Activ Plătitor TVA

MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL

CUI: 17705820
CIF: RO17705820
Reg. Com.: J2005001123020
CAEN: 2823
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 iunie 2005 · 21 ani
Distribuie:

Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exceptând fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:32

Despre MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL

MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2005 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exceptând fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice)" (cod CAEN 2823), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 289.268 RON, in scadere fata de anul precedent (-44.9%). Profitul net inregistrat a fost de 228.338 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 126.008 RON in 2008 la 289.268 RON in 2024. Datoriile raportate (693.320 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 1 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 9 la nivel national in domeniul sau (16 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
289.268 RON
Venituri totale
309.272 RON
Cheltuieli totale
77.841 RON
Profit brut
231.431 RON
Profit net
228.338 RON
Marja profit net
78,94%
Active imobilizate
146.118 RON
Active circulante
1.095.609 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
52.983 RON
Casa & conturi bănci
1.042.626 RON
Capital propriu
548.407 RON
Cifra de afaceri · CAEN 2823
Loc 9 din 16
Profit net · CAEN 2823
Loc 4 din 16
Angajati · CAEN 2823
Loc 7 din 16

Contact

AdresaRomania, ARAD, Mun. Arad, Str. Apollo nr. 10

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Apollo nr. 10
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Apollo nr. 10
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.06.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
289.268 RON
Rezultat net
228.338 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 289.268 RON 524.996 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 309.272 RON 549.886 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 77.841 RON 82.479 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 231.431 RON 467.407 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 228.338 RON 461.908 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 146.118 RON 92.477 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.095.609 RON 843.083 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.241.727 RON 935.560 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 95 RON
CreanțeSume de încasat 52.983 RON 54.858 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.042.626 RON 788.130 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 693.320 RON 615.491 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 548.407 RON 320.069 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.241.727RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.241.727 RON
Datorii totale693.320 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,4 %Profit net / active totale
ROE
41,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 289.268 -44,9% față de anul precedent 309.272 77.841 231.431 -50,5% față de anul precedent 228.338 -50,6% față de anul precedent 0 0
2023 524.996 +25,9% față de anul precedent 549.886 82.479 467.407 +32,4% față de anul precedent 461.908 +32,5% față de anul precedent 0 0
2022 416.865 +37,7% față de anul precedent 427.455 74.544 352.911 +42,3% față de anul precedent 348.636 +42,4% față de anul precedent 0 0
2021 302.727 +84,7% față de anul precedent 309.512 61.507 248.005 +138,9% față de anul precedent 244.910 +139,7% față de anul precedent 0 0
2020 163.914 -32,6% față de anul precedent 167.202 63.379 103.823 -32,3% față de anul precedent 102.167 -32,2% față de anul precedent 0 0
2019 243.323 -51,0% față de anul precedent 249.056 95.820 153.236 -60,1% față de anul precedent 150.746 -60,3% față de anul precedent 0 0
2018 496.199 -5,6% față de anul precedent 503.554 119.308 384.246 -10,9% față de anul precedent 379.257 -11,0% față de anul precedent 0 0
2017 525.533 +148,1% față de anul precedent 536.907 105.455 431.452 426.181 0 0
2016 211.805 +11,0% față de anul precedent 212.472 626.382 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 413.910 416.700
2015 190.885 +0,5% față de anul precedent 190.885 41.767 149.118 +58,6% față de anul precedent 143.398 +62,4% față de anul precedent 0 0
2014 189.960 -8,7% față de anul precedent 189.960 95.955 94.005 -13,0% față de anul precedent 88.306 -13,2% față de anul precedent 0 0
2013 208.133 +58,1% față de anul precedent 208.133 100.126 108.007 +1.164,3% față de anul precedent 101.763 +1.318,1% față de anul precedent 0 0
2012 131.653 +21,7% față de anul precedent 131.653 123.110 8.543 -3,2% față de anul precedent 7.176 -6,8% față de anul precedent 0 0
2011 108.225 -27,1% față de anul precedent 108.225 99.399 8.826 -70,3% față de anul precedent 7.701 -69,7% față de anul precedent 0 0
2010 148.509 +182,7% față de anul precedent 148.509 118.777 29.732 +2.073,4% față de anul precedent 25.432 0 0
2009 52.528 -58,3% față de anul precedent 53.339 51.971 1.368 -93,5% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.657
2008 126.008 126.962 105.967 20.995 16.599 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 146.118 1.095.609 1.241.727 0 52.983 1.042.626
2023 92.477 843.083 935.560 95 54.858 788.130
2022 22.306 983.385 1.005.691 0 45.462 937.923
2021 33.906 609.540 643.446 0 30.883 578.657
2020 43.721 1.123.014 1.166.735 0 615.255 507.759
2019 54.429 1.231.054 1.285.483 0 637.163 593.891
2018 66.623 770.249 836.872 0 422.720 347.529
2017 0 486.243 486.243 0 283.960 202.283
2016 0 31.752 31.752 0 0 31.752
2015 0 449.361 449.361 0 115.695 333.666
2014 0 305.423 305.423 0 85.035 220.388
2013 0 218.009 218.009 0 15.075 202.934
2012 16.936 97.441 114.377 0 0 97.441
2011 43.936 63.878 107.814 0 0 63.878
2010 70.936 39.424 110.360 0 0 39.424
2009 0 83.860 83.860 0 2.670 81.190
2008 0 91.281 91.281 0 5.487 85.794

