Activ Plătitor TVA

INSPECTION UNIT SRL

CUI: 27079155
CIF: RO27079155
Reg. Com.: J2010000191312
CAEN: 2651
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 iunie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:35

Despre INSPECTION UNIT SRL

INSPECTION UNIT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație" (cod CAEN 2651), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INSPECTION UNIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 573.687 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.4%). Profitul net inregistrat a fost de 40.272 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 114.581 RON in 2010 la 573.687 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
573.687 RON
Venituri totale
573.687 RON
Cheltuieli totale
526.728 RON
Profit brut
46.959 RON
Profit net
40.272 RON
Marja profit net
7,02%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
406.815 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
406.496 RON
Casa & conturi bănci
319 RON
Capital propriu
208.514 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, Str. HANNA
Detalii adresaHALA INDUSTRIALĂ C. SECŢIA IX

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, Str. HANNA
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, Str. HANNA
Detalii
HALA INDUSTRIALĂ C. SECŢIA IX
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.06.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
573.687 RON
Rezultat net
40.272 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 573.687 RON 501.483 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 573.687 RON 502.728 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 526.728 RON 467.228 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 46.959 RON 35.500 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 40.272 RON 30.622 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 406.815 RON 380.198 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 406.815 RON 380.198 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 406.496 RON 379.974 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 319 RON 224 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 198.301 RON 211.956 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 208.514 RON 168.242 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active406.815RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

48,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale406.815 RON
Datorii totale198.301 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,9 %Profit net / active totale
ROE
19,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
51,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 573.687 +14,4% față de anul precedent 573.687 526.728 46.959 +32,3% față de anul precedent 40.272 +31,5% față de anul precedent 0 0
2023 501.483 +5,0% față de anul precedent 502.728 467.228 35.500 +24,7% față de anul precedent 30.622 +32,4% față de anul precedent 0 0
2022 477.563 +1,4% față de anul precedent 477.985 449.511 28.474 -17,1% față de anul precedent 23.127 -23,4% față de anul precedent 0 0
2021 471.176 -14,7% față de anul precedent 471.176 436.834 34.342 -5,5% față de anul precedent 30.199 -3,3% față de anul precedent 0 0
2020 552.353 -1,8% față de anul precedent 552.353 515.999 36.354 -10,9% față de anul precedent 31.235 -11,2% față de anul precedent 0 0
2019 562.605 +6,2% față de anul precedent 562.605 521.794 40.811 +6,4% față de anul precedent 35.185 +6,4% față de anul precedent 0 0
2018 529.832 +3,7% față de anul precedent 529.832 491.468 38.364 +64,6% față de anul precedent 33.064 +80,3% față de anul precedent 0 0
2017 510.924 +3,2% față de anul precedent 510.924 487.610 23.314 +4,7% față de anul precedent 18.337 +5,9% față de anul precedent 0 0
2016 495.000 +27,3% față de anul precedent 495.000 472.731 22.269 -2,9% față de anul precedent 17.319 -10,1% față de anul precedent 0 0
2015 388.710 -2,0% față de anul precedent 388.710 365.784 22.926 +35,2% față de anul precedent 19.257 +35,2% față de anul precedent 0 0
2014 396.774 -8,0% față de anul precedent 396.774 379.815 16.959 +105,7% față de anul precedent 14.245 +105,7% față de anul precedent 0 0
2013 431.452 -8,4% față de anul precedent 431.453 423.209 8.244 -74,5% față de anul precedent 6.924 -74,5% față de anul precedent 0 0
2012 470.968 +12,1% față de anul precedent 470.968 438.601 32.367 +9,0% față de anul precedent 27.188 +9,0% față de anul precedent 0 0
2011 420.161 +266,7% față de anul precedent 420.161 390.473 29.688 +78,6% față de anul precedent 24.937 +78,5% față de anul precedent 0 0
2010 114.581 114.581 97.954 16.627 13.967 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 406.815 406.815 0 406.496 319
2023 0 380.198 380.198 0 379.974 224
2022 0 339.089 339.089 0 338.857 232
2021 0 289.474 289.474 0 284.492 4.982
2020 0 615.428 615.428 0 609.111 6.317
2019 0 618.782 618.782 0 612.107 6.675
2018 0 553.646 553.646 0 553.519 127
2017 0 500.576 500.576 0 500.412 164
2016 0 457.024 457.024 0 456.531 493
2015 0 375.788 375.788 0 373.889 1.899
2014 0 280.756 280.756 0 280.580 176
2013 0 412.359 412.359 0 410.914 1.445
2012 0 343.767 343.767 0 342.536 1.231
2011 0 221.520 221.520 0 219.480 2.040
2010 0 102.340 102.340 0 96.080 6.260

