Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 12:01
Despre BUGDALUC CONSTRUCT SRL
BUGDALUC CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ocniţa Com. Teaca, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2006 (20 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4521). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BUGDALUC CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 151.362 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.9%). Profitul net inregistrat a fost de 898 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 78.387 RON in 2008 la 151.362 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 151.362 RON
- Venituri totale
- 205.438 RON
- Cheltuieli totale
- 203.177 RON
- Profit brut
- 2.261 RON
- Profit net
- 898 RON
- Marja profit net
- 0,59%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 205.041 RON
- Stocuri
- 47.000 RON
- Creanțe
- 152.445 RON
- Casa & conturi bănci
- 5.596 RON
- Capital propriu
- 191.854 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Ocniţa Com. Teaca, 427348
- Cod postal
- 427348
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 07.04.2006
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 aprilie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 151.362 RON
- Rezultat net
- 898 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 151.362 RON | 207.097 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 205.438 RON | 254.021 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 203.177 RON | 250.191 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 2.261 RON | 3.830 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 898 RON | 2.070 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 205.041 RON | 206.974 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 205.041 RON | 206.974 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 47.000 RON | 12.000 RON |
| CreanțeSume de încasat | 152.445 RON | 186.165 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 5.596 RON | 8.809 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 13.187 RON | 16.018 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 191.854 RON | 190.956 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 4 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 15,55 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 93,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 151.362 -26,9% față de anul precedent | 205.438 | 203.177 | 2.261 -41,0% față de anul precedent | 898 -56,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 207.097 -4,5% față de anul precedent | 254.021 | 250.191 | 3.830 -92,7% față de anul precedent | 2.070 -95,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 216.766 +33,7% față de anul precedent | 216.766 | 164.470 | 52.296 +25,2% față de anul precedent | 50.453 +25,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 162.142 +17,5% față de anul precedent | 162.142 | 120.374 | 41.768 +19,3% față de anul precedent | 40.341 +19,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 137.945 -6,1% față de anul precedent | 137.945 | 102.925 | 35.020 +61,8% față de anul precedent | 33.746 +67,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 146.871 +15,9% față de anul precedent | 146.871 | 125.228 | 21.643 -46,8% față de anul precedent | 20.175 -48,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 126.681 +12,7% față de anul precedent | 122.381 | 81.698 | 40.683 +2.526,4% față de anul precedent | 39.415 +9.196,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 112.405 -3,9% față de anul precedent | 116.705 | 115.156 | 1.549 -68,9% față de anul precedent | 424 -88,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 116.924 +1,1% față de anul precedent | 116.924 | 111.940 | 4.984 -55,3% față de anul precedent | 3.814 -50,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 115.669 +7,5% față de anul precedent | 115.669 | 104.514 | 11.155 -47,8% față de anul precedent | 7.685 -57,6% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 107.610 +91,7% față de anul precedent | 107.610 | 86.252 | 21.358 +206,0% față de anul precedent | 18.130 +242,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 56.144 +9,8% față de anul precedent | 56.144 | 49.164 | 6.980 +413,2% față de anul precedent | 5.296 +374,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 51.132 -30,3% față de anul precedent | 51.132 | 49.772 | 1.360 +39,5% față de anul precedent | 1.116 +36,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 73.385 +76,8% față de anul precedent | 73.385 | 72.410 | 975 -88,8% față de anul precedent | 819 -86,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 41.499 -19,8% față de anul precedent | 41.499 | 32.805 | 8.694 | 6.252 | 0 | 0 |
