Activ Plătitor TVAe‑Factură

IDEAL AD SOLUTIONS SRL

CUI: 23339350
CIF: RO23339350
Reg. Com.: J40/3036/2008
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 februarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 10:19

Despre IDEAL AD SOLUTIONS SRL

IDEAL AD SOLUTIONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IDEAL AD SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 287.878 RON, in crestere fata de anul precedent (+48.5%). Profitul net inregistrat a fost de 8.584 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 41.164 RON in 2008 la 287.878 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
287.878 RON
Venituri totale
343.872 RON
Cheltuieli totale
330.038 RON
Profit brut
13.834 RON
Profit net
8.584 RON
Marja profit net
2,98%
Active imobilizate
92.837 RON
Active circulante
76.369 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
58.915 RON
Casa & conturi bănci
17.454 RON
Capital propriu
4.389 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Barajul Rovinari nr. 3

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Barajul Rovinari nr. 3
Cod poștal: 32775
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Barajul Rovinari nr. 3, 32775
Cod postal
32775
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.02.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
287.878 RON
Rezultat net
8.584 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 287.878 RON 193.842 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 343.872 RON 205.265 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 330.038 RON 225.045 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 13.834 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.584 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 19.780 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 21.765 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 92.837 RON 9.779 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 76.369 RON 115.856 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 169.206 RON 125.635 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 21.036 RON
CreanțeSume de încasat 58.915 RON 87.451 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.454 RON 7.369 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 166.287 RON 129.830 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.389 RON -4.195 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active169.206RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

98,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale169.206 RON
Datorii totale166.287 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,1 %Profit net / active totale
ROE
195,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 287.878 +48,5% față de anul precedent 343.872 330.038 13.834 8.584 0 0
2023 193.842 +45,1% față de anul precedent 205.265 225.045 0 0 19.780 21.765
2022 133.612 -20,8% față de anul precedent 166.024 175.255 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.231 10.641
2021 168.794 +76,2% față de anul precedent 218.857 197.831 21.026 -89,2% față de anul precedent 19.101 -90,1% față de anul precedent 0 0
2020 95.784 -38,4% față de anul precedent 308.739 113.457 195.282 192.242 0 0
2019 155.585 +55,2% față de anul precedent 156.409 165.114 0 0 8.705 10.273
2018 100.243 -61,5% față de anul precedent 102.118 130.210 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.092 29.111
2017 260.068 +93,6% față de anul precedent 261.275 246.150 15.125 7.287 0 0
2016 134.359 +369,1% față de anul precedent 134.943 141.591 0 0 6.648 10.696
2015 28.645 -58,8% față de anul precedent 29.691 33.100 0 0 Neraportat 4.300
2014 69.601 +2,2% față de anul precedent 69.607 80.013 0 0 10.406 12.494
2013 68.112 +13,3% față de anul precedent 69.535 80.713 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.178 13.094
2012 60.100 +10.556,0% față de anul precedent 60.504 44.633 15.871 15.871 0 0
2011 564 -90,7% față de anul precedent 565 27.577 0 0 27.012 27.012
2010 6.053 -75,0% față de anul precedent 6.054 26.610 0 0 20.556 22.206
2009 24.255 -41,1% față de anul precedent 28.881 75.034 0 0 46.153 47.620
2008 41.164 49.879 79.764 0 0 29.885 29.885

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 92.837 76.369 169.206 0 58.915 17.454
2023 9.779 115.856 125.635 21.036 87.451 7.369
2022 25.149 96.701 121.850 21.036 75.414 251
2021 42.901 58.637 101.538 20.837 20.366 17.434
2020 1.913 46.683 48.596 20.294 25.388 1.001
2019 6.169 35.049 41.218 20.099 7.119 7.831
2018 8.390 43.349 51.739 20.099 22.120 1.130
2017 2.035 50.196 52.231 20.099 3.019 27.078
2016 2.035 45.339 47.374 18.301 23.114 3.924
2015 0 19.289 19.289 15.866 2.443 980
2014 0 23.641 23.641 11.834 10.773 1.034
2013 0 13.521 13.521 4.448 8.508 565
2012 15.199 15.454 30.653 3.728 10.960 766
2011 3.189 13.860 17.049 4.061 9.575 224
2010 14.417 12.849 27.266 5.875 6.670 304
2009 25.643 7.725 33.368 3.859 3.389 477
2008 38.116 10.753 48.869 4.855 4.518 1.380

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 166.287 +28,1% față de anul precedent 4.389 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 129.830 +24,5% față de anul precedent -4.195 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 104.280 +42,2% față de anul precedent 17.570 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 73.327 +85,7% față de anul precedent 28.211 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 39.486 -82,4% față de anul precedent 9.110 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 224.350 -0,1% față de anul precedent -183.132 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 224.599 +14,6% față de anul precedent -172.860 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 195.979 -1,2% față de anul precedent -143.748 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 198.410 +24,3% față de anul precedent -151.036 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 159.629 -0,2% față de anul precedent -140.340 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 159.881 +16,5% față de anul precedent -136.240 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 137.267 -3,3% față de anul precedent -123.746 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 141.951 -1,5% față de anul precedent -110.652 Neraportat 1
2011 144.163 +12,3% față de anul precedent -126.524 Neraportat 0
2010 128.435 +12,6% față de anul precedent -99.512 Neraportat 0
2009 114.026 +35,6% față de anul precedent -77.305 Neraportat 0
2008 84.122 -29.685 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 287.878 RON. Profit: 8.584 RON

