Activ

EPIC DENTAL SRL

CUI: 23284947
CIF: 23284947
Reg. Com.: J40/2547/2008
CAEN: 3250
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 februarie 2008 · 18 ani
Distribuie:

Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 10:03

Despre EPIC DENTAL SRL

EPIC DENTAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice" (cod CAEN 3250), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EPIC DENTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 625.383 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+86.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 103.609 RON in 2008 la 625.383 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
625.383 RON
Venituri totale
687.227 RON
Cheltuieli totale
809.048 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
257.790 RON
Active circulante
277.551 RON
Stocuri
1 RON
Creanțe
137.110 RON
Casa & conturi bănci
140.440 RON
Capital propriu
178.189 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Samuil Vulcan nr. 65
Detalii adresaCAM. 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Samuil Vulcan nr. 65
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Samuil Vulcan nr. 65
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.02.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
625.383 RON
Rezultat net
-137.705 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 625.383 RON 335.880 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 687.227 RON 335.880 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 809.048 RON 298.215 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 37.665 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 34.284 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 121.821 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 137.705 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 257.790 RON 351.288 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 277.551 RON 278.926 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 535.341 RON 630.214 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1 RON 117.577 RON
CreanțeSume de încasat 137.110 RON 94.615 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 140.440 RON 66.734 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 357.152 RON 291.902 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 178.189 RON 350.178 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active535.341RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

66,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale535.341 RON
Datorii totale357.152 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
33,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 625.383 +86,2% față de anul precedent 687.227 809.048 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 121.821 137.705
2023 335.880 +25,4% față de anul precedent 335.880 298.215 37.665 +7,0% față de anul precedent 34.284 +8,9% față de anul precedent 0 0
2022 267.925 -10,3% față de anul precedent 267.925 232.721 35.204 +226,0% față de anul precedent 31.470 +303,0% față de anul precedent 0 0
2021 298.514 +54,4% față de anul precedent 298.514 287.714 10.800 7.809 0 0
2020 193.402 -65,5% față de anul precedent 193.402 284.929 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 91.527 93.393
2019 560.191 +50,7% față de anul precedent 560.191 446.656 113.535 +79,4% față de anul precedent 107.926 +81,3% față de anul precedent 0 0
2018 371.830 +6,7% față de anul precedent 371.830 308.536 63.294 -37,5% față de anul precedent 59.547 -39,1% față de anul precedent 0 0
2017 348.403 +63,7% față de anul precedent 348.435 247.097 101.338 +131,6% față de anul precedent 97.833 +139,0% față de anul precedent 0 0
2016 212.897 +29,2% față de anul precedent 215.501 171.751 43.750 +6,6% față de anul precedent 40.938 +13,5% față de anul precedent 0 0
2015 164.818 +85,7% față de anul precedent 165.095 124.062 41.033 +624,1% față de anul precedent 36.065 +886,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 88.746 -4,7% față de anul precedent 88.945 83.278 5.667 +21,0% față de anul precedent 3.655 +91,9% față de anul precedent 0 0
2013 93.079 -41,6% față de anul precedent 95.416 90.732 4.684 -76,8% față de anul precedent 1.905 -88,7% față de anul precedent 0 0
2012 159.486 +113,4% față de anul precedent 159.490 139.346 20.144 +431,1% față de anul precedent 16.878 +676,0% față de anul precedent 0 0
2011 74.735 -34,5% față de anul precedent 117.686 113.893 3.793 -67,3% față de anul precedent 2.175 -70,5% față de anul precedent 0 0
2010 114.018 -3,9% față de anul precedent 114.061 102.465 11.596 7.362 0 0
2009 118.599 +14,5% față de anul precedent 118.737 123.361 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.624 8.895
2008 103.609 103.609 95.201 8.408 5.819 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 257.790 277.551 535.341 1 137.110 140.440
2023 351.288 278.926 630.214 117.577 94.615 66.734
2022 47.186 441.406 488.592 323.252 5.818 112.336
2021 56.389 400.937 457.326 222.785 67.893 110.259
2020 60.436 456.548 516.984 67.491 132.719 256.338
2019 69.014 436.517 505.531 64.352 87.427 284.738
2018 19.515 286.649 306.164 30.942 72.854 182.853
2017 21.535 222.384 243.919 35.799 16.900 169.685
2016 9.679 138.188 147.867 18.968 31.455 87.765
2015 18.513 99.019 117.532 18.696 30.691 49.632
2014 43.197 97.731 140.928 18.591 34.856 44.284
2013 68.769 32.560 101.329 25.265 4.260 3.035
2012 93.872 10.398 104.270 1.200 0 9.198
2011 121.031 12.004 133.035 0 6.000 6.004
2010 46.054 42.767 88.821 8.386 19.920 14.461
2009 10.548 46.004 56.552 28.742 2.000 15.262
2008 0 15.933 15.933 0 2.000 13.933

