Activ

VALOCADO SRL

CUI: 18209574
CIF: 18209574
Reg. Com.: J04/2163/2005
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 decembrie 2005 · 20 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 04:10

Despre VALOCADO SRL

VALOCADO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Plopana Com. Plopana, judetul BACĂU, infiintata in 2005 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VALOCADO SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.816 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 25.933 RON in 2008 la 9.816 RON in 2024. Datoriile raportate (12.264 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
9.816 RON
Venituri totale
10.027 RON
Cheltuieli totale
10.296 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.085 RON
Active circulante
13.686 RON
Stocuri
8.983 RON
Creanțe
522 RON
Casa & conturi bănci
4.181 RON
Capital propriu
2.507 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Sat Plopana Com. Plopana, PLOPANA, 607440
Detalii adresaStr. Principală nr. 68
Telefon0740477356

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Sat Plopana Com. Plopana, PLOPANA, 607440
Cod poștal: 600026
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. 9 Mai nr. 80, 600026
Cod postal
600026
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.12.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
9.816 RON
Rezultat net
-269 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 9.816 RON 14.814 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 10.027 RON 14.814 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.296 RON 12.343 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 2.471 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 2.082 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 269 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 269 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.085 RON 1.085 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 13.686 RON 13.232 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.771 RON 14.317 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.983 RON 7.462 RON
CreanțeSume de încasat 522 RON 200 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.181 RON 5.570 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.264 RON 11.541 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.507 RON 2.776 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active14.771RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

83,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.771 RON
Datorii totale12.264 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
17,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 9.816 -33,7% față de anul precedent 10.027 10.296 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 269 269
2023 14.814 +48,2% față de anul precedent 14.814 12.343 2.471 +865,2% față de anul precedent 2.082 0 0
2022 9.993 +2,6% față de anul precedent 9.993 9.737 256 -46,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 23
2021 9.738 +61,2% față de anul precedent 9.738 9.257 481 195 0 0
2020 6.041 -81,8% față de anul precedent 6.041 6.439 0 0 398 572
2019 33.188 -16,6% față de anul precedent 33.465 36.949 0 0 3.484 4.452
2018 39.771 +15,7% față de anul precedent 39.771 40.180 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 409 1.602
2017 34.363 +20,1% față de anul precedent 34.363 30.105 4.258 3.228 0 0
2016 28.620 -35,8% față de anul precedent 28.620 33.750 0 0 5.130 5.988
2015 44.569 -0,0% față de anul precedent 44.569 44.877 0 0 Neraportat 1.646
2014 44.573 +25,1% față de anul precedent 44.620 45.845 0 0 1.225 2.564
2013 35.631 +0,6% față de anul precedent 35.631 41.368 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.737 6.791
2012 35.408 +39,2% față de anul precedent 35.420 32.701 2.719 -40,9% față de anul precedent 2.280 -40,2% față de anul precedent 0 0
2011 25.433 -20,8% față de anul precedent 25.433 20.836 4.597 -46,3% față de anul precedent 3.814 -41,1% față de anul precedent 0 0
2010 32.099 +43,7% față de anul precedent 32.099 23.534 8.565 +172,8% față de anul precedent 6.472 +286,9% față de anul precedent 0 0
2009 22.336 -13,9% față de anul precedent 22.338 19.198 3.140 +364,5% față de anul precedent 1.673 +194,5% față de anul precedent 0 0
2008 25.933 25.942 25.266 676 568 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.085 13.686 14.771 8.983 522 4.181
2023 1.085 13.232 14.317 7.462 200 5.570
2022 1.085 9.892 10.977 8.145 200 1.547
2021 1.085 9.140 10.225 7.638 200 1.302
2020 1.085 7.925 9.010 7.051 200 674
2019 1.085 6.295 7.380 4.854 200 1.241
2018 803 10.350 11.153 3.723 200 6.427
2017 803 12.934 13.737 2.235 200 10.499
2016 803 11.430 12.233 4.005 4.784 2.641
2015 803 13.773 14.576 2.412 4.784 6.577
2014 0 15.577 15.577 4.588 4.784 6.205
2013 0 17.767 17.767 2.401 5.784 9.582
2012 0 22.117 22.117 1.132 10.200 10.785
2011 0 19.653 19.653 2.122 10.200 7.331
2010 0 15.719 15.719 3.526 200 11.993
2009 0 14.648 14.648 10.493 200 3.955
2008 0 20.610 20.610 10.117 200 10.293

