Activ Plătitor TVA

MEDICALITY ELEARN GROUP SRL

CUI: 30615091
CIF: RO30615091
Reg. Com.: J40/10043/2012
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 august 2012 · 14 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:30

Despre MEDICALITY ELEARN GROUP SRL

MEDICALITY ELEARN GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MEDICALITY ELEARN GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 24.122 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-91.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.809 RON in 2012 la 24.122 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
24.122 RON
Venituri totale
24.294 RON
Cheltuieli totale
60.257 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
4.572 RON
Active circulante
850.328 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
52.656 RON
Casa & conturi bănci
797.672 RON
Capital propriu
853.520 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Drm. Pădurea Neagră nr. 62, 14044
Telefon0721326440

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Drm. Pădurea Neagră nr. 62, 14044
Cod poștal: 14044
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Drm. Pădurea Neagră nr. 62, 14044
Cod postal
14044
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.08.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2013 - 15 februarie 2018

Stare inactivitate

Data inactivare
15 februarie 2018
Data reactivare
25 octombrie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
24.122 RON
Rezultat net
-35.963 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 24.122 RON 269.584 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 24.294 RON 269.587 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 60.257 RON 21.367 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 248.220 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 212.477 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 35.963 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 35.963 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.572 RON 6.398 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 850.328 RON 985.745 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 854.900 RON 992.143 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 52.656 RON 191.463 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 797.672 RON 794.282 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.380 RON 102.660 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 853.520 RON 889.483 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active854.900RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale854.900 RON
Datorii totale1.380 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
616,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 24.122 -91,1% față de anul precedent 24.294 60.257 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 35.963 35.963
2023 269.584 +128,4% față de anul precedent 269.587 21.367 248.220 +177,5% față de anul precedent 212.477 +145,2% față de anul precedent 0 0
2022 118.051 -54,1% față de anul precedent 118.856 29.410 89.446 -56,7% față de anul precedent 86.645 -57,6% față de anul precedent 0 0
2021 257.388 +121,2% față de anul precedent 257.409 50.739 206.670 +162,6% față de anul precedent 204.147 +163,2% față de anul precedent 0 0
2020 116.372 -9,9% față de anul precedent 116.380 37.664 78.716 +221,6% față de anul precedent 77.552 +234,5% față de anul precedent 0 0
2019 129.126 -52,9% față de anul precedent 129.136 104.657 24.479 -89,7% față de anul precedent 23.188 -90,1% față de anul precedent 0 0
2018 274.149 +93,3% față de anul precedent 274.153 36.301 237.852 +177,6% față de anul precedent 235.110 +179,1% față de anul precedent 0 0
2017 141.835 -47,2% față de anul precedent 144.889 59.205 85.684 -53,4% față de anul precedent 84.234 -52,8% față de anul precedent 0 0
2016 268.444 +122,9% față de anul precedent 268.448 84.718 183.730 +201,5% față de anul precedent 178.361 +211,1% față de anul precedent 0 0
2015 120.423 -41,4% față de anul precedent 120.426 59.483 60.943 -31,0% față de anul precedent 57.331 -30,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 205.351 +81,2% față de anul precedent 205.360 117.031 88.329 +6,2% față de anul precedent 82.169 +3,0% față de anul precedent 0 0
2013 113.316 +1.564,2% față de anul precedent 113.339 30.151 83.188 +10.731,8% față de anul precedent 79.788 +14.046,8% față de anul precedent 0 0
2012 6.809 6.809 6.041 768 564 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.572 850.328 854.900 0 52.656 797.672
2023 6.398 985.745 992.143 0 191.463 794.282
2022 2.679 749.660 752.339 0 75.781 673.879
2021 3.965 760.180 764.145 0 24.207 735.973
2020 0 662.142 662.142 0 58.287 603.855
2019 529 592.283 592.812 0 154.536 437.747
2018 7.026 614.824 621.850 0 60.084 554.740
2017 16.345 332.246 348.591 0 43.152 289.094
2016 26.214 430.934 457.148 0 125.637 305.297
2015 15.138 207.985 223.123 0 14.656 193.329
2014 22.048 157.961 180.009 0 8.289 149.672
2013 9.205 92.473 101.678 0 37.139 55.334
2012 0 7.582 7.582 0 0 7.582

