Activ Plătitor TVAe‑Factură

CONDUR SPEDITION SRL

CUI: 22871129
CIF: RO22871129
Reg. Com.: J29/3179/2007
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 decembrie 2007 · 18 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:55

Despre CONDUR SPEDITION SRL

CONDUR SPEDITION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Conduratu Com. Baba Ana, judetul PRAHOVA, infiintata in 2007 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONDUR SPEDITION SRL a raportat o cifra de afaceri de 51.583 RON, in scadere fata de anul precedent (-20.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 44.317 RON in 2008 la 51.583 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
51.583 RON
Venituri totale
51.599 RON
Cheltuieli totale
57.686 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
23.438 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
11.490 RON
Casa & conturi bănci
11.948 RON
Capital propriu
6.693 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Conduratu Com. Baba Ana, CONDURATU nr. 207, 107037
Telefon0244513065

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Conduratu Com. Baba Ana, CONDURATU nr. 207, 107037
Cod poștal: 107037
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Conduratu Com. Baba Ana, CONDURATU nr. 207, 107037
Cod postal
107037
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.12.2007
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 septembrie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
51.583 RON
Rezultat net
-6.541 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 51.583 RON 64.968 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 51.599 RON 64.968 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 57.686 RON 53.230 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 11.738 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 11.166 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 6.087 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 6.541 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 23.438 RON 30.689 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 23.438 RON 30.689 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 11.490 RON 15.940 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.948 RON 14.749 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.745 RON 17.455 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.693 RON 13.234 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active23.438RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

71,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale23.438 RON
Datorii totale16.745 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
28,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 51.583 -20,6% față de anul precedent 51.599 57.686 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.087 6.541
2023 64.968 -0,1% față de anul precedent 64.968 53.230 11.738 -56,4% față de anul precedent 11.166 -56,7% față de anul precedent 0 0
2022 65.029 -13,3% față de anul precedent 65.029 38.113 26.916 -46,3% față de anul precedent 25.787 -46,3% față de anul precedent 0 0
2021 74.976 +88,1% față de anul precedent 74.976 24.884 50.092 +171,8% față de anul precedent 48.022 +178,6% față de anul precedent 0 0
2020 39.867 -18,3% față de anul precedent 39.867 21.435 18.432 -48,3% față de anul precedent 17.236 -49,6% față de anul precedent 0 0
2019 48.810 -5,7% față de anul precedent 48.810 13.144 35.666 +16,8% față de anul precedent 34.202 +18,0% față de anul precedent 0 0
2018 51.775 -7,5% față de anul precedent 51.775 21.236 30.539 -24,2% față de anul precedent 28.986 -24,9% față de anul precedent 0 0
2017 55.992 +0,6% față de anul precedent 55.997 15.725 40.272 -19,7% față de anul precedent 38.592 -20,4% față de anul precedent 0 0
2016 55.643 +90,7% față de anul precedent 55.643 5.498 50.145 +124,2% față de anul precedent 48.476 +125,5% față de anul precedent 0 0
2015 29.173 +401,4% față de anul precedent 29.173 6.803 22.370 +415,4% față de anul precedent 21.495 +416,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 5.818 -69,7% față de anul precedent 5.818 1.478 4.340 -74,7% față de anul precedent 4.165 -74,9% față de anul precedent 0 0
2013 19.182 -38,5% față de anul precedent 19.182 2.035 17.147 +27,8% față de anul precedent 16.573 +47,0% față de anul precedent 0 0
2012 31.209 -17,6% față de anul precedent 31.210 17.789 13.421 -17,3% față de anul precedent 11.274 -17,3% față de anul precedent 0 0
2011 37.873 +115,7% față de anul precedent 37.873 21.638 16.235 +344,1% față de anul precedent 13.632 +860,0% față de anul precedent 0 0
2010 17.562 +46,0% față de anul precedent 17.562 13.906 3.656 1.420 0 0
2009 12.030 -72,9% față de anul precedent 12.030 26.432 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.402 16.253
2008 44.317 44.318 43.079 1.239 353 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 23.438 23.438 0 11.490 11.948
2023 0 30.689 30.689 0 15.940 14.749
2022 0 42.789 42.789 0 37.535 5.254
2021 0 241.913 241.913 0 10.680 231.233
2020 138 193.961 194.099 0 10.211 183.750
2019 138 176.621 176.759 0 10.876 165.745
2018 138 142.411 142.549 0 10.021 132.390
2017 137 113.518 113.655 0 10.479 103.039
2016 137 74.911 75.048 0 10.784 64.127
2015 137 53.359 53.496 0 10.930 42.429
2014 137 30.989 31.126 0 4.800 26.189
2013 137 26.996 27.133 0 16.435 10.561
2012 137 10.118 10.255 0 4.800 5.318
2011 137 8.836 8.973 0 4.058 4.778
2010 7.161 12.132 19.293 0 7.548 4.584
2009 14.185 4.792 18.977 0 1.634 3.158
2008 21.209 13.814 35.023 0 0 13.814

