Activ

STONIMACO S.R.L.

CUI: 18083360
CIF: 18083360
Reg. Com.: J04/1940/2005
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 octombrie 2005 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 04:04

Despre STONIMACO S.R.L.

STONIMACO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STONIMACO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 298.403 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 201.981 RON in 2008 la 298.403 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
298.403 RON
Venituri totale
298.403 RON
Cheltuieli totale
331.005 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
21.771 RON
Active circulante
42.867 RON
Stocuri
29.542 RON
Creanțe
1.331 RON
Casa & conturi bănci
11.994 RON
Capital propriu
50.032 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Lucreţiu Pătrăşcanu nr. 2, 600204
Telefon0742750687

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Lucreţiu Pătrăşcanu nr. 2, 600204
Cod poștal: 600204
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Lucreţiu Pătrăşcanu nr. 2, 600204
Cod postal
600204
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.10.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 16 aprilie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
298.403 RON
Rezultat net
-35.442 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 298.403 RON 298.977 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 298.403 RON 298.977 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 331.005 RON 321.831 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 32.602 RON 22.854 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 35.442 RON 25.571 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21.771 RON 19.177 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 42.867 RON 77.489 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 64.638 RON 96.666 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 29.542 RON 25.399 RON
CreanțeSume de încasat 1.331 RON 20.128 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.994 RON 31.962 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.606 RON 11.192 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 50.032 RON 85.474 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active64.638RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale64.638 RON
Datorii totale14.606 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,93 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 298.403 -0,2% față de anul precedent 298.403 331.005 0 0 32.602 35.442
2023 298.977 +0,1% față de anul precedent 298.977 321.831 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22.854 25.571
2022 298.729 +0,2% față de anul precedent 298.729 271.142 27.587 +11,6% față de anul precedent 24.756 +10,9% față de anul precedent 0 0
2021 298.285 +6,8% față de anul precedent 298.285 273.573 24.712 -60,2% față de anul precedent 22.318 -62,5% față de anul precedent 0 0
2020 279.325 -3,4% față de anul precedent 287.650 225.516 62.134 +28,1% față de anul precedent 59.449 +30,7% față de anul precedent 0 0
2019 289.133 +10,5% față de anul precedent 289.133 240.629 48.504 +21,2% față de anul precedent 45.501 +21,9% față de anul precedent 0 0
2018 261.695 +23,4% față de anul precedent 261.695 221.663 40.032 +100,7% față de anul precedent 37.318 +110,6% față de anul precedent 0 0
2017 212.157 -1,4% față de anul precedent 216.278 196.329 19.949 -31,9% față de anul precedent 17.717 -34,6% față de anul precedent 0 0
2016 215.134 +4,1% față de anul precedent 215.134 185.842 29.292 +8,4% față de anul precedent 27.071 +31,2% față de anul precedent 0 0
2015 206.576 +29,1% față de anul precedent 206.576 179.556 27.020 +412,2% față de anul precedent 20.640 +4.236,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 159.973 +40,7% față de anul precedent 159.973 154.698 5.275 +948,7% față de anul precedent 476 0 0
2013 113.716 +10,7% față de anul precedent 113.716 113.213 503 0 0 2.776
2012 102.722 -14,9% față de anul precedent 103.085 135.037 0 0 31.952 31.952
2011 120.672 -37,6% față de anul precedent 120.672 144.464 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.792 23.792
2010 193.456 -2,6% față de anul precedent 193.572 183.773 9.799 6.574 0 0
2009 198.691 -1,6% față de anul precedent 198.691 203.282 0 0 4.591 7.458
2008 201.981 201.981 211.923 0 0 9.942 9.942

