Activ

AUTO PRECOV SRL

CUI: 26279392
CIF: 26279392
Reg. Com.: J33/937/2009
CAEN: 8553
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 decembrie 2009 · 16 ani
Distribuie:

Școli de conducere (pilotaj)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:43

Despre AUTO PRECOV SRL

AUTO PRECOV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA, infiintata in 2009 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Școli de conducere (pilotaj)" (cod CAEN 8553), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AUTO PRECOV SRL a raportat o cifra de afaceri de 236.700 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 107.300 RON in 2010 la 236.700 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
236.700 RON
Venituri totale
261.572 RON
Cheltuieli totale
290.093 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
23.710 RON
Active circulante
7.571 RON
Stocuri
129 RON
Creanțe
2.271 RON
Casa & conturi bănci
5.171 RON
Capital propriu
-11.263 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Mihai Viteazul
Telefon0742051668

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Mihai Viteazul
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Mihai Viteazul
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.11.2009
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
236.700 RON
Rezultat net
-31.137 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 236.700 RON 237.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 261.572 RON 244.504 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 290.093 RON 231.095 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 13.409 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 11.013 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 28.521 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 31.137 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 23.710 RON 30.400 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.571 RON 37.880 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 31.281 RON 68.280 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 129 RON 886 RON
CreanțeSume de încasat 2.271 RON 3.509 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.171 RON 33.485 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 42.544 RON 48.406 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -11.263 RON 19.874 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active31.281RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

136,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale31.281 RON
Datorii totale42.544 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-36,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 236.700 -0,1% față de anul precedent 261.572 290.093 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.521 31.137
2023 237.000 +41,1% față de anul precedent 244.504 231.095 13.409 11.013 0 0
2022 167.920 -27,3% față de anul precedent 175.215 230.008 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 54.793 56.284
2021 230.920 +21,0% față de anul precedent 232.090 196.709 35.381 -9,3% față de anul precedent 33.659 -10,9% față de anul precedent 0 0
2020 190.800 +10,5% față de anul precedent 200.297 161.294 39.003 +35,9% față de anul precedent 37.758 +40,3% față de anul precedent 0 0
2019 172.601 -15,6% față de anul precedent 179.671 150.965 28.706 26.909 0 0
2018 204.500 -2,6% față de anul precedent 208.650 243.273 0 0 34.623 36.710
2017 210.000 +0,8% față de anul precedent 210.543 211.065 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 522 2.627
2016 208.300 +35,0% față de anul precedent 211.482 199.546 11.936 9.821 0 0
2015 154.320 -27,0% față de anul precedent 158.787 214.914 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 60.891
2014 211.300 +1,5% față de anul precedent 211.300 92.903 118.397 +13,1% față de anul precedent 112.058 +14,2% față de anul precedent 0 0
2013 208.100 +5,4% față de anul precedent 218.139 113.434 104.705 +27,0% față de anul precedent 98.161 +41,8% față de anul precedent 0 0
2012 197.450 +67,5% față de anul precedent 200.826 118.409 82.417 +302,9% față de anul precedent 69.230 +303,2% față de anul precedent 0 0
2011 117.900 +9,9% față de anul precedent 118.078 97.624 20.454 -1,2% față de anul precedent 17.172 -1,3% față de anul precedent 0 0
2010 107.300 107.300 86.589 20.711 17.404 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 23.710 7.571 31.281 129 2.271 5.171
2023 30.400 37.880 68.280 886 3.509 33.485
2022 15.850 11.055 26.905 0 742 10.313
2021 16.953 77.199 94.152 0 3.555 73.644
2020 26.776 65.976 92.752 16 0 65.960
2019 20.679 27.036 47.715 1.468 0 25.568
2018 28.747 4.226 32.973 1.368 0 2.858
2017 6.561 54.168 60.729 0 0 54.168
2016 8.863 54.401 63.264 0 0 54.401
2015 31.469 229.968 261.437 0 107.975 121.993
2014 13.058 308.901 321.959 0 0 308.901
2013 28.435 180.326 208.761 0 0 180.326
2012 19.532 91.830 111.362 0 6.895 84.935
2011 33.119 7.231 40.350 0 6.895 336
2010 40.763 1.173 41.936 0 240 933

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 42.544 -12,1% față de anul precedent -11.263 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2023 48.406 +168,3% față de anul precedent 19.874 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 18.045 +82,4% față de anul precedent 8.860 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2021 9.891 -30,7% față de anul precedent 85.144 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2020 14.266 +104,2% față de anul precedent 78.486 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 6.987 -63,5% față de anul precedent 40.728 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2018 19.154 +87,8% față de anul precedent 13.819 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2017 10.200 +0,9% față de anul precedent 50.529 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2016 10.108 +24,7% față de anul precedent 53.156 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2015 8.103 +4,8% față de anul precedent 253.334 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2014 7.734 +17,3% față de anul precedent 314.225 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2013 6.593 -17,4% față de anul precedent 202.168 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2012 7.980 +43,2% față de anul precedent 104.007 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2011 5.574 -77,8% față de anul precedent 34.776 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2010 25.102 17.604 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2009 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2009 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 236.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 236.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
236.700 RON -0.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.137 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
42.544 RON -12.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 237.000 RON. Profit: 11.013 RON

Cifra de afaceri: 237.000 RON. Profit: 11.013 RON

Cifra de afaceri
237.000 RON +41.14% față de anul precedent
Profit net
11.013 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
48.406 RON +168.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 167.920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.920 RON -27.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
56.284 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
18.045 RON +82.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 230.920 RON. Profit: 33.659 RON

