Activ Plătitor TVA

AKY METAL SISTEM SRL

CUI: 22871030
CIF: RO22871030
Reg. Com.: J29/3177/2007
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 decembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:44

Despre AKY METAL SISTEM SRL

AKY METAL SISTEM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AKY METAL SISTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.486.028 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+118.4%). Profitul net inregistrat a fost de 167.571 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 392.871 RON in 2008 la 1.486.028 RON in 2024. Datoriile raportate (8.704.941 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.486.028 RON
Venituri totale
1.366.097 RON
Cheltuieli totale
1.166.029 RON
Profit brut
200.068 RON
Profit net
167.571 RON
Marja profit net
11,28%
Active imobilizate
7.590.184 RON
Active circulante
1.109.423 RON
Stocuri
104.061 RON
Creanțe
856.155 RON
Casa & conturi bănci
149.207 RON
Capital propriu
46.753 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti, 107340
Telefon593122

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti, 107340
Cod poștal: 107340
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti, 107340
Cod postal
107340
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.12.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.486.028 RON
Rezultat net
167.571 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.486.028 RON 680.459 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.366.097 RON 682.745 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.166.029 RON 1.044.682 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 200.068 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 167.571 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 361.937 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 368.764 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.590.184 RON 6.016.383 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.109.423 RON 831.836 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.699.607 RON 6.848.219 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 104.061 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 856.155 RON 799.702 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 149.207 RON 32.134 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.704.941 RON 7.036.325 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 46.753 RON -161.818 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active8.699.607RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

100,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.699.607 RON
Datorii totale8.704.941 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,9 %Profit net / active totale
ROE
358,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.486.028 +118,4% față de anul precedent 1.366.097 1.166.029 200.068 167.571 0 0
2023 680.459 -21,2% față de anul precedent 682.745 1.044.682 0 0 361.937 368.764
2022 863.761 +5,0% față de anul precedent 863.781 976.682 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 112.901 121.366
2021 823.003 +231,1% față de anul precedent 1.073.357 729.288 344.069 333.550 0 0
2020 248.586 -20,8% față de anul precedent 249.279 670.804 0 0 421.525 423.835
2019 313.690 +54,3% față de anul precedent 316.685 613.301 0 0 296.616 299.756
2018 203.368 203.435 246.930 0 0 43.495 47.733
2017 0 -100,0% față de anul precedent 1 248.958 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 248.957 248.957
2016 450.000 +56,3% față de anul precedent 450.055 240.799 209.256 +9,0% față de anul precedent 195.754 +6,8% față de anul precedent 0 0
2015 288.000 -0,1% față de anul precedent 288.000 96.067 191.933 -5,7% față de anul precedent 183.293 -5,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 288.154 -0,2% față de anul precedent 288.154 84.729 203.425 +38,8% față de anul precedent 194.781 +41,3% față de anul precedent 0 0
2013 288.796 +302,8% față de anul precedent 288.993 142.425 146.568 +177,6% față de anul precedent 137.897 +210,9% față de anul precedent 0 0
2012 71.700 -35,2% față de anul precedent 72.107 19.304 52.803 +184,9% față de anul precedent 44.354 +190,3% față de anul precedent 0 0
2011 110.656 110.657 92.123 18.534 15.277 0 0
2010 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.876 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.876 5.101
2009 197.008 -49,9% față de anul precedent 197.009 42.915 154.094 +112,9% față de anul precedent 146.332 +134,0% față de anul precedent 0 0
2008 392.871 392.874 320.507 72.367 62.545 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.590.184 1.109.423 8.699.607 104.061 856.155 149.207
2023 6.016.383 831.836 6.848.219 0 799.702 32.134
2022 4.692.757 1.508.089 6.200.846 393.492 1.085.640 28.957
2021 4.812.838 1.034.695 5.847.533 6.891 998.641 29.163
2020 4.630.740 663.248 5.293.988 0 565.128 98.120
2019 2.317.938 112.303 2.430.241 0 87.943 24.360
2018 1.216.647 92.826 1.309.473 0 26.112 66.714
2017 752.660 151.545 904.205 0 128.453 23.092
2016 819.117 90.584 909.701 0 84.001 6.583
2015 130.524 582.233 712.757 0 1.118 581.115
2014 8.167 657.422 665.589 0 3.521 653.901
2013 10.500 460.623 471.123 0 0 460.623
2012 12.833 429.711 442.544 0 238.748 190.963
2011 0 365.918 365.918 0 294.547 71.371
2010 0 240.330 240.330 0 168.948 71.382
2009 0 257.685 257.685 0 184.296 73.389
2008 127 190.074 190.201 0 141.357 48.717