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 16.745 -4,1% față de anul precedent 6.693 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 17.455 +4,1% față de anul precedent 13.234 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 16.762 +5.307,1% față de anul precedent 26.027 Neraportat 1
2021 310 -40,2% față de anul precedent 241.603 Neraportat 0
2020 518 +25,1% față de anul precedent 193.581 Neraportat 0
2019 414 +2,2% față de anul precedent 176.345 Neraportat 0
2018 405 -18,7% față de anul precedent 142.144 Neraportat 0
2017 498 +3,1% față de anul precedent 113.157 Neraportat 0
2016 483 -68,0% față de anul precedent 74.565 Neraportat 0
2015 1.508 +138,2% față de anul precedent 51.988 Neraportat 0
2014 633 -21,4% față de anul precedent 30.493 Neraportat 0
2013 805 +61,0% față de anul precedent 26.328 Neraportat 0
2012 500 -95,2% față de anul precedent 9.755 Neraportat 0
2011 10.492 -69,5% față de anul precedent -1.519 Neraportat 0
2010 34.444 -3,1% față de anul precedent -15.151 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 35.548 +0,6% față de anul precedent -16.571 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 35.341 -318 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2007 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2007 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 51.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.583 RON -20.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.541 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.745 RON -4.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 64.968 RON. Profit: 11.166 RON

Cifra de afaceri: 64.968 RON. Profit: 11.166 RON

Cifra de afaceri
64.968 RON -0.09% față de anul precedent
Profit net
11.166 RON -56.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.455 RON +4.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 65.029 RON. Profit: 25.787 RON

Cifra de afaceri: 65.029 RON. Profit: 25.787 RON

Cifra de afaceri
65.029 RON -13.27% față de anul precedent
Profit net
25.787 RON -46.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
16.762 RON +5307.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 74.976 RON. Profit: 48.022 RON

Cifra de afaceri: 74.976 RON. Profit: 48.022 RON

Cifra de afaceri
74.976 RON +88.07% față de anul precedent
Profit net
48.022 RON +178.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
310 RON -40.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 39.867 RON. Profit: 17.236 RON

Cifra de afaceri: 39.867 RON. Profit: 17.236 RON

Cifra de afaceri
39.867 RON -18.32% față de anul precedent
Profit net
17.236 RON -49.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
518 RON +25.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 48.810 RON. Profit: 34.202 RON

Cifra de afaceri: 48.810 RON. Profit: 34.202 RON

Cifra de afaceri
48.810 RON -5.73% față de anul precedent
Profit net
34.202 RON +17.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
414 RON +2.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 51.775 RON. Profit: 28.986 RON

Cifra de afaceri: 51.775 RON. Profit: 28.986 RON

Cifra de afaceri
51.775 RON -7.53% față de anul precedent
Profit net
28.986 RON -24.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
405 RON -18.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 55.992 RON. Profit: 38.592 RON

Cifra de afaceri: 55.992 RON. Profit: 38.592 RON

Cifra de afaceri
55.992 RON +0.63% față de anul precedent
Profit net
38.592 RON -20.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
498 RON +3.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 55.643 RON. Profit: 48.476 RON

Cifra de afaceri: 55.643 RON. Profit: 48.476 RON

Cifra de afaceri
55.643 RON +90.73% față de anul precedent
Profit net
48.476 RON +125.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
483 RON -67.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 29.173 RON. Profit: 21.495 RON

Cifra de afaceri: 29.173 RON. Profit: 21.495 RON

Cifra de afaceri
29.173 RON +401.43% față de anul precedent
Profit net
21.495 RON +416.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.508 RON +138.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 5.818 RON. Profit: 4.165 RON

