Activ Plătitor TVA

BURGHETE SRL

CUI: 24376143
CIF: RO24376143
Reg. Com.: J2008000781099
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 august 2008 · 18 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:19

Despre BURGHETE SRL

BURGHETE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Urleasca Com. Traian, judetul BRĂILA, infiintata in 2008 (18 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BURGHETE SRL a raportat o cifra de afaceri de 784.039 RON, in scadere fata de anul precedent (-14.6%). Profitul net inregistrat a fost de 2.885 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 86.188 RON in 2008 la 784.039 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
784.039 RON
Venituri totale
784.134 RON
Cheltuieli totale
767.878 RON
Profit brut
16.256 RON
Profit net
2.885 RON
Marja profit net
0,37%
Active imobilizate
9.094 RON
Active circulante
167.749 RON
Stocuri
139.998 RON
Creanțe
20.476 RON
Casa & conturi bănci
7.275 RON
Capital propriu
124.585 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Sat Urleasca Com. Traian, Str. Gării nr. 2, 817178
Telefon0729852265

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Sat Urleasca Com. Traian, Str. Gării nr. 2, 817178
Cod poștal: 817178
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Sat Urleasca Com. Traian, Str. Gării nr. 2, 817178
Cod postal
817178
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.08.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
784.039 RON
Rezultat net
2.885 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 784.039 RON 918.179 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 784.134 RON 966.493 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 767.878 RON 916.663 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.256 RON 49.830 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.885 RON 40.506 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.094 RON 31.299 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 167.749 RON 177.535 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 176.843 RON 208.834 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 139.998 RON 139.285 RON
CreanțeSume de încasat 20.476 RON 3.263 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.275 RON 34.987 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 52.258 RON 87.135 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 124.585 RON 121.699 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active176.843RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale176.843 RON
Datorii totale52.258 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,6 %Profit net / active totale
ROE
2,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 784.039 -14,6% față de anul precedent 784.134 767.878 16.256 -67,4% față de anul precedent 2.885 -92,9% față de anul precedent 0 0
2023 918.179 -13,7% față de anul precedent 966.493 916.663 49.830 +103,4% față de anul precedent 40.506 +192,4% față de anul precedent 0 0
2022 1.064.124 +23,7% față de anul precedent 1.097.553 1.073.057 24.496 +863,3% față de anul precedent 13.851 0 0
2021 860.276 +46,4% față de anul precedent 865.510 862.967 2.543 -81,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 4.982
2020 587.533 +15,8% față de anul precedent 588.960 575.510 13.450 -71,4% față de anul precedent 9.095 -78,3% față de anul precedent 0 0
2019 507.582 -19,6% față de anul precedent 508.900 461.894 47.006 +3,1% față de anul precedent 41.917 +6,7% față de anul precedent 0 0
2018 630.964 +159,7% față de anul precedent 630.964 585.361 45.603 +211,9% față de anul precedent 39.293 +254,6% față de anul precedent 0 0
2017 243.009 -5,1% față de anul precedent 243.009 228.387 14.622 -19,5% față de anul precedent 11.082 +17,2% față de anul precedent 0 0
2016 256.019 +36,6% față de anul precedent 256.019 237.867 18.152 -4,2% față de anul precedent 9.458 -29,1% față de anul precedent 0 0
2015 187.375 -11,1% față de anul precedent 187.375 168.422 18.953 +131,5% față de anul precedent 13.332 +614,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 210.781 -4,2% față de anul precedent 210.781 202.593 8.188 -59,3% față de anul precedent 1.865 -86,2% față de anul precedent 0 0
2013 219.902 +62,7% față de anul precedent 219.902 199.793 20.109 13.512 0 0
2012 135.164 +47,5% față de anul precedent 135.164 136.171 0 0 1.007 3.939
2011 91.609 -16,3% față de anul precedent 92.532 116.439 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.907 26.656
2010 109.440 -44,0% față de anul precedent 109.440 98.873 10.567 -71,1% față de anul precedent 7.342 -76,1% față de anul precedent 0 0
2009 195.495 +126,8% față de anul precedent 195.495 158.901 36.594 +343,7% față de anul precedent 30.739 +348,9% față de anul precedent 0 0
2008 86.188 86.188 77.941 8.247 6.848 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.094 167.749 176.843 139.998 20.476 7.275
2023 31.299 177.535 208.834 139.285 3.263 34.987
2022 55.606 187.372 242.978 122.636 12.778 51.958
2021 81.224 206.379 287.603 109.178 21.098 76.103
2020 78.444 159.402 237.846 109.618 43.126 6.658
2019 93.849 149.840 243.689 87.408 58.402 4.030
2018 11.410 106.052 117.462 39.069 57.933 9.050
2017 4.374 128.183 132.557 125.651 0 2.532
2016 1.406 79.082 80.488 73.465 320 5.297
2015 1.452 78.006 79.458 66.350 320 11.336
2014 3.450 74.781 78.231 73.038 320 1.423
2013 3.496 61.074 64.570 59.311 320 1.443
2012 3.542 39.063 42.605 35.401 320 3.342
2011 3.588 44.259 47.847 37.618 6.005 636
2010 721 53.546 54.267 35.292 320 17.934
2009 721 71.327 72.048 45.174 6.717 19.436
2008 721 29.192 29.913 27.698 0 1.494

