Activități de asistență stomatologică
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 20:31
Despre DENTAMAR IMPEX S.R.L.
DENTAMAR IMPEX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DENTAMAR IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.087.179 RON, in crestere fata de anul precedent (+31.6%). Profitul net inregistrat a fost de 208.465 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 17, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 266.374 RON in 2008 la 2.087.179 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.087.179 RON
- Venituri totale
- 2.091.983 RON
- Cheltuieli totale
- 1.820.759 RON
- Profit brut
- 271.224 RON
- Profit net
- 208.465 RON
- Marja profit net
- 9,99%
- Active imobilizate
- 471.306 RON
- Active circulante
- 88.451 RON
- Stocuri
- 8.607 RON
- Creanțe
- 3.193 RON
- Casa & conturi bănci
- 76.651 RON
- Capital propriu
- 288.866 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Mircea cel Bătrân nr. 1, 905500
- Cod postal
- 905500
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 15.06.1994
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.087.179 RON
- Rezultat net
- 208.465 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.087.179 RON | 1.585.738 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.091.983 RON | 1.587.185 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.820.759 RON | 1.331.123 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 271.224 RON | 256.062 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 208.465 RON | 242.571 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 471.306 RON | 437.854 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 88.451 RON | 215.148 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 559.757 RON | 653.002 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 8.607 RON | 143.408 RON |
| CreanțeSume de încasat | 3.193 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 76.651 RON | 71.740 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 270.891 RON | 141.957 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 288.866 RON | 511.045 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 17 persoane | 15 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 37,2 %Profit net / active totale
- ROE
- 72,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,33 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 51,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.087.179 +31,6% față de anul precedent | 2.091.983 | 1.820.759 | 271.224 +5,9% față de anul precedent | 208.465 -14,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.585.738 +19,5% față de anul precedent | 1.587.185 | 1.331.123 | 256.062 +25,1% față de anul precedent | 242.571 +27,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.326.755 -12,3% față de anul precedent | 1.457.612 | 1.252.989 | 204.623 -43,5% față de anul precedent | 190.952 -44,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.512.566 +177,8% față de anul precedent | 1.568.415 | 1.206.260 | 362.155 | 346.785 | 0 | 0 |
| 2020 | 544.398 -40,3% față de anul precedent | 595.599 | 647.379 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 51.780 | 55.392 |
| 2019 | 911.654 -17,7% față de anul precedent | 938.588 | 663.653 | 274.935 -17,8% față de anul precedent | 265.549 -17,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.108.070 +42,3% față de anul precedent | 1.109.478 | 775.099 | 334.379 +707,1% față de anul precedent | 323.298 +860,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 778.590 +65,2% față de anul precedent | 779.994 | 738.564 | 41.430 | 33.645 | 0 | 0 |
| 2016 | 471.245 -13,4% față de anul precedent | 472.024 | 539.270 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 67.246 | 67.246 |
| 2015 | 544.145 +14,4% față de anul precedent | 552.824 | 526.694 | 26.130 -32,4% față de anul precedent | 21.885 -32,6% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 475.661 +0,1% față de anul precedent | 475.881 | 437.213 | 38.668 -35,7% față de anul precedent | 32.472 -41,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 475.134 +62,8% față de anul precedent | 477.295 | 417.145 | 60.150 +5.032,3% față de anul precedent | 55.734 +4.655,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 291.840 -19,6% față de anul precedent | 294.719 | 293.547 | 1.172 -95,7% față de anul precedent | 1.172 -95,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 363.110 -11,3% față de anul precedent | 364.962 | 337.450 | 27.512 -62,6% față de anul precedent | 27.512 -59,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 409.360 +86,8% față de anul precedent | 415.131 | 341.576 | 73.555 | 68.680 | 0 | 0 |
| 2009 | 219.152 -17,7% față de anul precedent | 219.172 | 341.674 | 0 | 0 | 122.502 | 126.835 |
