Activ Plătitor TVAe‑Factură

RADID INSTAL SRL

CUI: 16423961
CIF: RO16423961
Reg. Com.: J2004000398099
CAEN: 4752
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 mai 2004 · 22 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:45

Despre RADID INSTAL SRL

RADID INSTAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brăila, judetul BRĂILA, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit" (cod CAEN 4752), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RADID INSTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 352.399 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 247.503 RON in 2008 la 352.399 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
352.399 RON
Venituri totale
352.966 RON
Cheltuieli totale
361.594 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
299 RON
Active circulante
173.012 RON
Stocuri
152.576 RON
Creanțe
84 RON
Casa & conturi bănci
20.352 RON
Capital propriu
90.214 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Mihai Bravu nr. 39, 810214
Telefon0744688901

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Mihai Bravu nr. 39, 810214
Cod poștal: 810214
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Mihai Bravu nr. 39, 810214
Cod postal
810214
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.05.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
352.399 RON
Rezultat net
-14.245 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 352.399 RON 341.122 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 352.966 RON 342.373 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 361.594 RON 322.405 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 19.968 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 16.546 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.628 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 14.245 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 299 RON 299 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 173.012 RON 176.024 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 173.311 RON 176.323 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 152.576 RON 156.832 RON
CreanțeSume de încasat 84 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.352 RON 19.192 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 83.097 RON 71.864 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 90.214 RON 104.459 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active173.311RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

47,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale173.311 RON
Datorii totale83.097 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
52,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 352.399 +3,3% față de anul precedent 352.966 361.594 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.628 14.245
2023 341.122 +18,4% față de anul precedent 342.373 322.405 19.968 -31,2% față de anul precedent 16.546 -36,7% față de anul precedent 0 0
2022 288.191 +19,2% față de anul precedent 288.192 259.183 29.009 +2,5% față de anul precedent 26.127 +0,1% față de anul precedent 0 0
2021 241.819 +7,9% față de anul precedent 241.919 213.623 28.296 +34,5% față de anul precedent 26.115 +33,3% față de anul precedent 0 0
2020 224.098 +16,7% față de anul precedent 224.099 203.064 21.035 +87,4% față de anul precedent 19.589 +110,5% față de anul precedent 0 0
2019 192.039 +0,7% față de anul precedent 192.039 180.813 11.226 -7,0% față de anul precedent 9.305 -8,4% față de anul precedent 0 0
2018 190.769 +8,4% față de anul precedent 190.991 178.922 12.069 +4,9% față de anul precedent 10.159 +4,3% față de anul precedent 0 0
2017 175.934 +16,6% față de anul precedent 175.934 164.430 11.504 +20,1% față de anul precedent 9.744 +48,6% față de anul precedent 0 0
2016 150.937 +3,6% față de anul precedent 150.937 141.360 9.577 -26,3% față de anul precedent 6.558 -24,0% față de anul precedent 0 0
2015 145.675 +16,7% față de anul precedent 145.675 132.674 13.001 +189,5% față de anul precedent 8.631 +1.057,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 124.846 +21,6% față de anul precedent 124.946 120.455 4.491 746 0 0
2013 102.709 -27,1% față de anul precedent 102.709 108.478 0 0 5.769 8.675
2012 140.954 -32,2% față de anul precedent 140.956 141.136 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 180 232
2011 207.929 +1,5% față de anul precedent 207.936 195.548 12.388 +4,0% față de anul precedent 12.388 +42,6% față de anul precedent 0 0
2010 204.892 -2,9% față de anul precedent 204.929 193.014 11.915 8.690 0 0
2009 211.065 -14,7% față de anul precedent 211.066 215.780 0 0 4.714 9.047
2008 247.503 247.514 255.799 0 0 8.285 8.285

