Activ e‑Factură

HAPPY DENT CLINIC SRL

CUI: 17660427
CIF: 17660427
Reg. Com.: J2005001862132
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 iunie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:18

Despre HAPPY DENT CLINIC SRL

HAPPY DENT CLINIC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Medgidia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HAPPY DENT CLINIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.206.940 RON, in crestere fata de anul precedent (+34.2%). Profitul net inregistrat a fost de 1.136.618 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 127.011 RON in 2008 la 3.206.940 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.206.940 RON
Venituri totale
3.334.305 RON
Cheltuieli totale
2.087.567 RON
Profit brut
1.246.738 RON
Profit net
1.136.618 RON
Marja profit net
35,44%
Active imobilizate
764.187 RON
Active circulante
1.150.654 RON
Stocuri
17.760 RON
Creanțe
1.118.553 RON
Casa & conturi bănci
14.341 RON
Capital propriu
1.138.539 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. SCARLAT VARNAV nr. 4B, 905600
Telefon0744321577

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. SCARLAT VARNAV nr. 4B, 905600
Cod poștal: 905600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. SCARLAT VARNAV nr. 4B, 905600
Cod postal
905600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.06.2005
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.206.940 RON
Rezultat net
1.136.618 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.206.940 RON 2.388.940 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.334.305 RON 2.390.490 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.087.567 RON 1.710.147 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.246.738 RON 680.343 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.136.618 RON 656.916 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 764.187 RON 893.448 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.150.654 RON 302.414 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.914.841 RON 1.195.862 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 17.760 RON 120.000 RON
CreanțeSume de încasat 1.118.553 RON 110.195 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.341 RON 72.219 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 83.576 RON 537.026 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.138.539 RON 658.836 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.914.841RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.914.841 RON
Datorii totale83.576 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
59,4 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,77 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
59,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.206.940 +34,2% față de anul precedent 3.334.305 2.087.567 1.246.738 +83,3% față de anul precedent 1.136.618 +73,0% față de anul precedent 0 0
2023 2.388.940 -36,0% față de anul precedent 2.390.490 1.710.147 680.343 -52,9% față de anul precedent 656.916 -53,3% față de anul precedent 0 0
2022 3.734.646 +11,6% față de anul precedent 3.971.646 2.525.936 1.445.710 -22,9% față de anul precedent 1.406.787 -23,7% față de anul precedent 0 0
2021 3.347.330 +38,1% față de anul precedent 3.387.330 1.511.376 1.875.954 +50,4% față de anul precedent 1.842.758 +50,2% față de anul precedent 0 0
2020 2.424.120 +25,6% față de anul precedent 2.442.690 1.195.143 1.247.547 +29,9% față de anul precedent 1.226.921 +30,4% față de anul precedent 0 0
2019 1.929.405 +48,0% față de anul precedent 1.929.405 969.142 960.263 +76,8% față de anul precedent 940.969 +77,5% față de anul precedent 0 0
2018 1.303.315 +19,9% față de anul precedent 1.314.883 771.835 543.048 -3,8% față de anul precedent 529.992 -4,2% față de anul precedent 0 0
2017 1.086.683 +158,0% față de anul precedent 1.116.892 552.311 564.581 +360,5% față de anul precedent 553.412 +368,0% față de anul precedent 0 0
2016 421.220 +51,1% față de anul precedent 435.269 312.667 122.602 +6,3% față de anul precedent 118.255 +10,5% față de anul precedent 0 0
2015 278.780 +40,5% față de anul precedent 278.780 163.414 115.366 +65,2% față de anul precedent 107.003 +67,5% față de anul precedent 0 0
2014 198.390 +27,9% față de anul precedent 198.410 128.563 69.847 +85,6% față de anul precedent 63.895 +69,8% față de anul precedent 0 0
2013 155.080 +24,7% față de anul precedent 155.085 117.461 37.624 37.624 0 0
2012 124.351 -12,9% față de anul precedent 124.359 161.302 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.943 40.673
2011 142.830 +1,0% față de anul precedent 143.750 135.251 8.499 -1,3% față de anul precedent 4.187 -22,3% față de anul precedent 0 0
2010 141.363 +752,7% față de anul precedent 141.363 132.750 8.613 +586,3% față de anul precedent 5.388 +2.893,3% față de anul precedent 0 0
2009 16.579 -87,0% față de anul precedent 16.579 15.324 1.255 -96,7% față de anul precedent 180 -99,4% față de anul precedent 0 0
2008 127.011 152.011 113.467 38.544 32.377 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 764.187 1.150.654 1.914.841 17.760 1.118.553 14.341
2023 893.448 302.414 1.195.862 120.000 110.195 72.219
2022 46.074 1.495.571 1.541.645 225.700 1.187.049 82.822
2021 772.880 1.109.046 1.881.926 259.041 105.676 744.329
2020 330.884 977.219 1.308.103 155.690 4.692 816.837
2019 449.477 544.400 993.877 5.700 5.537 533.163
2018 613.734 932.274 1.546.008 12.443 2.652 917.179
2017 734.161 399.230 1.133.391 37.437 151 361.642
2016 584.869 58.770 643.639 24.553 0 34.217
2015 146.808 55.530 202.338 2.522 0 53.008
2014 153.286 3.268 156.554 0 1.083 2.185
2013 101.327 14.506 115.833 399 1.155 12.952
2012 105.172 2.652 107.824 0 1.067 1.585
2011 151.313 14.746 166.059 3.837 3.498 7.411
2010 160.587 43.721 204.308 0 3.590 40.131
2009 0 6.417 6.417 5.619 401 397
2008 191.345 16.369 207.714 0 7.072 9.297