| 2008 | 266.374 | 266.374 | 312.964 | 0 | 0 | 46.590 | 46.590 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 471.306 | 88.451 | 559.757 | 8.607 | 3.193 | 76.651 |
| 2023 | 437.854 | 215.148 | 653.002 | 143.408 | 0 | 71.740 |
| 2022 | 428.072 | 69.723 | 497.795 | 0 | 0 | 69.723 |
| 2021 | 419.479 | 205.249 | 624.728 | 0 | 127.402 | 77.847 |
| 2020 | 175.351 | 109.791 | 285.142 | 5.716 | 32.745 | 71.330 |
| 2019 | 180.393 | 198.763 | 379.156 | 5.716 | 80.766 | 112.281 |
| 2018 | 182.692 | 316.065 | 498.757 | 5.716 | 248.042 | 62.307 |
| 2017 | 188.634 | 37.457 | 226.091 | 5.716 | 9.546 | 22.195 |
| 2016 | 114.408 | 25.207 | 139.615 | 3.676 | 10.033 | 11.498 |
| 2015 | 105.380 | 75.791 | 181.171 | 0 | 70.756 | 5.035 |
| 2014 | 93.699 | 67.476 | 161.175 | 990 | 46.298 | 20.188 |
| 2013 | 59.790 | 25.549 | 85.339 | 1.552 | 0 | 23.997 |
| 2012 | 58.532 | 29.438 | 87.970 | 18.804 | 2.885 | 7.749 |
| 2011 | 30.719 | 8.907 | 39.626 | 2.114 | 605 | 6.188 |
| 2010 | 37.602 | 15.624 | 53.226 | 9.599 | 664 | 5.361 |
| 2009 | 72.094 | 41.791 | 113.885 | 36.540 | 0 | 5.251 |
| 2008 | 103.418 | 27.689 | 131.107 | 22.330 | 437 | 4.922 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 270.891 +90,8% față de anul precedent | 288.866 | Neraportat | 17 +13,3% față de anul precedent |
| 2023 | 141.957 -37,9% față de anul precedent | 511.045 | Neraportat | 15 -6,3% față de anul precedent |
| 2022 | 228.751 +38,9% față de anul precedent | 269.044 | Neraportat | 16 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 164.688 +129,1% față de anul precedent | 460.040 | Neraportat | 16 +45,5% față de anul precedent |
| 2020 | 71.887 +102,5% față de anul precedent | 213.255 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 35.509 -38,3% față de anul precedent | 343.647 | Neraportat | 11 -15,4% față de anul precedent |
| 2018 | 57.566 -46,8% față de anul precedent | 441.191 | Neraportat | 13 -27,8% față de anul precedent |
| 2017 | 108.198 +48,7% față de anul precedent | 117.893 | Neraportat | 18 +28,6% față de anul precedent |
| 2016 | 72.781 +145,3% față de anul precedent | 84.248 | Neraportat | 14 |
| 2015 | 29.676 -6,0% față de anul precedent | 151.495 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 31.566 +35,1% față de anul precedent | 129.609 | Neraportat | 15 |
| 2013 | 23.359 -71,4% față de anul precedent | 61.980 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 81.724 +136,5% față de anul precedent | 6.246 | Neraportat | 15 +7,1% față de anul precedent |
| 2011 | 34.552 -66,9% față de anul precedent | 5.074 | Neraportat | 14 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 104.285 -55,9% față de anul precedent | -49.319 | Neraportat | 14 -22,2% față de anul precedent |
| 2009 | 236.424 +82,3% față de anul precedent | -117.999 | Neraportat | 18 +28,6% față de anul precedent |
| 2008 | 129.678 | 8.837 | Neraportat | 14 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.087.179 RON. Profit: 208.465 RON
Cifra de afaceri: 2.087.179 RON. Profit: 208.465 RON
- Cifra de afaceri
- 2.087.179 RON +31.62% față de anul precedent
- Profit net
- 208.465 RON -14.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 17 +13.33% față de anul precedent
- Datorii
- 270.891 RON +90.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.585.738 RON. Profit: 242.571 RON
Cifra de afaceri: 1.585.738 RON. Profit: 242.571 RON
- Cifra de afaceri
- 1.585.738 RON +19.52% față de anul precedent
- Profit net
- 242.571 RON +27.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15 -6.25% față de anul precedent
- Datorii
- 141.957 RON -37.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.326.755 RON. Profit: 190.952 RON
Cifra de afaceri: 1.326.755 RON. Profit: 190.952 RON
- Cifra de afaceri
- 1.326.755 RON -12.28% față de anul precedent
- Profit net
- 190.952 RON -44.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 16 0% față de anul precedent
- Datorii
- 228.751 RON +38.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.512.566 RON. Profit: 346.785 RON
Cifra de afaceri: 1.512.566 RON. Profit: 346.785 RON
- Cifra de afaceri
- 1.512.566 RON +177.84% față de anul precedent
- Profit net
- 346.785 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 16 +45.45% față de anul precedent
- Datorii
- 164.688 RON +129.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 544.398 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 544.398 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 544.398 RON -40.28% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 55.392 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 71.887 RON +102.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 911.654 RON. Profit: 265.549 RON
Cifra de afaceri: 911.654 RON. Profit: 265.549 RON
- Cifra de afaceri
- 911.654 RON -17.73% față de anul precedent
- Profit net
