Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 15:04
Despre R & D CONT EXPERT SRL
R & D CONT EXPERT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, judetul TIMIŞ, infiintata in 2007 (19 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, R & D CONT EXPERT SRL a raportat o cifra de afaceri de 194.500 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.2%). Profitul net inregistrat a fost de 97.928 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 110.010 RON in 2008 la 194.500 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 194.500 RON
- Venituri totale
- 195.648 RON
- Cheltuieli totale
- 95.802 RON
- Profit brut
- 99.846 RON
- Profit net
- 97.928 RON
- Marja profit net
- 50,35%
- Active imobilizate
- 50.701 RON
- Active circulante
- 66.252 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 66.186 RON
- Casa & conturi bănci
- 66 RON
- Capital propriu
- 98.168 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Str. Ludovic Spiess nr. 16, 307160
- Detalii
- CAMERA 1
- Cod postal
- 307160
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 25.06.2007
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 194.500 RON
- Rezultat net
- 97.928 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 194.500 RON | 229.400 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 195.648 RON | 246.725 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 95.802 RON | 106.971 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 99.846 RON | 139.754 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 97.928 RON | 137.656 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 50.701 RON | 69.556 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 66.252 RON | 82.013 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 116.953 RON | 151.569 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 66.186 RON | 14.400 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 66 RON | 67.613 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 19.007 RON | 5.828 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 98.168 RON | 146.518 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 83,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,49 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 83,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 194.500 -15,2% față de anul precedent | 195.648 | 95.802 | 99.846 -28,6% față de anul precedent | 97.928 -28,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 229.400 +10,6% față de anul precedent | 246.725 | 106.971 | 139.754 +54,0% față de anul precedent | 137.656 +55,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 207.350 +22,8% față de anul precedent | 207.675 | 116.946 | 90.729 -7,7% față de anul precedent | 88.694 -8,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 168.900 -2,9% față de anul precedent | 169.117 | 70.824 | 98.293 -9,2% față de anul precedent | 96.719 -9,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 174.000 -7,5% față de anul precedent | 174.000 | 65.802 | 108.198 -3,0% față de anul precedent | 106.588 -2,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 188.100 +3,0% față de anul precedent | 188.100 | 76.535 | 111.565 -11,4% față de anul precedent | 109.684 -11,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 182.600 -3,0% față de anul precedent | 187.500 | 61.599 | 125.901 +32,6% față de anul precedent | 124.024 +33,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 188.300 +32,5% față de anul precedent | 188.300 | 93.344 | 94.956 +204,5% față de anul precedent | 93.072 +212,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 142.115 -2,9% față de anul precedent | 142.207 | 111.022 | 31.185 -33,4% față de anul precedent | 29.763 -29,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 146.350 +11,4% față de anul precedent | 146.544 | 99.700 | 46.844 -17,3% față de anul precedent | 42.413 -19,5% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 131.401 +11,9% față de anul precedent | 131.401 | 74.780 | 56.621 | 52.679 | 0 | 0 |
| 2013 | 117.457 +17,6% față de anul precedent | 117.457 | 137.073 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 19.616 | 23.140 |
| 2012 | 99.856 -4,9% față de anul precedent | 99.856 | 73.789 | 26.067 -50,5% față de anul precedent | 23.071 -53,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 105.011 +19,3% față de anul precedent | 105.011 | 52.322 | 52.689 +751,1% față de anul precedent | 49.539 +2.182,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 88.050 +17,4% față de anul precedent | 88.050 | 81.859 | 6.191 -80,8% față de anul precedent | 2.170 -92,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 75.025 -31,8% față de anul precedent | 75.025 | 42.839 | 32.186 +11,2% față de anul precedent | 28.801 +9,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 110.010 | 110.012 | 81.065 | 28.947 | 26.197 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 50.701 | 66.252 | 116.953 | 0 | 66.186 | 66 |