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 83.576 -84,4% față de anul precedent 1.138.539 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2023 537.026 +304,0% față de anul precedent 658.836 Neraportat 6 -45,5% față de anul precedent
2022 132.938 +256,9% față de anul precedent 1.408.707 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2021 37.248 -50,7% față de anul precedent 1.844.678 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2020 75.595 +59,8% față de anul precedent 1.232.508 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2019 47.321 -69,5% față de anul precedent 946.556 Neraportat 10
2018 154.918 -43,1% față de anul precedent 1.391.090 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 272.293 -19,0% față de anul precedent 861.098 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2016 335.953 +2.502,9% față de anul precedent 307.686 Neraportat 9 +80,0% față de anul precedent
2015 12.907 -79,3% față de anul precedent 189.431 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 62.221 -27,1% față de anul precedent 94.333 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2013 85.395 -25,8% față de anul precedent 30.438 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 115.010 -13,3% față de anul precedent -7.186 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 132.572 -24,2% față de anul precedent 33.487 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 174.783 +3.669,3% față de anul precedent 29.525 Neraportat 2
2009 4.637 -97,6% față de anul precedent 1.780 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 193.956 33.989 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GAGEORGE ANASTASEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3593/2026sedii secundare

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.206.940 RON. Profit: 1.136.618 RON

Cifra de afaceri: 3.206.940 RON. Profit: 1.136.618 RON

Cifra de afaceri
3.206.940 RON +34.24% față de anul precedent
Profit net
1.136.618 RON +73.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
83.576 RON -84.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.388.940 RON. Profit: 656.916 RON

Cifra de afaceri: 2.388.940 RON. Profit: 656.916 RON

Cifra de afaceri
2.388.940 RON -36.03% față de anul precedent
Profit net
656.916 RON -53.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -45.45% față de anul precedent
Datorii
537.026 RON +303.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.734.646 RON. Profit: 1.406.787 RON

Cifra de afaceri: 3.734.646 RON. Profit: 1.406.787 RON

Cifra de afaceri
3.734.646 RON +11.57% față de anul precedent
Profit net
1.406.787 RON -23.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
132.938 RON +256.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.347.330 RON. Profit: 1.842.758 RON

Cifra de afaceri: 3.347.330 RON. Profit: 1.842.758 RON

Cifra de afaceri
3.347.330 RON +38.08% față de anul precedent
Profit net
1.842.758 RON +50.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
37.248 RON -50.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.424.120 RON. Profit: 1.226.921 RON

Cifra de afaceri: 2.424.120 RON. Profit: 1.226.921 RON

Cifra de afaceri
2.424.120 RON +25.64% față de anul precedent
Profit net
1.226.921 RON +30.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
75.595 RON +59.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.929.405 RON. Profit: 940.969 RON

Cifra de afaceri: 1.929.405 RON. Profit: 940.969 RON

Cifra de afaceri
1.929.405 RON +48.04% față de anul precedent
Profit net
940.969 RON +77.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10
Datorii
47.321 RON -69.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.303.315 RON. Profit: 529.992 RON

Cifra de afaceri: 1.303.315 RON. Profit: 529.992 RON

Cifra de afaceri
1.303.315 RON +19.94% față de anul precedent
Profit net
529.992 RON -4.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
154.918 RON -43.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.086.683 RON. Profit: 553.412 RON

Cifra de afaceri: 1.086.683 RON. Profit: 553.412 RON

Cifra de afaceri
1.086.683 RON +157.98% față de anul precedent
Profit net
553.412 RON +367.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
272.293 RON -18.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 421.220 RON. Profit: 118.255 RON

Cifra de afaceri: 421.220 RON. Profit: 118.255 RON

Cifra de afaceri
421.220 RON +51.09% față de anul precedent
Profit net
118.255 RON +10.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +80% față de anul precedent
Datorii
335.953 RON +2502.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 278.780 RON. Profit: 107.003 RON

Cifra de afaceri: 278.780 RON. Profit: 107.003 RON

Cifra de afaceri
278.780 RON +40.52% față de anul precedent
Profit net
107.003 RON +67.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
12.907 RON -79.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 198.390 RON. Profit: 63.895 RON

Cifra de afaceri: 198.390 RON. Profit: 63.895 RON

Cifra de afaceri
198.390 RON +27.93% față de anul precedent
Profit net
63.895 RON +69.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
62.221 RON -27.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 155.080 RON. Profit: 37.624 RON