- 265.549 RON -17.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 -15.38% față de anul precedent
- Datorii
- 35.509 RON -38.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.108.070 RON. Profit: 323.298 RON
Cifra de afaceri: 1.108.070 RON. Profit: 323.298 RON
- Cifra de afaceri
- 1.108.070 RON +42.32% față de anul precedent
- Profit net
- 323.298 RON +860.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 -27.78% față de anul precedent
- Datorii
- 57.566 RON -46.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 778.590 RON. Profit: 33.645 RON
Cifra de afaceri: 778.590 RON. Profit: 33.645 RON
- Cifra de afaceri
- 778.590 RON +65.22% față de anul precedent
- Profit net
- 33.645 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 108.198 RON +48.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 471.245 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 471.245 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 471.245 RON -13.4% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 67.246 RON
- Angajati
- 14
- Datorii
- 72.781 RON +145.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 544.145 RON. Profit: 21.885 RON
Cifra de afaceri: 544.145 RON. Profit: 21.885 RON
- Cifra de afaceri
- 544.145 RON +14.4% față de anul precedent
- Profit net
- 21.885 RON -32.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 29.676 RON -5.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 475.661 RON. Profit: 32.472 RON
Cifra de afaceri: 475.661 RON. Profit: 32.472 RON
- Cifra de afaceri
- 475.661 RON +0.11% față de anul precedent
- Profit net
- 32.472 RON -41.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15
- Datorii
- 31.566 RON +35.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 475.134 RON. Profit: 55.734 RON
Cifra de afaceri: 475.134 RON. Profit: 55.734 RON
- Cifra de afaceri
- 475.134 RON +62.81% față de anul precedent
- Profit net
- 55.734 RON +4655.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 23.359 RON -71.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 291.840 RON. Profit: 1.172 RON
Cifra de afaceri: 291.840 RON. Profit: 1.172 RON
- Cifra de afaceri
- 291.840 RON -19.63% față de anul precedent
- Profit net
- 1.172 RON -95.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 15 +7.14% față de anul precedent
- Datorii
- 81.724 RON +136.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 363.110 RON. Profit: 27.512 RON
Cifra de afaceri: 363.110 RON. Profit: 27.512 RON
- Cifra de afaceri
- 363.110 RON -11.3% față de anul precedent
- Profit net
- 27.512 RON -59.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 0% față de anul precedent
- Datorii
- 34.552 RON -66.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 409.360 RON. Profit: 68.680 RON
Cifra de afaceri: 409.360 RON. Profit: 68.680 RON
- Cifra de afaceri
- 409.360 RON +86.79% față de anul precedent
- Profit net
- 68.680 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 -22.22% față de anul precedent
- Datorii
- 104.285 RON -55.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 219.152 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 219.152 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 219.152 RON -17.73% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 126.835 RON
- Angajati
- 18 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 236.424 RON +82.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 266.374 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 266.374 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 266.374 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 46.590 RON
- Angajati
- 14
- Datorii
- 129.678 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081994 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDENTAMAR IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)
DENTAMAR IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Mangalia (CONSTANŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DENTAMAR IMPEX S.R.L.?
CUI-ul DENTAMAR IMPEX S.R.L. este 5781522.
Unde este sediul DENTAMAR IMPEX S.R.L.?
DENTAMAR IMPEX S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Mangalia, Str. Mircea cel Bătrân nr. 1, 905500, Mun. Mangalia, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata DENTAMAR IMPEX S.R.L.?
DENTAMAR IMPEX S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DENTAMAR IMPEX S.R.L. in 2024?
In 2024, DENTAMAR IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.087.179 RON.
Cati angajati are DENTAMAR IMPEX S.R.L.?
DENTAMAR IMPEX S.R.L. a raportat un numar mediu de 17 salariati in 2024.
Ce activitate are DENTAMAR IMPEX S.R.L.?
DENTAMAR IMPEX S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).
Ce profit a inregistrat DENTAMAR IMPEX S.R.L. in 2024?
DENTAMAR IMPEX S.R.L. a inregistrat un profit net de 208.465 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.