Cifra de afaceri: 287.878 RON. Profit: 8.584 RON

Cifra de afaceri
287.878 RON +48.51% față de anul precedent
Profit net
8.584 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
166.287 RON +28.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 193.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 193.842 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
193.842 RON +45.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.765 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
129.830 RON +24.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 133.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 133.612 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
133.612 RON -20.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.641 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
104.280 RON +42.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 168.794 RON. Profit: 19.101 RON

Cifra de afaceri: 168.794 RON. Profit: 19.101 RON

Cifra de afaceri
168.794 RON +76.22% față de anul precedent
Profit net
19.101 RON -90.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
73.327 RON +85.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 95.784 RON. Profit: 192.242 RON

Cifra de afaceri: 95.784 RON. Profit: 192.242 RON

Cifra de afaceri
95.784 RON -38.44% față de anul precedent
Profit net
192.242 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
39.486 RON -82.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 155.585 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 155.585 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
155.585 RON +55.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.273 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
224.350 RON -0.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 100.243 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.243 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.243 RON -61.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.111 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
224.599 RON +14.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 260.068 RON. Profit: 7.287 RON

Cifra de afaceri: 260.068 RON. Profit: 7.287 RON

Cifra de afaceri
260.068 RON +93.56% față de anul precedent
Profit net
7.287 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
195.979 RON -1.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 134.359 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 134.359 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
134.359 RON +369.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.696 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
198.410 RON +24.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 28.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.645 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.645 RON -58.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.300 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
159.629 RON -0.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 69.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.601 RON +2.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.494 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
159.881 RON +16.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 68.112 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 68.112 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
68.112 RON +13.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.094 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
137.267 RON -3.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 60.100 RON. Profit: 15.871 RON

Cifra de afaceri: 60.100 RON. Profit: 15.871 RON

Cifra de afaceri
60.100 RON +10556.03% față de anul precedent
Profit net
15.871 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
141.951 RON -1.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 564 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 564 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
564 RON -90.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.012 RON
Angajati
0
Datorii
144.163 RON +12.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 6.053 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.053 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.053 RON -75.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.206 RON
Angajati
0
Datorii
128.435 RON +12.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 24.255 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.255 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.255 RON -41.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.620 RON
Angajati
0
Datorii
114.026 RON +35.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 41.164 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.164 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.164 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.885 RON
Angajati
0
Datorii
84.122 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIDEAL AD SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

IDEAL AD SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

SWISS SHINE S.R.L.
CUI: 46812979CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.000 RON
Profit
236.543 RON
Angajati
1
ADVERTART DIGITAL S.R.L. S.R.L.
CUI: 44178515CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.485 RON
Profit
169.820 RON
Angajati
1
CONTENT GROWERS SRL
CUI: 35356958CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.014 RON
Profit
139.664 RON
Angajati
1
KAHN ADVERTISING SRL
CUI: 24723838CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.994 RON
Profit
12.038 RON
Angajati
1
BRAND STRATEGY DESIGN SRL
CUI: 34799850CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.683 RON
Profit
100.776 RON
Angajati
1
ADSPIRE DIGITAL AGENCY S.R.L.
CUI: 48070957CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.011 RON
Profit
223.101 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

BRANDINE ADVERTISING SRL
CUI: 23336868CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
THE CREATIVE BALLOON SRL
CUI: 23369660CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.260 RON
Profit
16.733 RON
Angajati
0
IQ PROMOTE ON LINE SRL
CUI: 23308841CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-02-19
fara e-Factura
OPTIMUM COMMUNICATION S.R.L.
CUI: 23369687CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.137 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ELPANI ASSOCIATES SRL
CUI: 23337685CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-02-21
fara e-Factura
CEDRA IMOBILA SRL
CUI: 23340672CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.658 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAMART DESIGN CONSTRUCT SRL
CUI: 23331143CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.336.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
27
RAINBOW DESIGN SRL
CUI: 23349159CAEN: 5819
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.245 RON
Profit
127.929 RON
Angajati
0
EPIC DENTAL SRL
CUI: 23284947CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
625.383 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BEST CONTA CONSULTING S&S SRL
CUI: 23399130CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2008-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
606.350 RON
Profit
270.919 RON
Angajati
3
ITALROM PRESTIJ SRL
CUI: 22800500CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
560.351 RON
Profit
431.890 RON
Angajati
2
CODESS SOLUTIONS SRL
CUI: 23904380CAEN: 7430
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.679 RON
Profit
57.719 RON
Angajati
0
VITAL PARTNERS SRL
CUI: 18019162CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.949 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PRIME NEW ENTERTAINMENT SRL
CUI: 28588203CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.300 RON
Profit
144.022 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IDEAL AD SOLUTIONS SRL?

CUI-ul IDEAL AD SOLUTIONS SRL este 23339350.

Unde este sediul IDEAL AD SOLUTIONS SRL?

IDEAL AD SOLUTIONS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Barajul Rovinari nr. 3, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata IDEAL AD SOLUTIONS SRL?

IDEAL AD SOLUTIONS SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IDEAL AD SOLUTIONS SRL in 2024?

In 2024, IDEAL AD SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 287.878 RON.

Cati angajati are IDEAL AD SOLUTIONS SRL?

IDEAL AD SOLUTIONS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are IDEAL AD SOLUTIONS SRL?

IDEAL AD SOLUTIONS SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat IDEAL AD SOLUTIONS SRL in 2024?

IDEAL AD SOLUTIONS SRL a inregistrat un profit net de 8.584 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.