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.704.941 +23,7% față de anul precedent 46.753 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2023 7.036.325 +17,0% față de anul precedent -161.818 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2022 6.015.333 +9,0% față de anul precedent 206.878 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2021 5.520.025 -5,6% față de anul precedent 328.244 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2020 5.849.361 +128,3% față de anul precedent -555.373 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2019 2.562.247 +124,5% față de anul precedent -131.548 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 1.141.265 +65,8% față de anul precedent 168.208 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 688.510 +54,8% față de anul precedent 215.942 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 444.802 +29.435,3% față de anul precedent 464.899 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 1.506 -97,8% față de anul precedent 711.251 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 69.303 +5,4% față de anul precedent 596.286 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 65.754 -63,3% față de anul precedent 401.505 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 178.937 +22,0% față de anul precedent 263.607 Neraportat 1
2011 146.664 +303,4% față de anul precedent 219.254 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 36.354 -25,2% față de anul precedent 203.976 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 48.608 -61,9% față de anul precedent 209.077 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 127.456 62.745 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.486.028 RON. Profit: 167.571 RON

Cifra de afaceri: 1.486.028 RON. Profit: 167.571 RON

Cifra de afaceri
1.486.028 RON +118.39% față de anul precedent
Profit net
167.571 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
8.704.941 RON +23.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 680.459 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 680.459 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
680.459 RON -21.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
368.764 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
7.036.325 RON +16.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 863.761 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 863.761 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
863.761 RON +4.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
121.366 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
6.015.333 RON +8.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 823.003 RON. Profit: 333.550 RON

Cifra de afaceri: 823.003 RON. Profit: 333.550 RON

Cifra de afaceri
823.003 RON +231.07% față de anul precedent
Profit net
333.550 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
5.520.025 RON -5.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 248.586 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 248.586 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
248.586 RON -20.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
423.835 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
5.849.361 RON +128.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 313.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 313.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
313.690 RON +54.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
299.756 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
2.562.247 RON +124.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 203.368 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 203.368 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
203.368 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.733 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
1.141.265 RON +65.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
248.957 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
688.510 RON +54.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 450.000 RON. Profit: 195.754 RON

Cifra de afaceri: 450.000 RON. Profit: 195.754 RON

Cifra de afaceri
450.000 RON +56.25% față de anul precedent
Profit net
195.754 RON +6.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
444.802 RON +29435.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 288.000 RON. Profit: 183.293 RON

Cifra de afaceri: 288.000 RON. Profit: 183.293 RON

Cifra de afaceri
288.000 RON -0.05% față de anul precedent
Profit net
183.293 RON -5.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.506 RON -97.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 288.154 RON. Profit: 194.781 RON

Cifra de afaceri: 288.154 RON. Profit: 194.781 RON

Cifra de afaceri
288.154 RON -0.22% față de anul precedent
Profit net
194.781 RON +41.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
69.303 RON +5.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 288.796 RON. Profit: 137.897 RON

Cifra de afaceri: 288.796 RON. Profit: 137.897 RON

Cifra de afaceri
288.796 RON +302.78% față de anul precedent
Profit net
137.897 RON +210.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
65.754 RON -63.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 71.700 RON. Profit: 44.354 RON

Cifra de afaceri: 71.700 RON. Profit: 44.354 RON

Cifra de afaceri
71.700 RON -35.2% față de anul precedent
Profit net
44.354 RON +190.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
178.937 RON +22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 110.656 RON. Profit: 15.277 RON