Cifra de afaceri: 155.080 RON. Profit: 37.624 RON

Cifra de afaceri
155.080 RON +24.71% față de anul precedent
Profit net
37.624 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
85.395 RON -25.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 124.351 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 124.351 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
124.351 RON -12.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
40.673 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
115.010 RON -13.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 142.830 RON. Profit: 4.187 RON

Cifra de afaceri: 142.830 RON. Profit: 4.187 RON

Cifra de afaceri
142.830 RON +1.04% față de anul precedent
Profit net
4.187 RON -22.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
132.572 RON -24.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 141.363 RON. Profit: 5.388 RON

Cifra de afaceri: 141.363 RON. Profit: 5.388 RON

Cifra de afaceri
141.363 RON +752.66% față de anul precedent
Profit net
5.388 RON +2893.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
174.783 RON +3669.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 16.579 RON. Profit: 180 RON

Cifra de afaceri: 16.579 RON. Profit: 180 RON

Cifra de afaceri
16.579 RON -86.95% față de anul precedent
Profit net
180 RON -99.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.637 RON -97.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 127.011 RON. Profit: 32.377 RON

Cifra de afaceri: 127.011 RON. Profit: 32.377 RON

Cifra de afaceri
127.011 RON
Profit net
32.377 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
193.956 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHAPPY DENT CLINIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Medgidia (CONSTANŢA)

HAPPY DENT CLINIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Medgidia (CONSTANŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.012026Mentiune · Buletin 3593/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
HAPPY DENT CLINIC SRL
CUI
17660427
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.01.2026
Registrul Comerțului
J2005001862132
EUID
ROONRC.J2005001862132
Sediu
Jud. Constanţa, Municipiul Medgidia, Str. SCARLAT VARNAV, Nr. 4B
Județ
Constanţa
Număr încheiere
75239
Data încheierii
30.01.2026
Număr dosar
377443
Data dosarului
27.01.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Ecaterina Ene

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Contract de închiriere nr. 81 din 27.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3593/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Constanţa

M&M DENTAL TEAM SRL
CUI: 3960114CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.459.568 RON
Profit
381.928 RON
Angajati
5
DENTA LOFT CLINIC S.R.L.
CUI: 42446107CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.045.657 RON
Profit
627.925 RON
Angajati
3
INFINITY ART DENTAL SRL
CUI: 32639704CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.001.182 RON
Profit
28.585 RON
Angajati
10
SUPER DENT 92 SRL
CUI: 2985587CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.854.194 RON
Profit
473.431 RON
Angajati
5
DENTAMAR IMPEX S.R.L.
CUI: 5781522CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia1994-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.087.179 RON
Profit
208.465 RON
Angajati
17

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Constanţa

CORACERAM SRL
CUI: 17515141CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
713.673 RON
Profit
98.649 RON
Angajati
10
EXTRADENT SRL
CUI: 18157793CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.619 RON
Profit
14.930 RON
Angajati
1
MEDICAL STOMA-DENT SRL
CUI: 17499666CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2005-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.620 RON
Profit
22.989 RON
Angajati
3
DENTAPRO-IMPLANT SRL
CUI: 18178940CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.261 RON
Profit
37.564 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

GEMARAD S.R.L.
CUI: 17660419CAEN: 4719
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.423.361 RON
Profit
213.365 RON
Angajati
2
DDM STONE PROJECT S.R.L.
CUI: 17664003CAEN: 4683
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.522.758 RON
Profit
383.964 RON
Angajati
2
NEMESIS MEDIA SRL
CUI: 17641018CAEN: 6290
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.806.661 RON
Profit
126.469 RON
Angajati
8
EOX ADVANCED SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 17677348CAEN: 6209
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
407.190 RON
Profit
63.000 RON
Angajati
0
AGRO TEGA 2000 S.R.L.
CUI: 17447667CAEN: 0150
Activ
CONSTANŢA, Sat Nistoreşti Com. Pantelimon2005-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
742.898 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TOMIS FISHING SRL
CUI: 17847051CAEN: 0311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.036 RON
Profit
71.511 RON
Angajati
0
ANCORA S.R.L.
CUI: 19247819CAEN: 5590
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2006-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.076 RON
Profit
84.276 RON
Angajati
1
N&A BLACK SEA S.R.L.
CUI: 37490181CAEN: 5612
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2017-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
549.372 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HAPPY DENT CLINIC SRL?

CUI-ul HAPPY DENT CLINIC SRL este 17660427.

Unde este sediul HAPPY DENT CLINIC SRL?

HAPPY DENT CLINIC SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Medgidia, Str. SCARLAT VARNAV nr. 4B, 905600, Mun. Medgidia, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata HAPPY DENT CLINIC SRL?

HAPPY DENT CLINIC SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HAPPY DENT CLINIC SRL in 2024?

In 2024, HAPPY DENT CLINIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.206.940 RON.

Cati angajati are HAPPY DENT CLINIC SRL?

HAPPY DENT CLINIC SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are HAPPY DENT CLINIC SRL?

HAPPY DENT CLINIC SRL are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat HAPPY DENT CLINIC SRL in 2024?

HAPPY DENT CLINIC SRL a inregistrat un profit net de 1.136.618 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.