Activ Plătitor TVA

ROMAGRI GROUP SRL

CUI: 18501721
CIF: RO18501721
Reg. Com.: J2006000181518
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 martie 2006 · 20 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 02:26

Despre ROMAGRI GROUP SRL

ROMAGRI GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROMAGRI GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
253.401 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
1.176.170 RON
Active circulante
160.721 RON
Stocuri
30.807 RON
Creanțe
125.317 RON
Casa & conturi bănci
4.597 RON
Capital propriu
428.411 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Rahova nr. 177, 910014
Telefon0242311772

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Rahova nr. 177, 910014
Cod poștal: 910014
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Rahova nr. 177, 910014
Cod postal
910014
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 08.04.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-253.401 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 29.839 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 36.999 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 253.401 RON 217.588 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 253.401 RON 180.589 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 253.401 RON 180.589 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.176.170 RON 1.274.615 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 160.721 RON 185.232 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.336.891 RON 1.459.847 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 30.807 RON 30.807 RON
CreanțeSume de încasat 125.317 RON 148.619 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.597 RON 5.806 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 908.480 RON 778.035 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 428.411 RON 681.812 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.336.891RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

68,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.336.891 RON
Datorii totale908.480 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
32,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 253.401 0 0 253.401 253.401
2023 29.839 -93,4% față de anul precedent 36.999 217.588 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 180.589 180.589
2022 453.740 +1,4% față de anul precedent 457.705 409.506 48.199 -72,2% față de anul precedent 48.078 -72,2% față de anul precedent 0 0
2021 447.678 -8,3% față de anul precedent 447.678 274.499 173.179 -9,8% față de anul precedent 173.111 -9,7% față de anul precedent 0 0
2020 488.314 +6,8% față de anul precedent 512.264 320.326 191.938 -8,3% față de anul precedent 191.647 -8,4% față de anul precedent 0 0
2019 457.255 +23,9% față de anul precedent 457.505 248.192 209.313 +87,4% față de anul precedent 209.238 +87,4% față de anul precedent 0 0
2018 369.166 -15,7% față de anul precedent 369.166 257.499 111.667 -53,1% față de anul precedent 111.645 -53,1% față de anul precedent 0 0
2017 437.756 -15,6% față de anul precedent 437.756 199.679 238.077 -41,4% față de anul precedent 238.030 -41,4% față de anul precedent 0 0
2016 518.746 +194,9% față de anul precedent 518.746 112.619 406.127 +596,9% față de anul precedent 406.127 +596,9% față de anul precedent 0 0
2015 175.924 175.924 117.647 58.277 58.277 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.176.170 160.721 1.336.891 30.807 125.317 4.597
2023 1.274.615 185.232 1.459.847 30.807 148.619 5.806
2022 1.375.560 445.232 1.820.792 59.000 60.214 326.018
2021 1.190.769 857.154 2.047.923 18.709 426.725 411.720
2020 733.811 880.038 1.613.849 4.000 14.523 861.515
2019 763.187 804.243 1.567.430 76.891 29.056 698.296
2018 123.164 968.923 1.092.087 76.891 357.367 534.665
2017 116.293 690.165 806.458 84.034 204.900 401.231
2016 162.105 294.440 456.545 0 47.493 246.947
2015 0 99.102 99.102 0 86.269 12.833

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 908.480 +16,8% față de anul precedent 428.411 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 778.035 -18,8% față de anul precedent 681.812 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 958.391 -22,3% față de anul precedent 862.401 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2021 1.233.580 +139,5% față de anul precedent 814.343 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2020 515.047 -22,0% față de anul precedent 1.098.802 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 660.275 +128,6% față de anul precedent 907.155 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2018 288.870 +151,4% față de anul precedent 803.217 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2017 114.886 +3.727,0% față de anul precedent 691.572 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 3.002 -94,2% față de anul precedent 453.543 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 51.687 47.415 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

84din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MPMIHAI PEANCIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23643/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
253.401 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
908.480 RON +16.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 29.839 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.839 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.839 RON -93.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
180.589 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
778.035 RON -18.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 453.740 RON. Profit: 48.078 RON

Cifra de afaceri: 453.740 RON. Profit: 48.078 RON

Cifra de afaceri
453.740 RON +1.35% față de anul precedent
Profit net
48.078 RON -72.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
958.391 RON -22.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 447.678 RON. Profit: 173.111 RON

