Activ

BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.

CUI: 30440488
CIF: 30440488
Reg. Com.: J33/562/2012
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 iulie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:22

Despre BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.

BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Suceava, judetul SUCEAVA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.003.332 RON, in crestere fata de anul precedent (+42.2%). Profitul net inregistrat a fost de 214.253 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.003.332 RON
Venituri totale
1.013.538 RON
Cheltuieli totale
768.887 RON
Profit brut
244.651 RON
Profit net
214.253 RON
Marja profit net
21,35%
Active imobilizate
105.728 RON
Active circulante
136.187 RON
Stocuri
390 RON
Creanțe
8.287 RON
Casa & conturi bănci
127.510 RON
Capital propriu
214.453 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Universităţii nr. 9, 720225
Telefon0744520425

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Universităţii nr. 9, 720225
Cod poștal: 720225
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Universităţii nr. 9, 720225
Cod postal
720225
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.07.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.003.332 RON
Rezultat net
214.253 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.003.332 RON 705.494 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.013.538 RON 714.463 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 768.887 RON 567.439 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 244.651 RON 147.024 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 214.253 RON 140.871 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 105.728 RON 9.688 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 136.187 RON 138.117 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 241.915 RON 147.805 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 390 RON 3.276 RON
CreanțeSume de încasat 8.287 RON 89.251 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 127.510 RON 45.590 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 27.462 RON 44.074 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 214.453 RON 103.731 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active241.915RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale241.915 RON
Datorii totale27.462 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
88,6 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,96 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.003.332 +42,2% față de anul precedent 1.013.538 768.887 244.651 +66,4% față de anul precedent 214.253 +52,1% față de anul precedent 0 0
2023 705.494 +48,0% față de anul precedent 714.463 567.439 147.024 140.871 0 0
2022 476.765 +27,2% față de anul precedent 480.077 545.382 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 65.305 69.146
2021 374.802 +17,0% față de anul precedent 416.949 381.394 35.555 -10,0% față de anul precedent 31.806 -12,7% față de anul precedent 0 0
2020 320.418 +14,1% față de anul precedent 360.029 320.518 39.511 +214,1% față de anul precedent 36.411 +264,8% față de anul precedent 0 0
2019 280.805 +799,9% față de anul precedent 281.160 268.581 12.579 9.981 0 0
2018 31.203 +15,6% față de anul precedent 31.203 103.862 0 0 72.659 72.972
2017 26.994 +131,3% față de anul precedent 26.995 63.965 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.970 37.268
2016 11.671 -48,6% față de anul precedent 11.672 5.676 5.996 -41,3% față de anul precedent 5.645 -40,8% față de anul precedent 0 0
2015 22.700 22.700 12.482 10.218 9.537 0 0
2014 0 0 6.641 0 0 6.641 6.641
2013 0 0 38.671 0 0 38.671 38.671
2012 0 0 9.841 0 0 9.841 9.841

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 105.728 136.187 241.915 390 8.287 127.510
2023 9.688 138.117 147.805 3.276 89.251 45.590
2022 15.683 39.347 55.030 0 15.463 23.884
2021 20.454 38.797 59.251 0 4.932 33.865
2020 9.583 51.391 60.974 0 14.536 36.855
2019 10.184 10.410 20.594 300 1.063 9.047
2018 4.373 10.412 14.785 300 0 10.112
2017 2.400 10.446 12.846 300 0 10.146
2016 0 12.548 12.548 0 681 11.867
2015 0 7.613 7.613 0 0 7.613
2014 0 4.393 4.393 0 0 4.393
2013 0 7.741 7.741 0 0 7.741
2012 0 2.890 2.890 0 0 2.890

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 27.462 -37,7% față de anul precedent 214.453 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2023 44.074 -52,2% față de anul precedent 103.731 Neraportat 7 -30,0% față de anul precedent
2022 92.170 +238,3% față de anul precedent -37.140 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2021 27.245 +21,1% față de anul precedent 32.006 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2020 22.492 +8,8% față de anul precedent 38.482 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2019 20.673 -76,4% față de anul precedent 2.071 Neraportat 7 +133,3% față de anul precedent
2018 87.557 +97,8% față de anul precedent -72.772 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 44.269 +560,4% față de anul precedent -31.423 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 6.703 -9,6% față de anul precedent 5.845 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 7.413 -87,5% față de anul precedent 200 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 59.346 +5,9% față de anul precedent -54.953 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 56.053 +347,3% față de anul precedent -48.312 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2012 12.531 -9.641 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CVCĂTĂLIN VASILE LEONTESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3826/2026prelungire valabilitate sediu secundar

prelungire valabilitate sediu secundar

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.003.332 RON. Profit: 214.253 RON

Cifra de afaceri: 1.003.332 RON. Profit: 214.253 RON

Cifra de afaceri
1.003.332 RON +42.22% față de anul precedent
Profit net
214.253 RON +52.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
27.462 RON -37.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 705.494 RON. Profit: 140.871 RON