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.264 +6,3% față de anul precedent 2.507 Neraportat 0
2023 11.541 +12,2% față de anul precedent 2.776 Neraportat 0
2022 10.283 +8,2% față de anul precedent 694 Neraportat 0
2021 9.507 +12,0% față de anul precedent 718 Neraportat 0
2020 8.487 +35,0% față de anul precedent 523 Neraportat 0
2019 6.285 +12,1% față de anul precedent 1.095 Neraportat 0
2018 5.606 -14,9% față de anul precedent 5.547 Neraportat 0
2017 6.588 -20,7% față de anul precedent 7.149 Neraportat 0
2016 8.311 +78,1% față de anul precedent 3.922 Neraportat 0
2015 4.666 +16,0% față de anul precedent 9.910 Neraportat 0
2014 4.021 +10,3% față de anul precedent 11.556 Neraportat 0
2013 3.647 +202,2% față de anul precedent 14.120 Neraportat 0
2012 1.207 +18,1% față de anul precedent 20.910 Neraportat 0
2011 1.022 +13,2% față de anul precedent 18.631 Neraportat 0
2010 903 -85,7% față de anul precedent 14.816 Neraportat 0
2009 6.303 -54,8% față de anul precedent 8.345 Neraportat 0
2008 13.939 6.671 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

67din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2005 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2005 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.816 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.816 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.816 RON -33.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
269 RON
Angajati
0
Datorii
12.264 RON +6.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.814 RON. Profit: 2.082 RON

Cifra de afaceri: 14.814 RON. Profit: 2.082 RON

Cifra de afaceri
14.814 RON +48.24% față de anul precedent
Profit net
2.082 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.541 RON +12.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 9.993 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.993 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.993 RON +2.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23 RON
Angajati
0
Datorii
10.283 RON +8.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.738 RON. Profit: 195 RON

Cifra de afaceri: 9.738 RON. Profit: 195 RON

Cifra de afaceri
9.738 RON +61.2% față de anul precedent
Profit net
195 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.507 RON +12.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.041 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.041 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.041 RON -81.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
572 RON
Angajati
0
Datorii
8.487 RON +35.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 33.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.188 RON -16.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.452 RON
Angajati
0
Datorii
6.285 RON +12.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 39.771 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.771 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.771 RON +15.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.602 RON
Angajati
0
Datorii
5.606 RON -14.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 34.363 RON. Profit: 3.228 RON

Cifra de afaceri: 34.363 RON. Profit: 3.228 RON

Cifra de afaceri
34.363 RON +20.07% față de anul precedent
Profit net
3.228 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.588 RON -20.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 28.620 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.620 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.620 RON -35.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.988 RON
Angajati
0
Datorii
8.311 RON +78.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 44.569 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.569 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.569 RON -0.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.646 RON
Angajati
0
Datorii
4.666 RON +16.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 44.573 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.573 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.573 RON +25.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.564 RON
Angajati
0
Datorii
4.021 RON +10.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 35.631 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.631 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.631 RON +0.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.791 RON
Angajati
0
Datorii
3.647 RON +202.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 35.408 RON. Profit: 2.280 RON

Cifra de afaceri: 35.408 RON. Profit: 2.280 RON

Cifra de afaceri
35.408 RON +39.22% față de anul precedent
Profit net
2.280 RON -40.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.207 RON +18.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 25.433 RON. Profit: 3.814 RON

Cifra de afaceri: 25.433 RON. Profit: 3.814 RON

Cifra de afaceri
25.433 RON -20.77% față de anul precedent
Profit net
3.814 RON -41.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.022 RON +13.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 32.099 RON. Profit: 6.472 RON

