Activ Plătitor TVAe‑Factură

AUTOROSSI SRL

CUI: 17269837
CIF: RO17269837
Reg. Com.: J10/252/2005
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 februarie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 15:57

Despre AUTOROSSI SRL

AUTOROSSI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Puieştii de Jos Com. Puieşti, judetul BUZĂU, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AUTOROSSI SRL a raportat o cifra de afaceri de 201.813 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 123.517 RON in 2008 la 201.813 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
201.813 RON
Venituri totale
248.804 RON
Cheltuieli totale
268.401 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
79.983 RON
Active circulante
294.798 RON
Stocuri
122.416 RON
Creanțe
31.855 RON
Casa & conturi bănci
140.527 RON
Capital propriu
352.477 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Sat Puieştii de Jos Com. Puieşti, 127502
Telefon0238576154

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Sat Puieştii de Jos Com. Puieşti, 127502
Cod poștal: 127502
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Sat Puieştii de Jos Com. Puieşti, 127502
Cod postal
127502
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.02.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
201.813 RON
Rezultat net
-21.615 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 201.813 RON 304.513 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 248.804 RON 412.336 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 268.401 RON 349.113 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 63.223 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 60.178 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 19.597 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 21.615 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 79.983 RON 110.087 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 294.798 RON 373.142 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 374.781 RON 483.229 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 122.416 RON 261.489 RON
CreanțeSume de încasat 31.855 RON 13.114 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 140.527 RON 98.539 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.304 RON 109.138 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 352.477 RON 374.091 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active374.781RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale374.781 RON
Datorii totale22.304 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 201.813 -33,7% față de anul precedent 248.804 268.401 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.597 21.615
2023 304.513 +13,2% față de anul precedent 412.336 349.113 63.223 -58,9% față de anul precedent 60.178 -60,2% față de anul precedent 0 0
2022 268.924 -36,6% față de anul precedent 498.585 344.894 153.691 -38,4% față de anul precedent 151.001 -38,5% față de anul precedent 0 0
2021 424.244 +107,3% față de anul precedent 616.562 366.947 249.615 +184,6% față de anul precedent 245.372 +186,5% față de anul precedent 0 0
2020 204.691 +22,8% față de anul precedent 352.200 264.488 87.712 -47,5% față de anul precedent 85.657 -48,2% față de anul precedent 0 0
2019 166.642 -62,9% față de anul precedent 479.792 312.770 167.022 +488,5% față de anul precedent 165.338 +592,2% față de anul precedent 0 0
2018 449.377 +40,2% față de anul precedent 430.311 401.931 28.380 -82,3% față de anul precedent 23.886 -84,8% față de anul precedent 0 0
2017 320.468 +80,0% față de anul precedent 525.426 365.013 160.413 -10,8% față de anul precedent 157.062 -11,6% față de anul precedent 0 0
2016 178.043 +149,1% față de anul precedent 476.680 296.896 179.784 +7.059,9% față de anul precedent 177.711 +48.322,6% față de anul precedent 0 0
2015 71.464 +71,9% față de anul precedent 139.816 137.305 2.511 367 Neraportat 0
2014 41.579 -21,8% față de anul precedent 41.579 49.729 0 0 8.150 9.397
2013 53.175 -17,3% față de anul precedent 54.493 62.241 0 0 7.748 9.355
2012 64.329 -26,6% față de anul precedent 64.330 70.713 0 0 6.383 6.383
2011 87.623 -3,2% față de anul precedent 88.078 90.694 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.616 2.616
2010 90.537 +11,0% față de anul precedent 90.539 89.178 1.361 0 0 1.903
2009 81.581 -34,0% față de anul precedent 81.588 82.050 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 462 3.329
2008 123.517 123.532 117.931 5.601 4.703 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 79.983 294.798 374.781 122.416 31.855 140.527
2023 110.087 373.142 483.229 261.489 13.114 98.539
2022 142.928 384.397 527.325 317.966 21.808 44.623
2021 22.921 743.588 766.509 293.704 24.914 424.970
2020 29.575 412.116 441.691 186.925 10.333 214.858
2019 40.087 356.513 396.600 211.298 37.487 107.728
2018 57.600 308.393 365.993 159.290 15.972 133.131
2017 79.048 348.731 427.779 271.191 9.228 68.312
2016 99.928 322.527 422.455 242.126 4.388 76.013
2015 124.161 143.901 268.062 99.371 41.889 2.641
2014 63.228 55.248 118.476 50.746 4.318 184
2013 63.228 58.601 121.829 55.182 2.921 498
2012 63.228 62.236 125.464 59.821 2.045 370
2011 63.228 67.893 131.121 63.045 2.617 2.231
2010 0 62.025 62.025 59.049 1.819 1.157
2009 256 53.819 54.075 51.109 1.077 1.633
2008 1.128 57.969 59.097 50.686 1.356 5.927