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 198.301 -6,4% față de anul precedent 208.514 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2023 211.956 +5,9% față de anul precedent 168.242 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2022 200.224 +14,4% față de anul precedent 137.620 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2021 174.981 -53,1% față de anul precedent 114.493 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2020 372.760 -8,5% față de anul precedent 242.668 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2019 407.349 +7,9% față de anul precedent 211.433 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2018 377.407 +5,6% față de anul precedent 176.239 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2017 357.402 +7,6% față de anul precedent 143.174 Neraportat 13 -13,3% față de anul precedent
2016 332.187 +23,8% față de anul precedent 124.837 Neraportat 15 +15,4% față de anul precedent
2015 268.270 +39,4% față de anul precedent 107.518 Neraportat 13 -13,3% față de anul precedent
2014 192.495 -43,1% față de anul precedent 88.261 Neraportat 15 +7,1% față de anul precedent
2013 338.343 +22,3% față de anul precedent 74.016 Neraportat 14 -30,0% față de anul precedent
2012 276.675 +52,3% față de anul precedent 67.092 Neraportat 20 +11,1% față de anul precedent
2011 181.616 +107,9% față de anul precedent 39.904 Neraportat 18 +5,9% față de anul precedent
2010 87.373 14.967 Neraportat 17

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

14din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 573.687 RON. Profit: 40.272 RON

Cifra de afaceri: 573.687 RON. Profit: 40.272 RON

Cifra de afaceri
573.687 RON +14.4% față de anul precedent
Profit net
40.272 RON +31.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
198.301 RON -6.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 501.483 RON. Profit: 30.622 RON

Cifra de afaceri: 501.483 RON. Profit: 30.622 RON

Cifra de afaceri
501.483 RON +5.01% față de anul precedent
Profit net
30.622 RON +32.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
211.956 RON +5.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 477.563 RON. Profit: 23.127 RON

Cifra de afaceri: 477.563 RON. Profit: 23.127 RON

Cifra de afaceri
477.563 RON +1.36% față de anul precedent
Profit net
23.127 RON -23.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
200.224 RON +14.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 471.176 RON. Profit: 30.199 RON

Cifra de afaceri: 471.176 RON. Profit: 30.199 RON

Cifra de afaceri
471.176 RON -14.7% față de anul precedent
Profit net
30.199 RON -3.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
174.981 RON -53.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 552.353 RON. Profit: 31.235 RON

Cifra de afaceri: 552.353 RON. Profit: 31.235 RON

Cifra de afaceri
552.353 RON -1.82% față de anul precedent
Profit net
31.235 RON -11.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
372.760 RON -8.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 562.605 RON. Profit: 35.185 RON

Cifra de afaceri: 562.605 RON. Profit: 35.185 RON

Cifra de afaceri
562.605 RON +6.19% față de anul precedent
Profit net
35.185 RON +6.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
407.349 RON +7.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 529.832 RON. Profit: 33.064 RON

Cifra de afaceri: 529.832 RON. Profit: 33.064 RON

Cifra de afaceri
529.832 RON +3.7% față de anul precedent
Profit net
33.064 RON +80.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
377.407 RON +5.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 510.924 RON. Profit: 18.337 RON

Cifra de afaceri: 510.924 RON. Profit: 18.337 RON

Cifra de afaceri
510.924 RON +3.22% față de anul precedent
Profit net
18.337 RON +5.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -13.33% față de anul precedent
Datorii
357.402 RON +7.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 495.000 RON. Profit: 17.319 RON

Cifra de afaceri: 495.000 RON. Profit: 17.319 RON

Cifra de afaceri
495.000 RON +27.34% față de anul precedent
Profit net
17.319 RON -10.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +15.38% față de anul precedent
Datorii
332.187 RON +23.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 388.710 RON. Profit: 19.257 RON

Cifra de afaceri: 388.710 RON. Profit: 19.257 RON

Cifra de afaceri
388.710 RON -2.03% față de anul precedent
Profit net
19.257 RON +35.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -13.33% față de anul precedent
Datorii
268.270 RON +39.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 396.774 RON. Profit: 14.245 RON

Cifra de afaceri: 396.774 RON. Profit: 14.245 RON

Cifra de afaceri
396.774 RON -8.04% față de anul precedent
Profit net
14.245 RON +105.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +7.14% față de anul precedent
Datorii
192.495 RON -43.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 431.452 RON. Profit: 6.924 RON

