Activ Plătitor TVA

NIRONA INTERNATIONAL SRL

CUI: 16189071
CIF: RO16189071
Reg. Com.: J2004003137408
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 martie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:07

Despre NIRONA INTERNATIONAL SRL

NIRONA INTERNATIONAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NIRONA INTERNATIONAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 246.622 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.5%). Profitul net inregistrat a fost de 86.922 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 81.861 RON in 2008 la 246.622 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
246.622 RON
Venituri totale
266.031 RON
Cheltuieli totale
176.801 RON
Profit brut
89.230 RON
Profit net
86.922 RON
Marja profit net
35,25%
Active imobilizate
58.424 RON
Active circulante
698.549 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
55.942 RON
Casa & conturi bănci
642.607 RON
Capital propriu
524.630 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Justiţiei nr. 18, 40118
Telefon0213350441
Fax0213350441

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Justiţiei nr. 18, 40118
Cod poștal: 40118
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Justitiei nr. 18, 40118
Cod postal
40118
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.03.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
246.622 RON
Rezultat net
86.922 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 246.622 RON 208.196 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 266.031 RON 222.525 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 176.801 RON 162.850 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 89.230 RON 59.675 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 86.922 RON 57.820 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 58.424 RON 60.046 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 698.549 RON 640.607 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 756.973 RON 700.653 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 55.942 RON 49.047 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 642.607 RON 591.560 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 232.343 RON 262.945 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 524.630 RON 437.708 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active756.973RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

30,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale756.973 RON
Datorii totale232.343 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,5 %Profit net / active totale
ROE
16,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
69,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 246.622 +18,5% față de anul precedent 266.031 176.801 89.230 +49,5% față de anul precedent 86.922 +50,3% față de anul precedent 0 0
2023 208.196 -26,9% față de anul precedent 222.525 162.850 59.675 -42,8% față de anul precedent 57.820 -43,1% față de anul precedent 0 0
2022 284.710 -16,1% față de anul precedent 285.710 181.358 104.352 -45,5% față de anul precedent 101.561 -46,1% față de anul precedent 0 0
2021 339.375 +13,8% față de anul precedent 348.689 157.234 191.455 +0,1% față de anul precedent 188.436 +0,3% față de anul precedent 0 0
2020 298.265 -2,9% față de anul precedent 345.859 154.648 191.211 +1.185,3% față de anul precedent 187.945 +1.494,9% față de anul precedent 0 0
2019 307.206 -8,5% față de anul precedent 312.377 297.500 14.877 -83,7% față de anul precedent 11.784 -86,6% față de anul precedent 0 0
2018 335.670 +4,8% față de anul precedent 343.306 252.149 91.157 -2,2% față de anul precedent 87.824 +2,7% față de anul precedent 0 0
2017 320.236 -28,8% față de anul precedent 340.953 247.734 93.219 -40,1% față de anul precedent 85.532 -34,7% față de anul precedent 0 0
2016 449.515 -12,1% față de anul precedent 469.629 314.017 155.612 -54,8% față de anul precedent 130.967 -54,6% față de anul precedent 0 0
2015 511.267 +26,6% față de anul precedent 539.961 195.551 344.410 +52,7% față de anul precedent 288.424 +52,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 403.910 +13,2% față de anul precedent 422.330 196.773 225.557 +397,2% față de anul precedent 189.243 +462,1% față de anul precedent 0 0
2013 356.771 -4,8% față de anul precedent 396.182 350.820 45.362 -65,1% față de anul precedent 33.668 -67,5% față de anul precedent 0 0
2012 374.802 +513,2% față de anul precedent 397.418 267.598 129.820 +377,8% față de anul precedent 103.454 +341,9% față de anul precedent 0 0
2011 61.125 +47,8% față de anul precedent 76.230 49.060 27.170 +95,2% față de anul precedent 23.409 +118,9% față de anul precedent 0 0
2010 41.356 -60,9% față de anul precedent 67.592 53.673 13.919 -82,4% față de anul precedent 10.694 -85,5% față de anul precedent 0 0
2009 105.638 +29,1% față de anul precedent 126.267 47.375 78.892 +19,2% față de anul precedent 73.482 +15,5% față de anul precedent 0 0
2008 81.861 101.001 34.835 66.166 63.639 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 58.424 698.549 756.973 0 55.942 642.607
2023 60.046 640.607 700.653 0 49.047 591.560
2022 61.668 619.559 681.227 0 103.334 516.225
2021 63.868 614.131 677.999 0 53.253 560.878
2020 62.841 531.040 593.881 605 51.017 479.418
2019 74.010 364.708 438.718 0 23.271 341.437
2018 128.504 300.043 428.547 0 22.998 277.045
2017 202.270 294.653 496.923 0 26.050 268.603
2016 265.034 747.774 1.012.808 0 232.664 515.110
2015 240.650 713.999 954.649 0 236.211 477.788
2014 84.966 613.662 698.628 0 214.691 398.971
2013 87.435 409.096 496.531 0 109.008 300.088
2012 86.824 311.194 398.018 0 55.824 255.370
2011 77.340 159.695 237.035 0 29.419 130.276
2010 78.496 147.142 225.638 0 11.563 135.579
2009 76.051 279.039 355.090 0 11.476 267.563
2008 77.042 189.722 266.764 0 11.129 178.593

