166.964 | 168.036 |
| 2019 | 23.422 +25,7% față de anul precedent | 23.422 | 18.620 | 4.802 | 4.099 | 0 | 0 |
| 2018 | 18.630 -61,8% față de anul precedent | 18.630 | 20.329 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.699 | 2.258 |
| 2017 | 48.715 | 48.715 | 5.271 | 43.444 | 41.982 | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 0 | 15.221 | 0 | 0 | 15.221 | 15.221 |
| 2015 | 0 -100,0% față de anul precedent | 41 | 43.412 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 43.372 |
| 2014 | 42.154 -8,6% față de anul precedent | 42.245 | 25.559 | 16.686 +1.026,7% față de anul precedent | 15.419 +15.795,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 46.103 -26,7% față de anul precedent | 46.144 | 44.663 | 1.481 -95,8% față de anul precedent | 97 -99,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 62.929 -81,9% față de anul precedent | 62.936 | 27.946 | 34.990 | 34.990 | 0 | 0 |
| 2011 | 348.000 -42,1% față de anul precedent | 395.637 | 440.171 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 44.534 | 44.534 |
| 2010 | 600.949 +290,7% față de anul precedent | 625.075 | 597.168 | 27.907 +180,0% față de anul precedent | 19.562 +345,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 153.800 -60,6% față de anul precedent | 185.728 | 175.762 | 9.966 -95,4% față de anul precedent | 4.394 -97,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 390.332 | 391.846 | 177.389 | 214.457 | 203.755 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 26.384 | 26.384 | 0 | 24.926 | 1.458 |
| 2023 | 0 | 29.368 | 29.368 | 0 | 29.355 | 13 |
| 2022 | 692 | 29.755 | 30.447 | 0 | 29.637 | 118 |
| 2021 | 1.879 | 104.839 | 106.718 | 0 | 104.808 | 31 |
| 2020 | 3.066 | 29.343 | 32.409 | 0 | 29.084 | 259 |
| 2019 | 0 | 35.815 | 35.815 | 0 | 7.866 | 27.949 |
| 2018 | 179 | 3.525 | 3.704 | 0 | 3.502 | 23 |
| 2017 | 1.440 | 62.248 | 63.688 | 0 | 62.246 | 2 |
| 2016 | 2.972 | 4.378 | 7.350 | 0 | 4.324 | 54 |
| 2015 | 4.504 | 1.837 | 6.341 | 0 | 1.689 | 148 |
| 2014 | 6.036 | 31.825 | 37.861 | 0 | 31.666 | 159 |
| 2013 | 7.568 | 3.583 | 11.151 | 0 | 2.666 | 917 |
| 2012 | 9.475 | 40.419 | 49.894 | 0 | 39.681 | 738 |
| 2011 | 5.589 | 106 | 5.695 | 0 | 106 | 0 |
| 2010 | 51.437 | 477.136 | 528.573 | 0 | 399.866 | 77.270 |
| 2009 | 99.783 | 136.719 | 236.502 | 0 | 120.296 | 16.423 |
| 2008 | 81.542 | 255.111 | 336.653 | 0 | 193.010 | 62.101 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 353.006 +13,1% față de anul precedent | -326.077 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 312.204 +14,3% față de anul precedent | -282.318 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 273.200 -34,2% față de anul precedent | -242.214 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 414.945 +107,5% față de anul precedent | -307.636 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 199.949 +466,3% față de anul precedent | -167.050 | Neraportat | 1 |
| 2019 | 35.310 +417,9% față de anul precedent | 985 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 6.818 -89,4% față de anul precedent | -3.114 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 64.544 +28,6% față de anul precedent | -856 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 50.188 +47,8% față de anul precedent | -42.838 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 33.958 +53,6% față de anul precedent | -27.617 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 22.105 +104,4% față de anul precedent | 15.756 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 10.814 -72,7% față de anul precedent | 337 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 39.636 +30,3% față de anul precedent | 10.258 | Neraportat | 1 |
| 2011 | 30.427 -94,0% față de anul precedent | -24.732 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 509.336 +392,5% față de anul precedent | 19.802 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 103.426 -25,3% față de anul precedent | 183.389 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 138.358 | 203.995 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CACOSMIN ADRIAN FICLEANU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5630/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 24.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 24.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 24.000 RON +1100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 43.759 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 353.006 RON +13.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.000 RON -98.36% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 40.104 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 312.204 RON +14.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 121.650 RON. Profit: 65.422 RON
Cifra de afaceri: 121.650 RON. Profit: 65.422 RON
- Cifra de afaceri
- 121.650 RON +3.19% față de anul precedent
- Profit net