Cifra de afaceri: 230.920 RON. Profit: 33.659 RON

Cifra de afaceri
230.920 RON +21.03% față de anul precedent
Profit net
33.659 RON -10.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
9.891 RON -30.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 190.800 RON. Profit: 37.758 RON

Cifra de afaceri: 190.800 RON. Profit: 37.758 RON

Cifra de afaceri
190.800 RON +10.54% față de anul precedent
Profit net
37.758 RON +40.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
14.266 RON +104.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 172.601 RON. Profit: 26.909 RON

Cifra de afaceri: 172.601 RON. Profit: 26.909 RON

Cifra de afaceri
172.601 RON -15.6% față de anul precedent
Profit net
26.909 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
6.987 RON -63.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 204.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 204.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
204.500 RON -2.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.710 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
19.154 RON +87.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 210.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 210.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
210.000 RON +0.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.627 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
10.200 RON +0.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 208.300 RON. Profit: 9.821 RON

Cifra de afaceri: 208.300 RON. Profit: 9.821 RON

Cifra de afaceri
208.300 RON +34.98% față de anul precedent
Profit net
9.821 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
10.108 RON +24.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 154.320 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 154.320 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
154.320 RON -26.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
60.891 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
8.103 RON +4.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 211.300 RON. Profit: 112.058 RON

Cifra de afaceri: 211.300 RON. Profit: 112.058 RON

Cifra de afaceri
211.300 RON +1.54% față de anul precedent
Profit net
112.058 RON +14.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
7.734 RON +17.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 208.100 RON. Profit: 98.161 RON

Cifra de afaceri: 208.100 RON. Profit: 98.161 RON

Cifra de afaceri
208.100 RON +5.39% față de anul precedent
Profit net
98.161 RON +41.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
6.593 RON -17.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 197.450 RON. Profit: 69.230 RON

Cifra de afaceri: 197.450 RON. Profit: 69.230 RON

Cifra de afaceri
197.450 RON +67.47% față de anul precedent
Profit net
69.230 RON +303.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
7.980 RON +43.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 117.900 RON. Profit: 17.172 RON

Cifra de afaceri: 117.900 RON. Profit: 17.172 RON

Cifra de afaceri
117.900 RON +9.88% față de anul precedent
Profit net
17.172 RON -1.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
5.574 RON -77.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 107.300 RON. Profit: 17.404 RON

Cifra de afaceri: 107.300 RON. Profit: 17.404 RON

Cifra de afaceri
107.300 RON
Profit net
17.404 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
25.102 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTO PRECOV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8553 in Mun. Rădăuţi (SUCEAVA)

AUTO PRECOV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8553 in Mun. Rădăuţi (SUCEAVA)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8553, Suceava

OVASAL S.R.L.
CUI: 35866787CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2016-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.161 RON
Profit
48.224 RON
Angajati
3
DELTACAR SRL
CUI: 10230970CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1998-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.350 RON
Profit
4.899 RON
Angajati
3
EMILUMI S.R.L.
CUI: 41337187CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2019-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
PRO PERMIS AUTO DORNA S.R.L.
CUI: 48031281CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2023-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SEBIPET - AUTO SRL
CUI: 9561023CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi1997-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.533 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
PRO AUTO DMB S.R.L.
CUI: 43942958CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Sat Cajvana Orş. Cajvana2021-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.800 RON
Profit
7.790 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8553, Suceava

EXPERT DRIVE SRL
CUI: 23794814CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2008-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
AUTO H.G.A. SRL
CUI: 23103188CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Sat Cajvana Orş. Cajvana2008-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.602 RON
Profit
55.833 RON
Angajati
0
XORAUTO S.R.L.
CUI: 28148962CAEN: 8553
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2011-03-09
fara e-Factura

Alte firme din Suceava

AGRO DRYER SRL
CUI: 26241606CAEN: 0111
Activ
SUCEAVA, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi2009-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.511 RON
Profit
4.641 RON
Angajati
1
LEOFERM SRL
CUI: 26284488CAEN: 0161
Activ
SUCEAVA, Sat Şerbăuţi Com. Şerbăuţi2009-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.164.508 RON
Profit
745.951 RON
Angajati
10
MARIO NICOLE BEAUTY SRL
CUI: 26221366CAEN: 9602
Activ
SUCEAVA, Loc. Milişăuţi Orş. Milişăuţi2009-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.211 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FLORYMUGUR-TRANS SRL
CUI: 26336145CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Bălineşti Com. Grămeşti2009-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.068.032 RON
Profit
47.334 RON
Angajati
3
FRAPAGA S.R.L.
CUI: 26768518CAEN: 5224
Activ
SUCEAVA, Orş. Solca2010-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.668 RON
Profit
717 RON
Angajati
0
DANIRAMI FRUCT SRL
CUI: 22166323CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.089 RON
Profit
13.186 RON
Angajati
1
COSTI-EXPLO S.R.L.
CUI: 30430492CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Orş. Vicovu de Sus2012-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.346 RON
Profit
4.640 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUTO PRECOV SRL?

CUI-ul AUTO PRECOV SRL este 26279392.

Unde este sediul AUTO PRECOV SRL?

AUTO PRECOV SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Str. Mihai Viteazul, Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata AUTO PRECOV SRL?

AUTO PRECOV SRL a fost infiintata in anul 2009 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AUTO PRECOV SRL in 2024?

In 2024, AUTO PRECOV SRL a raportat o cifra de afaceri de 236.700 RON.

Cati angajati are AUTO PRECOV SRL?

AUTO PRECOV SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are AUTO PRECOV SRL?

AUTO PRECOV SRL are codul CAEN principal 8553 (Școli de conducere (pilotaj)).

Ce profit a inregistrat AUTO PRECOV SRL in 2024?

AUTO PRECOV SRL a inregistrat o pierdere neta de 31.137 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.