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 232.343 -11,6% față de anul precedent 524.630 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 262.945 -12,7% față de anul precedent 437.708 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 301.339 +202,3% față de anul precedent 379.888 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 99.672 +124,3% față de anul precedent 578.327 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 44.434 +130,0% față de anul precedent 549.447 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 19.321 -7,7% față de anul precedent 419.397 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 20.934 -88,2% față de anul precedent 407.613 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 177.134 -77,3% față de anul precedent 319.789 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 778.551 +575,3% față de anul precedent 234.257 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 115.294 -21,9% față de anul precedent 839.355 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2014 147.698 +7,5% față de anul precedent 550.930 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 137.447 +92,3% față de anul precedent 361.687 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2012 71.468 +473,1% față de anul precedent 328.019 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 12.470 -49,1% față de anul precedent 224.565 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2010 24.502 +5,9% față de anul precedent 201.136 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 23.128 +179,2% față de anul precedent 331.962 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 8.283 258.481 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 246.622 RON. Profit: 86.922 RON

Cifra de afaceri: 246.622 RON. Profit: 86.922 RON

Cifra de afaceri
246.622 RON +18.46% față de anul precedent
Profit net
86.922 RON +50.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
232.343 RON -11.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 208.196 RON. Profit: 57.820 RON

Cifra de afaceri: 208.196 RON. Profit: 57.820 RON

Cifra de afaceri
208.196 RON -26.87% față de anul precedent
Profit net
57.820 RON -43.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
262.945 RON -12.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 284.710 RON. Profit: 101.561 RON

Cifra de afaceri: 284.710 RON. Profit: 101.561 RON

Cifra de afaceri
284.710 RON -16.11% față de anul precedent
Profit net
101.561 RON -46.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
301.339 RON +202.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 339.375 RON. Profit: 188.436 RON

Cifra de afaceri: 339.375 RON. Profit: 188.436 RON

Cifra de afaceri
339.375 RON +13.78% față de anul precedent
Profit net
188.436 RON +0.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
99.672 RON +124.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 298.265 RON. Profit: 187.945 RON

Cifra de afaceri: 298.265 RON. Profit: 187.945 RON

Cifra de afaceri
298.265 RON -2.91% față de anul precedent
Profit net
187.945 RON +1494.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
44.434 RON +129.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 307.206 RON. Profit: 11.784 RON

Cifra de afaceri: 307.206 RON. Profit: 11.784 RON

Cifra de afaceri
307.206 RON -8.48% față de anul precedent
Profit net
11.784 RON -86.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
19.321 RON -7.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 335.670 RON. Profit: 87.824 RON

Cifra de afaceri: 335.670 RON. Profit: 87.824 RON

Cifra de afaceri
335.670 RON +4.82% față de anul precedent
Profit net
87.824 RON +2.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
20.934 RON -88.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 320.236 RON. Profit: 85.532 RON

Cifra de afaceri: 320.236 RON. Profit: 85.532 RON

Cifra de afaceri
320.236 RON -28.76% față de anul precedent
Profit net
85.532 RON -34.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
177.134 RON -77.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 449.515 RON. Profit: 130.967 RON

Cifra de afaceri: 449.515 RON. Profit: 130.967 RON

Cifra de afaceri
449.515 RON -12.08% față de anul precedent
Profit net
130.967 RON -54.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
778.551 RON +575.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 511.267 RON. Profit: 288.424 RON

Cifra de afaceri: 511.267 RON. Profit: 288.424 RON

Cifra de afaceri
511.267 RON +26.58% față de anul precedent
Profit net
288.424 RON +52.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
115.294 RON -21.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 403.910 RON. Profit: 189.243 RON

Cifra de afaceri: 403.910 RON. Profit: 189.243 RON

Cifra de afaceri
403.910 RON +13.21% față de anul precedent
Profit net
189.243 RON +462.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
147.698 RON +7.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 356.771 RON. Profit: 33.668 RON