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 52.258 -40,0% față de anul precedent 124.585 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 87.135 -46,1% față de anul precedent 121.699 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 161.785 +15,3% față de anul precedent 81.193 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 140.262 +64,0% față de anul precedent 147.341 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 85.522 -14,9% față de anul precedent 152.324 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 100.460 +522,0% față de anul precedent 143.229 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 16.150 -76,5% față de anul precedent 101.312 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 68.774 +147,5% față de anul precedent 63.783 Neraportat 2
2016 27.787 -23,3% față de anul precedent 52.701 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 36.215 -25,1% față de anul precedent 43.243 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 48.321 +32,3% față de anul precedent 29.910 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 36.525 +30,1% față de anul precedent 28.045 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 28.072 -4,4% față de anul precedent 14.533 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 29.375 +221,5% față de anul precedent 18.472 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 9.138 -73,3% față de anul precedent 45.129 Neraportat 1
2009 34.261 +49,8% față de anul precedent 37.787 Neraportat 0
2008 22.865 7.048 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2008 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2008 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 784.039 RON. Profit: 2.885 RON

Cifra de afaceri: 784.039 RON. Profit: 2.885 RON

Cifra de afaceri
784.039 RON -14.61% față de anul precedent
Profit net
2.885 RON -92.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
52.258 RON -40.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 918.179 RON. Profit: 40.506 RON

Cifra de afaceri: 918.179 RON. Profit: 40.506 RON

Cifra de afaceri
918.179 RON -13.72% față de anul precedent
Profit net
40.506 RON +192.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
87.135 RON -46.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.064.124 RON. Profit: 13.851 RON

Cifra de afaceri: 1.064.124 RON. Profit: 13.851 RON

Cifra de afaceri
1.064.124 RON +23.7% față de anul precedent
Profit net
13.851 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
161.785 RON +15.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 860.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 860.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
860.276 RON +46.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.982 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
140.262 RON +64.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 587.533 RON. Profit: 9.095 RON

Cifra de afaceri: 587.533 RON. Profit: 9.095 RON

Cifra de afaceri
587.533 RON +15.75% față de anul precedent
Profit net
9.095 RON -78.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
85.522 RON -14.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 507.582 RON. Profit: 41.917 RON

Cifra de afaceri: 507.582 RON. Profit: 41.917 RON

Cifra de afaceri
507.582 RON -19.55% față de anul precedent
Profit net
41.917 RON +6.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
100.460 RON +522.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 630.964 RON. Profit: 39.293 RON

Cifra de afaceri: 630.964 RON. Profit: 39.293 RON

Cifra de afaceri
630.964 RON +159.65% față de anul precedent
Profit net
39.293 RON +254.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
16.150 RON -76.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 243.009 RON. Profit: 11.082 RON

Cifra de afaceri: 243.009 RON. Profit: 11.082 RON

Cifra de afaceri
243.009 RON -5.08% față de anul precedent
Profit net
11.082 RON +17.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
68.774 RON +147.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 256.019 RON. Profit: 9.458 RON

Cifra de afaceri: 256.019 RON. Profit: 9.458 RON

Cifra de afaceri
256.019 RON +36.63% față de anul precedent
Profit net
9.458 RON -29.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
27.787 RON -23.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 187.375 RON. Profit: 13.332 RON