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 299 173.012 173.311 152.576 84 20.352
2023 299 176.024 176.323 156.832 0 19.192
2022 299 166.627 166.926 153.542 118 12.967
2021 299 131.388 131.687 120.702 93 10.593
2020 299 97.918 98.217 89.464 93 8.361
2019 299 69.124 69.423 63.688 105 5.331
2018 299 65.244 65.543 59.995 93 5.156
2017 299 53.606 53.905 46.281 58 7.267
2016 299 38.267 38.566 34.443 58 3.766
2015 299 34.902 35.201 30.873 572 3.457
2014 299 32.188 32.487 27.339 1.296 3.553
2013 299 29.471 29.770 26.298 2.593 580
2012 299 24.614 24.913 23.655 74 885
2011 1.012 27.625 28.637 20.637 352 6.636
2010 2.249 39.035 41.284 31.969 0 7.066
2009 3.953 41.631 45.584 37.584 0 4.047
2008 5.068 54.758 59.826 49.836 0 4.922

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 83.097 +15,6% față de anul precedent 90.214 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 71.864 -9,1% față de anul precedent 104.459 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 79.014 +13,0% față de anul precedent 87.912 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 69.902 +11,8% față de anul precedent 61.785 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 62.547 +17,3% față de anul precedent 35.670 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 53.342 -9,2% față de anul precedent 16.081 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 58.768 +2,6% față de anul precedent 6.775 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 57.288 +10,8% față de anul precedent -3.383 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 51.693 -5,8% față de anul precedent -13.127 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 54.889 -9,7% față de anul precedent -19.688 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 60.806 +3,4% față de anul precedent -28.319 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 58.835 +29,9% față de anul precedent -29.065 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 45.302 -7,2% față de anul precedent -20.389 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 48.794 -33,9% față de anul precedent -20.157 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 73.829 -15,0% față de anul precedent -32.545 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2009 86.820 -5,7% față de anul precedent -41.236 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 92.015 -32.189 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MMMIHAELA MUNTEANUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7766/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 352.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 352.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
352.399 RON +3.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.245 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
83.097 RON +15.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 341.122 RON. Profit: 16.546 RON

Cifra de afaceri: 341.122 RON. Profit: 16.546 RON

Cifra de afaceri
341.122 RON +18.37% față de anul precedent
Profit net
16.546 RON -36.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
71.864 RON -9.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 288.191 RON. Profit: 26.127 RON

Cifra de afaceri: 288.191 RON. Profit: 26.127 RON

Cifra de afaceri
288.191 RON +19.18% față de anul precedent
Profit net
26.127 RON +0.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
79.014 RON +13.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 241.819 RON. Profit: 26.115 RON

Cifra de afaceri: 241.819 RON. Profit: 26.115 RON

Cifra de afaceri
241.819 RON +7.91% față de anul precedent
Profit net
26.115 RON +33.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
69.902 RON +11.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 224.098 RON. Profit: 19.589 RON

Cifra de afaceri: 224.098 RON. Profit: 19.589 RON

Cifra de afaceri
224.098 RON +16.69% față de anul precedent
Profit net
19.589 RON +110.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
62.547 RON +17.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 192.039 RON. Profit: 9.305 RON

Cifra de afaceri: 192.039 RON. Profit: 9.305 RON

Cifra de afaceri
192.039 RON +0.67% față de anul precedent
Profit net
9.305 RON -8.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
53.342 RON -9.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 190.769 RON. Profit: 10.159 RON

Cifra de afaceri: 190.769 RON. Profit: 10.159 RON

Cifra de afaceri
190.769 RON +8.43% față de anul precedent
Profit net
10.159 RON +4.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.768 RON +2.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 175.934 RON. Profit: 9.744 RON

Cifra de afaceri: 175.934 RON. Profit: 9.744 RON

Cifra de afaceri
175.934 RON +16.56% față de anul precedent
Profit net
9.744 RON +48.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.288 RON +10.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 150.937 RON. Profit: 6.558 RON

Cifra de afaceri: 150.937 RON. Profit: 6.558 RON

Cifra de afaceri
150.937 RON +3.61% față de anul precedent
Profit net
6.558 RON -24.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
51.693 RON -5.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 145.675 RON. Profit: 8.631 RON

Cifra de afaceri: 145.675 RON. Profit: 8.631 RON

Cifra de afaceri
145.675 RON +16.68% față de anul precedent
Profit net
8.631 RON +1056.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
54.889 RON -9.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 124.846 RON. Profit: 746 RON

Cifra de afaceri: 124.846 RON. Profit: 746 RON

Cifra de afaceri
124.846 RON +21.55% față de anul precedent
Profit net
746 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
60.806 RON +3.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 102.709 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.709 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.709 RON -27.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.675 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
58.835 RON +29.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 140.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 140.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
140.954 RON -32.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
232 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
45.302 RON -7.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 207.929 RON. Profit: 12.388 RON