Cifra de afaceri: 110.656 RON. Profit: 15.277 RON

Cifra de afaceri
110.656 RON
Profit net
15.277 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
146.664 RON +303.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.101 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.354 RON -25.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 197.008 RON. Profit: 146.332 RON

Cifra de afaceri: 197.008 RON. Profit: 146.332 RON

Cifra de afaceri
197.008 RON -49.85% față de anul precedent
Profit net
146.332 RON +133.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.608 RON -61.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 392.871 RON. Profit: 62.545 RON

Cifra de afaceri: 392.871 RON. Profit: 62.545 RON

Cifra de afaceri
392.871 RON
Profit net
62.545 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
127.456 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAKY METAL SISTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti (PRAHOVA)

AKY METAL SISTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti (PRAHOVA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Prahova

DONALIV ALIC GRUP S.R.L.
CUI: 47916552CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Sat Măneciu-Pământeni Com. Măneciu2023-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.518.118 RON
Profit
275.925 RON
Angajati
3
FABULOS FASHION SRL
CUI: 32190655CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2013-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.341.761 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GIOTRADE S.R.L.
CUI: 38910011CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.552.205 RON
Profit
1.404.894 RON
Angajati
1
DELITA INDUSTRIAL TOOLS SRL
CUI: 18003085CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2005-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.266.203 RON
Profit
28.695 RON
Angajati
2
IHOPE REAL SRL
CUI: 32836137CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2014-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.366.107 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
VENTON FACTORY SRL
CUI: 22521786CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.084.468 RON
Profit
150.292 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Prahova

KLIN TRADING SRL
CUI: 22690823CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.429 RON
Profit
28.769 RON
Angajati
1
DV EUROMARKETING S.R.L.
CUI: 23162818CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2008-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.115 RON
Profit
13.494 RON
Angajati
0
ELDO INVEST SRL
CUI: 22562263CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Sat Coţofeneşti Com. Vărbilău2007-10-12
fara e-Factura
RAFAMI COM SRL
CUI: 23622380CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2008-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.974 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

SOTECH SERVICE SRL
CUI: 22870930CAEN: 6210
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.566 RON
Profit
328.264 RON
Angajati
1
CONDUR SPEDITION SRL
CUI: 22871129CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Conduratu Com. Baba Ana2007-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.583 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECONS COMPANY SRL
CUI: 22916816CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2007-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.953 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
GESART AREA SRL
CUI: 22627168CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.379 RON
Profit
65.649 RON
Angajati
1
OPI SALE IMPEX SRL
CUI: 23227321CAEN: 7022
Activ
PRAHOVA, Sat Brebu Megieşesc Com. Brebu2008-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.308 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TEMPO MUSIC IMPEX S.R.L.
CUI: 18975270CAEN: 4791
Activ
PRAHOVA, Sat Bordenii Mari Com. Scorţeni2006-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.072.773 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ISTRATE BIAS CONS S.R.L.
CUI: 25571444CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Sat Pleaşa Com. Bucov2009-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.590 RON
Profit
23.398 RON
Angajati
1
ELEMAD BUSINESS CONS S.R.L.
CUI: 40495570CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Cocorăştii Mislii Com. Cocorăştii Mislii2019-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
671.303 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AKY METAL SISTEM SRL?

CUI-ul AKY METAL SISTEM SRL este 22871030.

Unde este sediul AKY METAL SISTEM SRL?

AKY METAL SISTEM SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti, 107340, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata AKY METAL SISTEM SRL?

AKY METAL SISTEM SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AKY METAL SISTEM SRL in 2024?

In 2024, AKY METAL SISTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.486.028 RON.

Cati angajati are AKY METAL SISTEM SRL?

AKY METAL SISTEM SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are AKY METAL SISTEM SRL?

AKY METAL SISTEM SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat AKY METAL SISTEM SRL in 2024?

AKY METAL SISTEM SRL a inregistrat un profit net de 167.571 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.