Cifra de afaceri: 705.494 RON. Profit: 140.871 RON

Cifra de afaceri
705.494 RON +47.98% față de anul precedent
Profit net
140.871 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -30% față de anul precedent
Datorii
44.074 RON -52.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 476.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 476.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
476.765 RON +27.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
69.146 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
92.170 RON +238.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 374.802 RON. Profit: 31.806 RON

Cifra de afaceri: 374.802 RON. Profit: 31.806 RON

Cifra de afaceri
374.802 RON +16.97% față de anul precedent
Profit net
31.806 RON -12.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
27.245 RON +21.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 320.418 RON. Profit: 36.411 RON

Cifra de afaceri: 320.418 RON. Profit: 36.411 RON

Cifra de afaceri
320.418 RON +14.11% față de anul precedent
Profit net
36.411 RON +264.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
22.492 RON +8.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 280.805 RON. Profit: 9.981 RON

Cifra de afaceri: 280.805 RON. Profit: 9.981 RON

Cifra de afaceri
280.805 RON +799.93% față de anul precedent
Profit net
9.981 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +133.33% față de anul precedent
Datorii
20.673 RON -76.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 31.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.203 RON +15.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72.972 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
87.557 RON +97.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 26.994 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.994 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.994 RON +131.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
37.268 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
44.269 RON +560.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 11.671 RON. Profit: 5.645 RON

Cifra de afaceri: 11.671 RON. Profit: 5.645 RON

Cifra de afaceri
11.671 RON -48.59% față de anul precedent
Profit net
5.645 RON -40.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.703 RON -9.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 22.700 RON. Profit: 9.537 RON

Cifra de afaceri: 22.700 RON. Profit: 9.537 RON

Cifra de afaceri
22.700 RON
Profit net
9.537 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.413 RON -87.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.641 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
59.346 RON +5.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.671 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
56.053 RON +347.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.841 RON
Angajati
2
Datorii
12.531 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Suceava (SUCEAVA)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.022026Mentiune · Buletin 3826/2026prelungire valabilitate sediu secundar

prelungire valabilitate sediu secundar

Companie
BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.
CUI
30440488
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.02.2026
Registrul Comerțului
J33/562/2012
EUID
ROONRC.J33/562/2012
Sediu
Jud. Suceava, Municipiul Suceava, Strada UNIVERSITĂŢII, Nr. 9
Județ
Suceava
Număr încheiere
75299
Data încheierii
30.01.2026
Număr dosar
388292
Data dosarului
28.01.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Petruta-Daniela Gheorghiu

Subiecte

prelungire valabilitate sediu secundar

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1 din 15.12.2025 la contractul de închiriere
Vezi Buletinul ONRC nr. 3826/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Suceava

BEST EDU S.R.L.
CUI: 36664956CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.047.254 RON
Profit
58.280 RON
Angajati
7
BIBI KINDERGARTEN S.R.L.
CUI: 45452138CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2022-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
607.556 RON
Profit
1.160 RON
Angajati
5
STICKMAN TRAINING S.R.L.
CUI: 37854690CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Sat Ortoaia Com. Dorna-Arini2017-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.712.901 RON
Profit
1.032.519 RON
Angajati
1
NIBORA 3D S.R.L.
CUI: 46531990CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2022-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
553.664 RON
Profit
19.538 RON
Angajati
1
MEDITIB IG-TEST S.R.L.
CUI: 35204623CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2015-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.850 RON
Profit
102.430 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Suceava

MEDVIT ENERGY SRL
CUI: 27345923CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.350 RON
Profit
108.165 RON
Angajati
1
BEST AUTO LEO SRL
CUI: 25241241CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2009-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
366.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEWS TRAINING S.R.L.
CUI: 30587501CAEN: 8559
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2012-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

HABERT GRENZEN S.R.L.
CUI: 30440470CAEN: 2361
Activ
SUCEAVA, Sat Volovăţ Com. Volovăţ2012-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
363.960 RON
Profit
2.316 RON
Angajati
4
IMPERIALE HATS S.R.L.
CUI: 30440496CAEN: 1429
Activ
SUCEAVA, Sat Voitinel Com. Voitinel2012-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.209.980 RON
Profit
80.737 RON
Angajati
12
STARFIER S.R.L.
CUI: 30151927CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia2012-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.665.881 RON
Profit
1.463.477 RON
Angajati
38
DANIMOL DAN S.R.L.
CUI: 30655312CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Bălăceana Com. Bălăceana2012-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
550.849 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CARPENTRY PATROL SRL
CUI: 26292430CAEN: 1623
Activ
SUCEAVA, Sat Bărăşti Com. Boroaia2009-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.079 RON
Profit
5.997 RON
Angajati
4
VANNES EUROPE S.R.L.
CUI: 33402187CAEN: 4684
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2014-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.433.480 RON
Profit
553.710 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.?

CUI-ul BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. este 30440488.

Unde este sediul BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.?

BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Universităţii nr. 9, 720225, Mun. Suceava, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.?

BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. in 2024?

In 2024, BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.003.332 RON.

Cati angajati are BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.?

BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.?

BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. in 2024?

BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. a inregistrat un profit net de 214.253 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.