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 357.152 +22,4% față de anul precedent 178.189 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 291.902 +69,0% față de anul precedent 350.178 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 172.698 +4,6% față de anul precedent 315.894 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2021 165.093 -27,5% față de anul precedent 292.233 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2020 227.633 +85,4% față de anul precedent 289.351 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2019 122.787 +291,7% față de anul precedent 382.744 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2018 31.346 -21,6% față de anul precedent 274.818 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 39.983 +51,7% față de anul precedent 203.936 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 26.355 -49,7% față de anul precedent 106.103 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 52.367 -53,2% față de anul precedent 65.165 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 111.828 +47,4% față de anul precedent 29.100 Neraportat 2
2013 75.883 -6,0% față de anul precedent 25.446 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 80.730 -51,3% față de anul precedent 23.540 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 165.857 +96,7% față de anul precedent 6.661 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 84.335 +40,2% față de anul precedent 4.486 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2009 60.155 +290,7% față de anul precedent -2.876 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2008 15.395 6.019 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 625.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 625.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
625.383 RON +86.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
137.705 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
357.152 RON +22.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 335.880 RON. Profit: 34.284 RON

Cifra de afaceri: 335.880 RON. Profit: 34.284 RON

Cifra de afaceri
335.880 RON +25.36% față de anul precedent
Profit net
34.284 RON +8.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
291.902 RON +69.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 267.925 RON. Profit: 31.470 RON

Cifra de afaceri: 267.925 RON. Profit: 31.470 RON

Cifra de afaceri
267.925 RON -10.25% față de anul precedent
Profit net
31.470 RON +303% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
172.698 RON +4.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 298.514 RON. Profit: 7.809 RON

Cifra de afaceri: 298.514 RON. Profit: 7.809 RON

Cifra de afaceri
298.514 RON +54.35% față de anul precedent
Profit net
7.809 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
165.093 RON -27.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 193.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 193.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
193.402 RON -65.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
93.393 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
227.633 RON +85.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 560.191 RON. Profit: 107.926 RON

Cifra de afaceri: 560.191 RON. Profit: 107.926 RON

Cifra de afaceri
560.191 RON +50.66% față de anul precedent
Profit net
107.926 RON +81.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
122.787 RON +291.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 371.830 RON. Profit: 59.547 RON

Cifra de afaceri: 371.830 RON. Profit: 59.547 RON

Cifra de afaceri
371.830 RON +6.72% față de anul precedent
Profit net
59.547 RON -39.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
31.346 RON -21.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 348.403 RON. Profit: 97.833 RON

Cifra de afaceri: 348.403 RON. Profit: 97.833 RON

Cifra de afaceri
348.403 RON +63.65% față de anul precedent
Profit net
97.833 RON +138.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
39.983 RON +51.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 212.897 RON. Profit: 40.938 RON

Cifra de afaceri: 212.897 RON. Profit: 40.938 RON

Cifra de afaceri
212.897 RON +29.17% față de anul precedent
Profit net
40.938 RON +13.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
26.355 RON -49.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 164.818 RON. Profit: 36.065 RON

Cifra de afaceri: 164.818 RON. Profit: 36.065 RON

Cifra de afaceri
164.818 RON +85.72% față de anul precedent
Profit net
36.065 RON +886.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
52.367 RON -53.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 88.746 RON. Profit: 3.655 RON

Cifra de afaceri: 88.746 RON. Profit: 3.655 RON

Cifra de afaceri
88.746 RON -4.66% față de anul precedent
Profit net
3.655 RON +91.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
111.828 RON +47.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 93.079 RON. Profit: 1.905 RON