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21.771 42.867 64.638 29.542 1.331 11.994
2023 19.177 77.489 96.666 25.399 20.128 31.962
2022 19.177 167.011 186.188 18.956 862 147.193
2021 19.177 134.292 153.469 19.263 0 115.029
2020 19.177 116.545 135.722 18.890 0 97.655
2019 19.177 83.925 103.102 16.520 0 67.405
2018 19.177 37.849 57.026 11.547 500 25.802
2017 19.177 15.390 34.567 11.642 628 3.120
2016 19.177 15.052 34.229 13.115 844 1.093
2015 19.177 17.254 36.431 12.685 0 4.569
2014 19.177 7.597 26.774 5.920 0 1.677
2013 14.797 29.095 43.892 22.946 5.500 649
2012 14.797 10.205 25.002 9.029 0 1.176
2011 14.797 33.189 47.986 26.088 7.368 -267
2010 9.347 19.438 28.785 19.451 0 -13
2009 2.925 16.376 19.301 15.532 1.168 -324
2008 0 22.290 22.290 7.843 1.168 13.279

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.606 +30,5% față de anul precedent 50.032 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 11.192 -46,2% față de anul precedent 85.474 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 20.795 +62,1% față de anul precedent 165.393 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 12.832 -26,3% față de anul precedent 140.637 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 17.403 -1,9% față de anul precedent 118.319 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 17.732 +3,4% față de anul precedent 85.370 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 17.157 -46,4% față de anul precedent 39.869 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 32.016 -35,2% față de anul precedent 2.551 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 49.395 -37,2% față de anul precedent -15.166 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 78.667 -12,3% față de anul precedent -42.236 Neraportat 3
2014 89.650 -16,4% față de anul precedent -62.876 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 107.244 +25,3% față de anul precedent -63.352 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 85.578 +11,7% față de anul precedent -60.576 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 76.610 +127,5% față de anul precedent -28.624 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 33.674 +9,5% față de anul precedent -4.889 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 30.764 +17,0% față de anul precedent -11.463 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 26.294 -4.004 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 298.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 298.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
298.403 RON -0.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.442 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
14.606 RON +30.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 298.977 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 298.977 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
298.977 RON +0.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.571 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
11.192 RON -46.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 298.729 RON. Profit: 24.756 RON

Cifra de afaceri: 298.729 RON. Profit: 24.756 RON

Cifra de afaceri
298.729 RON +0.15% față de anul precedent
Profit net
24.756 RON +10.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
20.795 RON +62.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 298.285 RON. Profit: 22.318 RON

Cifra de afaceri: 298.285 RON. Profit: 22.318 RON

Cifra de afaceri
298.285 RON +6.79% față de anul precedent
Profit net
22.318 RON -62.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
12.832 RON -26.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 279.325 RON. Profit: 59.449 RON

Cifra de afaceri: 279.325 RON. Profit: 59.449 RON

Cifra de afaceri
279.325 RON -3.39% față de anul precedent
Profit net
59.449 RON +30.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
17.403 RON -1.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 289.133 RON. Profit: 45.501 RON

Cifra de afaceri: 289.133 RON. Profit: 45.501 RON

Cifra de afaceri
289.133 RON +10.48% față de anul precedent
Profit net
45.501 RON +21.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
17.732 RON +3.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 261.695 RON. Profit: 37.318 RON

Cifra de afaceri: 261.695 RON. Profit: 37.318 RON

Cifra de afaceri
261.695 RON +23.35% față de anul precedent
Profit net
37.318 RON +110.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
17.157 RON -46.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 212.157 RON. Profit: 17.717 RON

Cifra de afaceri: 212.157 RON. Profit: 17.717 RON

Cifra de afaceri
212.157 RON -1.38% față de anul precedent
Profit net
17.717 RON -34.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
32.016 RON -35.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 215.134 RON. Profit: 27.071 RON

Cifra de afaceri: 215.134 RON. Profit: 27.071 RON

Cifra de afaceri
215.134 RON +4.14% față de anul precedent
Profit net
27.071 RON +31.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
49.395 RON -37.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 206.576 RON. Profit: 20.640 RON

Cifra de afaceri: 206.576 RON. Profit: 20.640 RON

Cifra de afaceri
206.576 RON +29.13% față de anul precedent
Profit net
20.640 RON +4236.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
78.667 RON -12.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 159.973 RON. Profit: 476 RON

