Activ

NIOBEEA COM SRL

CUI: 5847635
CIF: 5847635
Reg. Com.: J1994000970092
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 iunie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:33

Despre NIOBEEA COM SRL

NIOBEEA COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brăila, judetul BRĂILA, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NIOBEEA COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 126.772 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.4%). Profitul net inregistrat a fost de 5.106 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 98.363 RON in 2008 la 126.772 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
126.772 RON
Venituri totale
129.852 RON
Cheltuieli totale
123.506 RON
Profit brut
6.346 RON
Profit net
5.106 RON
Marja profit net
4,03%
Active imobilizate
1.234 RON
Active circulante
16.280 RON
Stocuri
9.728 RON
Creanțe
416 RON
Casa & conturi bănci
6.136 RON
Capital propriu
-5.091 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. HIPODROM nr. 16
Telefon0239676233

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. HIPODROM nr. 16
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. HIPODROM nr. 16
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.06.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
126.772 RON
Rezultat net
5.106 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 126.772 RON 134.061 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 129.852 RON 134.061 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 123.506 RON 126.692 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.346 RON 7.369 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.106 RON 6.105 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.234 RON 1.234 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.280 RON 13.347 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.514 RON 14.581 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.728 RON 8.073 RON
CreanțeSume de încasat 416 RON 2.670 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.136 RON 2.604 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 23.079 RON 25.250 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.091 RON -10.197 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.514RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

131,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.514 RON
Datorii totale23.079 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
29,2 %Profit net / active totale
ROE
-100,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,71 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-29,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 126.772 -5,4% față de anul precedent 129.852 123.506 6.346 -13,9% față de anul precedent 5.106 -16,4% față de anul precedent 0 0
2023 134.061 -17,8% față de anul precedent 134.061 126.692 7.369 -44,1% față de anul precedent 6.105 -26,3% față de anul precedent 0 0
2022 163.074 +11,9% față de anul precedent 163.074 149.900 13.174 +195,5% față de anul precedent 8.282 +8.617,9% față de anul precedent 0 0
2021 145.721 +7,2% față de anul precedent 145.721 141.263 4.458 -1,1% față de anul precedent 95 -95,4% față de anul precedent 0 0
2020 135.893 -20,0% față de anul precedent 135.893 131.384 4.509 2.071 0 0
2019 169.930 -1,1% față de anul precedent 169.930 173.575 0 0 3.645 5.345
2018 171.836 -8,5% față de anul precedent 171.836 176.203 0 0 4.367 6.087
2017 187.774 -18,7% față de anul precedent 187.774 189.005 0 0 1.231 3.109
2016 230.941 -1,2% față de anul precedent 231.310 232.733 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.423 1.442
2015 233.622 +44,2% față de anul precedent 234.508 226.219 8.289 +3,1% față de anul precedent 6.796 +3,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 162.029 -3,8% față de anul precedent 163.141 155.098 8.043 +386,0% față de anul precedent 6.564 +493,0% față de anul precedent 0 0
2013 168.437 +11,0% față de anul precedent 168.650 166.995 1.655 1.107 0 0
2012 151.801 +3,4% față de anul precedent 151.818 164.014 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.196 12.196
2011 146.762 +2,2% față de anul precedent 146.825 145.005 1.820 1.445 0 0
2010 143.680 +10,7% față de anul precedent 144.704 147.735 0 0 3.031 6.256
2009 129.774 +31,9% față de anul precedent 129.784 140.046 0 0 10.262 13.129
2008 98.363 98.435 105.389 0 0 6.954 7.508

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.234 16.280 17.514 9.728 416 6.136
2023 1.234 13.347 14.581 8.073 2.670 2.604
2022 1.234 31.874 33.108 10.853 1.143 19.878
2021 1.157 20.974 22.131 17.002 1.975 1.997
2020 300 23.114 23.414 19.959 2.304 851
2019 1.157 4.754 5.911 3.344 258 1.152
2018 1.157 3.546 4.703 2.241 254 1.051
2017 300 18.950 19.250 14.178 2.531 2.241
2016 523 23.651 24.174 14.961 3.174 5.516
2015 906 23.434 24.340 18.150 4.610 674
2014 1.289 24.423 25.712 21.442 2.531 450
2013 3.937 13.213 17.150 5.862 2.531 4.820
2012 4.809 24.139 28.948 20.320 2.531 1.288
2011 14.030 27.145 41.175 24.576 2.531 38
2010 19.728 22.786 42.514 19.725 2.800 261
2009 28.823 20.589 49.412 14.831 5.294 464
2008 38.745 25.686 64.431 17.570 7.421 695