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 693.320 +12,7% față de anul precedent 548.407 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 615.491 +868,1% față de anul precedent 320.069 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 63.580 +27,2% față de anul precedent 942.111 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 49.972 -84,5% față de anul precedent 593.474 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 323.038 +7,0% față de anul precedent 843.697 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2019 301.832 +7.508,6% față de anul precedent 983.651 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2018 3.967 -87,8% față de anul precedent 832.905 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 32.595 +660,7% față de anul precedent 453.648 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 4.285 -17,5% față de anul precedent 27.467 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 5.194 +11,6% față de anul precedent 444.167 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 4.654 -16,1% față de anul precedent 300.769 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 5.546 +50,8% față de anul precedent 212.463 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 3.677 -14,3% față de anul precedent 110.700 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 4.290 -70,5% față de anul precedent 103.524 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 14.537 +7,9% față de anul precedent 95.823 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 13.468 -30,0% față de anul precedent 70.392 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 19.233 72.048 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

36din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

24 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
24 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 289.268 RON. Profit: 228.338 RON

Cifra de afaceri: 289.268 RON. Profit: 228.338 RON

Cifra de afaceri
289.268 RON -44.9% față de anul precedent
Profit net
228.338 RON -50.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
693.320 RON +12.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 524.996 RON. Profit: 461.908 RON

Cifra de afaceri: 524.996 RON. Profit: 461.908 RON

Cifra de afaceri
524.996 RON +25.94% față de anul precedent
Profit net
461.908 RON +32.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
615.491 RON +868.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 416.865 RON. Profit: 348.636 RON

Cifra de afaceri: 416.865 RON. Profit: 348.636 RON

Cifra de afaceri
416.865 RON +37.7% față de anul precedent
Profit net
348.636 RON +42.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
63.580 RON +27.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 302.727 RON. Profit: 244.910 RON

Cifra de afaceri: 302.727 RON. Profit: 244.910 RON

Cifra de afaceri
302.727 RON +84.69% față de anul precedent
Profit net
244.910 RON +139.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
49.972 RON -84.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 163.914 RON. Profit: 102.167 RON

Cifra de afaceri: 163.914 RON. Profit: 102.167 RON

Cifra de afaceri
163.914 RON -32.64% față de anul precedent
Profit net
102.167 RON -32.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
323.038 RON +7.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 243.323 RON. Profit: 150.746 RON

Cifra de afaceri: 243.323 RON. Profit: 150.746 RON

Cifra de afaceri
243.323 RON -50.96% față de anul precedent
Profit net
150.746 RON -60.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
301.832 RON +7508.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 496.199 RON. Profit: 379.257 RON

Cifra de afaceri: 496.199 RON. Profit: 379.257 RON

Cifra de afaceri
496.199 RON -5.58% față de anul precedent
Profit net
379.257 RON -11.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
3.967 RON -87.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
reper anualClasamentePremii si distinctii 2018Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 525.533 RON. Profit: 426.181 RON

Cifra de afaceri: 525.533 RON. Profit: 426.181 RON

Cifra de afaceri
525.533 RON +148.12% față de anul precedent
Profit net
426.181 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
32.595 RON +660.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
reper anualClasamentePremii si distinctii 2017Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 211.805 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 211.805 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
211.805 RON +10.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
416.700 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.285 RON -17.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 190.885 RON. Profit: 143.398 RON

Cifra de afaceri: 190.885 RON. Profit: 143.398 RON

Cifra de afaceri
190.885 RON +0.49% față de anul precedent
Profit net
143.398 RON +62.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.194 RON +11.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 189.960 RON. Profit: 88.306 RON

Cifra de afaceri: 189.960 RON. Profit: 88.306 RON

Cifra de afaceri
189.960 RON -8.73% față de anul precedent
Profit net
88.306 RON -13.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.654 RON -16.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 208.133 RON. Profit: 101.763 RON

Cifra de afaceri: 208.133 RON. Profit: 101.763 RON

Cifra de afaceri
208.133 RON +58.09% față de anul precedent
Profit net
101.763 RON +1318.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.546 RON +50.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
reper anualClasamentePremii si distinctii 2013Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 131.653 RON. Profit: 7.176 RON

