Cifra de afaceri
Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală
Surse și actualizareDespre FLORPOP SRL
FLORPOP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cislău Com. Cislău, judetul BUZĂU, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală" (cod CAEN 0161), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, FLORPOP SRL a raportat o cifra de afaceri de 95.923 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.2%). Profitul net inregistrat a fost de 9.727 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut de la 156.964 RON in 2008 la 95.923 RON in 2025.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2025), se afla pe locul 28 din 67 firme din judetul BUZĂU, pe locul 1 din 1 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 6 la nivel national in domeniul sau (8 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 95.923 RON
- Venituri totale
- 95.923 RON
- Cheltuieli totale
- 84.407 RON
- Profit brut
- 11.516 RON
- Profit net
- 9.727 RON
- Marja profit net
- 10,14%
- Active imobilizate
- 69.589 RON
- Active circulante
- 94.028 RON
- Stocuri
- 28.656 RON
- Creanțe
- 24.766 RON
- Casa & conturi bănci
- 40.606 RON
- Capital propriu
- 160.875 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 0161
- Loc 6 din 8
- Profit net · CAEN 0161
- Loc 5 din 8
- Angajati · CAEN 0161
- Loc 6 din 8
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BUZĂU, Sat Cislău Com. Cislău, 127185
- Cod postal
- 127185
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 11.02.2005
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 95.923 RON
- Rezultat net
- 9.727 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 95.923 RON | 85.500 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 95.923 RON | 85.543 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 84.407 RON | 74.087 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 11.516 RON | 11.456 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 9.727 RON | 9.660 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 69.589 RON | 62.342 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 94.028 RON | 120.949 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 163.617 RON | 183.291 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 28.656 RON | 18.192 RON |
| CreanțeSume de încasat | 24.766 RON | 12.421 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 40.606 RON | 90.336 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 2.742 RON | 6.143 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 160.875 RON | 177.148 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 5,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 6,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 34,29 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 98,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.923 +12,2% față de anul precedent | 95.923 | 84.407 | 11.516 +0,5% față de anul precedent | 9.727 +0,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 85.500 -17,8% față de anul precedent | 85.543 | 74.087 | 11.456 -55,9% față de anul precedent | 9.660 -55,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 104.021 +11,2% față de anul precedent | 104.025 | 78.022 | 26.003 -33,3% față de anul precedent | 21.843 -39,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 93.522 +1,8% față de anul precedent | 93.528 | 54.547 | 38.981 +5,9% față de anul precedent | 36.175 +6,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 91.909 +17,8% față de anul precedent | 91.913 | 55.116 | 36.797 -6,3% față de anul precedent | 34.040 -7,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 78.000 -32,0% față de anul precedent | 78.006 | 38.753 | 39.253 -28,7% față de anul precedent | 36.913 -28,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 114.700 -12,8% față de anul precedent | 114.705 | 59.690 | 55.015 -31,2% față de anul precedent | 51.574 -34,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 131.590 -1,7% față de anul precedent | 131.596 | 51.647 | 79.949 -4,3% față de anul precedent | 78.633 -1,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 133.922 -31,6% față de anul precedent | 133.927 | 50.407 | 83.520 +40,6% față de anul precedent | 79.502 +44,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 195.878 +47,5% față de anul precedent | 196.108 | 136.687 | 59.421 +2.177,5% față de anul precedent | 55.019 | 0 | 0 |
| 2015 | 132.767 +6,9% față de anul precedent | 132.767 | 130.158 | 2.609 -57,7% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 1.374 |
| 2014 | 124.205 -17,0% față de anul precedent | 128.220 | 122.055 | 6.165 -22,7% față de anul precedent | 1.957 -48,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 149.595 -32,8% față de anul precedent | 149.595 | 141.620 | 7.975 -71,8% față de anul precedent | 3.791 -86,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 222.480 +32,4% față de anul precedent | 222.497 | 194.185 | 28.312 | 28.312 | 0 | 0 |
| 2011 | 168.084 +8,9% față de anul precedent | 168.092 | 202.177 | 0 | 0 | 34.085 | 34.085 |
| 2010 | 154.329 +30,6% față de anul precedent | 156.278 | 169.855 | 0 | 0 | 13.577 | 16.802 |
| 2009 | 118.198 -24,7% față de anul precedent | 123.124 | 229.466 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 106.342 | 109.209 |
| 2008 | 156.964 | 151.829 | 148.950 | 2.879 | 2.600 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.589 | 94.028 | 163.617 | 28.656 | 24.766 | 40.606 |
| 2024 | 62.342 | 120.949 | 183.291 | 18.192 | 12.421 | 90.336 |
| 2023 | 66.189 | 163.807 | 229.996 | 25.117 | 8.689 | 130.001 |