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 23.079 -8,6% față de anul precedent -5.091 Neraportat 0
2023 25.250 -49,9% față de anul precedent -10.197 Neraportat 0
2022 50.376 +7,8% față de anul precedent -16.302 Neraportat 0
2021 46.716 -2,9% față de anul precedent -24.585 Neraportat 0
2020 48.094 +47,3% față de anul precedent -24.680 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 32.662 +25,1% față de anul precedent -26.751 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 26.109 -24,5% față de anul precedent -21.406 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 34.569 -17,3% față de anul precedent -15.319 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 41.805 +3,2% față de anul precedent -17.631 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 40.529 -16,8% față de anul precedent -16.189 Neraportat 1
2014 48.697 +9,0% față de anul precedent -22.985 Neraportat 0
2013 44.696 -29,1% față de anul precedent -27.546 Neraportat 0
2012 63.065 -1,2% față de anul precedent -28.653 Neraportat 0
2011 63.817 -11,8% față de anul precedent -16.457 Neraportat 0
2010 72.361 -4,9% față de anul precedent -22.126 Neraportat 0
2009 76.047 -5,9% față de anul precedent -15.870 Neraportat 0
2008 80.826 -2.742 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MNMARIANA NASTASEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36169/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 126.772 RON. Profit: 5.106 RON

Cifra de afaceri: 126.772 RON. Profit: 5.106 RON

Cifra de afaceri
126.772 RON -5.44% față de anul precedent
Profit net
5.106 RON -16.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.079 RON -8.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 134.061 RON. Profit: 6.105 RON

Cifra de afaceri: 134.061 RON. Profit: 6.105 RON

Cifra de afaceri
134.061 RON -17.79% față de anul precedent
Profit net
6.105 RON -26.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.250 RON -49.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 163.074 RON. Profit: 8.282 RON

Cifra de afaceri: 163.074 RON. Profit: 8.282 RON

Cifra de afaceri
163.074 RON +11.91% față de anul precedent
Profit net
8.282 RON +8617.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
50.376 RON +7.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 145.721 RON. Profit: 95 RON

Cifra de afaceri: 145.721 RON. Profit: 95 RON

Cifra de afaceri
145.721 RON +7.23% față de anul precedent
Profit net
95 RON -95.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
46.716 RON -2.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 135.893 RON. Profit: 2.071 RON

Cifra de afaceri: 135.893 RON. Profit: 2.071 RON

Cifra de afaceri
135.893 RON -20.03% față de anul precedent
Profit net
2.071 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
48.094 RON +47.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 169.930 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 169.930 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
169.930 RON -1.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.345 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.662 RON +25.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 171.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 171.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
171.836 RON -8.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.087 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.109 RON -24.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 187.774 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 187.774 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
187.774 RON -18.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.109 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.569 RON -17.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 230.941 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 230.941 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
230.941 RON -1.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.442 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.805 RON +3.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 233.622 RON. Profit: 6.796 RON

Cifra de afaceri: 233.622 RON. Profit: 6.796 RON

Cifra de afaceri
233.622 RON +44.19% față de anul precedent
Profit net
6.796 RON +3.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
40.529 RON -16.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 162.029 RON. Profit: 6.564 RON

Cifra de afaceri: 162.029 RON. Profit: 6.564 RON

Cifra de afaceri
162.029 RON -3.8% față de anul precedent
Profit net
6.564 RON +492.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
48.697 RON +8.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 168.437 RON. Profit: 1.107 RON