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.380 -98,7% față de anul precedent 853.520 Neraportat 1
2023 102.660 +517,1% față de anul precedent 889.483 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 16.637 -11,1% față de anul precedent 735.702 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 18.720 -10,3% față de anul precedent 745.425 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 20.864 -28,3% față de anul precedent 641.278 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 29.086 -30,2% față de anul precedent 563.726 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 41.687 +1.078,3% față de anul precedent 580.163 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 3.538 -94,0% față de anul precedent 345.053 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 58.735 +1.186,4% față de anul precedent 398.413 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 4.566 -75,7% față de anul precedent 220.051 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 18.782 -16,4% față de anul precedent 162.721 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 22.470 +229,6% față de anul precedent 80.552 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 6.818 764 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LALIVIU ADRIAN MATIESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30897/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 24687/2026dizolvare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 24.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.122 RON -91.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.963 RON
Angajati
1
Datorii
1.380 RON -98.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 269.584 RON. Profit: 212.477 RON

Cifra de afaceri: 269.584 RON. Profit: 212.477 RON

Cifra de afaceri
269.584 RON +128.36% față de anul precedent
Profit net
212.477 RON +145.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
102.660 RON +517.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 118.051 RON. Profit: 86.645 RON

Cifra de afaceri: 118.051 RON. Profit: 86.645 RON

Cifra de afaceri
118.051 RON -54.14% față de anul precedent
Profit net
86.645 RON -57.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.637 RON -11.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 257.388 RON. Profit: 204.147 RON

Cifra de afaceri: 257.388 RON. Profit: 204.147 RON

Cifra de afaceri
257.388 RON +121.18% față de anul precedent
Profit net
204.147 RON +163.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.720 RON -10.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 116.372 RON. Profit: 77.552 RON

Cifra de afaceri: 116.372 RON. Profit: 77.552 RON

Cifra de afaceri
116.372 RON -9.88% față de anul precedent
Profit net
77.552 RON +234.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.864 RON -28.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 129.126 RON. Profit: 23.188 RON

Cifra de afaceri: 129.126 RON. Profit: 23.188 RON

Cifra de afaceri
129.126 RON -52.9% față de anul precedent
Profit net
23.188 RON -90.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.086 RON -30.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 4 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 274.149 RON. Profit: 235.110 RON

Cifra de afaceri: 274.149 RON. Profit: 235.110 RON

Cifra de afaceri
274.149 RON +93.29% față de anul precedent
Profit net
235.110 RON +179.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.687 RON +1078.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 141.835 RON. Profit: 84.234 RON

Cifra de afaceri: 141.835 RON. Profit: 84.234 RON

Cifra de afaceri
141.835 RON -47.16% față de anul precedent
Profit net
84.234 RON -52.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.538 RON -93.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 268.444 RON. Profit: 178.361 RON

Cifra de afaceri: 268.444 RON. Profit: 178.361 RON

Cifra de afaceri
268.444 RON +122.92% față de anul precedent
Profit net
178.361 RON +211.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.735 RON +1186.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 120.423 RON. Profit: 57.331 RON

Cifra de afaceri: 120.423 RON. Profit: 57.331 RON

Cifra de afaceri
120.423 RON -41.36% față de anul precedent
Profit net
57.331 RON -30.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.566 RON -75.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 205.351 RON. Profit: 82.169 RON

Cifra de afaceri: 205.351 RON. Profit: 82.169 RON

Cifra de afaceri
205.351 RON +81.22% față de anul precedent
Profit net
82.169 RON +2.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.782 RON -16.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 113.316 RON. Profit: 79.788 RON

Cifra de afaceri: 113.316 RON. Profit: 79.788 RON

Cifra de afaceri
113.316 RON +1564.21% față de anul precedent
Profit net
79.788 RON +14046.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.470 RON +229.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 6.809 RON. Profit: 564 RON