| 2022 | 88.443 | 161.829 | 250.272 | 14.197 | 6.003 | 141.629 |
| 2021 | 56.848 | 156.969 | 213.817 | 0 | 4.418 | 152.551 |
| 2020 | 8.295 | 178.017 | 186.312 | 1.036 | 1.445 | 175.536 |
| 2019 | 9.264 | 138.565 | 147.829 | 1.036 | 1.773 | 135.756 |
| 2018 | 12.464 | 83.492 | 95.956 | 476 | 3.647 | 79.369 |
| 2017 | 5.491 | 28.531 | 34.022 | 0 | 2.911 | 25.620 |
| 2016 | 3.311 | 32.493 | 35.804 | 0 | 1.350 | 31.143 |
| 2015 | 0 | 42.525 | 42.525 | 26.996 | 863 | 14.666 |
| 2014 | 83.092 | 27.588 | 110.680 | 23.476 | 3.443 | 669 |
| 2013 | 60.218 | 25.514 | 85.732 | 25.009 | 116 | 389 |
| 2012 | 34.126 | 54.594 | 88.720 | 53.528 | 0 | 1.066 |
| 2011 | 10.664 | 70.634 | 81.298 | 48.335 | 18.637 | 3.662 |
| 2010 | 21.111 | 54.522 | 75.633 | 38.706 | 12.465 | 3.351 |
| 2009 | 39.085 | 67.327 | 106.412 | 26.829 | 39.933 | 565 |
| 2008 | 78.721 | 108.884 | 187.605 | 76.731 | 32.020 | 133 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.742 -55,4% față de anul precedent | 160.875 | Neraportat | 0 |
| 2024 | 6.143 -24,7% față de anul precedent | 177.148 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 8.160 +2.824,7% față de anul precedent | 221.836 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 279 | 249.993 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 0 -100,0% față de anul precedent | 213.817 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 6.535 +31,7% față de anul precedent | 179.777 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 4.964 +6,4% față de anul precedent | 142.865 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 4.666 -78,2% față de anul precedent | 91.290 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 21.365 -79,2% față de anul precedent | 12.657 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 102.649 -37,6% față de anul precedent | -66.845 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2015 | 164.389 -28,9% față de anul precedent | -121.864 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 231.170 +11,0% față de anul precedent | -120.490 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 208.178 -3,4% față de anul precedent | -122.446 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2012 | 215.409 -8,7% față de anul precedent | -126.237 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 235.848 +18,6% față de anul precedent | -154.550 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 198.903 -8,6% față de anul precedent | -120.465 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 217.490 +11,6% față de anul precedent | -103.662 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 194.913 | 5.547 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
23 repere. O singură cronologie.
Din 2005 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 95.923 RON. Profit: 9.727 RON
Cifra de afaceri: 95.923 RON. Profit: 9.727 RON
- Cifra de afaceri
- 95.923 RON +12.19% față de anul precedent
- Profit net
- 9.727 RON +0.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.742 RON -55.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 85.500 RON. Profit: 9.660 RON
Cifra de afaceri: 85.500 RON. Profit: 9.660 RON
- Cifra de afaceri
- 85.500 RON -17.81% față de anul precedent
- Profit net
- 9.660 RON -55.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.143 RON -24.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3781/2024Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) din data: 07.02.2024, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) din data: 07.02.2024, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 104.021 RON. Profit: 21.843 RON
Cifra de afaceri: 104.021 RON. Profit: 21.843 RON
- Cifra de afaceri
- 104.021 RON +11.23% față de anul precedent
- Profit net
- 21.843 RON -39.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.160 RON +2824.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 93.522 RON. Profit: 36.175 RON
Cifra de afaceri: 93.522 RON. Profit: 36.175 RON
- Cifra de afaceri
- 93.522 RON +1.75% față de anul precedent
- Profit net
- 36.175 RON +6.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 279 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 91.909 RON. Profit: 34.040 RON
Cifra de afaceri: 91.909 RON. Profit: 34.040 RON
- Cifra de afaceri
- 91.909 RON +17.83% față de anul precedent
- Profit net
- 34.040 RON -7.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 78.000 RON. Profit: 36.913 RON
Cifra de afaceri: 78.000 RON. Profit: 36.913 RON
- Cifra de afaceri
- 78.000 RON -32% față de anul precedent
- Profit net
- 36.913 RON -28.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.535 RON +31.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 114.700 RON. Profit: 51.574 RON
Cifra de afaceri: 114.700 RON. Profit: 51.574 RON
- Cifra de afaceri
- 114.700 RON -12.84% față de anul precedent
- Profit net
- 51.574 RON -34.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.964 RON +6.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 131.590 RON. Profit: 78.633 RON
Cifra de afaceri: 131.590 RON. Profit: 78.633 RON
- Cifra de afaceri
- 131.590 RON -1.74% față de anul precedent
- Profit net
- 78.633 RON -1.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.666 RON -78.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 133.922 RON. Profit: 79.502 RON
Cifra de afaceri: 133.922 RON. Profit: 79.502 RON
- Cifra de afaceri
- 133.922 RON -31.63% față de anul precedent
- Profit net
- 79.502 RON +44.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.365 RON -79.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 195.878 RON. Profit: 55.019 RON
