Suspendat

VALMON SERVICE SRL

CUI: 19122025
CIF: 19122025
Reg. Com.: J2006002085232
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 octombrie 2006 · 19 ani
Suspendată din: 20 februarie 2026
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:50

Despre VALMON SERVICE SRL

VALMON SERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV, infiintata in 2006 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din februarie 2026).

In 2024, VALMON SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 229.114 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.2%). Profitul net inregistrat a fost de 16.091 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 254.248 RON in 2008 la 229.114 RON in 2024. Datoriile raportate (1.098.291 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
229.114 RON
Venituri totale
285.029 RON
Cheltuieli totale
266.084 RON
Profit brut
18.945 RON
Profit net
16.091 RON
Marja profit net
7,02%
Active imobilizate
30.919 RON
Active circulante
55.940 RON
Stocuri
14.202 RON
Creanțe
2.222 RON
Casa & conturi bănci
39.516 RON
Capital propriu
-1.011.365 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, Str. LIVIU REBREANU nr. 2K, 77005

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, Str. LIVIU REBREANU nr. 2K, 77005
Cod poștal: 77005
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, Str. LIVIU REBREANU nr. 2K, 77005
Cod postal
77005
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
20 februarie 2026
Data suspendării
20 februarie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Suspendare activitate din 20.02.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
18 martie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
229.114 RON
Rezultat net
16.091 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 229.114 RON 239.187 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 285.029 RON 239.187 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 266.084 RON 346.665 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.945 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 16.091 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 107.478 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 109.875 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 30.919 RON 38.903 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 55.940 RON 38.154 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 86.859 RON 77.057 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 14.202 RON 15.710 RON
CreanțeSume de încasat 2.222 RON 10.597 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.516 RON 11.847 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.098.291 RON 1.103.499 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.011.365 RON -1.025.851 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active86.859RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.264,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale86.859 RON
Datorii totale1.098.291 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,5 %Profit net / active totale
ROE
-1,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.164,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 229.114 -4,2% față de anul precedent 285.029 266.084 18.945 16.091 0 0
2023 239.187 +21,6% față de anul precedent 239.187 346.665 0 0 107.478 109.875
2022 196.650 -15,0% față de anul precedent 249.952 360.948 0 0 110.996 113.502
2021 231.209 -27,8% față de anul precedent 232.279 350.613 0 0 118.334 119.655
2020 320.144 +67,1% față de anul precedent 320.145 337.756 0 0 17.611 20.814
2019 191.645 +32,0% față de anul precedent 191.650 272.172 0 0 80.522 82.437
2018 145.239 +39,6% față de anul precedent 145.239 225.313 0 0 80.074 81.528
2017 104.043 +124,5% față de anul precedent 104.045 132.658 0 0 28.613 29.654
2016 46.345 +5,2% față de anul precedent 46.347 71.283 0 0 24.936 25.467
2015 44.044 -22,9% față de anul precedent 49.383 94.073 0 0 Neraportat 46.166
2014 57.090 -47,6% față de anul precedent 57.431 89.767 0 0 32.336 34.049
2013 108.970 -12,1% față de anul precedent 109.147 363.538 0 0 254.391 257.228
2012 123.960 -46,9% față de anul precedent 123.963 221.202 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 97.239 97.239
2011 233.577 +36,4% față de anul precedent 234.278 231.411 2.867 -70,6% față de anul precedent 2.028 -39,3% față de anul precedent 0 0
2010 171.310 -32,2% față de anul precedent 207.208 197.470 9.738 3.343 0 0
2009 252.670 -0,6% față de anul precedent 252.940 282.291 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 29.351 36.939
2008 254.248 254.264 244.054 10.210 3.853 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 30.919 55.940 86.859 14.202 2.222 39.516
2023 38.903 38.154 77.057 15.710 10.597 11.847
2022 46.676 67.950 114.626 51.414 12.773 3.763
2021 55.456 132.461 187.917 119.520 10.743 2.198
2020 16.938 200.290 217.228 191.332 8.481 477
2019 3.387 300.033 303.420 274.264 25.269 500
2018 3.824 266.549 270.373 236.874 25.688 3.987
2017 4.261 212.526 216.787 188.805 23.602 119
2016 0 171.066 171.066 149.710 20.759 597
2015 0 108.092 108.092 95.784 12.246 62
2014 20.992 70.018 91.010 62.010 7.873 135
2013 29.714 38.433 68.147 29.936 7.412 1.085
2012 41.042 233.539 274.581 226.262 5.132 2.145
2011 59.713 221.224 280.937 207.445 12.021 1.758
2010 105.191 117.084 222.275 101.750 11.503 3.831
2009 75.606 109.713 185.319 78.089 713 30.911
2008 76.329 159.167 235.496 78.798 994 79.375

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.098.291 -0,5% față de anul precedent -1.011.365 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 1.103.499 +7,1% față de anul precedent -1.025.851 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 1.030.693 +4,1% față de anul precedent -915.976 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 990.391 +9,9% față de anul precedent -802.474 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 900.879 -6,4% față de anul precedent -682.819 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 962.307 +13,6% față de anul precedent -658.887 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 846.823 +19,0% față de anul precedent -576.450 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2017 711.710 +11,9% față de anul precedent -494.923 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 636.334 +16,1% față de anul precedent -465.268 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 547.893 +13,1% față de anul precedent -439.801 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2014 484.645 +13,3% față de anul precedent -393.635 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2013 427.733 +13,5% față de anul precedent -359.586 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 376.939 +14,9% față de anul precedent -102.358 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2011 327.968 +39,0% față de anul precedent -2.963 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2010 235.964 +22,1% față de anul precedent -4.991 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 193.189 -6,4% față de anul precedent -7.870 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2008 206.427 29.069 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MGMARCEL GABRIEL GORANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2006 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2006 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8922/2026suspendare activitate firma de la 20.02.2026 până la 20.02.2029

suspendare activitate firma de la 20.02.2026 până la 20.02.2029

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.