Cifra de afaceri: 6.809 RON. Profit: 564 RON

Cifra de afaceri
6.809 RON
Profit net
564 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.818 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMEDICALITY ELEARN GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MEDICALITY ELEARN GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.082026Mentiune · Buletin 30897/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
MEDICALITY ELEARN GROUP SRL
CUI
30615091
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.08.2026
Registrul Comerțului
J40/10043/2012
EUID
ROONRC.J40/10043/2012
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Drumul PĂDUREA NEAGRĂ, Nr. 62, Bl. 09/2, Etaj 2, Ap. 7
Județ
București
Număr încheiere
647490
Data încheierii
17.08.2026
Număr dosar
2903535
Data dosarului
22.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Camelia-Maria Pop
Vezi Buletinul ONRC nr. 30897/2026 (PDF)
30.062026Dizolvare · Buletin 24687/2026dizolvare
Companie
MEDICALITY ELEARN GROUP SRL
CUI
30615091
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
30.06.2026
Registrul Comerțului
J40/10043/2012
EUID
ROONRC.J40/10043/2012
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Drumul PĂDUREA NEAGRĂ, Nr. 62, Bl. 09/2, Etaj 2, Ap. 7
Județ
București
Număr încheiere
514572
Data încheierii
26.06.2026
Număr dosar
2497866
Data dosarului
22.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Ileana Radu
Tip dizolvare
dizolvare
Vezi Buletinul ONRC nr. 24687/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Municipiul Bucureşti

INOTEC MC S.R.L.
CUI: 43740070CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.458 RON
Profit
20.822 RON
Angajati
0
Q MEDIA art SRL
CUI: 16634292CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.042 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FE GLOBAL LIDER S.R.L.
CUI: 46164125CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.617 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ASD CONSULTING SRL
CUI: 16109650CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.208 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SFX SOFTWARE DEV SRL
CUI: 35751949CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.708 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Municipiul Bucureşti

INGERSOFT SRL
CUI: 30607293CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.299 RON
Profit
145.883 RON
Angajati
1
TNI STOCK INVEST SRL
CUI: 30732512CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-10-02
fara e-Factura
NEATSHAPE TECHNOLOGIES SRL
CUI: 30489880CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ASIT BEST SERVICES SRL
CUI: 30838301CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
576 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CALIN MEDIA COMMUNICATION SRL
CUI: 30615032CAEN: 9039
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.961 RON
Profit
18.278 RON
Angajati
1
SMOKAREALA BBQ S.R.L.
CUI: 30615148CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-08-31
fara e-Factura
FORESIC GENERAL SRL
CUI: 30614100CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.013 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
POLYTRADE GLOBAL S.R.L.
CUI: 30618187CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.115.772 RON
Profit
1.029.590 RON
Angajati
27
ECO BRAIN HOLDING SRL
CUI: 30583470CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.295 RON
Profit
86.167 RON
Angajati
2
SILVICI & LIV 26 SRL
CUI: 30654090CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.093 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDALEX AUTO SERVICE SRL
CUI: 30273762CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.669 RON
Profit
5.235 RON
Angajati
0
PENGRUI COMIMPEX SRL
CUI: 30932634CAEN: 4616
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.916 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DUCES CONSULTING S.R.L.
CUI: 25748784CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
934.326 RON
Profit
57.118 RON
Angajati
0
PEDIATRIC DENTIST CENTER SRL
CUI: 33747283CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.740 RON
Profit
9.102 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MEDICALITY ELEARN GROUP SRL?

CUI-ul MEDICALITY ELEARN GROUP SRL este 30615091.

Unde este sediul MEDICALITY ELEARN GROUP SRL?

MEDICALITY ELEARN GROUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Drm. Pădurea Neagră nr. 62, 14044, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MEDICALITY ELEARN GROUP SRL?

MEDICALITY ELEARN GROUP SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MEDICALITY ELEARN GROUP SRL in 2024?

In 2024, MEDICALITY ELEARN GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 24.122 RON.

Cati angajati are MEDICALITY ELEARN GROUP SRL?

MEDICALITY ELEARN GROUP SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MEDICALITY ELEARN GROUP SRL?

MEDICALITY ELEARN GROUP SRL are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat MEDICALITY ELEARN GROUP SRL in 2024?

MEDICALITY ELEARN GROUP SRL a inregistrat o pierdere neta de 35.963 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.