| 2023 | 69.556 | 82.013 | 151.569 | 0 | 14.400 | 67.613 |
| 2022 | 2.813 | 94.066 | 96.879 | 0 | 69.452 | 24.614 |
| 2021 | 13.404 | 81.691 | 95.095 | 0 | 12.350 | 69.341 |
| 2020 | 28.482 | 75.323 | 103.805 | 0 | 12.550 | 62.773 |
| 2019 | 44.005 | 60.282 | 104.287 | 0 | 9.996 | 50.286 |
| 2018 | 60.592 | 92.937 | 153.529 | 0 | 9.816 | 83.121 |
| 2017 | 3.649 | 80.103 | 83.752 | 0 | 18.596 | 61.507 |
| 2016 | 1.194 | 5.305 | 6.499 | 0 | 3.967 | 1.338 |
| 2015 | 15.388 | 144.118 | 159.506 | 0 | 9.730 | 101.194 |
| 2014 | 30.874 | 88.693 | 119.567 | 0 | 11.366 | 77.327 |
| 2013 | 47.191 | 34.229 | 81.420 | 0 | 13.350 | 20.879 |
| 2012 | 63.668 | 29.038 | 92.706 | 0 | 17.850 | 11.188 |
| 2011 | 9.744 | 81.123 | 90.867 | 0 | 17.050 | 64.073 |
| 2010 | 12.174 | 36.664 | 48.838 | 0 | 17.675 | 18.989 |
| 2009 | 6.538 | 40.317 | 46.855 | 0 | 20.825 | 19.492 |
| 2008 | 7.764 | 12.275 | 20.039 | 0 | 7.565 | 4.710 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.007 +226,1% față de anul precedent | 98.168 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 5.828 -35,7% față de anul precedent | 146.518 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 9.058 +207,6% față de anul precedent | 88.935 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 2.945 -20,3% față de anul precedent | 96.967 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 3.697 +17,7% față de anul precedent | 106.829 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 3.140 -92,1% față de anul precedent | 109.948 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 39.816 +1.273,9% față de anul precedent | 124.264 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 2.898 -26,4% față de anul precedent | 93.312 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 3.939 -40,2% față de anul precedent | 30.003 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 6.584 +85,9% față de anul precedent | 198.783 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 3.542 -10,9% față de anul precedent | 156.371 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 3.976 +11,8% față de anul precedent | 103.692 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 3.558 +30,0% față de anul precedent | 126.832 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 2.738 -1,5% față de anul precedent | 103.761 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 2.780 -58,0% față de anul precedent | 54.222 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 6.621 +84,1% față de anul precedent | 52.052 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 3.597 | 23.251 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 194.500 RON. Profit: 97.928 RON
Cifra de afaceri: 194.500 RON. Profit: 97.928 RON
- Cifra de afaceri
- 194.500 RON -15.21% față de anul precedent
- Profit net
- 97.928 RON -28.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 19.007 RON +226.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 229.400 RON. Profit: 137.656 RON
Cifra de afaceri: 229.400 RON. Profit: 137.656 RON
- Cifra de afaceri
- 229.400 RON +10.63% față de anul precedent
- Profit net
- 137.656 RON +55.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.828 RON -35.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 207.350 RON. Profit: 88.694 RON
Cifra de afaceri: 207.350 RON. Profit: 88.694 RON
- Cifra de afaceri
- 207.350 RON +22.76% față de anul precedent
- Profit net
- 88.694 RON -8.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 9.058 RON +207.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 168.900 RON. Profit: 96.719 RON
Cifra de afaceri: 168.900 RON. Profit: 96.719 RON
- Cifra de afaceri
- 168.900 RON -2.93% față de anul precedent
- Profit net
- 96.719 RON -9.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.945 RON -20.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 174.000 RON. Profit: 106.588 RON
Cifra de afaceri: 174.000 RON. Profit: 106.588 RON
- Cifra de afaceri
- 174.000 RON -7.5% față de anul precedent
- Profit net
- 106.588 RON -2.82% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.697 RON +17.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 188.100 RON. Profit: 109.684 RON
Cifra de afaceri: 188.100 RON. Profit: 109.684 RON
- Cifra de afaceri
- 188.100 RON +3.01% față de anul precedent
- Profit net