Activitatea companiei a fost suspendata temporar.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 229.114 RON. Profit: 16.091 RON

Cifra de afaceri: 229.114 RON. Profit: 16.091 RON

Cifra de afaceri
229.114 RON -4.21% față de anul precedent
Profit net
16.091 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.098.291 RON -0.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 239.187 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 239.187 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
239.187 RON +21.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
109.875 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.103.499 RON +7.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 196.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 196.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
196.650 RON -14.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
113.502 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
1.030.693 RON +4.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 231.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 231.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
231.209 RON -27.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
119.655 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
990.391 RON +9.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 320.144 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 320.144 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
320.144 RON +67.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.814 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
900.879 RON -6.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 191.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 191.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
191.645 RON +31.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
82.437 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
962.307 RON +13.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 145.239 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 145.239 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
145.239 RON +39.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
81.528 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
846.823 RON +18.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 104.043 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 104.043 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
104.043 RON +124.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.654 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
711.710 RON +11.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 46.345 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 46.345 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
46.345 RON +5.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.467 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
636.334 RON +16.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 44.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.044 RON -22.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.166 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
547.893 RON +13.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 57.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.090 RON -47.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.049 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
484.645 RON +13.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 108.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 108.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
108.970 RON -12.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
257.228 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
427.733 RON +13.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 123.960 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 123.960 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
123.960 RON -46.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
97.239 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
376.939 RON +14.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 233.577 RON. Profit: 2.028 RON

Cifra de afaceri: 233.577 RON. Profit: 2.028 RON

Cifra de afaceri
233.577 RON +36.35% față de anul precedent
Profit net
2.028 RON -39.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
327.968 RON +38.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 171.310 RON. Profit: 3.343 RON

Cifra de afaceri: 171.310 RON. Profit: 3.343 RON

Cifra de afaceri
171.310 RON -32.2% față de anul precedent
Profit net
3.343 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
235.964 RON +22.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.032026Mentiune · Buletin 8922/2026suspendare activitate firma de la 20.02.2026 până la 20.02.2029

suspendare activitate firma de la 20.02.2026 până la 20.02.2029, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
VALMON SERVICE SRL
CUI
19122025
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.03.2026
Registrul Comerțului
J2006002085232
EUID
ROONRC.J2006002085232
Sediu
Jud. Ilfov, Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Str. LIVIU REBREANU, Nr. 2K
Județ
Ilfov
Număr încheiere
187414
Data încheierii
05.03.2026
Număr dosar
854800
Data dosarului
25.02.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Florentina Tanasescu

Subiecte

suspendare activitate firma de la 20.02.2026 până la 20.02.2029

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 10.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 854800 din 25.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 8922/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9531, Ilfov

AIC SERVICE NETWORK S.R.L.
CUI: 41443714CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2019-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.647.209 RON
Profit
3.635.567 RON
Angajati
190
TOYO MOTOR NORD SRL
CUI: 16028571CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2004-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.771.121 RON
Profit
1.443.257 RON
Angajati
48
TEHNOPREST-2001 SRL
CUI: 9133523CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila1997-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.836.582 RON
Profit
2.744.806 RON
Angajati
53
INTERACTIV SERVICE SRL
CUI: 10979993CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru1998-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.677.140 RON
Profit
1.181.816 RON
Angajati
52
MEVAS AUTO CENTER SRL
CUI: 15544981CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2003-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.579.550 RON
Profit
4.381.633 RON
Angajati
32
DV CITY AUTOMOBILE SRL
CUI: 14385411CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2002-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.427.310 RON
Profit
4.799.279 RON
Angajati
36
IORGU SRL
CUI: 12008520CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Com. Tunari1999-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.083.741 RON
Profit
295.895 RON
Angajati
42
ALFA BUSINESS INFINITY SRL
CUI: 27539628CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2010-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.284.211 RON
Profit
500.840 RON
Angajati
21
AUTO CAR & TRUCKS TECHNOLOGY SRL
CUI: 29961598CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2012-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.103.667 RON
Profit
1.300.169 RON
Angajati
18
STANDOCOLOR SRL
CUI: 26827240CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2010-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.172.281 RON
Profit
5.437.170 RON
Angajati
25

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VALMON SERVICE SRL?

CUI-ul VALMON SERVICE SRL este 19122025.

Unde este sediul VALMON SERVICE SRL?

VALMON SERVICE SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, Str. LIVIU REBREANU nr. 2K, 77005, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata VALMON SERVICE SRL?

VALMON SERVICE SRL a fost infiintata in anul 2006 (19 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VALMON SERVICE SRL in 2024?

In 2024, VALMON SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 229.114 RON.

Cati angajati are VALMON SERVICE SRL?

VALMON SERVICE SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are VALMON SERVICE SRL?

VALMON SERVICE SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat VALMON SERVICE SRL in 2024?

VALMON SERVICE SRL a inregistrat un profit net de 16.091 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.