| 2009 | 51.753 -34,0% față de anul precedent | 51.753 | 62.103 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 10.350 | 13.217 |
| 2008 | 78.387 | 78.387 | 71.745 | 6.642 | 5.418 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 205.041 | 205.041 | 47.000 | 152.445 | 5.596 |
| 2023 | 0 | 206.974 | 206.974 | 12.000 | 186.165 | 8.809 |
| 2022 | 0 | 200.627 | 200.627 | 0 | 191.239 | 9.388 |
| 2021 | 0 | 147.710 | 147.710 | 0 | 143.808 | 3.902 |
| 2020 | 0 | 104.209 | 104.209 | 0 | 103.016 | 1.193 |
| 2019 | 0 | 73.165 | 73.165 | 0 | 72.377 | 788 |
| 2018 | 0 | 52.533 | 52.533 | 0 | 25.615 | 26.918 |
| 2017 | 0 | 9.598 | 9.598 | 4.300 | 4.970 | 328 |
| 2016 | 0 | 10.686 | 10.686 | 0 | 10.551 | 135 |
| 2015 | 0 | 39.025 | 39.025 | 0 | 38.050 | 975 |
| 2014 | 0 | 30.412 | 30.412 | 0 | 30.150 | 262 |
| 2013 | 0 | 12.832 | 12.832 | 0 | 12.650 | 182 |
| 2012 | 0 | 3.797 | 3.797 | 0 | 3.854 | -57 |
| 2011 | 0 | 5.301 | 5.301 | 0 | 1.772 | 3.529 |
| 2010 | 0 | 3.600 | 3.600 | 0 | 3.079 | 521 |
| 2009 | 0 | 65 | 65 | 0 | 0 | 65 |
| 2008 | 0 | 14.874 | 14.874 | 0 | 14.600 | 274 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.187 -17,7% față de anul precedent | 191.854 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 16.018 +36,4% față de anul precedent | 190.956 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 11.741 +26,6% față de anul precedent | 188.886 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 9.276 +55,6% față de anul precedent | 138.434 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 5.962 -31,2% față de anul precedent | 98.247 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2019 | 8.664 +5,6% față de anul precedent | 64.501 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2018 | 8.208 +75,1% față de anul precedent | 44.325 | Neraportat | 4 -42,9% față de anul precedent |
| 2017 | 4.688 -24,4% față de anul precedent | 4.910 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 6.199 +42,4% față de anul precedent | 4.487 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 4.352 +27,1% față de anul precedent | 34.673 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2014 | 3.424 -13,8% față de anul precedent | 26.988 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2013 | 3.974 +1.591,1% față de anul precedent | 8.858 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2012 | 235 -91,8% față de anul precedent | 3.562 | Neraportat | 3 -50,0% față de anul precedent |
| 2011 | 2.854 +44,7% față de anul precedent | 2.447 | Neraportat | 6 +50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 1.972 -57,9% față de anul precedent | 1.628 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2009 | 4.689 -25,4% față de anul precedent | -4.624 | Neraportat | 5 -28,6% față de anul precedent |
| 2008 | 6.281 | 8.593 | Neraportat | 7 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2006 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 151.362 RON. Profit: 898 RON
Cifra de afaceri: 151.362 RON. Profit: 898 RON
- Cifra de afaceri
- 151.362 RON -26.91% față de anul precedent
- Profit net
- 898 RON -56.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.187 RON -17.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 207.097 RON. Profit: 2.070 RON
Cifra de afaceri: 207.097 RON. Profit: 2.070 RON
- Cifra de afaceri
- 207.097 RON -4.46% față de anul precedent
- Profit net
- 2.070 RON -95.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 16.018 RON +36.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 216.766 RON. Profit: 50.453 RON
Cifra de afaceri: 216.766 RON. Profit: 50.453 RON
- Cifra de afaceri
- 216.766 RON +33.69% față de anul precedent
- Profit net
- 50.453 RON +25.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.741 RON +26.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 162.142 RON. Profit: 40.341 RON
Cifra de afaceri: 162.142 RON. Profit: 40.341 RON
- Cifra de afaceri
- 162.142 RON +17.54% față de anul precedent
- Profit net
- 40.341 RON +19.54% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.276 RON +55.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 137.945 RON. Profit: 33.746 RON
Cifra de afaceri: 137.945 RON. Profit: 33.746 RON
- Cifra de afaceri
- 137.945 RON -6.08% față de anul precedent
- Profit net
- 33.746 RON +67.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 5.962 RON -31.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 146.871 RON. Profit: 20.175 RON
Cifra de afaceri: 146.871 RON. Profit: 20.175 RON
- Cifra de afaceri
- 146.871 RON +15.94% față de anul precedent
- Profit net
- 20.175 RON -48.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 8.664 RON +5.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 126.681 RON. Profit: 39.415 RON