- 109.684 RON -11.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.140 RON -92.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 182.600 RON. Profit: 124.024 RON
Cifra de afaceri: 182.600 RON. Profit: 124.024 RON
- Cifra de afaceri
- 182.600 RON -3.03% față de anul precedent
- Profit net
- 124.024 RON +33.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 39.816 RON +1273.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 188.300 RON. Profit: 93.072 RON
Cifra de afaceri: 188.300 RON. Profit: 93.072 RON
- Cifra de afaceri
- 188.300 RON +32.5% față de anul precedent
- Profit net
- 93.072 RON +212.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.898 RON -26.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 142.115 RON. Profit: 29.763 RON
Cifra de afaceri: 142.115 RON. Profit: 29.763 RON
- Cifra de afaceri
- 142.115 RON -2.89% față de anul precedent
- Profit net
- 29.763 RON -29.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 3.939 RON -40.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 146.350 RON. Profit: 42.413 RON
Cifra de afaceri: 146.350 RON. Profit: 42.413 RON
- Cifra de afaceri
- 146.350 RON +11.38% față de anul precedent
- Profit net
- 42.413 RON -19.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 6.584 RON +85.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 131.401 RON. Profit: 52.679 RON
Cifra de afaceri: 131.401 RON. Profit: 52.679 RON
- Cifra de afaceri
- 131.401 RON +11.87% față de anul precedent
- Profit net
- 52.679 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 3.542 RON -10.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 117.457 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 117.457 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 117.457 RON +17.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 23.140 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.976 RON +11.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 99.856 RON. Profit: 23.071 RON
Cifra de afaceri: 99.856 RON. Profit: 23.071 RON
- Cifra de afaceri
- 99.856 RON -4.91% față de anul precedent
- Profit net
- 23.071 RON -53.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.558 RON +29.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 105.011 RON. Profit: 49.539 RON
Cifra de afaceri: 105.011 RON. Profit: 49.539 RON
- Cifra de afaceri
- 105.011 RON +19.26% față de anul precedent
- Profit net
- 49.539 RON +2182.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.738 RON -1.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 88.050 RON. Profit: 2.170 RON
Cifra de afaceri: 88.050 RON. Profit: 2.170 RON
- Cifra de afaceri
- 88.050 RON +17.36% față de anul precedent
- Profit net
- 2.170 RON -92.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.780 RON -58.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 75.025 RON. Profit: 28.801 RON
Cifra de afaceri: 75.025 RON. Profit: 28.801 RON
- Cifra de afaceri
- 75.025 RON -31.8% față de anul precedent
- Profit net
- 28.801 RON +9.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.621 RON +84.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 110.010 RON. Profit: 26.197 RON
Cifra de afaceri: 110.010 RON. Profit: 26.197 RON
- Cifra de afaceri
- 110.010 RON
- Profit net
- 26.197 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 3.597 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082007 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataR & D CONT EXPERT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa (TIMIŞ)
R & D CONT EXPERT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa (TIMIŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Timiş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Timiş
Alte firme din Timiş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul R & D CONT EXPERT SRL?
CUI-ul R & D CONT EXPERT SRL este 21994913.
Unde este sediul R & D CONT EXPERT SRL?
R & D CONT EXPERT SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, Str. Ludovic Spiess nr. 16, 307160, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, judetul TIMIŞ.
Cand a fost infiintata R & D CONT EXPERT SRL?
R & D CONT EXPERT SRL a fost infiintata in anul 2007 (19 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a R & D CONT EXPERT SRL in 2024?
In 2024, R & D CONT EXPERT SRL a raportat o cifra de afaceri de 194.500 RON.
Cati angajati are R & D CONT EXPERT SRL?
R & D CONT EXPERT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are R & D CONT EXPERT SRL?
R & D CONT EXPERT SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).
Ce profit a inregistrat R & D CONT EXPERT SRL in 2024?
R & D CONT EXPERT SRL a inregistrat un profit net de 97.928 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.