Cifra de afaceri: 447.678 RON. Profit: 173.111 RON

Cifra de afaceri
447.678 RON -8.32% față de anul precedent
Profit net
173.111 RON -9.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
1.233.580 RON +139.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 488.314 RON. Profit: 191.647 RON

Cifra de afaceri: 488.314 RON. Profit: 191.647 RON

Cifra de afaceri
488.314 RON +6.79% față de anul precedent
Profit net
191.647 RON -8.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
515.047 RON -22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 457.255 RON. Profit: 209.238 RON

Cifra de afaceri: 457.255 RON. Profit: 209.238 RON

Cifra de afaceri
457.255 RON +23.86% față de anul precedent
Profit net
209.238 RON +87.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
660.275 RON +128.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 369.166 RON. Profit: 111.645 RON

Cifra de afaceri: 369.166 RON. Profit: 111.645 RON

Cifra de afaceri
369.166 RON -15.67% față de anul precedent
Profit net
111.645 RON -53.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
288.870 RON +151.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 437.756 RON. Profit: 238.030 RON

Cifra de afaceri: 437.756 RON. Profit: 238.030 RON

Cifra de afaceri
437.756 RON -15.61% față de anul precedent
Profit net
238.030 RON -41.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
114.886 RON +3726.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 518.746 RON. Profit: 406.127 RON

Cifra de afaceri: 518.746 RON. Profit: 406.127 RON

Cifra de afaceri
518.746 RON +194.87% față de anul precedent
Profit net
406.127 RON +596.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
3.002 RON -94.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 175.924 RON. Profit: 58.277 RON

Cifra de afaceri: 175.924 RON. Profit: 58.277 RON

Cifra de afaceri
175.924 RON
Profit net
58.277 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
51.687 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2006 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROMAGRI GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

ROMAGRI GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.062026Mentiune · Buletin 23643/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ROMAGRI GROUP SRL
CUI
18501721
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.06.2026
Registrul Comerțului
J51/181/2006
EUID
ROONRC.J51/181/2006
Sediu
Municipiul Călăraşi, Jud. Călăraşi, Str. Rahova, Nr. 177
Județ
Călăraşi
Număr încheiere
497638
Data încheierii
19.06.2026
Număr dosar
2412911
Data dosarului
16.06.2026
Tribunal
Călărasi
Registrator
Ninela Rusu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2412911 din 16.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 23643/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Călăraşi

HANGU PREST SRL
CUI: 18501705CAEN: 0111
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă2006-03-21
fara e-Factura
AGRO CLAAS SRL
CUI: 18526254CAEN: 0111
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2006-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.255 RON
Profit
116.256 RON
Angajati
0
AGROCEZAR SRL
CUI: 18789390CAEN: 0111
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Cuza Vodă Com. Cuza Vodă2006-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
737.043 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Călăraşi

CAMARAD S.R.L.
CUI: 18501713CAEN: 8510
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă2006-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.313.069 RON
Profit
50.923 RON
Angajati
11
DACIA MARKET SRL
CUI: 18507414CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2006-03-22
fara e-Factura
FLAS TRANS S.R.L.
CUI: 18438233CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Budeşti2006-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.635 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TERMOURBAN S.R.L.
CUI: 17921964CAEN: 3530
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2005-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
EUROPREST SRL
CUI: 19084533CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Şoldanu Com. Şoldanu2006-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
1.369 RON
Angajati
0
MEDINA IMPEX SRL
CUI: 9595611CAEN: 4712
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi1997-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.557 RON
Profit
401 RON
Angajati
0
MADCOM STEEL S.R.L.
CUI: 29288409CAEN: 2511
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Luica Com. Luica2011-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.180.932 RON
Profit
380.057 RON
Angajati
17

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROMAGRI GROUP SRL?

CUI-ul ROMAGRI GROUP SRL este 18501721.

Unde este sediul ROMAGRI GROUP SRL?

ROMAGRI GROUP SRL are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Str. Rahova nr. 177, 910014, Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata ROMAGRI GROUP SRL?

ROMAGRI GROUP SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROMAGRI GROUP SRL in 2024?

In 2024, ROMAGRI GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are ROMAGRI GROUP SRL?

ROMAGRI GROUP SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ROMAGRI GROUP SRL?

ROMAGRI GROUP SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat ROMAGRI GROUP SRL in 2024?

ROMAGRI GROUP SRL a inregistrat o pierdere neta de 253.401 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.