Cifra de afaceri: 126.681 RON. Profit: 39.415 RON
- Cifra de afaceri
- 126.681 RON +12.7% față de anul precedent
- Profit net
- 39.415 RON +9195.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 8.208 RON +75.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 112.405 RON. Profit: 424 RON
Cifra de afaceri: 112.405 RON. Profit: 424 RON
- Cifra de afaceri
- 112.405 RON -3.86% față de anul precedent
- Profit net
- 424 RON -88.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.688 RON -24.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 116.924 RON. Profit: 3.814 RON
Cifra de afaceri: 116.924 RON. Profit: 3.814 RON
- Cifra de afaceri
- 116.924 RON +1.08% față de anul precedent
- Profit net
- 3.814 RON -50.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.199 RON +42.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 115.669 RON. Profit: 7.685 RON
Cifra de afaceri: 115.669 RON. Profit: 7.685 RON
- Cifra de afaceri
- 115.669 RON +7.49% față de anul precedent
- Profit net
- 7.685 RON -57.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 4.352 RON +27.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 107.610 RON. Profit: 18.130 RON
Cifra de afaceri: 107.610 RON. Profit: 18.130 RON
- Cifra de afaceri
- 107.610 RON +91.67% față de anul precedent
- Profit net
- 18.130 RON +242.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 3.424 RON -13.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 56.144 RON. Profit: 5.296 RON
Cifra de afaceri: 56.144 RON. Profit: 5.296 RON
- Cifra de afaceri
- 56.144 RON +9.8% față de anul precedent
- Profit net
- 5.296 RON +374.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 3.974 RON +1591.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 51.132 RON. Profit: 1.116 RON
Cifra de afaceri: 51.132 RON. Profit: 1.116 RON
- Cifra de afaceri
- 51.132 RON -30.32% față de anul precedent
- Profit net
- 1.116 RON +36.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 235 RON -91.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 73.385 RON. Profit: 819 RON
Cifra de afaceri: 73.385 RON. Profit: 819 RON
- Cifra de afaceri
- 73.385 RON +76.84% față de anul precedent
- Profit net
- 819 RON -86.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 2.854 RON +44.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 41.499 RON. Profit: 6.252 RON
Cifra de afaceri: 41.499 RON. Profit: 6.252 RON
- Cifra de afaceri
- 41.499 RON -19.81% față de anul precedent
- Profit net
- 6.252 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 1.972 RON -57.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 51.753 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 51.753 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 51.753 RON -33.98% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 13.217 RON
- Angajati
- 5 -28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 4.689 RON -25.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 78.387 RON. Profit: 5.418 RON
Cifra de afaceri: 78.387 RON. Profit: 5.418 RON
- Cifra de afaceri
- 78.387 RON
- Profit net
- 5.418 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7
- Datorii
- 6.281 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082006 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBUGDALUC CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4521 in Sat Ocniţa Com. Teaca (BISTRIŢA-NĂSĂUD)
BUGDALUC CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4521 in Sat Ocniţa Com. Teaca (BISTRIŢA-NĂSĂUD)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4521, Bistriţa-Năsăud
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4521, Bistriţa-Năsăud
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BUGDALUC CONSTRUCT SRL?
CUI-ul BUGDALUC CONSTRUCT SRL este 18565180.
Unde este sediul BUGDALUC CONSTRUCT SRL?
BUGDALUC CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Ocniţa Com. Teaca, 427348, Sat Ocniţa Com. Teaca, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.
Cand a fost infiintata BUGDALUC CONSTRUCT SRL?
BUGDALUC CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2006 (20 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BUGDALUC CONSTRUCT SRL in 2024?
In 2024, BUGDALUC CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 151.362 RON.
Cati angajati are BUGDALUC CONSTRUCT SRL?
BUGDALUC CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are BUGDALUC CONSTRUCT SRL?
BUGDALUC CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4521.
Ce profit a inregistrat BUGDALUC CONSTRUCT SRL in 2024?
BUGDALUC CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 898 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.