Cifra de afaceri: 207.929 RON. Profit: 12.388 RON

Cifra de afaceri
207.929 RON +1.48% față de anul precedent
Profit net
12.388 RON +42.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
48.794 RON -33.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 204.892 RON. Profit: 8.690 RON

Cifra de afaceri: 204.892 RON. Profit: 8.690 RON

Cifra de afaceri
204.892 RON -2.92% față de anul precedent
Profit net
8.690 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
73.829 RON -14.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 211.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 211.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
211.065 RON -14.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.047 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
86.820 RON -5.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.022026Mentiune · Buletin 7766/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 6326 din data: 24.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
RADID INSTAL SRL
CUI
16423961
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.02.2026
Registrul Comerțului
J09/398/2004
EUID
ROONRC.J09/398/2004
Sediu
Jud. Brăila, Municipiul Brăila, Str. MIHAI BRAVU, Nr. 39
Județ
Brăila
Număr încheiere
166574
Data încheierii
26.02.2026
Număr dosar
833436
Data dosarului
24.02.2026
Tribunal
Brăila
Registrator
Adrian Nicolae Cosma

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 6325 din 24.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 833436 din 24.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 7766/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4752, Brăila

BRIANGES GROUP SRL
CUI: 34041250CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Sat Cazasu Com. Cazasu2015-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.148 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PUCHI COMPANY S.R.L.
CUI: 41124987CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Sat Stăncuţa Com. Stăncuţa2019-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.123 RON
Profit
44.518 RON
Angajati
1
COSTALEX PRODCOM SRL
CUI: 15509194CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2003-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
407.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LEYANY GLASS SRL
CUI: 32529990CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2013-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.855 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TATBIA IMPEX SRL
CUI: 37121630CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Sat Cuza Vodă Com. Stăncuţa2017-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
870.385 RON
Profit
91.449 RON
Angajati
2
ARAGON CONSTRUCT SRL
CUI: 21112570CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2007-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.799 RON
Profit
3.396 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4752, Brăila

SIRTAP SRL
CUI: 16182480CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Sat Râmnicelu Com. Râmnicelu2004-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
952.367 RON
Profit
155.928 RON
Angajati
2
MICRIVET SRL
CUI: 16576191CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Sat Jirlău Com. Jirlău2004-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.488.413 RON
Profit
192.618 RON
Angajati
8
ANATISNIRA COM SRL
CUI: 15890616CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2003-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
518.949 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
IVORY INSTAL SRL
CUI: 17650490CAEN: 4752
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2005-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.951 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Brăila

MANAGEMENT OBJECTIVES S.A.
CUI: 16418035CAEN: 1061
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2004-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.491.454 RON
Profit
12.959.260 RON
Angajati
213
IGNIFUG SRL
CUI: 16377539CAEN: 1611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2004-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.668 RON
Profit
460 RON
Angajati
1
ENCODER SRL
CUI: 16475545CAEN: 3320
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2004-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.967 RON
Profit
59.976 RON
Angajati
1
KREMALI COM SRL
CUI: 15838758CAEN: 4649
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2003-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.641.680 RON
Profit
1.354.814 RON
Angajati
11
RIVERTRANS SRL
CUI: 5848037CAEN: 4687
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.588 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PRIATOUR SRL
CUI: 25865474CAEN: 7912
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2009-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.989 RON
Profit
1.299 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RADID INSTAL SRL?

CUI-ul RADID INSTAL SRL este 16423961.

Unde este sediul RADID INSTAL SRL?

RADID INSTAL SRL are sediul in Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Mihai Bravu nr. 39, 810214, Mun. Brăila, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata RADID INSTAL SRL?

RADID INSTAL SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RADID INSTAL SRL in 2024?

In 2024, RADID INSTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 352.399 RON.

Cati angajati are RADID INSTAL SRL?

RADID INSTAL SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RADID INSTAL SRL?

RADID INSTAL SRL are codul CAEN principal 4752 (Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit).

Ce profit a inregistrat RADID INSTAL SRL in 2024?

RADID INSTAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 14.245 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.