- 65.422 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 273.200 RON -34.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 117.886 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 117.886 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 117.886 RON +9.94% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 140.586 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 414.945 RON +107.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 107.227 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 107.227 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 107.227 RON +357.8% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 168.036 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 199.949 RON +466.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 23.422 RON. Profit: 4.099 RON
Cifra de afaceri: 23.422 RON. Profit: 4.099 RON
- Cifra de afaceri
- 23.422 RON +25.72% față de anul precedent
- Profit net
- 4.099 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 35.310 RON +417.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 18.630 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 18.630 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 18.630 RON -61.76% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.258 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.818 RON -89.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 48.715 RON. Profit: 41.982 RON
Cifra de afaceri: 48.715 RON. Profit: 41.982 RON
- Cifra de afaceri
- 48.715 RON
- Profit net
- 41.982 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 64.544 RON +28.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.221 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 50.188 RON +47.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 43.372 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 33.958 RON +53.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 42.154 RON. Profit: 15.419 RON
Cifra de afaceri: 42.154 RON. Profit: 15.419 RON
- Cifra de afaceri
- 42.154 RON -8.57% față de anul precedent
- Profit net
- 15.419 RON +15795.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 22.105 RON +104.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 46.103 RON. Profit: 97 RON
Cifra de afaceri: 46.103 RON. Profit: 97 RON
- Cifra de afaceri
- 46.103 RON -26.74% față de anul precedent
- Profit net
- 97 RON -99.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.814 RON -72.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 62.929 RON. Profit: 34.990 RON
Cifra de afaceri: 62.929 RON. Profit: 34.990 RON
- Cifra de afaceri
- 62.929 RON -81.92% față de anul precedent
- Profit net
- 34.990 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 39.636 RON +30.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 348.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 348.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 348.000 RON -42.09% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 44.534 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 30.427 RON -94.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 600.949 RON. Profit: 19.562 RON
Cifra de afaceri: 600.949 RON. Profit: 19.562 RON
- Cifra de afaceri
- 600.949 RON +290.73% față de anul precedent
- Profit net
- 19.562 RON +345.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 509.336 RON +392.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 153.800 RON. Profit: 4.394 RON
Cifra de afaceri: 153.800 RON. Profit: 4.394 RON
- Cifra de afaceri
- 153.800 RON -60.6% față de anul precedent
- Profit net
- 4.394 RON -97.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 103.426 RON -25.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 390.332 RON. Profit: 203.755 RON
Cifra de afaceri: 390.332 RON. Profit: 203.755 RON
- Cifra de afaceri
- 390.332 RON
- Profit net
- 203.755 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 138.358 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
13.022026Mentiune · Buletin 5630/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
- Companie
- ASD CONSULTING SRL
- CUI
- 16109650
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 13.02.2026
- Registrul Comerțului
- J40/1468/2004
- EUID
- ROONRC.J40/1468/2004
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, Calea MOŞILOR, Nr. 158, PARTER, MODUL P241
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 120894
- Data încheierii
- 12.02.2026
- Număr dosar
- 490946
- Data dosarului
- 03.02.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Iuliana Claudia Draganoiu
Subiecte
prelungire valabilitate acte sediu social
Documente menționate
- Act adiţional nr. 06 din 03.11.2025 la contract prestări servicii nr. 265 din 13.12.2019
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ASD CONSULTING SRL?
CUI-ul ASD CONSULTING SRL este 16109650.
Unde este sediul ASD CONSULTING SRL?
ASD CONSULTING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 158, 20883, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata ASD CONSULTING SRL?
ASD CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ASD CONSULTING SRL in 2024?
In 2024, ASD CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 24.000 RON.
Cati angajati are ASD CONSULTING SRL?
ASD CONSULTING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ASD CONSULTING SRL?
ASD CONSULTING SRL are codul CAEN principal 6201.
Ce profit a inregistrat ASD CONSULTING SRL in 2024?
ASD CONSULTING SRL a inregistrat o pierdere neta de 43.759 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.