Cifra de afaceri: 93.079 RON. Profit: 1.905 RON

Cifra de afaceri
93.079 RON -41.64% față de anul precedent
Profit net
1.905 RON -88.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
75.883 RON -6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 159.486 RON. Profit: 16.878 RON

Cifra de afaceri: 159.486 RON. Profit: 16.878 RON

Cifra de afaceri
159.486 RON +113.4% față de anul precedent
Profit net
16.878 RON +676% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
80.730 RON -51.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 74.735 RON. Profit: 2.175 RON

Cifra de afaceri: 74.735 RON. Profit: 2.175 RON

Cifra de afaceri
74.735 RON -34.45% față de anul precedent
Profit net
2.175 RON -70.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
165.857 RON +96.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 114.018 RON. Profit: 7.362 RON

Cifra de afaceri: 114.018 RON. Profit: 7.362 RON

Cifra de afaceri
114.018 RON -3.86% față de anul precedent
Profit net
7.362 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
84.335 RON +40.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 118.599 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 118.599 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
118.599 RON +14.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.895 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
60.155 RON +290.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 103.609 RON. Profit: 5.819 RON

Cifra de afaceri: 103.609 RON. Profit: 5.819 RON

Cifra de afaceri
103.609 RON
Profit net
5.819 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
15.395 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEPIC DENTAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3250 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EPIC DENTAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3250 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3250, Municipiul Bucureşti

T&I DENT MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 26848692CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2010-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
637.235 RON
Profit
179.146 RON
Angajati
3
KRONE ESTHETICS SRL
CUI: 30518447CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
610.091 RON
Profit
30.060 RON
Angajati
3
LABVISION SRL
CUI: 28389235CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
640.273 RON
Profit
285.013 RON
Angajati
3
ANCEU SRL
CUI: 18296481CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
608.017 RON
Profit
26.647 RON
Angajati
3
BAVARIA DENTAL S.R.L.
CUI: 37492506CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
799.566 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
POSH DENTAL LAB SRL
CUI: 37307153CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
521.330 RON
Profit
12.638 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3250, Municipiul Bucureşti

EVODENT TEHNIC SRL
CUI: 22776542CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.137.340 RON
Profit
764.682 RON
Angajati
2
AMA ART DENT SRL
CUI: 23487780CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.500 RON
Profit
24.576 RON
Angajati
1
HIGHCLASS MEDICAL SRL
CUI: 22592523CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.549.020 RON
Profit
1.176.139 RON
Angajati
39
MASTER MILE DENT SRL
CUI: 23541552CAEN: 3250
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

POPASO FOOD S.R.L.
CUI: 23284831CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.375 RON
Profit
92.419 RON
Angajati
0
GIOLIA ATELIER DESIGN S.R.L.
CUI: 23285136CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.948 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NITA ENERGY S.R.L.
CUI: 23301703CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
361.833 RON
Profit
16.577 RON
Angajati
2
ELALUX PLUS SRL
CUI: 23225185CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-02-08
fara e-Factura
IDEAL AD SOLUTIONS SRL
CUI: 23339350CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2008-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.878 RON
Profit
8.584 RON
Angajati
1
3 EMME SRL
CUI: 22751599CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-11-15
fara e-Factura
COMBAT WORLD TRANS SRL
CUI: 23846948CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2008-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.846 RON
Profit
1.558 RON
Angajati
0
EURODATAPARK SRL
CUI: 17987888CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAIA GREEN SRL
CUI: 28555320CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.574 RON
Profit
80 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EPIC DENTAL SRL?

CUI-ul EPIC DENTAL SRL este 23284947.

Unde este sediul EPIC DENTAL SRL?

EPIC DENTAL SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Samuil Vulcan nr. 65, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EPIC DENTAL SRL?

EPIC DENTAL SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EPIC DENTAL SRL in 2024?

In 2024, EPIC DENTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 625.383 RON.

Cati angajati are EPIC DENTAL SRL?

EPIC DENTAL SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are EPIC DENTAL SRL?

EPIC DENTAL SRL are codul CAEN principal 3250 (Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice).

Ce profit a inregistrat EPIC DENTAL SRL in 2024?

EPIC DENTAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 137.705 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.