Cifra de afaceri: 32.099 RON. Profit: 6.472 RON

Cifra de afaceri
32.099 RON +43.71% față de anul precedent
Profit net
6.472 RON +286.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
903 RON -85.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 22.336 RON. Profit: 1.673 RON

Cifra de afaceri: 22.336 RON. Profit: 1.673 RON

Cifra de afaceri
22.336 RON -13.87% față de anul precedent
Profit net
1.673 RON +194.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.303 RON -54.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 25.933 RON. Profit: 568 RON

Cifra de afaceri: 25.933 RON. Profit: 568 RON

Cifra de afaceri
25.933 RON
Profit net
568 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.939 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2005 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVALOCADO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Plopana Com. Plopana (BACĂU)

VALOCADO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Plopana Com. Plopana (BACĂU)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Bacău

VILIA-A.M.D. SRL
CUI: 992839CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1992-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.145 RON
Profit
2.875 RON
Angajati
0
MĂLY & BENY MARKET S.R.L.
CUI: 39699010CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Sat Budeşti Com. Plopana2018-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.794 RON
Profit
2.283 RON
Angajati
0
MARIPET SRL
CUI: 16550655CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2004-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SOMINTEX S.R.L.
CUI: 3414368CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1993-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.760 RON
Profit
1.635 RON
Angajati
0
POVECATI S.R.L.
CUI: 44345532CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.392 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CHISSI JUNIOR SRL
CUI: 34266172CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Orş. Buhuşi2015-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Bacău

STONIMACO S.R.L.
CUI: 18083360CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.403 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LORY-MEM SRL
CUI: 18071594CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Orş. Târgu Ocna2005-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MACHER COM SRL
CUI: 18292978CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2006-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.258 RON
Profit
35.910 RON
Angajati
1

Alte firme din Bacău

RAFFIANNA SRL
CUI: 18204470CAEN: 9621
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.520 RON
Profit
4.391 RON
Angajati
2
AGVILA INTERNATIONAL SRL
CUI: 18209582CAEN: 7312
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.944 RON
Profit
37.415 RON
Angajati
1
ESENTIAL SERV S.R.L.
CUI: 18170725CAEN: 6619
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.256 RON
Profit
89.171 RON
Angajati
0
LOBBY MEDIA S.R.L.
CUI: 18227791CAEN: 7311
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2005-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.488 RON
Profit
78.602 RON
Angajati
1
RIANA SERV SRL
CUI: 17908752CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Sat Gura Văii Com. Gura Văii2005-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.420.316 RON
Profit
17.072 RON
Angajati
16
AGROMARSAL SRL
CUI: 18484582CAEN: 5611
Activ
BACĂU, Sat Tescani Com. Bereşti-Tazlău2006-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.693.281 RON
Profit
141.412 RON
Angajati
10
DR. TINCU LILIANA SRL
CUI: 15586596CAEN: 8621
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2003-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
805.492 RON
Profit
568.911 RON
Angajati
2
CLADILI SRL
CUI: 23535453CAEN: 6110
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2008-03-19
fara e-Factura
WEBOVERA S.R.L.
CUI: 44440402CAEN: 9313
Activ
BACĂU, Sat Lilieci Com. Hemeiuş2021-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.904 RON
Profit
15.920 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VALOCADO SRL?

CUI-ul VALOCADO SRL este 18209574.

Unde este sediul VALOCADO SRL?

VALOCADO SRL are sediul in Romania, BACĂU, Sat Plopana Com. Plopana, PLOPANA, 607440, Sat Plopana Com. Plopana, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata VALOCADO SRL?

VALOCADO SRL a fost infiintata in anul 2005 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VALOCADO SRL in 2024?

In 2024, VALOCADO SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.816 RON.

Ce activitate are VALOCADO SRL?

VALOCADO SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat VALOCADO SRL in 2024?

VALOCADO SRL a inregistrat o pierdere neta de 269 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.