Cifra de afaceri: 195.878 RON. Profit: 55.019 RON
- Cifra de afaceri
- 195.878 RON +47.54% față de anul precedent
- Profit net
- 55.019 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 102.649 RON -37.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 132.767 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 132.767 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 132.767 RON +6.89% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.374 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 164.389 RON -28.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 124.205 RON. Profit: 1.957 RON
Cifra de afaceri: 124.205 RON. Profit: 1.957 RON
- Cifra de afaceri
- 124.205 RON -16.97% față de anul precedent
- Profit net
- 1.957 RON -48.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 231.170 RON +11.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 149.595 RON. Profit: 3.791 RON
Cifra de afaceri: 149.595 RON. Profit: 3.791 RON
- Cifra de afaceri
- 149.595 RON -32.76% față de anul precedent
- Profit net
- 3.791 RON -86.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 208.178 RON -3.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 222.480 RON. Profit: 28.312 RON
Cifra de afaceri: 222.480 RON. Profit: 28.312 RON
- Cifra de afaceri
- 222.480 RON +32.36% față de anul precedent
- Profit net
- 28.312 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 215.409 RON -8.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 168.084 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 168.084 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 168.084 RON +8.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 34.085 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 235.848 RON +18.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 154.329 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 154.329 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 154.329 RON +30.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.802 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 198.903 RON -8.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
12.022024Mentiune · Buletin 3781/2024Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) din data: 07.02.2024, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) din data: 07.02.2024, modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite
- Companie
- FLORPOP SRL
- CUI
- 17227025
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 12.02.2024
- Registrul Comerțului
- J10/199/2005
- EUID
- ROONRC.J10/199/2005
- Sediu
- Sat Cislău, Comuna Cislău, Judet Buzău
- Număr încheiere
- 1294
- Data încheierii
- 12.02.2024
- Număr dosar
- 3361
- Data dosarului
- 09.02.2024
- Tribunal
- Buzău
Subiecte
Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) din data: 07.02.2024, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 2 din 06.02.2024
- depunerea actului constitutiv actualizat
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Proceduri de achiziție
Înregistrare SEAP
- Stare
- Inregistrat
- Tip participant
- Ofertant
- Calitate
- Castigator, Participant
- Înregistrat la
- 20 august 2019
- Reprezentant legal
- POPESCU ION
Catalog electronic
| Calitate | Achiziții directe | Cereri de ofertă | Licitații deschise | Licitații restrânse | Licitații electronice | Proceduri simplificate | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castigator | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Participant | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Identificare și contact SEAP
- ID SEAP
- 100088558
- CUI
- 17227025
- Denumire în SEAP
- FLORPOP
- Persoană de contact
- Popescu Ion
- Adresă
- Strada: Lunga, nr. 33, Sector: -, Judet: Buzau, Localitate: Crang, Cod postal: -
- Localitate
- Crang
- Județ
- Buzau
- Telefon
- +40 769351659
- Date preluate la
- 24 august 2026
Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 24 august 2026
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2025
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025Cifra de afaceri | 28din 67 · BUZĂU | 1din 3 · Sat Cislău Com. Cislău | 6din 8 · CAEN 0161 | 1din 1 · CAEN 0161 - BUZĂU | 1din 1 · CAEN 0161 - Sat Cislău Com. Cislău |
| 2025Profit net | 29din 67 · BUZĂU | 1din 3 · Sat Cislău Com. Cislău | 5din 8 · CAEN 0161 | 1din 1 · CAEN 0161 - BUZĂU | 1din 1 · CAEN 0161 - Sat Cislău Com. Cislău |
| 2025Angajati | 33din 67 · BUZĂU | 1din 3 · Sat Cislău Com. Cislău | 6din 8 · CAEN 0161 | 1din 1 · CAEN 0161 - BUZĂU | 1din 1 · CAEN 0161 - Sat Cislău Com. Cislău |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 0161, Buzău
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0161, Buzău
Alte firme din Buzău
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FLORPOP SRL?
CUI-ul FLORPOP SRL este 17227025.
Unde este sediul FLORPOP SRL?
FLORPOP SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Cislău Com. Cislău, 127185, Sat Cislău Com. Cislău, judetul BUZĂU.
Cand a fost infiintata FLORPOP SRL?
FLORPOP SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FLORPOP SRL in 2025?
In 2025, FLORPOP SRL a raportat o cifra de afaceri de 95.923 RON.
Ce activitate are FLORPOP SRL?
FLORPOP SRL are codul CAEN principal 0161 (Activităţi auxiliare pentru producţia vegetală).
Ce profit a inregistrat FLORPOP SRL in 2025?
FLORPOP SRL a inregistrat un profit net de 9.727 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 24 august 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 24 septembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.