Cifra de afaceri: 5.818 RON. Profit: 4.165 RON

Cifra de afaceri
5.818 RON -69.67% față de anul precedent
Profit net
4.165 RON -74.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
633 RON -21.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 19.182 RON. Profit: 16.573 RON

Cifra de afaceri: 19.182 RON. Profit: 16.573 RON

Cifra de afaceri
19.182 RON -38.54% față de anul precedent
Profit net
16.573 RON +47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
805 RON +61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 31.209 RON. Profit: 11.274 RON

Cifra de afaceri: 31.209 RON. Profit: 11.274 RON

Cifra de afaceri
31.209 RON -17.6% față de anul precedent
Profit net
11.274 RON -17.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON -95.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 37.873 RON. Profit: 13.632 RON

Cifra de afaceri: 37.873 RON. Profit: 13.632 RON

Cifra de afaceri
37.873 RON +115.65% față de anul precedent
Profit net
13.632 RON +860% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.492 RON -69.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 17.562 RON. Profit: 1.420 RON

Cifra de afaceri: 17.562 RON. Profit: 1.420 RON

Cifra de afaceri
17.562 RON +45.99% față de anul precedent
Profit net
1.420 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
34.444 RON -3.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 12.030 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.030 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.030 RON -72.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.253 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
35.548 RON +0.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 44.317 RON. Profit: 353 RON

Cifra de afaceri: 44.317 RON. Profit: 353 RON

Cifra de afaceri
44.317 RON
Profit net
353 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
35.341 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2007 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONDUR SPEDITION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Conduratu Com. Baba Ana (PRAHOVA)

CONDUR SPEDITION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Conduratu Com. Baba Ana (PRAHOVA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Prahova

DAP SIDES LOGISTICS S.R.L.
CUI: 40638122CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.809 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IVECOAND S.R.L.
CUI: 49167304CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Stejaru Com. Brazi2023-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSIL CARGO S.R.L.
CUI: 39697613CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.010 RON
Profit
22.110 RON
Angajati
1
ALEXTMA LOGISTIC S.R.L.
CUI: 50526274CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2024-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.955 RON
Profit
42.657 RON
Angajati
1
VERDIS NOVA S.R.L.
CUI: 39495690CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.358 RON
Profit
3.823 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Prahova

RUDONI TRANS SRL
CUI: 22804847CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.456 RON
Profit
8.795 RON
Angajati
0
DESSAB CONS SRL
CUI: 22940504CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2007-12-17
fara e-Factura
LYLYTRANS S.R.L.
CUI: 22785940CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Orş. Azuga2007-11-21
fara e-Factura
TIMAD TRANS S.R.L.
CUI: 22966199CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Ţânţăreni Com. Blejoi2007-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.696 RON
Profit
4.264 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

AKY METAL SISTEM SRL
CUI: 22871030CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti2007-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.486.028 RON
Profit
167.571 RON
Angajati
7
TOVALCRIS PROD SRL
CUI: 22871200CAEN: 2511
Activ
PRAHOVA, Sat Surani Com. Surani2007-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.860 RON
Profit
8.997 RON
Angajati
3
ALPREST GRUP SRL
CUI: 22936376CAEN: 8122
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2007-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
669.148 RON
Profit
136.822 RON
Angajati
7
MOTDES GROUP SRL
CUI: 22627184CAEN: 4637
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.110 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OFFICE DENT RO SRL
CUI: 23227330CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2008-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.120.669 RON
Profit
888.446 RON
Angajati
8
TRASCAM CONSULTING S.R.L.
CUI: 25581090CAEN: 6920
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.950 RON
Profit
55.784 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONDUR SPEDITION SRL?

CUI-ul CONDUR SPEDITION SRL este 22871129.

Unde este sediul CONDUR SPEDITION SRL?

CONDUR SPEDITION SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Conduratu Com. Baba Ana, CONDURATU nr. 207, 107037, Sat Conduratu Com. Baba Ana, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata CONDUR SPEDITION SRL?

CONDUR SPEDITION SRL a fost infiintata in anul 2007 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONDUR SPEDITION SRL in 2024?

In 2024, CONDUR SPEDITION SRL a raportat o cifra de afaceri de 51.583 RON.

Cati angajati are CONDUR SPEDITION SRL?

CONDUR SPEDITION SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CONDUR SPEDITION SRL?

CONDUR SPEDITION SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat CONDUR SPEDITION SRL in 2024?

CONDUR SPEDITION SRL a inregistrat o pierdere neta de 6.541 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.