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 22.304 -79,6% față de anul precedent 352.477 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 109.138 +4,2% față de anul precedent 374.091 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 104.715 -0,7% față de anul precedent 422.610 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 105.427 +582,2% față de anul precedent 661.082 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 15.455 -72,4% față de anul precedent 426.236 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 56.022 +465,3% față de anul precedent 340.578 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 9.911 -89,6% față de anul precedent 356.082 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 95.583 -61,4% față de anul precedent 332.196 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 247.320 -8,6% față de anul precedent 175.135 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 270.638 +106,3% față de anul precedent -2.576 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 131.199 +4,8% față de anul precedent -12.723 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 125.155 +4,8% față de anul precedent -3.326 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 119.435 +0,6% față de anul precedent 6.029 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 118.709 +152,6% față de anul precedent 12.412 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 46.998 +26,5% față de anul precedent 15.027 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 37.145 -4,4% față de anul precedent 16.930 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 38.838 20.259 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MSMARIA STANCIUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 38030/2026modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 38029/2026modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 201.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 201.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
201.813 RON -33.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.615 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.304 RON -79.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 304.513 RON. Profit: 60.178 RON

Cifra de afaceri: 304.513 RON. Profit: 60.178 RON

Cifra de afaceri
304.513 RON +13.23% față de anul precedent
Profit net
60.178 RON -60.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
109.138 RON +4.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 268.924 RON. Profit: 151.001 RON

Cifra de afaceri: 268.924 RON. Profit: 151.001 RON

Cifra de afaceri
268.924 RON -36.61% față de anul precedent
Profit net
151.001 RON -38.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
104.715 RON -0.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 424.244 RON. Profit: 245.372 RON

Cifra de afaceri: 424.244 RON. Profit: 245.372 RON

Cifra de afaceri
424.244 RON +107.26% față de anul precedent
Profit net
245.372 RON +186.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
105.427 RON +582.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 204.691 RON. Profit: 85.657 RON

Cifra de afaceri: 204.691 RON. Profit: 85.657 RON

Cifra de afaceri
204.691 RON +22.83% față de anul precedent
Profit net
85.657 RON -48.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
15.455 RON -72.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 166.642 RON. Profit: 165.338 RON

Cifra de afaceri: 166.642 RON. Profit: 165.338 RON

Cifra de afaceri
166.642 RON -62.92% față de anul precedent
Profit net
165.338 RON +592.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
56.022 RON +465.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 449.377 RON. Profit: 23.886 RON

Cifra de afaceri: 449.377 RON. Profit: 23.886 RON

Cifra de afaceri
449.377 RON +40.23% față de anul precedent
Profit net
23.886 RON -84.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
9.911 RON -89.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 320.468 RON. Profit: 157.062 RON

Cifra de afaceri: 320.468 RON. Profit: 157.062 RON

Cifra de afaceri
320.468 RON +79.99% față de anul precedent
Profit net
157.062 RON -11.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
95.583 RON -61.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 178.043 RON. Profit: 177.711 RON

Cifra de afaceri: 178.043 RON. Profit: 177.711 RON

Cifra de afaceri
178.043 RON +149.14% față de anul precedent
Profit net
177.711 RON +48322.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
247.320 RON -8.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 71.464 RON. Profit: 367 RON

Cifra de afaceri: 71.464 RON. Profit: 367 RON

Cifra de afaceri
71.464 RON +71.88% față de anul precedent
Profit net
367 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
270.638 RON +106.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 41.579 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.579 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.579 RON -21.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.397 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
131.199 RON +4.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 53.175 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.175 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.175 RON -17.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.355 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
125.155 RON +4.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 64.329 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.329 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.329 RON -26.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.383 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
119.435 RON +0.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 87.623 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.623 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.623 RON -3.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.616 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
118.709 RON +152.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 90.537 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.537 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.537 RON +10.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.903 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
46.998 RON +26.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