Cifra de afaceri: 159.973 RON. Profit: 476 RON

Cifra de afaceri
159.973 RON +40.68% față de anul precedent
Profit net
476 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
89.650 RON -16.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 113.716 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.716 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.716 RON +10.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.776 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
107.244 RON +25.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 102.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.722 RON -14.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.952 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
85.578 RON +11.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 120.672 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 120.672 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
120.672 RON -37.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.792 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
76.610 RON +127.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 193.456 RON. Profit: 6.574 RON

Cifra de afaceri: 193.456 RON. Profit: 6.574 RON

Cifra de afaceri
193.456 RON -2.63% față de anul precedent
Profit net
6.574 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
33.674 RON +9.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 198.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 198.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
198.691 RON -1.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.458 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
30.764 RON +17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 201.981 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 201.981 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
201.981 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.942 RON
Angajati
3
Datorii
26.294 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTONIMACO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Bacău (BACĂU)

STONIMACO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Bacău (BACĂU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Bacău

CRISCAM GROUP SRL
CUI: 32220268CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2013-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.544 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BOGDAN MINIMARKET S.R.L.
CUI: 40435160CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Luizi-Călugăra Com. Luizi-Călugăra2019-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.161 RON
Profit
333 RON
Angajati
2
TRV SERV GROUP S.R.L.
CUI: 45790058CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Oituz Com. Oituz2022-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.091 RON
Profit
39.190 RON
Angajati
0
KATYZ MARKET SRL
CUI: 34375846CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Sascut-Sat Com. Sascut2015-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.034 RON
Profit
5.728 RON
Angajati
2
PINCOMEX COM SRL
CUI: 15361119CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2003-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
306.119 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
COSTALOR PROD SRL
CUI: 33144118CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Agăş Com. Agăş2014-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.685 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Bacău

LORY-MEM SRL
CUI: 18071594CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Orş. Târgu Ocna2005-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VALOCADO SRL
CUI: 18209574CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Plopana Com. Plopana2005-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.816 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARY & GEORGE SRL
CUI: 18007001CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Pănceşti Com. Sascut2005-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.532 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Bacău

CORMAN CONSTRUCT SRL
CUI: 18079520CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Sat Berzunţi Com. Berzunţi2005-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALEPHO SISTEM S.R.L.
CUI: 18087256CAEN: 6202
Activ
BACĂU, Orş. Târgu Ocna2005-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.071 RON
Profit
152.637 RON
Angajati
1
DENT DESIGN SRL
CUI: 18047685CAEN: 8623
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.506.968 RON
Profit
329.686 RON
Angajati
9
ELIAMEDICA SRL
CUI: 18108723CAEN: 8622
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
550.804 RON
Profit
390.627 RON
Angajati
1
EXPRESS CLEANING SRL
CUI: 17804751CAEN: 5611
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.930.658 RON
Profit
461.975 RON
Angajati
4
TOTAL SERVICE SRL
CUI: 18360835CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.983 RON
Profit
19.854 RON
Angajati
4
OLTPLAST S.R.L.
CUI: 15513047CAEN: 2223
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2003-06-16
fara e-Factura
BEST PROTECTION SRL
CUI: 23385410CAEN: 4690
Activ
BACĂU, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu2008-02-27
fara e-Factura
OLD CHARLIZE S.R.L.
CUI: 44719106CAEN: 3512
Activ
BACĂU, Sat Lunca Asău Com. Asău2021-08-10
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STONIMACO S.R.L.?

CUI-ul STONIMACO S.R.L. este 18083360.

Unde este sediul STONIMACO S.R.L.?

STONIMACO S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Lucreţiu Pătrăşcanu nr. 2, 600204, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata STONIMACO S.R.L.?

STONIMACO S.R.L. a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STONIMACO S.R.L. in 2024?

In 2024, STONIMACO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 298.403 RON.

Cati angajati are STONIMACO S.R.L.?

STONIMACO S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are STONIMACO S.R.L.?

STONIMACO S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat STONIMACO S.R.L. in 2024?

STONIMACO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 35.442 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.