Cifra de afaceri: 168.437 RON. Profit: 1.107 RON

Cifra de afaceri
168.437 RON +10.96% față de anul precedent
Profit net
1.107 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
44.696 RON -29.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 151.801 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 151.801 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
151.801 RON +3.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.196 RON
Angajati
0
Datorii
63.065 RON -1.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 146.762 RON. Profit: 1.445 RON

Cifra de afaceri: 146.762 RON. Profit: 1.445 RON

Cifra de afaceri
146.762 RON +2.15% față de anul precedent
Profit net
1.445 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
63.817 RON -11.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 143.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 143.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
143.680 RON +10.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.256 RON
Angajati
0
Datorii
72.361 RON -4.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 129.774 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 129.774 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
129.774 RON +31.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.129 RON
Angajati
0
Datorii
76.047 RON -5.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 98.363 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.363 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.363 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.508 RON
Angajati
0
Datorii
80.826 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Mentiune · Buletin 36169/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NIOBEEA COM SRL
CUI
5847635
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J09/970/1994
EUID
ROONRC.J09/970/1994
Sediu
Municipiul Brăila, Jud. Brăila, Str. HIPODROM, Nr. 16, Bl. A13, Ap. 15
Județ
Brăila
Număr încheiere
769941
Data încheierii
30.09.2026
Număr dosar
3502677
Data dosarului
02.09.2026
Tribunal
Brăila
Registrator
Ştefan Mihnea LAZĂR

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 02.09.2026
  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 25.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36169/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Brăila

STEDESA COM SRL
CUI: 5214803CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.722 RON
Profit
3.229 RON
Angajati
2
ATUNEL COM SRL
CUI: 8810940CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1996-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.705 RON
Profit
19.012 RON
Angajati
0
PROMAG IMPEX SRL
CUI: 5991923CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Orş. Însurăţei1994-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.187 RON
Profit
18.648 RON
Angajati
1
CIRESICA-COM SRL
CUI: 2277599CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Cireşu Com. Cireşu1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.594 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
STRONG TRADE SRL
CUI: 5992228CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Berteştii de Jos Com. Berteştii de Jos1994-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.585 RON
Profit
19.493 RON
Angajati
0
SPIRT COM SRL
CUI: 17165380CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Pietroiu Com. Vădeni2005-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.267 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Brăila

BALANTA COMSERV IMPEX S.R.L.
CUI: 5847309CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
324.235 RON
Profit
414 RON
Angajati
3
MAGURA IMPEX SRL
CUI: 5848088CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.648 RON
Profit
24.540 RON
Angajati
0
LUCISTEF COM SRL
CUI: 5847007CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
809.122 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FAMIRALI IMPEX SRL
CUI: 5848452CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Orş. Ianca1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
840.216 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Brăila

CASANOVA TRADE SRL
CUI: 5847597CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.323 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CENADY COM SRL
CUI: 5847830CAEN: 4771
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
388.759 RON
Profit
16.659 RON
Angajati
2
TUDOCOZ COMIMEX SRL
CUI: 5846818CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Vărsătura Com. Chiscani1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.504.607 RON
Profit
49.091 RON
Angajati
4
AUREUS SERVCOM SRL
CUI: 5991680CAEN: 4332
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.028 RON
Profit
6.615 RON
Angajati
2
MODALUX SRL
CUI: 5215280CAEN: 4755
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.387 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADOR CONS S.R.L.
CUI: 6814113CAEN: 0111
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1995-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.929.478 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
RODONAS S.R.L.
CUI: 16411355CAEN: 0111
Activ
BRĂILA, Sat Corbu Nou Com. Maxineni2004-05-12
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NIOBEEA COM SRL?

CUI-ul NIOBEEA COM SRL este 5847635.

Unde este sediul NIOBEEA COM SRL?

NIOBEEA COM SRL are sediul in Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. HIPODROM nr. 16, Mun. Brăila, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata NIOBEEA COM SRL?

NIOBEEA COM SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NIOBEEA COM SRL in 2024?

In 2024, NIOBEEA COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 126.772 RON.

Ce activitate are NIOBEEA COM SRL?

NIOBEEA COM SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat NIOBEEA COM SRL in 2024?

NIOBEEA COM SRL a inregistrat un profit net de 5.106 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.