Cifra de afaceri: 431.452 RON. Profit: 6.924 RON

Cifra de afaceri
431.452 RON -8.39% față de anul precedent
Profit net
6.924 RON -74.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -30% față de anul precedent
Datorii
338.343 RON +22.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 470.968 RON. Profit: 27.188 RON

Cifra de afaceri: 470.968 RON. Profit: 27.188 RON

Cifra de afaceri
470.968 RON +12.09% față de anul precedent
Profit net
27.188 RON +9.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +11.11% față de anul precedent
Datorii
276.675 RON +52.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 420.161 RON. Profit: 24.937 RON

Cifra de afaceri: 420.161 RON. Profit: 24.937 RON

Cifra de afaceri
420.161 RON +266.69% față de anul precedent
Profit net
24.937 RON +78.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +5.88% față de anul precedent
Datorii
181.616 RON +107.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 114.581 RON. Profit: 13.967 RON

Cifra de afaceri: 114.581 RON. Profit: 13.967 RON

Cifra de afaceri
114.581 RON
Profit net
13.967 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17
Datorii
87.373 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINSPECTION UNIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2651 in Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău (SĂLAJ)

INSPECTION UNIT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2651 in Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău (SĂLAJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2651, Sălaj

UNITATEA CINCISPREZECE S.R.L.
CUI: 47610390CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2023-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
578.426 RON
Profit
40.846 RON
Angajati
7
STIRRERS SRL
CUI: 26598405CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
572.912 RON
Profit
40.282 RON
Angajati
9
UNITATEA DOUAZECISITREI S.R.L.
CUI: 47619322CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2023-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
580.932 RON
Profit
40.693 RON
Angajati
8
COLORIMETERS UNIT SRL
CUI: 26156837CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2009-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
560.150 RON
Profit
39.683 RON
Angajati
7
UNITATEA L SRL
CUI: 18693651CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Com. Nuşfalău2006-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
640.207 RON
Profit
44.450 RON
Angajati
9
DO METERS UNIT SRL
CUI: 26159310CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2009-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
519.162 RON
Profit
40.664 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2651, Sălaj

ADWA UNIT SRL
CUI: 27079147CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
536.744 RON
Profit
36.777 RON
Angajati
6
THIRD INJECTION UNIT SRL
CUI: 27079171CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
484.577 RON
Profit
30.553 RON
Angajati
7
MINICONTROLLER SRL
CUI: 26598448CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
771.274 RON
Profit
57.046 RON
Angajati
7
FORTH TESTER UNIT SRL
CUI: 27079180CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.560 RON
Profit
18.706 RON
Angajati
4

Alte firme din Sălaj

REGA CARPAO SRL
CUI: 27079163CAEN: 5611
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2010-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.147.951 RON
Profit
153.800 RON
Angajati
5
SALCEREAL SRL
CUI: 26900065CAEN: 0111
Activ
SĂLAJ, Sat Zăuan Com. Ip2010-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
624.703 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
GMG MIHA&GABI CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 27142643CAEN: 8123
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.407.299 RON
Profit
397.717 RON
Angajati
4
EBW SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 26104412CAEN: 7210
Activ
SĂLAJ, Sat Meseşenii de Sus Com. Meseşenii de Jos2009-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BABODFIELD S.R.L.
CUI: 28007114CAEN: 0111
Activ
SĂLAJ, Sat Bobota Com. Bobota2011-02-09
fara e-Factura
ADEM PROD SRL
CUI: 17757927CAEN: 0146
Activ
SĂLAJ, Sat Gârceiu Com. Crişeni2005-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.380.100 RON
Profit
32.274 RON
Angajati
13
DANAIS-CLINIC SRL
CUI: 34589173CAEN: 8621
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2015-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.410 RON
Profit
89.560 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INSPECTION UNIT SRL?

CUI-ul INSPECTION UNIT SRL este 27079155.

Unde este sediul INSPECTION UNIT SRL?

INSPECTION UNIT SRL are sediul in Romania, SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, Str. HANNA, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata INSPECTION UNIT SRL?

INSPECTION UNIT SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INSPECTION UNIT SRL in 2024?

In 2024, INSPECTION UNIT SRL a raportat o cifra de afaceri de 573.687 RON.

Cati angajati are INSPECTION UNIT SRL?

INSPECTION UNIT SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are INSPECTION UNIT SRL?

INSPECTION UNIT SRL are codul CAEN principal 2651 (Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație).

Ce profit a inregistrat INSPECTION UNIT SRL in 2024?

INSPECTION UNIT SRL a inregistrat un profit net de 40.272 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.