Cifra de afaceri: 356.771 RON. Profit: 33.668 RON

Cifra de afaceri
356.771 RON -4.81% față de anul precedent
Profit net
33.668 RON -67.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
137.447 RON +92.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 374.802 RON. Profit: 103.454 RON

Cifra de afaceri: 374.802 RON. Profit: 103.454 RON

Cifra de afaceri
374.802 RON +513.17% față de anul precedent
Profit net
103.454 RON +341.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
71.468 RON +473.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 61.125 RON. Profit: 23.409 RON

Cifra de afaceri: 61.125 RON. Profit: 23.409 RON

Cifra de afaceri
61.125 RON +47.8% față de anul precedent
Profit net
23.409 RON +118.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
12.470 RON -49.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 41.356 RON. Profit: 10.694 RON

Cifra de afaceri: 41.356 RON. Profit: 10.694 RON

Cifra de afaceri
41.356 RON -60.85% față de anul precedent
Profit net
10.694 RON -85.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.502 RON +5.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 105.638 RON. Profit: 73.482 RON

Cifra de afaceri: 105.638 RON. Profit: 73.482 RON

Cifra de afaceri
105.638 RON +29.05% față de anul precedent
Profit net
73.482 RON +15.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.128 RON +179.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 81.861 RON. Profit: 63.639 RON

Cifra de afaceri: 81.861 RON. Profit: 63.639 RON

Cifra de afaceri
81.861 RON
Profit net
63.639 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.283 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNIRONA INTERNATIONAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NIRONA INTERNATIONAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

SIGMA PROIECT COMPANY SRL
CUI: 17376876CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.346 RON
Profit
184.029 RON
Angajati
0
GALILEO TOPO S.R.L.
CUI: 46161870CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
QUADRANT A&D SRL
CUI: 6880265CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1995-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.859 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IPI INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40544583CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.110 RON
Profit
93.997 RON
Angajati
1
ELTERSAN20 CONSULTING S.R.L.
CUI: 43214458CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.609 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AQUA DESIGN & CONSULTING S.R.L.
CUI: 39149513CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.639 RON
Profit
100.263 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

IROM SERV CONSULT SRL
CUI: 16183893CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.878 RON
Profit
4.323 RON
Angajati
1
EPTISA ROMANIA SRL
CUI: 16193331CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.182.991 RON
Profit
16.852.028 RON
Angajati
105
GLOBUS GEOPROIECT SRL
CUI: 16183796CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
908.647 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
CONTRUST GROUP SRL
CUI: 16203303CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.771 RON
Profit
24.432 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CRISTI & ADRIANA COM IMPEX SRL
CUI: 16189063CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.924.670 RON
Profit
85.182 RON
Angajati
4
MONDO FRUTIES S.R.L.
CUI: 16189080CAEN: 4631
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
863.005 RON
Profit
6.321 RON
Angajati
2
MED PLUS SRL
CUI: 16184597CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.994 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NATURVITA PLUS SRL
CUI: 16159658CAEN: 5629
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-02-20
fara e-Factura
ELFLOR COMIMPEX SRL
CUI: 16217597CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-03-09
fara e-Factura
ELITE SOFT MEDIA SRL
CUI: 15920687CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.567 RON
Profit
16.535 RON
Angajati
0
SETAM SERVICES S.R.L.
CUI: 16465606CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.876.580 RON
Profit
700.113 RON
Angajati
1
VIO - TOP SRL
CUI: 11799060CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1999-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.944.550 RON
Profit
363.308 RON
Angajati
23
CARDIO VISION SRL
CUI: 19031458CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.595 RON
Profit
82.065 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NIRONA INTERNATIONAL SRL?

CUI-ul NIRONA INTERNATIONAL SRL este 16189071.

Unde este sediul NIRONA INTERNATIONAL SRL?

NIRONA INTERNATIONAL SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Justiţiei nr. 18, 40118, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NIRONA INTERNATIONAL SRL?

NIRONA INTERNATIONAL SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NIRONA INTERNATIONAL SRL in 2024?

In 2024, NIRONA INTERNATIONAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 246.622 RON.

Cati angajati are NIRONA INTERNATIONAL SRL?

NIRONA INTERNATIONAL SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NIRONA INTERNATIONAL SRL?

NIRONA INTERNATIONAL SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat NIRONA INTERNATIONAL SRL in 2024?

NIRONA INTERNATIONAL SRL a inregistrat un profit net de 86.922 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.