15.102026Mentiune · Buletin 38030/2026modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare administrativa sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AUTOROSSI SRL
CUI
17269837
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.10.2026
Registrul Comerțului
J10/252/2005
EUID
ROONRC.J10/252/2005
Sediu
Sat Puieşti de Jos, Comuna Puieşti, Jud. Buzău
Județ
Buzău
Număr încheiere
813232
Data încheierii
14.10.2026
Număr dosar
3568102
Data dosarului
07.09.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Raluca-Ana Cetean

Subiecte

modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 03.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 07.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 38030/2026 (PDF)
15.102026Mentiune · Buletin 38029/2026modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare administrativa sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AUTOROSSI SRL
CUI
17269837
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.10.2026
Registrul Comerțului
J10/252/2005
EUID
ROONRC.J10/252/2005
Sediu
Sat Puieşti de Jos, Comuna Puieşti, Jud. Buzău
Județ
Buzău
Număr încheiere
813232
Data încheierii
14.10.2026
Număr dosar
3568102
Data dosarului
07.09.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Raluca-Ana Cetean

Subiecte

modificare administrativa sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 03.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 07.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 38029/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Buzău

PRIMAGROCOM SRL
CUI: 23534091CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Sergent Ionel Ştefan Com. Ruşeţu2008-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.064 RON
Profit
30.085 RON
Angajati
1
AGROTREND SRL
CUI: 26277693CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Săgeata Com. Săgeata2009-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.568 RON
Profit
170.143 RON
Angajati
3
TOTALZAB ADI MIHAI S.R.L.
CUI: 42212076CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Stănceşti Com. Vadu Paşii2020-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.700 RON
Profit
86.603 RON
Angajati
1
VIITORUL & SPERANŢA SRL
CUI: 33577618CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Ghergheasa Com. Ghergheasa2014-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.897 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CRIS SILISTEA 2004 SRL
CUI: 16303094CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Glodeanu-Siliştea Com. Glodeanu-Siliştea2004-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.595 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OXID ENERGY SRL
CUI: 29599308CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Oreavul Com. Valea Râmnicului2012-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.370 RON
Profit
150.802 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Buzău

AGROZAH 2005 SRL
CUI: 17262863CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Orş. Pogoanele2005-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.578.758 RON
Profit
3.142.477 RON
Angajati
14
LAND STAR SRL
CUI: 17442112CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Corbu Com. Glodeanu-Siliştea2005-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
768.764 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
AGRARIA PREST 05 SRL
CUI: 17226968CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Brădeanu Com. Brădeanu2005-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.092.277 RON
Profit
23.575 RON
Angajati
7
AGROMIH SRL
CUI: 17475489CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Bălăceanu Com. Bălăceanu2005-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.184.071 RON
Profit
75.431 RON
Angajati
12

Alte firme din Buzău

M F MĂDĂLIN 2005 SRL
CUI: 17269853CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2005-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
808.400 RON
Profit
7.523 RON
Angajati
4
FLORPOP SRL
CUI: 17227025CAEN: 0161
Activ
BUZĂU, Sat Cislău Com. Cislău2005-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.500 RON
Profit
9.660 RON
Angajati
0
PUIŞORU APIS SRL
CUI: 17308073CAEN: 1629
Activ
BUZĂU, Sat Colibaşi Com. Râmnicelu2005-03-03
fara e-Factura
SED LEX CONSULT SRL
CUI: 16944382CAEN: 6910
Activ
BUZĂU, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2004-11-15
fara e-Factura
DENY STIL 2005 SRL
CUI: 17639956CAEN: 5611
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2005-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
879.248 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
PROFILAXIA SRL
CUI: 12654459CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2000-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.784 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SENGHIUL SRL
CUI: 23378154CAEN: 4778
Activ
BUZĂU, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2008-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.508.727 RON
Profit
3.687 RON
Angajati
4
SANO MENTAL YBO S.R.L.
CUI: 48509387CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.217 RON
Profit
282 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUTOROSSI SRL?

CUI-ul AUTOROSSI SRL este 17269837.

Unde este sediul AUTOROSSI SRL?

AUTOROSSI SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Puieştii de Jos Com. Puieşti, 127502, Sat Puieştii de Jos Com. Puieşti, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata AUTOROSSI SRL?

AUTOROSSI SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AUTOROSSI SRL in 2024?

In 2024, AUTOROSSI SRL a raportat o cifra de afaceri de 201.813 RON.

Cati angajati are AUTOROSSI SRL?

AUTOROSSI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AUTOROSSI SRL?

AUTOROSSI SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat AUTOROSSI SRL in 2024?

AUTOROSSI SRL a inregistrat o pierdere neta de 21.615 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.