Cifra de afaceri: 131.653 RON. Profit: 7.176 RON

Cifra de afaceri
131.653 RON +21.65% față de anul precedent
Profit net
7.176 RON -6.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.677 RON -14.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 108.225 RON. Profit: 7.701 RON

Cifra de afaceri: 108.225 RON. Profit: 7.701 RON

Cifra de afaceri
108.225 RON -27.13% față de anul precedent
Profit net
7.701 RON -69.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.290 RON -70.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 24 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2024Cifra de afaceri6.568din 19.108 · ARAD 3.560din 10.513 · Mun. Arad 9din 16 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2024Profit net2.088din 19.106 · ARAD 1.258din 10.511 · Mun. Arad 4din 16 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2024Angajati5.816din 19.108 · ARAD 3.092din 10.513 · Mun. Arad 7din 16 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2023Cifra de afaceri4.673din 19.658 · ARAD 2.518din 10.837 · Mun. Arad 7din 19 · CAEN 2823 1din 2 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2023Profit net1.252din 19.657 · ARAD 757din 10.836 · Mun. Arad 2din 19 · CAEN 2823 1din 2 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2023Angajati6.091din 19.659 · ARAD 3.227din 10.838 · Mun. Arad 8din 19 · CAEN 2823 1din 2 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2021Cifra de afaceri5.227din 18.561 · ARAD 2.874din 10.396 · Mun. Arad 9din 19 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2021Profit net1.993din 18.562 · ARAD 1.172din 10.397 · Mun. Arad 5din 19 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2021Angajati6.056din 18.562 · ARAD 3.296din 10.397 · Mun. Arad 8din 19 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2018Cifra de afaceri3.442din 16.595 · ARAD 1.978din 9.520 · Mun. Arad 7din 21 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2018Profit net863din 16.604 · ARAD 508din 9.528 · Mun. Arad 3din 21 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2018Angajati4.143din 16.604 · ARAD 2.371din 9.528 · Mun. Arad 9din 21 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2017Cifra de afaceri3.103din 15.884 · ARAD 1.809din 9.223 · Mun. Arad 8din 21 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2017Profit net612din 15.893 · ARAD 370din 9.231 · Mun. Arad 2din 21 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2017Angajati5.706din 15.893 · ARAD 3.308din 9.231 · Mun. Arad 9din 21 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2013Cifra de afaceri4.024din 14.554 · ARAD 2.423din 8.780 · Mun. Arad 10din 27 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2013Profit net1.096din 14.570 · ARAD 710din 8.795 · Mun. Arad 5din 27 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad
2013Angajati4.270din 14.568 · ARAD 2.570din 8.793 · Mun. Arad 8din 27 · CAEN 2823 1din 1 · CAEN 2823 - ARAD 1din 1 · CAEN 2823 - Mun. Arad

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Alte firme din Arad

AREA SYSTEM S.R.L.
CUI: 17705812CAEN: 4520
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.359 RON
Profit
31.223 RON
Angajati
1
CLUBBING S.R.L.
CUI: 17705863CAEN: 7111
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-06-20
fara e-Factura
DRUMCONS SRL
CUI: 17692232CAEN: 7112
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-06-15
fara e-Factura
SYSDEV TECHNOLOGY SRL
CUI: 17744390CAEN: 6210
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
431.389 RON
Profit
216.332 RON
Angajati
1
AGLAD COMP SRL
CUI: 17388048CAEN: 6820
Activ
ARAD, Sat Felnac Com. Felnac2005-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
903.326 RON
Profit
33.490 RON
Angajati
9
TECNOMA SRL
CUI: 15474592CAEN: 4664
Activ
ARAD, Sat Sânleani Com. Livada2003-06-02
fara e-Factura
ECHIPAMENTE HIDRAULICE SRL
CUI: 21987347CAEN: 4618
Activ
ARAD, Sat Felnac Com. Felnac2007-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.399.167 RON
Profit
147.678 RON
Angajati
3
INBOXESS S.R.L.
CUI: 43766355CAEN: 5320
Activ
ARAD, Mun. Arad2021-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.466 RON
Profit
35.387 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL?

CUI-ul MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL este 17705820.

Unde este sediul MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL?

MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Apollo nr. 10, Mun. Arad, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL?

MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL a fost infiintata in anul 2005 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL in 2024?

In 2024, MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 289.268 RON.

Cati angajati are MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL?

MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL?

MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL are codul CAEN principal 2823 (Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exceptând fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice)).

Ce profit a inregistrat MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL in 2024?

MD ELECTRONICS COMPONENTS SRL a inregistrat un profit net de 228.338 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.