Cifra de afaceri: 187.375 RON. Profit: 13.332 RON

Cifra de afaceri
187.375 RON -11.1% față de anul precedent
Profit net
13.332 RON +614.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.215 RON -25.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 210.781 RON. Profit: 1.865 RON

Cifra de afaceri: 210.781 RON. Profit: 1.865 RON

Cifra de afaceri
210.781 RON -4.15% față de anul precedent
Profit net
1.865 RON -86.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
48.321 RON +32.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 219.902 RON. Profit: 13.512 RON

Cifra de afaceri: 219.902 RON. Profit: 13.512 RON

Cifra de afaceri
219.902 RON +62.69% față de anul precedent
Profit net
13.512 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
36.525 RON +30.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 135.164 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 135.164 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
135.164 RON +47.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.939 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
28.072 RON -4.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 91.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 91.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
91.609 RON -16.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
26.656 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.375 RON +221.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 109.440 RON. Profit: 7.342 RON

Cifra de afaceri: 109.440 RON. Profit: 7.342 RON

Cifra de afaceri
109.440 RON -44.02% față de anul precedent
Profit net
7.342 RON -76.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.138 RON -73.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 195.495 RON. Profit: 30.739 RON

Cifra de afaceri: 195.495 RON. Profit: 30.739 RON

Cifra de afaceri
195.495 RON +126.82% față de anul precedent
Profit net
30.739 RON +348.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.261 RON +49.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 86.188 RON. Profit: 6.848 RON

Cifra de afaceri: 86.188 RON. Profit: 6.848 RON

Cifra de afaceri
86.188 RON
Profit net
6.848 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.865 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBURGHETE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Urleasca Com. Traian (BRĂILA)

BURGHETE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Urleasca Com. Traian (BRĂILA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Brăila

DUMBRAVITA IMPORT-EXPORT SRL
CUI: 3917696CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Gropeni Com. Gropeni1993-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
790.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DANIGEO SERVICE S.R.L.
CUI: 40366206CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Chiscani Com. Chiscani2019-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
774.169 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
LUCISTEF COM SRL
CUI: 5847007CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
809.122 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROALBIDAL S.R.L.
CUI: 40536106CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Vădeni Com. Vădeni2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
764.117 RON
Profit
2.938 RON
Angajati
5
CASCABELES S.R.L.
CUI: 40444576CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Unirea Com. Unirea2019-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
862.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALEMAR ELECOS S.R.L.
CUI: 48171943CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2023-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
667.322 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Brăila

GESIMVAL 2008 SRL
CUI: 24320096CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Orş. Făurei2008-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARAMIS SRL
CUI: 24483646CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Sat Urleasca Com. Traian2008-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.295 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LA NEA FANI SRL
CUI: 24159500CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2008-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Brăila

GIL SI ADIMAR TRANS SRL
CUI: 24370230CAEN: 0111
Activ
BRĂILA, Sat Salcia Tudor Com. Salcia Tudor2008-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
656.245 RON
Profit
49.830 RON
Angajati
2
BRAEOL SRL
CUI: 24336416CAEN: 0111
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2008-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
654.175 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SAM PERMIS SRL
CUI: 24440785CAEN: 8553
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2008-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.400 RON
Profit
29.235 RON
Angajati
2
GALEOL S.R.L.
CUI: 23352413CAEN: 3511
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2008-02-22
fara e-Factura
MAPRIMAL COM SRL
CUI: 25473713CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2009-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
571.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INFO QUEST SRL
CUI: 15538750CAEN: 6210
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2003-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.529.296 RON
Profit
738.533 RON
Angajati
1
ROPIESE MASINI SRL
CUI: 32271881CAEN: 4782
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2013-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.828 RON
Profit
9.488 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BURGHETE SRL?

CUI-ul BURGHETE SRL este 24376143.

Unde este sediul BURGHETE SRL?

BURGHETE SRL are sediul in Romania, BRĂILA, Sat Urleasca Com. Traian, Str. Gării nr. 2, 817178, Sat Urleasca Com. Traian, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata BURGHETE SRL?

BURGHETE SRL a fost infiintata in anul 2008 (18 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BURGHETE SRL in 2024?

In 2024, BURGHETE SRL a raportat o cifra de afaceri de 784.039 RON.

Cati angajati are BURGHETE SRL?

BURGHETE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BURGHETE SRL?

BURGHETE SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat BURGHETE SRL in 2024?

BURGHETE SRL a inregistrat un profit net de 2.885 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.